יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

לא ממש דיון על קולנוע, יותר על בתי קולנוע...

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 14:59 25/08/04    נושא ההודעה: לא ממש דיון על קולנוע, יותר על בתי קולנוע... הגב עם ציטוט

תגידו, מי כבר ניסה להכניס אוכל לבית קולנוע? נו, לא להתבייש.

למה צריך להחביא את הקרמבו בכיס? האם יש איזו מגבלה חוקית שמונעת ממני להכניס אוכל שלי לתוך האולם? ברור לי שהמטרה שלהם היא שאני אקנה את הפופקורן שלהם, אבל זה נראה כמו איזה הפרה של זכויות פרט, הגבלים עסקיים, או לפחות התיקון השישי לחוקה: זכותו של אדם לאכול בורקס תרד שנקנה בהיפר נטו בקומה למטה.

מה אתם אומרים? האם אני יכול להתווכח עם השומרים שזה לא חוקי מבחינתם להגיד לי לא להכניס אוכל? יש פה איזה עורך דין בדרך?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 21:57 25/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אכן דיון מעניין העלת פה מאלדר ידידי.
אני אישית לא ממש ניסיתי להכניס אוכל לבית הקולנוע אבל זכור לי בצעירותי שניסיתי להחביא בתיק בקבוק חצי ליטר של קולה במקום לרכוש בפנים קולה ב-15 שקל בערך.זה עבר בהצלחה כזכור לי,אבל אוכל ממש אפשר לנסות ולפי דעתי צריך להרשות כל עוד זה לא גובל בהגזמה כמו להביא מהבית מיני-מיקרוגל על בטריות ושקית של פופקורן להכנה בבית...

כמובן שזכות בית הקולנוע למנוע ממך את זה וכמובן אסור להם להגזים כמו לבקש ממך להוציא מסטיק מהפה או משהו כדי שתקנה אותו שם...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 23:02 25/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אכן, אני מזדהה. זה באמת זכות די בסיסית להביא איתך נשנוש החביב עליך - כמובן אם זה בית קולנוע בו מותר לנשנש. יחד עם זה, כשלוקחים את זה לקיצוניות, דמיין שהאולם מלא באנשים שאוכלים אוכל שמנוני, נוטף, ריחני בזמן סרט שאתה מאד אוהב. וכמובן, אם היתה הקרנה לפני (תמיד יש) תוכל למצוא את סימני הידיים של שני הילדים הקטנים שרק ניגבו על המושב, ואת הקטשופ שנמרח, וגם קצת תרד שחמק מהבורקס.
מה שאני רוצה לומר זה שיש הרבה כללים שלא תקפים לגבי אדם אחד בודד, אבל במידת מה מגנים על הכלל ככלל. האוכל של בתי קולנוע הינו לרב מצומצמם מאד - פופקורן, גלידה, שוקולד. הממ. אם ככה, אז בעצם התיאוריה שלי קצת מופרכת כי גלידה זה האיםאים של הדביק.... לא?

טוב, השאלה שלי היא - האם נראה לכם שההגבלה היא רק ממניעי רווח של בית הקולנוע או גם קשורה לסדר הטוב?

ובאופן פרקטי - מאלדר - השתמש בתיק ובתוכו הצנע את בורקס הנפץ, ובקבוק הקולוטוב.
אני הכנסתי הרבה פעמים דברים לקולנוע.... עוגיות יבשות של ד"ר מארק, למשל.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 23:37 25/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תראו, אני לא משפטן, אבל מה שאני טוען זה ככה:

אין לי בעיה אם היו אוסרים לאכול באולם. כמו שאסור לאכול במוזיאון, למשל, כך גם הגיוני שעסקים יוכלו לאסור ארוחות אצלם. אבל זה לא המצב. כי הרי אין להם בעיה שנאכל. הבעיה היא שהם רוצים שנאכל את שלהם.

כך גם לגבי סוג האוכל. נתעלם לרגע מהגלידה שהיא באמת אבי אבות הדברים המלכלכים לדורות הבאים (אולי חוץ מאשר איזה לאפה טובלת בעריסה וטחינה מטפטפת). אם יש סוג מזון שמותר לאכול, אז שיהיה מותר גם להכניס אותו. למשל - להביא בקבוק קולה שלך נראה לי לגיטימי לחלוטין.
אבל מצד שני - למסעדה באמת לא הגיוני לדרוש שייתנו להגיע עם אוכל מהבית, נכון? אז איפה עובר הגבול? מעניין מה החוק אומר על זה.

אגב, קוריוז מעניין: להקרנה של שלושת סרטי שר הטבעות לפני שנה, הגעתי אשכרה מצוייד. הבאתי קופסאות שימורים, נקניק, קולה, מלא דברים. נתנו לי להכניס הכל - לא היתה להם ברירה. מה, אני ארעב 11 שעות?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 15:46 26/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אפשר לעשות ניסוי לזה,משהו כמו עבודה לבית- פעם הבאה שאתם הולכים לקולנוע תביאו איתכם כמה מוצרים מכל אבות המזון ותראו מה הרשו להכניס ומה לא.
זה יכול להיות בהחלט ניסוי מעניין...

וגם אני אישית חושב שבתי הקולנוע יותר רוצים שתקנה אוכל שלהם מאשר שתלכלך להם את הקולנוע.
הגיוני מאלדר שנתנו לך להכניס את כל האוכל הזה,כי בכל זאת-המסע למורדור יכול להיות מעייף,ארוך וצריך מנות לדרך... אבל באמת יפה מצידם.
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 16:15 26/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

נגיד להביא ל supersize me המבורגר.
למיסטיק פיצה - פיצה.
לשוקולד - בונבוניירה.
לצ'יקן ראן - צ'יקן פאי.

חיוך
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 19:21 26/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

במקרה ובאופן חריג יצא לי לפני שבוע להכניס לקולנוע פלסק וויסקי (השומר בכניסה היה עסוק בלהעיר לי למה אני מופיע לספיידרמן עם חולצה של סופרמן).
בהן צדקי - באמת שלא התכוונתי - זה פשוט נשאר בפאוצ' מהערב הקודם בו, להנאת המשתמשים, הברחתי את הפלסק להופעה של אלג'יר בברבי.

אלכוהוליסט? אני?!
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
עודד
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 12/06/02

הודעהפורסם: 20:53 26/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

יעל: מה בנוגע למאכלים הבאים

סלאמי - לסרט נקניק נקניק

פאי (תפוחים . אגסים) - לסרט אמריקן פאי

שוקולד (של ווילי וונקה) - לסרט צארלי והשוקולדה (שיצא בקרוב)

מסטיק - לסרט מסטיק ריבר, או לסרט ואת אמא שלך GUM ... מוציא לשון

חמאה - לסרט הטאנגו האחרון בפריז

וואסאבי - לסרט וואסאבי

ובעיקר וואפל(ה) בלגי עם שוקולד חם וברנדי - לסרט החגיגה של באבט (ומי שלא היה אף פעם בחגיגה של באבט בירושלים לא יודע מה הוא מפסיד !!!)

חוצמזה יצא לי כבר לריב עם כמה מאבטחים שחשבו למנוע ממני להכניס מים. יכול להיות שהם ויתרו כי לא רצו לעצבן אדם חמוש? ... LOL

מלבד זאת בסינמטק ירושלים לא מונעים הכנסת מזון ושתיה. וגם בלב סמדר עוד לא נתקלתי בזה.

עודד
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 1:54 29/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אהבתי את אמא שלך גם אגודל למעלה .
אני רק יוסיף-
עגבניות (אפשר גם ירוקות או אפילו מטוגנות) ל-עגבניות ירוקות מטוגנות...

ארוחת ערב מוקפאת ל-דינר ראש

סוג של Fast food ל-אוכל מהיר נשים גנובות

כבש על האש-שתיקת הכבשים הא?

ואני רק יוסיף ששוקולד ל-Remake של צ'ארלי ומפעל השוקולד חייב להעשות.וגם אני ממש מחכה לזה חוץ מזה.
בארטון+דפ+אומפה לומפה= אגודל למעלה אגודל למעלה
אורח

הודעהפורסם: 15:17 30/12/06    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

William Wallace כתב/ה:
אפשר לעשות ניסוי לזה,משהו כמו עבודה לבית- פעם הבאה שאתם הולכים לקולנוע תביאו איתכם כמה מוצרים מכל אבות המזון ותראו מה הרשו להכניס ומה לא.
זה יכול להיות בהחלט ניסוי מעניין...

וגם אני אישית חושב שבתי הקולנוע יותר רוצים שתקנה אוכל שלהם מאשר שתלכלך להם את הקולנוע.
הגיוני מאלדר שנתנו לך להכניס את כל האוכל הזה,כי בכל זאת-המסע למורדור יכול להיות מעייף,ארוך וצריך מנות לדרך... אבל באמת יפה מצידם.
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי