יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

Manos- hands of fate

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
eranml
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/12/03

הודעהפורסם: 0:13 23/02/04    נושא ההודעה: Manos- hands of fate הגב עם ציטוט

הסתכלתי ב100 הסרטים הגרועים בimdb ובמקום 2 נמצא סרט הנקרא Manos מ1966. לפי הביקורות של המשתמשים זהו ללא ספק הסרט הגרוע בכל הזמנים. האם מישהו מהפורום ראה במקרה את הסרט הזה ויכול לאשר שהוא כל כך גרוע?

הסיבה שהסרט מעניין אותי הוא שבאחת הביקורות נאמר שהסרט כל כך גרוע, שהשחקנים התאבדו בגללו- הסתכלתי בפרטים של חלק מהשחקנים, וגיליתי ש3 מהם התאבדו ב1966!!! אותה שנה שהסרט יצא! אולי הסרט היה באמת כל כך גרוע וכושל? הא?

אם למישהו יש מידע על הסרט, שיכתוב בבקשה
לונג ג'ון
נערת בד שחור ואסלה
נערת בד שחור ואסלה

בפורום מ: 17/07/02

הודעהפורסם: 1:41 23/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כן, לצערי ראיתי את 'מאנוס - יד הגורל'. למעשה, יש לי גם את הדיוידי שלו.
וכן, הוא גרוע. הוא נוראי. הוא איום. והוא אפילו לא גרוע בצורה מצחיקה.

אבל אם כבר עוסקים בטריוויה, אז בוא נתחיל בהתחלה:
היתה סדרת טלוויזיה בשם 'Mystery Science Theatre 3000', או בקיצור: MSTK3. בסדרה הזו, במסגרת "ניסוי", הושיבו מישהו עם שני רובוטים שהוא בנה, ונתנו להם לצפות בסרטים גרועים, הכי גרועים שיש, כדי לראות איך זה משפיע עליהם (זה סיפור המסגרת, שדרכו מציגים את הסרטים). וככה הם יושבים כל הזמן מול המסך ומעירים הערות משעשעות לגבי המתרחש בסרט, כשאחד הסרטים שהוקרנו במסגרת הסדרה הזו היה 'מאנוס'.
חשוב לציין את זה, כי ללא הסדרה הזו, הסרט לא היה מקבל כל כך הרבה דירוגים בימד"ב (חלק מהדירוג הכללי מושפע מכמות האנשים שדירגו, כשככל שיש יותר אנשים - הציון נחשב איכותי יותר. כלומר, סרט ש-10,000 אנשים דירגו אותו בציון 2, יהיה במקום נמוך יותר - גרוע יותר - מסרט שרק 500 אנשים טענו שהוא שווה 2).

לגבי 'מאנוס' עצמו:
זה סרט של יוצר עצמאי, שהחליט שהוא יוכל לכתוב לבד תסריט מפחיד ולעשות סרט אימה. הוא איכשהו גייס שחקנים, והם אמנם לא התאבדו בגלל הסרט, אבל בזמן הקרנת הבכורה הם ברחו מהפריימרה מרוב בושה. הקהל, אגב, צחק על הסרט והוא אכן כשל. לא קשה להבין למה. זמן מסוים לאחר הפתיחה, למשל, יש שוט בו נוסעת משפחה על רקע שדה וכמה עצים, ואחר כך על רקע חולות. זה נמשך משהו כמו 5 דקות בהן לא קורה שומדבר אחר (ואין גם דיאלוגים), כשבסופן הם פונים שמאלה, ואז יש שוט בו רואים את אותו הנוף בדיוק - רק אחורה (כלומר, דיונות, וחוזרים חזרה בכביש עם העצים). גם זה נמשך 5 דק'. אולי יותר.
אחר כך יש עוד כמה סצינות בהן לא קורה שומדבר ברור וכשסופסוף מגיעים ל"עלילה", היא פשוט דבילית מדי ומופרכת, עד שאין בה שומדבר מפחיד.
מיותר לציין שכל סצינה שקורה בה משהו נמשכת כל כך הרבה זמן עד שיוצא ממנה כל הטעם. וגם נשמתו של הצופה האומלל יוצאת.

