יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

Rocky Horror Picture Show, without a show

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 13:08 8/10/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

Hello,
Last evening we watched the Rocky Horror Picture Show on DVD here. It was the fourth time I saw the movie, but the first time I saw it without a cast or a participating audience. For those of you who don't know much about the movie, I suggest you read my review.
http://www.movies.israel.net/rocky/rocky.html

The people here who watched the movie, never saw it before, so I explained to them it was a partial experience of the "cult" around the film.To my surprise, I found the movie to be funny and enjoyable even without the audience participation. Tim Curry is a wonderful actor, with great body and face mimics, and I enjoyed also the music, Susan Serendon, and the custumes.

I am curious to know how you saw "Rocky"? What did you think of it? did you like it? or maybe you did not understand why people made such a "big deal" out of this B movie?

[ הודעה זו נערכה על-ידי: Yael בתאריך 2002-10-08 13:22 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 18:47 8/10/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ראשית אני רוצה להזכיר לאנשים שדף הביקורת של רוקי הוא מאוד ישן (מתחילת 1999), מאז גם האתר וגם קהילת רוקי האינטרנטית התקדמו... לדוגמה בארץ הוקם אתר מפואר לקהילה המקומית: http://www.rhps.co.il

למרות שגם אני ראיתי את רוקי לראשונה בוידאו, אני סבור שאת הסרט הזה צריך לראות רק בהקרנה פעילה. עם כל הכבוד לסרט עצמו, כשאני שואל מישהו אם הוא ראה את הסרט אני בעצם מתכוון ל-האים הוא חווה את רוקי ואת זה אפשר רק בקולנוע (למרות שגם עם עושים חלק מהדברים מול הוידאו זה יכול לצאת נחמד). הפעם האחרונה שראיתי את הסרט היתה בכנס אייקון 2002, ולמרות שאני לא חובב של שיטת הקאסט הנפוצה היום, ההקרנה היתה מאוד מהנה. הסיבה העיקרית שנהנתי (למרות שלא הבאתי אביזרים בעצמי) היתה שלישית חובבים שישבו לפני והשתתפו בסרט בצורה כל כך מתוזמנת ומקורית - עם הרבה בדיחות חדשות הקשורות להוויה הישראלית לצד הגגים המוכרים והטובים. גם הקאסט היה די טוב בעני ומבחינה לוגיסטית נראה לי שסינמטק ת"א הרבה יותר מתאים לקאסט מאשר סינמטק ירושלים.

דרך אגב, אם אתם מעונינים אז בעוד כשבוע וחצי יש כנס רוקי בפילדלפיה.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-10-08 18:50 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי