משאל האוסקר החלופי

official oscar poster
לפנות בוקר ביום שני ה-1 למרץ (שזה עדיין ה-29 לפברואר בשביל האמריקאים), יחולקו פרסי האוסקר, שהם הפרסים החשובים ביותר בתעשיית הקולנוע העולמית. בכל שנה אלפי חברי אקדמיה בוחרים את הזוכים לאחר מחשבה מעמיקה (אולי), אבל לא תמיד הבחירות שלהם כל כך מוצלחות (לרוב הן לא). עכשיו אנחנו נותנים לכם "להיות" חברי אקדמיה ולבחור את הזוכים שלכם מבין המועמדים לפרס.

במשאל החלופי שלנו, תוכלו להצביע ב-8 קטגוריות שונות, בינהן: הסרט, הבימאי, השחקן, השחקנית והתסריט. קטגוריה מיוחדת שהוספנו לבקשת הקהל, היא "הסרט שהכי חסר לך בין המועמדים", בה תנתן לכם האפשרות להביע את הערכתכם לסרט שאינו אחד מהמועמדים. אינכם חייבים להצביע בכל הקטגוריות, אבל עליכם לבחור לפחות את הסרט הטוב ביותר. השנה פתחנו את המשאל קצת באיחור, אז יש לכם רק שבוע להצביע ולהשפיע (טוב, אז לא ממש להשפיע). חשוב להדגיש - ביחרו את המועמדים המועדפים עליכם ולא את אלה שאתם מנחשים שיזכו בטקס.

אל דף המשאל

אם כבר הצבעתם ואתם מעוניינים לראות מהן תוצאות המשאל נכון לעכשיו, אתם מוזמנים להציץ בדף התוצאות. המשאל יהיה פתוח עד הטקס עצמו ותוצאותיו יפורסמו בכתבת סיכום השנה המסורתית שלנו.


OSCAR.COM      בחזרה לדף הראשי הגיבו על הסרט בפורום