באופן משעשע כלשהו, כל כך הרבה אנשים שמעו על הסרט הזה או צפו בו במסגרת MSTK3, עד שבאוקטובר האחרון הוא יצא בדיוידי כסרט לבד, שלא במסגרת MSTK.
ועוד פריט ידע כללי - "מאנוס" בלטינית זה "יד", כך שבעצם שם הסרט חוזר על עצמו: 'יד - ידי הגורל'.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם
noni_dp
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 6/06/03

הודעהפורסם: 15:59 23/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קטע מעניין... נשמע קצת מסתורי כל הקטע הזה שהשחקנים התאבדו. את יודעת אולי משהו גם על זה?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 23:47 23/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

השאלה שלי היא:
לונג ג'ון-אם הסרט כ"כ גרוע איך זה שיש לך אותו ב-DVD? הא?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
לונג ג'ון
נערת בד שחור ואסלה
נערת בד שחור ואסלה

הודעהפורסם: 23:58 23/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לא, לא ידועה לי סיבת ההתאבדות שלהם, אבל להגיד שזה היה בגלל הסרט נשמע לי כמו רכילות מוגזמת ותו לא.
אחרי הכל, הסרט הזה לא היה אמור לצאת להפצה רחבה מאוד, כך שלא היתה אמורה להיות לו השפעה על הקריירה של אף אחד מאנשי הצוות. מה גם שהשחקנים לא היו כאלה בעלי עבר עשיר - לרובם, אם לא לכולם, זו היתה ההופעה הראשונה. אז צחקו עליהם קצת בהקרנת הבכורה. ביג דיל. ואפילו אם נניח שאחד מהם היה מאוד מאוד רגיש, מספיק כדי לקחת את זה ללב ולהתאבד בגלל הביקורות, זה עדיין לא מסביר את ההתאבדות של השניים האחרים.
eranml
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 0:55 24/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

זה פשוט נראה לי צירוף מקרים גדול מידי שכולם התאבדו באותה שנה שהסרט יצא, והרי המשותף לכולם הוא שהם היו שחקנים בסרט הנורא הזה (אני מרשה לעצמי להגיד שהוא נורא למרות שלא ראיתי אותו, בגלל שבינתיים כל ביקורת שראיתי עליו באינטרנט הייתה שלילית מאד חיוך )

אני לא יודע אם זה בגלל הסרט, זה באמת נשמע מוגזם, אבל מי יודע?...
חיפשתי קצת מידע על העניין הזה, ובאמת יש התייחסות להתאבדותו של השחקן הראשי, שהיה, מסתבר, איש מתוסבך ומכור לסמים. על השניים האחרים לא מצאתי מידע או התייחסות כלשהי, ולכן לא נראה לאף אחד מוזר שאותו בן אדם התאבד.

אם למישהו יש מידע על העניין הזה שיכתוב בבקשה, כי זה ממש התחיל לעניין אותי

למרות זאת את הסרט לא נראה לי שאני אראה. התיאורים של לונג ג'ון נשמעים נוראיים ביותר (5 דקות של כלום אופס )
ארגורן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/03/03

הודעהפורסם: 1:19 24/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אחד מהסיפורים היותר מרתקים ששמעתי בזמן האחרון , אחד מהאנשים שהתאבד אכן היו לו בעיות סמים , אנחנו צריכים לעשות חקירה יותר נרחבת בשביל לדעת למה התאבדו השניים האחרים.

אני לא יודע מה יותר מפחיד זה שהתאבדו שלושה שחקנים אחרי הסרט הזה או זה ש603 אנשים נתנו ציון 10 לסרט הזה!! (קראתי בIMDB).
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 0:31 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסיפור הזה מזכיר לי את קללת ההמשכים של פולטגרייסט. ראיתי פעם תוכנית על זה שלכל העובדים על הסרטים פולטגרייס 2+3 קרו להם בצילומים המון המון דברים מוזרים כולל מוות של השחקנית הקטנה החמודה שאמרה את המשפט המפורסם מחלק 1-They're heeeere...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
לונג ג'ון
נערת בד שחור ואסלה
נערת בד שחור ואסלה

הודעהפורסם: 2:52 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תשמע, יש הרבה מאוד שחקנים שיש להם סרטים איומים ונוראיים בפילמוגרפיה. אבל מתגברים על זה. זו לא אשמתם שהם השתתפו בכזה סרט, וזה לא סוף העולם. הרי יהיו להם עוד הזדמנויות ועובדה שחלק מהשחקנים האלה נורא מפורסמים היום (ימד"ב לא עולה לי אז אני לא יכולה לתת שמות. מה שכן, זכור לי במעומעם שלקיאנו ריבס היתה התחלה על הפנים, ונדמה לי שגם לקייט הדסון, ועוד כמה שחקניות צעירות מצליחות). כנ"ל לגבי במאים.
אז התאבדות בגלל סרט מסוים היא דבר ממש ממש קיצוני, ואמנם זה צירוף מקרים מוזר מדי ששלושתם התאבדו באותה שנה, אבל סטטיסטית, הסיכוי שכולם התאבדו בגלל הסרט, קטן הרבה הרבה יותר.
* אגב, ב'מאנוס' אלה לא היו שלושה שחקנים, אלא שני שחקנים והבמאי (בעצם, אם אני לא טועה, הוא גם השתתף בסרט עצמו).

למנה יש לי את הדיוידי? סיפור ארוך.
למען האמת, ה-DVD של 'מאנוס' הוא לא ממש שלי, אלא של רד פיש. ורד פיש קנה אותו מקיפוד (אני מרשה לעצמי להזכיר את השם שלו, כי גם יעל מדי פעם מזכירה אותו בביקורות), בשביל שהוא יוכל להתגאות שיש לו DVD של הסרט הכי גרוע בכל הזמנים (באותו זמן 'מאנוס' עוד היה במקום הראשון ברשימת הסרטים הגרועים). וקיפוד קנה את ה-DVD כי הוא קונה מלא דיוידיאים של סרטים שהוא לא מכיר, צופה בהם, ואז מוכר אותם לאנשים אחרים, ואת 'מאנוס' הוא קנה יחד עם עוד כמה דיוידיאים של MSTK.
noni_dp
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 15:42 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

למעשה, ב-imdb ראיתי באמת רק על שני שחקנים שהתאבדו, ועל השחקן-במאי כתוב בכלל שהוא מת ב-1986 מסרטן...

אולי יום אחד עוד יעשו סרט אימה, שעוסק בסרט תעודי כביכול שנעשה על הסרט ועל הקללה של אותו 'Mystery Science Theatre 3000'. חיוך
לונג ג'ון
נערת בד שחור ואסלה
נערת בד שחור ואסלה

הודעהפורסם: 15:47 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

רק תיקון קטנטנצ'יק: 'Mystery Science' לגמרי לא קשור ל"קללה" של 'מאנוס' או להתאבדויות. 'מדע מסתורי' היא סדרת טלוויזיה משנות ה-90, שצחקה על סרטים גרועים. היא בשום אופן לא יכלה לגרום לאנשים להתאבד בשנת 60 ומשהו (לא בלי מכונת זמן).
noni_dp
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 15:48 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אוקיי.
ארגורן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 16:04 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לגבי מה שקרה בסרטי ההמשך של סרט האימה פולטגרייסט לא הייתי ממהר כל כך להאמין בזה ,זה פשוט נוח מדי. בהרבה סרטי אימה כמו "מגרש השדים" היו שמועות על דברים רעים שקרו בזמן הצילומים , לדעתי זה יותר בשביל לעשות יחסי ציבור לסרט ואולי ככה זה יראו את הסרט יותר אנשים.

לונג ג'ון תרשי לי לחלוק איתך , לדעתי לא צריך למהר ולהגיד שההתאבדות לא הייתה קשורה בסרט עצמו , את נתת דוגמאות לשחקנים שמשחקים כיום וזה הייתה הטעות שלך , אם ההתאבדות הייתה בתקופה הזאת אז זה אכן היה נראה לא הגיוני , אבל צריך להבין שמדובר בתקופה של תחילת הקולנוע והחלום של להיות כוכבים קסם להרבה מאוד אנשים.
היום אם שחקנים נכשלים בסרט הם תמיד יכולים להשיג עוד עבודה , פעם זה לא היה כך.
קראתי ששחקנים יצאו באמצע בכורת הסרט מרוב בושה , כל הקהל צחק על הסרט הזה , אפשר רק לדמיין את הטראומה שנגרם לכמה מהשחקנים.
תיקחו את העובדה שהם לא מצאו אף עבודה מאז ואת זה שהחלום של להיות כוכבים התנפץ להם בפנים ,זה נראה כמו מתכון בטוח להתאבדות.
נערת בד שחור ואסלה
נערת בד שחור ואסלה

הודעהפורסם: 16:18 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בדיוק כמו שאני אמרתי שההתאבדויות לא קשורות, ככה אתה ממהר להסיק מסקנות ואומר שזה כן קשור, אולי כי ככה זה נשמע פיקנטי יותר, "רומנטי" יותר, מסתורי או ווטאבר. אז קודם כל, שנות ה-60 לא היו ראשית ימי הקולנוע. ממש ממש לא. גם לא ראשית ימי הקולנוע בצבע או כל משהו ראשיתי אחר. באותן שנים קולנוע היה כבר מדיום מבוסס והיו חברות הפקה מסודרות והכל.

שנית, מציק לי עניין ה"מאז הם לא מצאו אף עבודה אחרת". נכון, עובדתית אנחנו יודעים שהם לא עבדו כשחקני קולנוע (כי ככה אמר ימד"ב), אבל איפה כתוב שהם ניסו? אולי הסרט הוציא מהם את חיידק הבמה והם החליטו שזה לא בשבילם ושעליהם למצוא עבודה אחרת?
eranml
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 17:17 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לא ראיתי את הסרט, כפי שכבר ציינתי. מבדיקה מחודשת לאחר שאנשים אמרו פה שרק שניים התאבדו ראיתי שזה בכל זאת 3. לפי imdb שניים מהמתאבדים היו שחקנים ראשיים, ועוד אחד היה מה שהם מכנים teenager in car. לאלו שראו את הסרט (לונג ג'ון...) האם התפקיד הזה היה גדול או זכה לאיזשהו זמן מסך? כלומר, האם הייתה למישהו שזה היה תפקידו סיבה להתאבד, בגלל כישלון הסרט?
ארגורן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 17:24 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קודם כל אני רוצה לעשות תיקון קטן לnoni_dp , שלושה שחקנים התאבדו בסרט הזה ולא רק שניים , השחקן במאי אכן מת מסרטן אבל אין לו קשר להתאבדויות.

אני נוטה לחשוב שהם התאבדו בגלל הסרט לא בגלל שזה נשמע פיקנטי יותר, "רומנטי" יותר, מסתורי או ווטאבר כמו שאמרת , אלא בגלל שזה פשוט הגיוני יותר ממה שנראה במבט ראשון.
שאמרתי תחילת הקולנוע התכוונתי לשנים שהקולנוע התחיל להצליח וזה רק מחזק את הטענות שלי , שהסיכוי שהם התאבדו בגלל הסרט יותר גבוה מהסיכוי שמדובר במשהו אחר. יש משפט שאומר ,"כגודל הציפייה כך גודל האכזבה" סביר להניח שהשחקניות שהתאבדו היה להם ציפיות גדולות להיות כוכבות ולכן הם גם לקחו את זה יותר קשה ואם לא הייתה לידם סביבה תומכת זה רק גרם להם לעשות את אותו צעד טרגי.

הטענה שלך לכך שאף אחד מצוות הסרט לא חיפש עבודה היא פשוט מגוחכת , כמה שהסרט היה גרוע זה עדין היה המקצוע שבו הם עבדו ואני בטוח שהם היו צריכים את הכסף.
נערת בד שחור ואסלה
נערת בד שחור ואסלה

הודעהפורסם: 19:31 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

"המקצוע שבו הם עבדו"?
מצטערת, אני לגמרי לא מסכימה עם זה. הם לא היו שחקנים, וזה בטח לא היה המקצוע הרשמי שלהם. הרי אין לך מושג מאיפה הבמאי של 'מאנוס' הביא את השחקנים האלה. יכול להיות שמדובר באנשים שאמרו "יאללה, אולי אני אהיה כוכב קולנוע" כי זה היה נשמע להם מגניב באותו רגע, או שלמשל הם היו התגוררו בעיירה שבה צולם הסרט (שגם ככה נידבה הרבה עזרה בזמן הצילומים), ובמקרה הגיעו לסט של הסרט הזה.

בתכל'ס, שחקנים שהשאיפה שלהם היא להצליח בעולם הקולנוע הם אנשים שהופיעו לפני כן במגוון תפקידים קטנים, וכמעט לעולם לא יפרצו out of the blue לתפקיד ראשי גדול.
שחקנים הם אנשים שלא עושים את זה בשביל הכסף כי הם יודעים מראש שכל עוד הם לא הגיעו לסדר הגודל של ג'וליה רוברטס ושות', כל מה שהם ירוויחו זה פרוטות. וב"פרוטות" אני מדברת איתך על מתחת לשכר המינימום (אני לא ממציאה את זה. יש כמה תביעות נגד וודי אלן ומרטין סקורסזה על זה שהם לא משלמים לשחקנים אפילו את תעריף המינימום, ושהם דורשים מהם לעשות שעות נוספות ללא תמורה. השחקנים מסכימים לזה בלית ברירה, כי ככה הם יכולים להראות עוד שורה ברזומה). מה גם שאם השחקנים של 'מאנוס' היו צריכים את הכסף, הם היו דורשים מהבמאי לתת להם כסף מזומן כשכר, ולא מניות שעשויות להניב רווחים תוך חצי שנה.

למה חצי שנה? אה, כן, זה קשור לזה שהקולנוע לא התחיל להצליח רק בשנות ה-60. ההצלחה שלו היתה גדולה עוד הרבה מאוד שנים לפני כן. למשל, הסרט הכי מצליח בכל הזמנים (אם מתחשבים באינפלציה), הוא 'חלף עם הרוח' שנעשה ב-1939. וזה לא שלפניו סרטים בכלל לא הצליחו. היו הצלחות מסחריות עוד הרבה לפני כן, וסרטים אומנותיים פורצי דרך. היה הכל. בשנות ה-60 הקולנוע היה מספיק מבוסס, ואנשים גם ידעו שיש כמה כוכבים גדולים, ושאין להם סיכוי להגיע לקרסוליהם. בדיוק כמו היום (אם כבר, דווקא היום יש יותר לחץ על כוכבי קולנוע - להיות הכי יפים, הכי רזים, הכי בכושר, עם החזה הכי גדול, להספיק לעשות כמה סרטים בשנה כדי שלא ישאלו "לאן נעלמה הכוכבת X? שמועות טוענות שהיא נמצאת במרפאת גמילה מסמים" ושאר שטויות כאלו).

מה שכן, ההבדל הגדול בין קולנוע של אז לקולנוע של היום הוא שכיום סרטים יוצאים מתוך מטרה להרוויח את רוב הכסף בשבוע-שבועיים הראשונים להקרנתם, ומה שהם מרוויחים אחר כך זה רק בונוס שולי. לעומת זאת, פעם סרטים יצאו בצורה מאוזנת יותר - הרווחים שלהם לאורך כל תקופת הפצתם בקולנוע היו אחידים (כלומר, בשבוע הראשון להקרנתו הסרט הרוויח בערך את אותו הסכום שהוא הרוויח בשבוע ה-15 להקרנה).

ל-eranml: הטינאייג'רית במכונית הופיעה בדיוק ב-3 סצינות, כל אחת מהן באורך של כמה שניות. התפקיד שלה כלל בעיקר להתנשק עם בחור, והיה לה גם איזה חצי משפט (בעצם, לא ממש היא אמרה אותו. הסרט צולם ללא סאונד, ושני גברים ואישה דובבו מאוחר יותר את הדיאלוגים). אז נשמע לי מופרך מדי לטעון שהיא היתה כזו רגישה עד שהיא החליטה שההופעה הפצפונת הזו תהרוס לה את הקריירה הקולנועית ושזה מה שגרם לה להתאבד.

נערך לאחרונה על-ידי לונג ג'ון בתאריך 20:59 25/02/04, סך-הכל נערך פעם אחת
noni_dp
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 20:40 25/02/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לעובדה ששלושה מהשחקנים של אותו סרט התאבדו באותה תקופה יכול להיות קשר לסרט ללא קשר בהכרח לכישלון של הסרט, או לבושה שנגרמה להם כתוצאה מהסרט. סך הכל, הם הכירו אחד את השני, היו במידת מה נתונים באותם מצבים, וכנראה התאבדו מסיבות כלשהם שלא נוכל לדעת בודאות (לפחות לא על ידי השערות מחוסרות בסיס).
מעבר לזה, כתוב שהמקום היחיד בו הסרט צולם הוא אל-פאסו, טקסס- אותו מקום בו התאבד השחקן הראשי. על השחקן, כתוב שהוא התאבד 6 חודשים אחרי שיצא הסרט ולכן סביר להניח שהוא תושב של אל-פאסו טקסס. כפי שלונג-ג'ון אמרה, כנראה אספו שחקנים מהאזור ודי ברור שלא הייתה (לפחות לרב השחקנים) כוונה ממשית לקרירה כשחקנים.
לכן, אולי הם התאבדו מסיבות פרטיות שלהם, הקשורות בחייהם הפרטיים שלהם, שאולי באמת מתקשרים זה לזה ללא קשר בהכרח לסרט.

אותה teenager in car מקודם, אגב, הייתה גם פעלולנית בסרט. לא ראיתי את הסרט, אבל אני מניח שהאפקטים לא דרשו את גדולי הפעלולנים של התקופה, ובכל זאת- לא צריך אדם מיומן כדי להיות פעלולן? זה לא אומר שיש לה קשר מסוג אולי אחר לסרט מהשחקנים הראשיים שהתאבדו? האם כל זה אומר משהו? (קצת קשה לי להסביר למה אני מתכוון, כמו שאתם רואים...)
עוד משהו שלא הסתדר לי, זה שכתוב שהשחקן הראשי התאבד כחצי שנה אחרי שהסרט יצא, ושהוא התאבד ב-16 באוקטובר. כתוב שהסרט יצא ב-15 בנובמבר שזה בכלל אחרי התאריך שהוא התאבד.

(אני אגב, כנראה כן מתעסק בזה בתקווה לגלות משהו רומנטי, מסתורי וכו' וכו'...)
Tal
אורח

הודעהפורסם: 11:48 15/11/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כן.. היא גם אמרה את המשפט המפורסם "we're back".. היא מתה ממחלה לא ידועה שהייתה חולה בה במשך שנתיים, ועוד 2 שחקנים מהצוות מתו..
והייתה מין "קללה" על הסט של פולטגרייסט...
באחד הצילומים רואים איזו תמונה כאילו חדר לתוכה ברק... ואז באותו הרגע הודיעו לשחקנית אחת שאמא שלה נפטרה.. ובצילום שלה רואים כמו אור גדול מאחוריה.. מפחידדדדד...
אורח

הודעהפורסם: 18:33 22/10/06    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אנשים איי ניד הלפ איזה מפורסמים התאבדו בגלל סמים וכאלה..? =/ בקשהההה תעזרו לי.. חיוך
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/07/02

הודעהפורסם: 1:20 3/11/06    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אמ.. לא חסר אבל כדאי שתכתב הודעה נפרדת מהשירשור
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי