יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

רשימת התפוצה של האתר

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 15:42 6/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כמו שרובכם יודעים, יש לאתרנו רשימת תפוצה - רשימת אנשים שאנחנו שולחים להם הודעה (בדואר אלקטרוני) בכול פעם שהאתר מתעדכן. ההודעות נכתבות בעברית ובאנגלית וכוללות קישור ישיר לכתבה החדשה.

כדי להצטרף לרשימת התפוצה, יש למלא את הטופס הזה (הדבר היחיד שחייבים למלא בטופס, הוא הדואר האלקטרוני אליו תשלח ההודעה). אפשרות נוספת היא לשלוח מכתב (ריק) לכתובת הזו: YaelMailingList-subscribe@yahoogroups.com. חשוב לשלוח את המכתב רק מכתובת הדואר האלקטרוני אליה אתם רוצים לקבל את ההודעות.

כדי להסיר עצמך מהרשימה, כל שיש לעשות הוא לשלוח מכתב (ריק) לכתובת הזו: YaelMailingList-unsubscribe@yahoogroups.com (הכתובת הנ"ל מופיעה בכול הודעה שאנו שולחים). גם כאן חשוב לשלוח את המכתב רק מכתובת הדואר האלקטרוני אליה אתם מקבלים את ההודעות.

בכול מקרה של בעיה או אי הבנה, אתם יכולים לשלוח אלי מכתב בציון כתובת הדואר האלקטרוני שאותה אתם רוצים להוסיף או להסיר מהרשימה, ואני אבצע זאת ידנית.

(רשימת התפוצה שלנו מנוהלת בעזרת מערכת YAHOO! Groups. ה"תשלום" לשימוש במערכת זו היא פרסומת קטנה המופיעה בהודעות שאנו שולחים)
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 12:44 12/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא מצליח להרישם לרישמת התפוצה, ואני מנסה כבר המון זמן. נאמר לי שיש לי ORERR.
תכול לעזור לי?
תודה רבה מראש,
פנגו
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 12:56 12/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שלח לי דאור אלקטרוני (אל webmaster@movies.israel.net) ובו ציין את כתובת הe-mail שלך (אותה נצרף לרשימת התפוצה). בנוסף אשמח אם תספר לי בדיוק את התהליך שעברת כשניסית להרשם ואיפה בדיוק קיבלת את הודעת השגיאה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי