יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

יעד סופי

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
אוריאל
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 8/01/06

הודעהפורסם: 3:48 8/01/06    נושא ההודעה: יעד סופי הגב עם ציטוט

קודם כל,שלום אני חדש פה.
עכשיו ניגש לנושא:
היום ראיתי את הסרט "יעד סופי"(כן,כן אני יודע שזה מאוחר מאוד,אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא) ואני חייב לציין שנהנתי כמעט מכל רגע.רק דבר אחד לא הבנתי,למה לעזאזל הסרט לא נגמר? הא?
ז"א,לא הבנתי ממש את הסוף.מישהו מתנדב לעזור?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
אורח

הודעהפורסם: 9:10 31/01/06    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

יש המשך לסרט שלדעתי קצת פחות טוב מהראשון אבל עדיין יפה ויוצא בקרוב החלק השלישי..
יעד סופי 3
אורח

הודעהפורסם: 18:15 13/03/06    נושא ההודעה: הסוף ככה כנס..(מי שלא ראה שלא יכנסס זה יהרוס!!!!!!!!) הגב עם ציטוט

אם לא הבנת כל כך את הסוף כנראה ראית יעד סופי 3 .
הסוף ככה:
היא ואחותה והידיד שלה מתים מהתאונה הזאת בסוף ואז פתאום היא חוזרת שוב יענו היא חזתה את זה.. ואז הידיד שלה אומר אוי לא ,לא שוב.. ונגמר הסרט.. זאת אמרת שמה שהיא חזתה (שהם יעשו תאונה עם הרכבת בגלל העכבר והחטיף) קרה בסוף..
סרט טוב!!
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי