יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

פרטים ראשונים על עלילת שרק 2

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> חדשות קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 11:11 26/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ההמשך לסרט המצליח "שרק" מתוכנן לצאת רק ב-2004, בינתיים שוחררו כמה פרטים הנוגעים לשרק 2.

צוות השחקנים של הסרט הראשון (מייק מירס, אדי מרפי, קמרון דיאז) אמור להשתתף גם בשני, אליהם אמור להצתרף גם ג'ון קליז (מונטי פייטון) בתפקיד אבא של פיונה.

לעומת צוות השחקנים שנשאר מהסרט הראשון ואף גדל, צוות הכותבים של הסרט קטן - שני כותבים (Ted Elliot and Terry Rossio), פרשו עקב "מחלוקת יצירתית", וכרגע הכותב היחיד של הסרט הוא Joe Stillman. העלילה שכבר פורסמה בחלקה תספר על שרק ופיונה שחוזרים מירח הדבש, ומוזמנים ע"י ההורים של פיונה לבקר בממלכתם (שנקראת: Far Far Away). הוריה של פיונה לא יודעים שהחתן שלהם הוא אוגר ירוק בעל הרגלי היגינה "שונים"...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-06-26 12:13 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 12:33 26/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שרק 2? 2? חוסיין בשוק!
למרות (ואולי בגלל) שמאד מאד אהבתי את "שרק" אני חושבת שזו טעות לעשות לו סרט המשך. העולם שלו היה אמנם מקסים, והסיפור חביב, אך אין עולמות אחרים שאפשר ליצור? והסיפור שהיה סגור ומושלם, האם יש צורך להמציא לו המשכים? "שרק" היה מצחיק בטירוף, ואין לי ספק שהם לא יצליחו לשחזר את האיכות הזאת בסרט נוסף. זה מייאש אותי שאי אפשר כבר לראות סרט טוב ומצליח בלי שיהיו לו המשכים...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: יעל בתאריך 2002-06-26 13:34 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
סמדר
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 24/06/02

הודעהפורסם: 0:56 28/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני מסכימה עם יעל - בשביל מה צריכים לעשות סרט המשך ל'שרק' ולהרוס אותו? הרי ברוב המקרים ההמשך לא מתעלה על המקור, ואין סיבה שפה זה יהיה שונה.
גם לא נראה לי שיש המשך לספר: שרק ופיונה חוזרים מירח הדבש, ממש מרגש...
אגב---[ספוילר לסוף של שרק בהמשך]---ההורים של פיונה לא יודעים שגם היא למעשה חצי אוגר? כי אם כן אני לא מבינה למה הם צריכים להיות מופתעים ששרק כזה.
הרעיון שלארץ קוראים Far Far Away הוא חביב, כמו גם מספר בדיחות בסרט הראשון, אבל מעבר לזה לא ממש התלהבתי ממנו ואני ממש לא מתלהבת מהרעיון להמשך.
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 1:11 28/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לכאורה פיונה קוללה רק אחרי שעזבה/נחטפה מבית הוריה, לכן הם לא יודעים על העניין האוגרי שלה... כן, הסבר די דפוק.

אבל תנו לסרט צ'אנס, קורה שסרטי המשך מתעלים על המקור (לא הרבה, אבל קורה), ואז אלו באמת סרטים מעולים.
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> חדשות קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי