יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

יעל פורצת דרך

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 15:25 3/09/04    נושא ההודעה: יעל פורצת דרך הגב עם ציטוט

בדיוק נתקלתי בסקירה של אסף לבנון בכותרת "האם הגולשים מחליפים את מבקרי התרבות" ( http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2972095,00.html ).

למי שאין כח לקרוא הכל:
"...ביקורת תרבות קיימת פחות או יותר מתחילת ימי האינטרנט הישראלי. בשנים 96-95' צצו מספר אתרים כמו ארטיק, מגנט ויעל מבקרת בקולנוע , בהם כתבו חובבי טלוויזיה, קולנוע ומוזיקה..."

באופן כללי זו סקירה על תולדות הפורומים ואתרי בביקורת בישראל.

הטיזר:
"גולשים רבים לא מהססים לפרסם את חוות דעתם הבלתי מתפשרת על סרטים, תוכניות טלוויזיה ואלבומים בפורומים ובאתרי הביקורות. פעם מבקרי התרבות אמרו את שלהם, והקהל יישר קו (לעיתים). כעת, כאשר גם הקהל יכול לבקר, הגולשים קובעים את הטון, וכוחם של המבקרים נחלש. שניצר, מאחוריך ".
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 16:05 3/09/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כשאני ראיתי את הסקירה הזו, כמה שעות קודם, עוד היה רשום "יעל רואה סרטים" כשם האתר ולא היה שום לינק (משל האתר הלך הדרכם של "ארטיק" ו"מגנט", כלומר פסק מלהתקיים). כנראה שמאז, ובעקבות הודעתה של המגיבה האלמונית "ק", עודכן הדף (אך סביר להניך שב-netמגזין, משם נלקחה הכתבה, לא היה שום עדכון). ועוד שגיאה מהמיוחס לנו שם - האתר לא קם בשנים 96'-95', אלא בשנת 98'. למרות זאת, אנו היינו אתר הקולנוע הראשון בישראל (להבדיל מאתרים בהם היו גם ביקורות קולנוע מידי פעם).

אגב, בהמשך הכתבה ישנם רעיונות קצרים עם רד פיש וברק, שהם מכוכבי האתר שלנו. ובהקשר הזה, אני יכול לספר שלפחות דבריו של רד, לא תואמים אחד לאחד את מה שהוא באמת אמר [פעם כתבתי כאן כמה נקודות בקשר לראיונות כאלו]
קרן
כוכבת אתר
כוכבת אתר

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 16:18 3/09/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לא הייתי בטוחה שתגובתה של "ק" תעזור חיוך, אז בנוסף שלחתי גם אי-מייל למערכת ynet שיתקנו. ושיפנו אל האתר שכן הוא פעיל... אז אני לא יודעת מה משניהם עזר.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 20:24 4/09/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

וזה אולי המקום להגיד לכם כל הכבוד על היוזמה וההשקעה.
לא שוכחים לכם את זה!

אגודל למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 10:44 5/09/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אם אני זוכר נכון היו כבר לא מעט איזכורים של יעל ושל האתר בכלל בעיתונות המקוונת. אפשר אולי לשים דף ובו מיקבץ הלינקים.
ועוד משו קטן - הלינק ל'על יעל' נמצא "בבניה" בפקטורי של אנדי וורהול מאז שאני מכיר את האתר (וזה לא אתמול)...

ובאמת כל הכבוד על היוזמה ועל ההשקעה ועוד יותר מכך - על ההתמדה. 7 שנים זה המוווווון זמן במונחי אינטרנט. אגודל למעלה
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 16:39 6/09/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מה? 7?
אני בשוק. אני בהלם. אני המומה.
צוחק בקול רם

(וזה מצריך שימוש בכמה סמיילים כנראה חיוך)
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 0:21 8/09/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אומנם אנחנו יותר גדולים מגוגל*, אבל עדיין לא מלאו לאתר 7. כמובן שגם שש ורבע הוא גיל די "מבוגר" לאתר ישראלי ובהקשר לזה ולהערה של אורן, חלק מהמקומות בהם אוזכרנו, כבר לא נמצאים יותר ברשת...

*היום, כלומר אתמול (September 7), גוגל חוגג יום הולדת 6.
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי