יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

ליעל וכל החברים

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
hadas
אורח

הודעהפורסם: 18:19 17/03/05    נושא ההודעה: ליעל וכל החברים הגב עם ציטוט

אני עוקבת וצופה באתר מיום היווסדו, החל בשנות התשעים המאוחרות בהן הייתי בתיכון והנה היום אני כבר אחרי צבא, שני טיולים בעולם ובאמצע תואר ראשון...
רק רציתי לאמר תודה- יופי של אתר יש לכם!

מה עם איזה מפגש ? אחרי כל כך הרבה שנים, אולי תארגנו מפגש הכרות כדיי שנראה מי מסתתר שם מאחורי הדפים?

הדס
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 8:59 22/03/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שלום הדס!
איזה כיף לשמוע שאת מלווה אותנו כל כך הרבה שנים חיוך בהחלט הרבה זמן עבר אם התחלת בתיכון ואת כבר אחרי צבא (ועוד אחרי שני טיולים...)
בעבר ארגנו יום הולדת לאתר, ומדי פעם אנחנו חושבים לעשות משהו כזה שוב, ולהזמין את כל מי שרוצה. אולי ננסה לראות אם זה מסתדר השנה. אבל בלי נדר כמו שאומרים.... אולי ביומהולדת 10 מוציא לשון ולזה יש עוד קצת זמן...

אז מה את עושה כיום אחרי הצבא? יש לך זמן לראות יותר סרטים?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
TheBigB
אורח

הודעהפורסם: 0:00 9/01/06    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

פשוט רציתי להגיד תודה על אתר מהנה ולא פחות חשוב, שימושי.
ואכן ביקורות הסרטים פוגעות במרבית המקרים לדעתי שלי, אך זהו כבר עניין של טעם, לא כן?

אז, חזק ואמץ ושוב תודה.

יאללה ביי,
תמיר
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי