יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

8 מייל

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
sivanvs
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 14/07/02

הודעהפורסם: 22:50 20/01/03    נושא ההודעה: 8 מייל הגב עם ציטוט

ספוילר
חשבתי שאתאכזב. ציפיתי לסרט נדוש, יומרני ומשעמם.
אבל אני מוכרחה לציין שטעיתי...
כמו שטל פרידמן אומר "זה לא סקורסזי..."
אבל אני לא חושבת שניתן לשפר את הסרט יותר מדי. הוא סיפק את הסחורה.

מה שאהבתי יותר מכל היתה העובדה שלא הלכו עם המיתוסים עד הסוף; אמנם היה סוף טוב ואמנם מסופר על סיפור הצלחה של נער עני עם הרבה פוטנציאל שמצליח בסופו של דבר לממשו, אבל כמה דברים הגבילו את יוצריי הסרט מללכת עם העניין עד הסוף. זה התבטא בכמה דברים: העלילה לא היתה מפוצצת. אמנם היה סיפור מסגרת שזועק "אני מיתוס", אבל הכל היה קטן וצנוע (נסו להשוות ל"אישה יפה"). דבר שני היה סופו של הסרט, חשבתי שראביט יחתום על איזה חוזה שמן עם חברת תקליטים, אבל יוצריי הסרט הסתפקו ב"באטל" שכונתי בין כמה נערים. בו אומנם ניצח ראביט, אבל שוב, זה דבר קטן יחסית למה שחווה אמינם מאוחר יותר בחייו, ולכן הסיפור נשאר מיוחד וצנוע.
דבר שני שאהבתי, כמובן, המוזיקה. במיוחד הבאטלים ב"שלטר" שהיו מצחיקים לאללה. סרט חובה לכל מי שאוהב היפ הופ.

כמה דברים שהתפספסו:
1. הדמות של בריטני מרפי - היא שיחקה די טוב, אבל ניתן היה לקחת את הדמות שלה רחוק הרבה יותר מהמקום אליו לקחו אותה. גם היא בדומה ל"ראביט" נערה שבאה משכונת מצוקה ומשפחה בעייתית, וגם היא נוטפת שאיפות ופוטנציאל, אך הסיפור שלה היה מאוד שטחי, כנ"ל יחסיה עם ראביט, ניתן היה להעמיק את כל הסיפור שלה הרבה יותר ולתת לדמות שלה הרבה יותר בשר.
2. עניין השחור לבן - בצילו של הסרט עמד נושא הגזענות. נער לבן המנסה להצליח בתחום של נערים אפרו אמריקאיים ונתקל ברבים המנסים לשים לו רגליים בשל היותו לבן ובטענה שאינו "ראפר אמיתי" אל סתם חיקוי זול. הנושא נשאר כצל ולא הובא בפני אור הזרקורים אפילו שניה אחת. קשה לי לאמוד את הערכתי לסרט במידה והיו נותנים לנושא קצת יותר תשומת לב - פספוס אדיר!

בסופו של דבר, זה סרט ממש נחמד, וממש נהניתי לצפות בו. מומלץ בחום.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 18:41 22/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קרן, כתבת בביקורת שהוא שיחק די טוב. אני עדיין לא ראיתי את הסרט, אבל לא נראה לי שזה כ"כ קשה לשחק את הדמות של עצמך (כמעט)...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
קרן
כוכבת אתר
כוכבת אתר

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 21:55 22/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תראה, בגדול הסיפור של ראביט מבוסס במידה זו או אחרת על חייו של אמינם לפני שהתפרסם, זה נכון, אבל עדיין, אם תחשוב לרגע, בסרט אמינם מתבקש לא רק לשיר, שזה אכן הוא יודע לעשות וזה הדבר היחיד שהוא אמור לדעת מבחינתו ומבחינת מעריציו. זה לא אומר כלום על יכולת המשחק שלו, על היכולת שלו לשחק כל מיני סיטואציות שאינן קשורות לשירה.

זה נכון שלשחק תפקיד של דמות שהיא לא שונה ממך בהרבה זה יותר קל אבל הוא שיחק כאילו את עצמו לפני שהיה מפורסם, כשהיה יותר חסר בטחון וזה כבר דורש ממנו יכולת המשחק.

אם יקחו לדוגמא את עמיר פרץ ממפלגת "עם אחד" ויעשו עליו סרט עלילתי שמבוסס קצת על חייו, אז נכון שבקטעים שהוא יצטרך לנאום הוא כנראה "ישחק" טוב, אבל אם יבנו סביבו סיפור שלם, על יחסו למשפחה שלו, סיפור דמיוני בחלקו, ויגידו לו כאן תיראה אמין כשאתה מתווכח עם המוסכניק שלך על כסף וכאן תיראה מאד עצוב כי הבת שלך נוסעת להודו, הוא עלול מאד לאכזב כשחקן, היכולת להיות טבעי בסיטואציות "לא טבעיות" (באותו הרגע לפחות) היא לא טרווילית.

"8 מייל" הוא לא סרט תיעודי, הוא סרט דרמה שבו:
אמינם עושה סצנת סקס - מאד אמינה דרך אגב חיוך
ואמינם נלכד בתוך בית בוער ונלחץ ומנסה להשתחרר, אמינם יכול להגיד לבמאי, תשמע, אני באופן טבעי אדם שלא היה נלחץ מזה, אבל הבמאי ירצה שהוא יילחץ מאד, בשביל שהסצינה תהיה דרמטית... אז הוא חייב לשחק באופן לא פתטי,
והוא לא היה.
ולא בטוח שאמינם עצמו נלכד אי פעם בבנין בוער והבנין בסרט הרי לא באמת היווה סכנה, אז אם הוא הצליח לשקף שהוא מפחד זה כבר מחשק.

זה נכון שבסוף הסרט שהוא בעיקר שר, זה לא ממש דורש יכולת משחק, אבל בכל זאת יש קצת גם "מסביב" מעבר לשירה גם בטעי הסוף.

כפי שציינתי, אני מעריכה את האומן, מאד, וייתכן שאני קצת "מוותרת" לו - אבל לא הרבה. חיוך
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 20:02 23/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בעקבות הכתבה של קרן, שבה גיליתי שהיא מעריצת אמינם חיוך לקחתי היום איתי לעיר את הדיסק של פסקול הסרט ושמעתי אותו ברכבת. נחמד... אולי אני אפילו אלך לראות את הסרט.

ולמי שחובב היפ-הופ וראפ, לא מזמן שמעתי ראפר בשם Saul Williams, שהוא ממש משורר, הטקטסים שלו פילוסופיים ומלאי דימויים ויזואליים ומאד מהנה לגלות אותם בזמן השמיעה. המוסיקה היא עוצמתית ולא שגרתית. (לא שאני כזאת מבינה גדולה בהיפ-הופ...) בכל מקרה, היות ואני לא יכולה לחוות דיעה על הסרט, או על המשחק (עדיין) אני ממליצה לכם גם על הפסקול, וגם על שאול ויליאמס.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
קרן
כוכבת אתר
כוכבת אתר

הודעהפורסם: 22:41 23/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

יעל, אהבת את השיר lose yourself?
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 19:48 25/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כן... האמת היא שקרה לי משהו מצחיק. משום מה נגן התקליטורים שלי מתעקש לנגן דוקא את הדיסק הזה (ואחרים לא!) בלופ על אותו שיר. אז ישבתי לי ברכבת ובמשך איזה עשרים דקות שמעתי רק שיר אחד, עד שממתי לב... וככה גם עם השני, השלישי עד החמישי. כי כל פעם לקח לי זמן להזכר להעביר הלאה. אז אפשר לומר שאת התחלת הדיסק אני מכירה די טוב, את ההמשך פחות חיוך
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 20:14 4/02/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

במהדורת DVD של "8 מייל", שתצא בארצות הברית ב-18 במרץ, יהיו חמישה קרבות ראפ שלא נכנסו לסרט. בנוסף לקרבות יצ'פר אתכם הדי.וי.די גם בקליפ לשיר "סופרמן" מאלבומו האחרון של אמינם וכן בראיונות עם הכוכב ועם במאי הסרט, קרטיס הנסון.

פרטים נוספים בידיעה בוואלה:
http://news.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=200&id=344556
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
אורח

הודעהפורסם: 21:02 7/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרט מושלם!!!! אבל השחקן הראשי כמובן..... אמינם הכוסון והמדהים עשה את כל העבודה בזכותו הסרט מושלם!!! ואסור לשכוח שהוא גם ראפר ה-ראפר ב-ה הידיעה מצליח במיוחד.............. חולה עליו ו............ בסביבות שנת 2004 בעזרת השם ייצא הדיסק החדש שלו: "סופרמן"....................... חתול לבן
וויל
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 13/11/03

הודעהפורסם: 17:58 8/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אם כבר מדברים על הסאונדטראק של 8 מייל, אני ממליץ על שירים נוספים מהסרט שאם אני לא טועה לא נכנסו לדיסק הרשמי - mile 8 - more music from the motion picture , הדיסק הזה כולל קטעים של מוב דיפ, אאוטקסט ו2pac
הטקסטים והמוזיקה פשוט מצויונים, ואני מאוד אוהב את הדיסק הזה למרות שנאי לא חובב היפ הופ גדול.

הודעהפורסם: 17:29 5/11/04    נושא ההודעה: Re: 8 מייל הגב עם ציטוט

לפי דעתי הסרט היה ממש זבל קולנועי.
הוא היה סוטה+מכוער+הסרט הכמעט הכי גרוע שראיתי בחיי
קרן
כוכבת אתר
כוכבת אתר

הודעהפורסם: 17:17 8/11/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שלום ל'אורח', הייתי שמחה לשמוע ממך יותר על למה לא אהבת את הסרט.
eminem girl
אורח

הודעהפורסם: 17:41 21/12/04    נושא ההודעה: eminem הגב עם ציטוט

אם חשבתם שאי כמו כל המעריצות של אמינם
שאני אגיד ואוו אם אמינם בסרט אז זה סרט יפה והן לא
מבינות את העלילה אז טעיתם !!!!!!!!!
כי אני לא כזאת
דבר ראשון אני כפי שאני מכירה את eminem אז ציפיתי
למשהו טוב שיצא מהסרט והינה כמו שחשבתי
סרט מצויין
וחיברתי משהו כשהייתי בהפסקה הראשונה של הסרט!
אז מה, אני בחורה לבנה ומשונה
ממש לא אחת מהחבר'ה בשכונה
כל היום מול המחשב לועסת טוסט גבינה
אפשר היה לחשוב מה אני כבר מבינה
הדעה שלי לא תשנה מה ש'תם חושבים
אז כדאי שאני אחזור להתעסק במחשבים
ובכל זאת אני כאן, משחיזה את המילים
צורמת קצת בנוף כמו פאקינג חמת חלילים
חשבתי - אני לא אנטי, אבל חבר'ה די, עד כאן
אך אמינם כזה תותח - לסט הוא בא מוכן
מחר נבוא נקרא יומית: שלחו אותו לקאן
אמינם ב'8 מייל' הוא ג'ימי ראביט הצעיר
בחור לבן אחד מתוסבך בין כל השחורים בעיר
ואת ההמשך יותר פירטתי על גימי ובתו
הקיצר:
הסרט היה מצויין
גימי(eminem) ובתו היילי עוברים לכמה ימים מביתה של אמו
המרבה לשכב ולצאת עם בחורים שצועקת על גימי (eminem)
וגורמת לו להרגיש שהוא לא רצוי כלל וכלל
בסוף כל יום לראביט אין כבר כוח החיים בזבל
ואת זה הוא מנסה לשכוח כל מה שהוא יכול זה רק מתוך יאוש לצרוח
במקום הוא מאלתר ראפ והיאוש קצת נוח.
גימי חורז עצמו לדעת שהוא עם חברים לא יכול לומר מילה כשהוא עם אחרים
נידחפת בריטני מרפי , ביץ, והם קצת מרעידים damn אז איך שזה נגמר
בסוף כולם יודעים

אם יותר פרטים אתם צריכים בואו לאיסיקיו שלי ובקשו את eminem girl
202530261

אחלה סרט כדאי ליראות למי שלא ראה אגודל למעלה
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי