יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

מה ? כבר בבית קברות יש יותר חיים מהפורום הזה

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 11:46 7/07/07    נושא ההודעה: מה ? כבר בבית קברות יש יותר חיים מהפורום הזה הגב עם ציטוט

כולם נרדמו ?
איפה הימים שהפורום הזה היה מלא פעילות...

(סתם לתשומת הלב של כולם....)
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/07/02

הודעהפורסם: 18:20 14/07/07    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

welcome back

הודעהפורסם: 18:44 7/11/07    נושא ההודעה: הגיע הזמן באמת להפיח רוח חיים פפף.. הגב עם ציטוט

זה אתר פוטנציאלי ענק... באמת ויוצא דופן אבל למה לא עושים דברים מעניינים.. ומועילים יות מאשר שאלות פרטניות וכל כך אפורות ומרחיקות לכת עד המאה ו 16 באמת !
אני ידרג את ה25 של גדולי סרטי הקולנוע בכל הזמנים אתם מוזמנים להמשיך, בכיף קריצה
1. לב אמיץ - 1995 -מל גיבסון - פשוט צמרמורת.. מל גיבסון בכלל לא בראש מעייני אבל פה זה חסר כל משמעות זה אחד מאותם סרטים שהפה שלי לא שלט בעצמו מיד לאחר הסרט: "זה הסרט הכי טוב שראיתי בחיים שלי" כיף!

2. טיטאניק - 1997 - ליאונרדו דיקפריו - חוויה קולנועית מרשימה וסוחפת ביותר מכל היבט אפשרי גם הרסני, פילוסופי, הרפתקני, חסר גבולות ואינסופי, ובעיקר רומנטיברמה עמוקה ביותר אחד מאותם סרטים הכי גדולים (אולי הכי גדול) שעוד עושים (לי) את זה.

3. צייד הצבאים - 1978 - רוברט דה נירו, כריסטופר וולקןו - לא בעיה להתחבר לסרט הקלאסי המיוחד במינו הזה ואף להפוך לחלק ממנו, ממש מתחילתו, מרתק, זה ז'אנר יחודי, איכותי ומורכב ביותר, סרט מלחמה בסטייל מוגבר, מצמרר (ההתמכרות למשחק הרולטה הרוסית, זה פשוט טירוף) מי שמבין בקולנוע, יודע זה אולי גדול סרטי המלחמה (מלחמת וייטנאם) עד היום,(מוצלח יותר מאפוקליפסה עכשיו בעיניי) רוברט דה נירו פשוט נהדר עוצמתי, סרט מותח ומפוצץ!!!

4. הטוב הרע והמכוער - 1966 - קלינט איסטווד - נוסטלגיה, וקלאסה קולנועית הגדולה ביותר שנעשתה אי פעם בסרטי המערבונים ויש כל כך הרבה מערבונים קריצה הייתה לי התלבטות נורא נורא קשה, אבל איך אשר "להספיד" את מיסטר קלינט איסטווד בהופעה המחשמלת שהוא דופק מס' 1 בעיניי (בז'אנר שלו)..

5. היו זמנים במערב - 1968 - הנרי פונדה - אין הרבה מה לומר, צריך לראות... ואיזה תענוג צילום מרהיב הפסקול והעלילה לדעתי מושלמים, אפשר להגיד סרט מושלם.. סוף הסרט פשוט עושה חסד עם הצופה לא יאומן !!! סרט מרתק ואני ממש ממש אוהב אותו! מאותם סרטים שחושבים עליהם המון לאחר הצפייה ומשאיר אותך מסופק בצורה לחובבי קולנוע מושבעים, ומה חולי מרבונים יגידו למות על הסרט הזה חוויה !!!

6. שאיפות - 2001 - ג'וני דפ - אחד הסרטים המהנים ביותר שעיניי פגשו מההתחלה כיף. (עניין של טעם, למען האמת סרטי פשע לטעמי זה בראש וברשונה אבל רציתי להתחשב ולעשות רשימה כמו שצריך קודם רומן/הרפתקאות וקלאסה ואחר כך סרטי פשע ומאפיה, ולבסוף אפשר גם קומדיה קריצה

7. פני צלקת - 1983 - אל פאצ'ינו - סרט הפשע הכי גדול שהיה עד היום הכי מאפיןן פשע אמיתי מהו ומה אל פאצ'ינו בהופעת חייו ! משחק קרימנלי עוצמתי אדיר אף אחד לא יכול עליו כשמגיעים לסרטים מהסוג הזה אל פאצ'ינו זה האחד והיחיד ואין שני לו, בעיניי השחקן של כל הזמנים - סוף העולם של סרט, לא מומלץ לכל אחד.

8. יצרים בדם - 1993 - בנג'מין בראט - פולחן מס' 1 עוד אחד מהז'אנר הבלתי נגמר הזה, סאגה סוחפת ומרגשת מכל בחינה שהיא, עלילה מדהימה, מהילדות, למעבר, ועד להתרחקות ותפיסת המרחק וה"נישה" של כל אחד מכוכבי הסרט המדהים הזה שמסתיים די צפוי בטראגיות ..פשוט סרט מיוחד ונוסטלגי תמיד יהיה ענק, לא מומלץ לכל אחד.

9 ספרות זולה - 1994 - ג'ון טרוולטה, סמואל ל. ג'קסון, ברוס ויליס - אם למספרים שמופיעים בדירוג הייתה משמעות אז זה סרט שהיה מתברג ללא ספק בכלל ב 1 מחמשת המקומות המובילים, מת על הסרט הזה, די ברור מאליו גם למה.. קוונטין טרנטינו המעולה ושלל השחקנים כמובן מהדרג הראשון שעושים את זה לכל כך... חלומי ! סרט יוצא מגדר הרגיל.

10. החבר,ה הטובים - 1990 - רי ליוטה, רוברט דה נירו, ג'ו פסקי - סרט חזק מאוד עם מימדים אפיים, אחד מסרטי הגנגסטרים האלימים ביותר מעניין מאוד, מומלץ ביותר לחובבי הז'אנר אין לי מה להרחיב חוץ מזה שג'ו פסקי מאוד הרשים אותי, רוברט דה נירו תמיד ענק לדעתי במיוחד בסרטים האלה וגם ריי יולטה, נהדר.

11. היומן - 2004 - ג'יימס גארנר, ג'נה רוולנדס - פפפף.. טוב קריצה הרבה שנים מאז הילדות שלי לא הרגשתי ככה בסרט כל כך מחובר פשוט הייתי בתוך זה רומן מושלם ! סוחף שנון ואינטליגנטי, ברמה עמוקה זה די סרט עם מימדים קולנועיים של יצירת מופת הן בעלילה הן בבימוי ובתקופה .. מה עוד ששילבו בתמרון יוצא מן הכלל מלחמה בסרט הזה..סוחט דמעות אם אי פעם המלצתי על דבר כלשהו זה דבר דבר !!! מומלץ כדלקמן קריצה רומן אחד הגדולים שראיתי בחיי.

12. תלמה ולואיז - 1991 - סוזן סרנדון, ג'ינה דייויס, בראד פיט - גם פה אני לא ירחיב צריך לראות את ההרפתקאה המושלמת הזאת והמתח שנוצר עוד לפני אמצע הסרט, סרט חוויתי שיהיה בזכרוני לדורי דורות, ג'ינה דייויס אהובתי, סוויט פמפקין אני מאוהב בך, כולם יודעים צוחק בקול רם מומלץ + ק ל א ס ה .

13. נהג מונית - 1976 - רוברט דה נירו, ג'ודי פוסטר - איזה יופי של סרט זה היה, חבל על הזמן פשוט עושה את ההבדל, ואיזה שחקן רוברט דה הירו, ממש הירו .. פפף.. מומלץ, למרות שאני בטוח שחצי עולם ראה את זה.. סרט מהסרטים.

14. חומות של תקווה - 1994 - טים רובינס, מורגן פרימן, שוב תנו לי לרענן לכם את הזכרון למספרים אין כל כך משמעות אם הייתה משמעות.. הסרט הזה היה בין 1 - ל - 5 סרט שמזדהה עם המציאות בצורה מרשימה ומהממת אני מאמין שכל הציבור הטוב ראה את הסרט המושלם (בעיניי) הזה סרט של פעם פעמיים, שלוש.. קריצה אבל למען האמת חובה.

15. להציל את טוראי ריאן - 1998 - טום הנקס - סרט ענקי, חובה לראות!!! למרות שזה מלחמה לראות אותו, קריצה .

16. מופע הקולנוע של רוקי - 1975 - סוזן סרנדון, טים קארי - סוזן סרנדון באחת ההופעות, שבאמת תענוג וחבל לפספס אותה, שם אפשר לראות את אישיותה האמיתית החביב והעדינה והמקסימה, סרט קלאסי מפורסם שלוקח את הצופה למסע מקסים, מוזר, ולא שגרתי בעליל, סרט ברמה גבוהה ומומלץ לכל מי שואהב קולנוע.

17. הנסיכה הקסומה - 1987 - סרט מופלא מהאגדות, לשבת עם כמה בני משפחה וללחוץ פליי, איזה יופי של סרט, אחד הגדולים שנעשו מומלץ לכל בהציבור הטוב.

18. הסנדק II - אל פאצ'ינו, רוברט דה נירו - מסדרת הסרטים המאוד מפורסמת הזאת ללא ספק זה הסרט הטוב ביותר מבינהם... 2 כן, אל פאצ'ינו כבר הזכרתי פעמים רבות.. לא צריך לחזור, סרט פשע מפוצץ, לא מומלץ לכל אחד.

19. אינדיאנה ג'ונס ומסע הצלב האחרון - 1989 האריסון פורד, שון קונרי - קלאסיקה חובה חובה חובה !!! בדומה קצת למל גיבסון.. האריסון פורד הוא לא בראש מעייני, וזה בלשון המעטה, אבל !!! אין לזה כל משמעות מאחר וזה אחד הסרטים הגדולים בכל הזמנים וזהו.

20. קזינו - 1995 - רוברט דה נירו, שרון סטון, ג'ו פסקי - עוד סרט שאיני יכול לשכוח
בז'אנר הזה, ואיך שזה בא טוב, שרון סטון ! האישה הכי כוסית בעולם, רוסרט דה נירו בהופעה מ ד ה י מ ה !!! חובה.

21. מת לחיות - 1988 - ברוס ויליס - סרט שאני אישית מת עליו, וזה אחלה ז'אנר ! מהסוג של אותם סרטים שבאו לפני הגל הלא מגניב משו, של הסרטים המאוחרים של סטיבן סיגל, זה סרט שעושה את ההבדל בין שחקנים שיש להם את זה.. לבין שחקנים שנולדו עם זה וברוס ויליס נולד עם זה ! סרט טרוריסט מפוצץ באקשן ואחלה הומור ציני שחבל על הזמן מומלץ +

22. בלתי נסלח - 1992 - קלינט איסטווד - האחד והיחיד קלינט איסטווד שכל פעם מצליח לרגש אותי מחדש, הסרט האחרון ללא ספק בז'אנר המערבונים, וייזכר תמיד, הרבה מאירוניה דקה של קלינט איסטווד המעולה, סרט זה שם קץ ומנפץ את כל הסיפורים המיתולוגיים של המערב הפרוע, הסרט הטוב ביותר לשנת 1992 מומלץ.

23. אמריקן פאי III חתונה אמריקאית - ג'ייסון ביגס, שון ויליאם סקוט - הסרט הכי טוב מסוג כזה של קומדיה, פשוט נהדר אני לא יוסיף הרבה אולי יש כאלה שלא ראו מתלבטים וראו רק את הראשון, אני ממליץ לראות רק את אמריקן פאי הזה - 3 הוא בשיא הצחוק הטירוף, האידיוטיות, וההרפתקאה קומדיה במיטבה, אין יותר טוב מזה, שון ויליאם סקוט תורם רבות לעניינים אין עליו, מומלץ + .

24. בחזרה לעתיד III - מייקל ג'יי פוקס - האחרון חבחב בסדרה יוצא מהכלל... משלב הרפתקאה ממש סוחפת ומענגת, אל תוך המערב הפרוע של אמצע שנות ה80' מי שתהה פעם מה זאת הסדרה או התלבט אושאל את עצמו מה זה לעזאזל בחזרה לעתיד?! אז פה נמצאת התשובה, זה הסרט הכי טוב שיצא לסדרה הזאת, או לטרילודיה הזאת איך שלא תקראו לזה ואני מת על הסרט הזה.. נחשו למה.. קריצה מומלץ כדלקמן !

25. שליחות קטלנית II יום הדין - 1991 - איזה שנה מעולה זאת הייתה בכל מה שקשור לקולנוע, ארנולד שוורצנגר, מחשמל!!! איזה הופעה סרט חובה חובה לכל חובב אקשן ברמה הכי גבוהה עלילה מושלמת, שוב הכנסתי כמה סרטים מכמה סדרות, זה ממש לא לעניין לשים טרילוגיה שלמה ולמקם אותה במקום אחד כלשהו, זה חסר היגיון ולא תורם שום דבר.. אז עוד פעם זה ה - סרט הכי מוצלח בשנה הזאת בכלל (לדעתי) לא היה סרט יותר גדול מזה באותה שנה וזה וכמה סמלי לסגור איתו את הרשימה קריצה אגודל למעלה .
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי