יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

מהם חמשת הסרטים שהכי אהבת?
לך לעמוד 1, 2, 3  הבא

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Bazay
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 22/09/02

הודעהפורסם: 1:32 22/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שלי הם:
1. חומות של תקווה
2. שר הטבעות
3. דו"ח מיוחד
4. פורסט גאמפ
5. אינטיליגנציה מלאכותית

יהיה מעניין לראות מה כל אחד יכתוב...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
קרן
כוכבת אתר
כוכבת אתר

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 2:50 22/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

חמישה סרטים אהובים מאד עלי הם:

1. מלאכים בשמי ברלין
2. חלון אחורי
3. החבל
4. שיער
5. החומה

קרן

[ הודעה זו נערכה על-ידי: קרן בתאריך 2002-09-22 03:53 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 3:58 22/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

נראה לי שיהיה קצת יותר מעניין, אם תפרטו למה אלו חמשת הסרטים האהובים עליכם. סתם לפרסם רשימות, לא מקדם דיונים מעניינים.

שאלה דומה (עשרת הסרטים שהכי נהנתם לצפות בהם בזמן האחרון) נשאלה בראשית ימיו של הפורום, אפשר לראות את תשובות האנשים כאן:
http://movies.israel.net/forum/viewtopic.php?topic=23&forum=7

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-09-22 05:03 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
מארק
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 23/08/02

הודעהפורסם: 8:41 22/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

חמשת הסרטים שהכי אהבתי הם:

1. מאטריקס - באמת יש צורך לפרט?

2. ממנטו - אחד מהסרטים הגאוניים שראיתי...

3. כל סרטי ג'יימס בונד - הסגנון, הפעלולים, הרעיון...אני מחכה בקוצר רוח ל-DAD.

4. אויב המדינה / אויב בשער - התלבטות קשה בין שניהם. לא יכול להחליט ביניהם.

5. הריגול האחרון / שם קוד: דג חרב - כמו קודם, קשה היה לי להחליט ביניהם.

כעיקרון, אני מניח שאלו באמת הסרטים שאני הכי אוהב. בשביל Matrix 2 ו-007: Die Another Day אני אקריב את ה-60 שקלים שהם דורשים.

אגב, מישהו שמע כאן בכלל על הסרט 'הריגול האחרון'? הוא גם ידוע בשם 'העריק האחרון'. באנגלית קוראים לו LAST RUN. אין בו כוכבים מפורסמים אבל הוא עדיין ריתק אותי כאשר צפיתי בו בטלוויזיה (תבל דיגיטל, סינמה 3, משודר שוב לעיתים). לא מצאתי אף רישום של הסרט הזה באינטרנט.
מוכר למישהו?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
רועי
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 14/09/02

הודעהפורסם: 20:10 24/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1. האחרים- מנוסח באלגנטיות ואמינות נדירות. יופי אסתיטי וכתיבה רהוטה. מדהים.
2. רוקדת בחשיכה -סרט שונה ומיוחד. העצמה מקורית של סיפור מינימלי וכתיבה פשוטה וגאונית כאחד.
3. רומי ומישל-פגישת מחזור - פשטני, רדוד ומתקתק ובעל ערך חינוכי. לעומת זאת הוא צבעוני, שנון, שמח ומלוהק להפליא. דבר שלא נתקלים בו יותר.
4. הקיץ של אביה - הכי מתחבר אצלי עם הקונספט הישראלי והאווירה. סיפור עצוב שמסופר באמצעים פשוטים ובכל זאת זהו הסרט שהכי הושפעתי ממנו.
5. נשיקת הפרפר - אומנם זהו סרט דל למדי, סתמי המתיימר להיות עמוק אך הסינכרון בין התסריט לno need to argue של הקרנבריז כפסקול נצרב ואין שני לא.

צל"ש לסצינה מודרנית אני נותן לסצינת המין המופלאה בנשף המפלצות. מזמן לא נראה שימוש כ"כ ראוי וכ"כ נוגע במין על המסך הכסוף.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 19:55 25/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1. מגרש השדים - סרט שמשרה בך את האווירה שלו, מכניס אותך לתוך העלילה שלו ומרתק אותך מההתחלה עד הסוף עם המשחק המדהים של אלן ברסטין,ג'ייסון מילר, לינדה בלייר המדהימה, ולי ג'יי קוב, הסיפור הפסיכולוגי והמתקתק של וויליאם פיטר בלאטי, הצילום המפחיד של אוון רוזמן, המוזיקה הבלתי נשכחת של מייק אולדפילד, ומעל הכל הבימוי הגאוני של וויליאם פרידקין.

2. חומות של תקוה - לטעמי זוהי הדרמה המודרנית הטובה ביותר שיצאה עד עכשיו. ספק אם סרט יוכל לגרום לי להתרגש כל כך, להנות כל כך, ובנוסף להראות כמו מציאות על גבי מסך.

3. 12 המושבעים - הסרט הגדול ביותר שיצא בטכניקת ה"שחור-לבן". כל כך מרתק, כל פרט ופרט מכניס אותך למחשבות והרהורים, מן רצון לחקור בעצמך, ממש כמו המושבעים. לומאט הוא יוצר מופתי, פשוט ככה.

4. הסיפור שאינו נגמר - זהו סרט שכל פעם שאני חושב עליו הוא עושה לי צמרמורת בלב. בשבילי הוא סרט הפנטזיה הטוב והקלאסי ביותר שיצא, עם כל המצויינות של "שר הטבעות". בעיקר בגלל הנוסטלגיה.

5. 400 המלקות בילי אליוט אני והחברה - קשה לי להחליט מבין כולם מי יותר טוב. שלושתם סרטי התבגרות והתמודדות בגיל הקשה ביותר בחיים. הראשון אולי הכי טוב, של טריפו הגדול, סרט קשה וכבד המראה כמה מסובך יכול להיות הגיל הזה. השני, הסרט המפתיע ביותר של השנה ההיא, הוא עוד סרט מצויין על התמודדות עם קשיים הנוצרים כתוצאה מדבר רצוי אך לא מקובל, במיטב המסורת של הסרטים הבריטיים, והשלישי הוא אולי הקלאסי מכולם, מרתק ועשוי כמו שצריך, כולם סרטים מרגשים הדנים באותו נושא ולכן לא יכלתי לבחור מבין שלושתם.

כמובן שיש עוד הרבה סרטים שאהבתי מאוד מאוד, חלקם גם צויינו כאן, גדולים של היצ'קוק וכד', אך אני חושב שאלו שכתבתי כאן הם הטובים ביותר. מקווה שעוד מישהו חושב כמוני.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
munchie
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 0:42 26/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

זו לא רשימת הסרטים האהובים עליי בכל הזמנים (יש יותר מדי), אבל הנה כמה סרטים מתוך מבחר סרטיי האהובים:

רקוויאם לחלום: מדהים! פשוט מדהים! זה לא סרט, זו חוויה...

התפוז המכני: קובריק גאון! סרט שמשלב ביקורת חברתית, סצינות מבריקות ונועזות, וסגנון צילום נפלא (בשביל התקופה)

חמש ילדות יפות: לא סרט גדול, אבל יש בו משהו שהיפנט אותי... אולי הפנים של קירסטן דאנסט?

שיער: מה לעשות, אני היפי ואני מזדהה עם החרא הזה חיוך

מונטי פיית'ון - הגביע הקדוש: אין כמו הומור בריטי! הדבר הכי מצחיק שיש (חוץ מי "כן אדוני השר")
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
וינסוס
חבר/ת פורום מתחיל/ה
חבר/ת פורום מתחיל/ה

בפורום מ: 26/09/02

הודעהפורסם: 19:00 26/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1)שר הטבעות-אחוות הטבעת-בפעם הראשונה יצאתי מאוכזב ועייף ורק בפעם השנייה התאהבתי בסרט,כל כך הרבה דמיון,כל כך הרבה יופי,כל כך הרבה עוצמה,סרט סוחף,מרתק לחלוטין,לעיתים מסחרר ומהפנט,אהבתי את פנינות החכמה של גנדאלף שנראו לי כל כך חכמות ורלוונטיות למציאות שלנו,וראיתי בסרט לא רק פנטזיה חלומית ומדהימה אלא גם משל על עולמנו שלנו,זהו ללא ספק הסרט האהוב עליי!
2)אוכל מהיר נשים גנובות-קומדיה רומנטית של עמוס קולק שפשוט כבשה אותי מהרגע הראשון,סרט אחר בז'אנר הקיטשי לרוב,יותר יפה וריאליסטי,עם דמויות מהחיים בעלילות קסומות בסרט שאני לא יכול להסביר למה בדיוק כל כך אהבתי אותו,אבל אני מקווה שהוא עשה טוב לעוד רבים.
3)אמריקה X-הסרט הכי חזק,הכי כואב,הכי טוטאלי שיצא לי לראות שחוקר ללא פשרות או גבולות את הגזענות בארצות הברית הליברלית משהו,יש מבקרים שהאשימו אותו שהוא בנאלי ומתלהם,לדעתי זהו הסרט החשוב ביותר שנוצר בשנים האחרונות,אם לא בכל הזמנים,שלדעתי כל אדם בעולם צריך לראות.
4)ספרות זולה-נזכרתי פה רק בשלב זה של הכתיבה,אבל זהו הסרט האהוב עליי בכל הזמנים,דמויות נפלאות בסרט ענק,עצום,אדיר,כל כך הרבה שחקנים טובים בתפקידים בלתי נשכחים,סרט מצחיק,חכם,מרתק ופשוט גאוני!אם זהו סרט פולחן אז אני הסוגד הראשי!
5)סרטי רוב ריינר-כשהארי פגש את סאליהנסיכה הקסומה/אני והחבר'ה/בחורים טובים ועוד רבים-
כל כך הרבה סרטים שונים זה מזה שכל אחד מהם מצליח להיות מהנה ובלתי נשכח בז'אנר שלו,ריינר יודע לפזר אבקת קסם בכל אחד מסרטיו ויוצר שלל סרטים נפלאים לאורך השנים,והוא בהחלט במאי רב פנים ונטול יומרות,שיודע לקלוע לטעם שלי ושל עוד רבים אחרים.
sivanvs
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 14/07/02

הודעהפורסם: 21:00 26/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

סרטים אהובים עליי:

1. מועדון קרב - סוחף ומשגע. רעיון מבריק שמוצה עד תום ע"י משחק מצויין. אווירה מהפנטת.

2. רקויאם לחלום - סרט שנשאר איתי המון זמן לאחר שצפיתי בו בפעם הראשונה, והצליח לרגש אותי לחלוטין גם בפעמים הנוספות שצפיתי בו. זה סרט שחדר אצלי הכי עמוק שאפשר וכל דמעה היתה שווה את זה.

3. ראסטי ג'יימס - סרט גאוני לדעתי. רעיונות מבריקים מבחינת הצילום, תסריט מצוין ושחקנים מדהימים. המלנכוליה הצליחה להישאר בטעם טוב ולגרום לי להבין דברים שלא אמרתי לעצמי בקול רם לפני כן. בנוסף, סרט המשלב אקספרסיוניזם וריאליזם בצורה מושלמת.

4. פאקינג אמאל - תסריט שנשאר במקום שהוא אמור להיות, כלומר, בני נוער המדברים כמו בני נוער ולא כמו פרופסורים לפילוסופיה (ע"ע דוסון קריק). אני חושבת שכאן טמונה גדולתו של הסרט.

5. רדיו חזק - ראיתי את הסרט הזה כבר אלפי פעמים, והוא עדיין מעניין בדיוק כמו בפעם הראשונה. אני חושבת שזה סרט שחשוב לראות, כי הוא מזכיר לנו שלמרות הכל, העקרונות שלנו הם מה שבאמת חשוב. ועד כמה שזה נשמע פלצני ובנאלי, הסרט רחוק מלהיות כזה. לא קל להעביר מסרים כאלה מבלי לאבד את הקסם של הסרט, ולכן אני כל כך אוהבת את הסרט.
אורח

הודעהפורסם: 20:40 4/10/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

גם לי יש מלא מלא סרטים, הנה כמה דוגמיות:

1. מולאן רוז'!- תראו לי עוד סרט כשבו ברקע של מחרוזת שירים קיטשית אבל חביבה למדי תראו כמה אנשים תמהוניים מטפסים על פיל!!!! אין דרך יותר נ]לאה לשלב בין טרגדיה לקומדיה מופרעת למחזמר מאשר הדרך בה שילבו הכל בסרט הזה!!!

2. האחרים- פשוט סרט מתח קלאסי מדהים! טירה- יש, משחק מעולה- יש, עלילה מעניינת-יש, מסתורין- יש (מה לעזאזל קרה באותו יום?!?!?), טוייסט מדהים- יש! בערך רק דבר אחד אין- חורים בעלילה!!!! בקיצור- די הגרסא המשופרת של החוש השישי.....

3. דלתות מסתובבות- כשיש לסרט בערך עשרים חיקויים וסרטים שבנויים על אותו עקרון (שבאו מן הסתם אחריו....), יש לזה סיבה! סרט בריטי של במאי גדול שמשלב שתי עלילות בלי לבלבל לרגע! ועם סוף שניתן להבין בדרכים שונות...

4. אי.טי- מצטערת! פשוט חשבתי איזה סרט לכתוב ואי.טי מיד קפץ לי לראש!!!!! סרט מתוק לאללה שעדיין אפשר לצפות בו עשרות פעמים- להנות מכל רגע ולבכות ברגעים המתאימים.

5. פסיכו- לא זכור לי עוד סרט שראיתי לפני 5 שנים ואני זוכרת כמעט כל פרט ופרט ממנו!!!! ולא ראיתי סרט עם סוף יותר מפתיע מזה, וכזה שאחרי שמבינים אותו ומשחזרים את הסרט פשוט מבינים שבאמת לא היו חורים בעלילה ושבאמת כל מה שחשבת על הרוצח היה בדמיון שלך והשלמות שלך ולא משהו שבאמת ראית!

יש לי עוד המון: ממנטו, ציפורים, תעביר את זה הלאה (אז מה אם זה קיטשי!!!!), חלף עם הרוח (הסרט האולטימטיבי לימי כיפור!!!), אמילי וכ"ו...
בועז
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 18/10/02

הודעהפורסם: 1:11 18/10/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

החמישיה שלי:
1) הסיפור שאינו נגמר- פנטזיה מקסימה וחכמה , הרבה מעבר לפנטזיה.פשוט עיבוד נפלא לספר מצויין.סרט שילדים צריכים לגדול עליו.
2) לשבור את הגלים -ולו בגלל המשחק העילאי היוצא דופן באמת של אמילי ווטסון.
3) מותו של סוכן- דומה יותר להצגה, אבל מעולה , בזכות דסטין הופמן בתצוגת משחק מרשימה
וג'ון מלקוביץ באדד מתפקידיו היותר טובים ואם איני טועה, ארתור מילר המחזאי שעל פיו צולם הסרט.
4)סיפור חיים-סרט סיני מרתק המלווה תקופה
לא קצרה בתולדות סין.גונג לי כהרגלה מהממת.
5)השדה- סרט אירי שעושה רק טוב לקולנוע האירי.
ממחיש בחדות את הסכנה שבטריטוריאליות האנושית.
ריצ'ארד האריס, אמרתי?
המחסל
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 11/11/02

הודעהפורסם: 15:26 11/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרטים שהכי אהבתי הם:
1)שליחות קטלנית2:יום הדין כי:
פשוט יצירת מופת! הסרט הוא השובר קופות מספר 16 בכל הזמנים! הרויח 800 מיליון דולר! הסרט הוא גם הכי יקר ביותר שנעשה אי-פעם....
שעתיים של סרט שלא תרצו להחמיץ שניה!
2)דו"ח מיוחד כי:
סטיבן שפילברג הוא פשוט גאון! סרט שמבוסס על סיפור מאת פיליפ.ק.דיק, הסרט נעשה בחשיבות מצויינת!
3)מאטריקס כי:
סרט מצויין שובר קופות מספר 22 בכל הזמנים.
עשוי נהדר.
4)ספיידר-מן כי:
חשבתי לעצמי מעניין איך נראה הסרט הזה? אז הלכתי ולתדהמתי ראיתי את אחד הסרטים הטובים ביותר שנוצרו אי-פעם, קצת יותר מדי רואים שעשו את זה במחשב אבל לא משנה.
הם לא פיספסו אף פרט! הסרט הרויח 400 מיליון דולר!
5)בחזרה לעתיד כי:
סרט מצחיק מהנה שאסור לפספס עוד אחת מיצירותיו הגאונות של סטיבן שפילברג.

נ.ב
מי שלא ראה שליחות קטלנית 1 ולא ראה את 2 אז שקודם יראה את אחד כי בהתחלה ראיתי את 2 ולא הבנתי למה המחסל נשלח להרוג את ג'ון!
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 18:05 11/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא חושב ששליחות קטלנית 2 הוא הסרט היקר ביותר שנעשה אי פעם. אולי בתקופתו הוא שבר את השיא, אבל מאז השיא נשבר ע"י טיטאניק, שר הטבעות ובטח עוד כמה בדרך.
אורן - תן לנו קצת מספרים בנושא - אתה בטח זוכר...

כוכב אתר

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 0:36 12/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

המחסל, "בחזרה לעתיד" זה לא סרט של שפילברג, אלא של רוברט זמקיס.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני מספר ICQ
בלבלה
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 8/11/02

הודעהפורסם: 22:45 16/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1. אמלי
2. מטריקס
3. חומות של תקווה
4. החיים יפים
5. שוקולד

לאו דווקא לפי הסדר ...
Memento
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 18/11/02

הודעהפורסם: 16:19 18/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ואו... זה ממש קשה להחליט.
אני בקלות יכול להגיד כל הסרטים של קיובריק
אבל אז אני אחשוב מה עם האחים כהן.... ואז מה עם כל מיני סרטים סתם ממש טובים כמו
momento
12 קופים וודי אלן(ממש הרוב) צארלי צאפלי
matrix fight club
ספרות זולה כלבי אשמורת ויש עוד מליונים

אבל עם הכי טוב....
momento!! אין עליו
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

הודעהפורסם: 16:58 18/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

זה memento, לא momento...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: mulder בתאריך 2002-11-18 16:59 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 12:29 21/12/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1. מועדון קרב-סרט כבד לגמריי, אבל הוא מבריק !!!!
משחק עוצר נשימה,רעיונות מבריקים,וסרט מאוד חכם ומעניין.

2.אושר-מבריק !!!!
סרט מרגש,שנון,ומושלם !
בימוי ציני וחכם,תסריט מעולה,דמויות שהם לרוב אנטי-גיבורים,שאותם משחקים בצורה נהדרת.

3.ברוכים הבאים לבית הבובות-חדר לי עמוק ללב.

4.הכל אודות אמא-אין מה לעשות אלמודבור פשוט גאון ! סרט עצוב ומרשים.

5.אמריקן ביוטי- פשוט מדהים !

6.פורסט גאמפ-מלבד זה שזה סרט מעולה,יש בו איזה קסם שקשה לי להגדיר אותו.
6969
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 19/12/02

הודעהפורסם: 17:38 21/12/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1. אדם בעקבות גורלו - בעיקר בגלל האוירה והפסקול הנהדר. גם אהבתי את משחקם של דניס הופר וג'ק ניקלסון.
2. המשחק/מועדון קרב - שני מהסרטים היותר הסויים שראיתי. ובעיקר בגלל השיר "הארנב הלבן"
ו"'WHERE IS MY MIND"
3. דוני דארקו - צריך לפרט?
4. מלנהוד דרייב - בעיקר כי היה מוזר ולא הבנתי שום דבר.
5. 12 קופים/ברזיל - שתי סרטים מופת של טרי גילאם
toinette
חבר/ת פורום מתחיל/ה
חבר/ת פורום מתחיל/ה

בפורום מ: 10/12/02

הודעהפורסם: 18:15 21/12/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מתוך מאות הסרטים שראיתי בשנתיים האחרונות (מאז גיעליתי את חיבתי העזה לאומנות הקולנוע- כן, אומנות...), הנה הסרטים שבמיוחד זכורים לטובה (כמובן שישנם עוד המון סרטים מקסימים, חכמים, מרתקים וכו'):
1.אהבה נושכת- סרט חזק מבחינת העלילה (קרבות כלבים, תאונות דרכים וכו'- מס' עלילות המשתלבות זה בזה). פס הקול מדהים והצילום (שדוטים קצרים ומהירים -תואם את העלילה. הכל ביחד יוצר סרט מרשים ומרתק.

2.הכל אודות אמא- סרט "צבעוני" ומהיר מאוד- ועם זאת מאוד דרמטי. נוגע ללב, שונה ומיוחד. אלמודובר, כפי שמנסה בכל סרטיו, יוצר אצל הצופה חיבה לדמויות "חריגות" שלא תמיד מתקבלות בחברה, כמו לטרנס-ג'נדר, אך בסרט זה הוא הצליח לדעתי ליצור אצל הצופים חיבה אמיתית לדמויות באופן הנחרץ ביותר.

3."אהבה ושלום" - של וודי אלן. סרט מצחיק מאוד, אולם לא הומור הוליוודי רדוד, אלא הומור המבוסס על יצירות ספרותיות של גדולי היוצרים מכל הזמנים (דוסטויבסקי , ברגמן וכו').

4. שר הטבעות- על ההשקעה העצומה בסרט. סרט מרתק במיוחד ומרהיב בעיצובו ובעלילתו.

5. הייתה לי התלבטות בין "פרידה " ל"כנפיים שבורות".."פרידה" לדעתי הוא סרט נחמד, לא יותר, אך הוא גרם לי דרכן להיתוודע לעבודותיה שדל פרידה, השזורות בעלילת הסרט, ןכן לחקור מעט על הציירת עצמה, שלא ידעתי עלי קודם לכן.
"כנפיים שבורות" זהו סרט פשוט נוגע, פס קול מדהים, שחקנים מצויינים, ועלילה כ"כ אוניברסלית.

ולא יכולתי להתאאפק:
"אמלי"- מחיבתי העזה לשפה הצרפתית, סרט כ"כ מהנה ושובב.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני מספר ICQ
סמדר
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 24/06/02

הודעהפורסם: 0:58 23/12/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ציטוט:

בתאריך 2002-12-21 17:38, 6969 כתב/ה:
3. דוני דארקו - צריך לפרט?
4. מלנהוד דרייב - בעיקר כי היה מוזר ולא הבנתי שום דבר.

בנוגע לדוני דארקו - אשמח אם תפרט בדיוק למה אהבת אותו.
כמו כן מולהולנד דרייב - ממתי "לא הבנתי שום דבר" היא סיבה להוסיף סרט לרשימת חמשת הגדולים?

חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 15:57 26/12/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הנה עוד כמה:

1.שרק-הנאה צורפה.
2.לונה פאפא [בהמלצתה של יעל]-הנאה צרופה 2
3.RUN LOLA RUN- מגניב !
4.-החוש השישי-סרט מושלם !
5.בעל הזבוב-אני לא "נהנתי" בכלל,אבל כל פעם שאני נזכר בסרט הזה יש לי צמרמורת...
בררר....

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-12-26 15:58 ]
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 1:19 5/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

My top 5:
1.Braveheart
2.The Shawshank Redemption
3.Back tto the Future trilogy
4.Minority Report i guess
5.Cant Decide so:Edward Norton Trilogy:
American History-X
Fight Club
Primal Fear
Freedom!!!!!!
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

הודעהפורסם: 11:39 5/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

וויליאם וואלאס, יש לך רשימה בהחלט מכובדת, אבל לא יגעתי שלאדוארד נורטון יש טרילוגיה...

למה אתה מתכוון ?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 16:24 5/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

טוב, לכתוב על חמשת הסרטים האהובים זה כמו לכתוב על חמשת השירים האהובים - יש יותר מדי.

אבל אני אכתוב שניים שאף אחד לא הזכיר ואני חושב שכולכם מכירים. אני חושב שהם גדולים, למה אתם לא? (אבל למה? למה? )
1. שתיקת הכבשים - סרט שישבתי בו מרותק וכל פעם שאני רואה אותו אני מרותק. משחק מעולה, דמויות מרתקות (גם דמויות המשנה) והרעיון של ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מההבט הפמיניסטי... (לדעתי יחד עם ספרות זולה אלו שני הסרטים הפופולריים הכי טובים של שנות התשעים)
2. הכבוד של ווינסלו - אני מת על דיוויד ממט (מה מת? רק מתוך היזדהות כי הוא יהודי ) ואני מת על אישתו - ריבקה פיג'ן. זה סרט כל כך איטי וכל כך אנגלי אבל חזק.
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
לך לעמוד 1, 2, 3  הבא
עמוד 1 מתוך 3

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי