יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

אתר בוואלה על לילו וסטיץ' בו מחלקים כרטיסים ומתנות

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> חדשות קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 12:11 23/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לילו וסטיץ', סרט האנימציה הבא של דיסני, מגיע לארץ ב-4 ליולי. בינתיים יש בוואלה אתר חדש המוקדש לסרט, ובו אפשר לקרוא על העלילה והדמויות, לראות תמונות ואת הטריילר, להוריד רקע לשולחן העבודה ושומר מסך.

בנוסך ניתן להשתתף דרך האתר במבצע, בו אפשר לזכות בכרטיסים לסרט ובמתנות נוספות.

לאתר הסרט בוואלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 13:32 23/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני מקווה שזה לא היה כמו "דניוזאורים", [סרט מחורבן] ו"אלנטיס" אומנם לא ראיתי אבל שמעתי שזה גרוע [לא רק ממכם] בשנים האחרונות דיסני מדרדרים. ולדעתי,אף סרט לא היה טוב כמו הקלאסים שלהם "במבי", בת הים הקטנה" "שלגייה" "דמבו", "היפיפיה הנרדמת", "היפה והיחפן" ועוד רבים וטובים....

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-06-23 14:36 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 13:46 23/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מישהו אי פעם באמת קיבל כרטיסים מוואלה ? אני משתדל למלא באדיקות כל פעם את הפרטים ואפילו להפוך אותם לעמוד הבית, אבל עוד לא קיבלתי מזה אפילו מחזיק מפתחות...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 13:56 23/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אם תעקוב אחרי הפרסומים כאן, וכשאנחנו מפנים למיבצע מייד תיגש ותשתתף - רוב הסיכויים שתזכה לפחות בחלק מהפעמים. אנחנו משתדלים לפרסם ממש כשהמיבצע מתחיל ולכן בעת הפרסום רוב מי שנרשם זוכה.

רק אתמול קיבלתי כרטיסים לספיידרמן מהמיבצע שסיפרתי עלי ב-19 ליוני. אני מוכן להמר שאם נרשמת היום למיבצע של לילו וסטיץ', תזכה באחד הפרסים. ספר לנו אם אכן תזכה.
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 14:17 23/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ציטוט:
בתאריך 2002-06-23 14:32, פנגו חתול קטן כתב:
בשנים האחרונות דיסני מדרדרים. ולדעתי,אף סרט לא היה טוב כמו הקלאסים שלהם...

אני רוצה להזכיר לך את מפלצות בע"מ המעולה, שהיה הסרט האחרון שלהם.

אם אתה פחות אוהב את החדשנות של הגרפיקה הממוחשבת ומעדיף את האנימציה הקלאסית, דע שלילו וסטיץ' עשוי באנימציה כזו (ואת הרקעים שלו עשו [חלקית] בעזרת צבעי מיים). כיום רוב סרטי האנימציה המצליחים הם באנימציה הממוחשבת, אם לילו וסטיץ' לא יהיה להיט - יש סיכוי שהוא יהיה מאחרוני הסרטים שמשתמשים באנימציה הקלאסית...
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 22:51 23/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

את מפלצות בע"מ לא ראיתי, אבל אני ישמח לראות כי זה נשמע מקורי ומענין.

ובענין הגרפיקה החדשה-תראה, אני נהנה לראות גרפיקה כזאות זה בכול זאות מרשים,ומעניין לעין,אבל זה לא מתעלה על האנימציה הישנה, זה כול -כך קלאסי,אמונתי,ציורי ומענג ממש! כי זה, זה סרטי וולט דיסני הקלסאים שנחשבים לטובים ביותר.אני אולי יותר אוהב מיעל,אבל אני לא מת על האנמציה הממוחשבת.

חוץ מזה אני לא אומר שאנמציה ממוחשבת אין סרטים טובים למשל "שרק" זה פשוט סרט גדול!!! [לא של דיסני כמובן] או נגיד "מולן" שהוא סרט מאוד נחמד כך גם "טרזן" או גם "באג לייף". ובמקביל יש גם סרטים מחורבנים כמו "דינוזאורים" שזה סרט לא מקורי,לא מעניין,צפוי ופשטני.

אני שמח שבסרט החדש היה קצת יותר קלאסי, ואני מצטער לשמוע שזה היה הסרט האחרון אם גרפיקה כזו, כי אני זוכר כשהיתי ילד אך היתי נפעם מהעובדה שהם מצרים לכול תנועה ציור, היתי נדהם ואומר לעצמי "אווי בטח איזה עבודה קשה זאות",וגם הית ממש מעריץ שלהם! היתי הולך לכול סרט חדש שיצא ותמיד היתי נהנה, ואת הסרטים הקלאסים היתי רואה בגלל שבכל חופשה היתי הולך לדודה שלי שם היה להם שכנים שהיה להם מלא קלטות של דיסני. והסרט האהוב עליי היה "בת הים הקטנה" עד היום יש לי קלטת של הסרט!!
אין מה לומר, סרטי דיסני זה היה אחד הדברים האהובים עליי בתור ילד.
שלכם בנוסטלגיה,
פנגו.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-06-24 11:46 ]
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 15:09 27/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

עשית כאן קצת סלט מכל הדברים, אז בוא נעשה סדר.
מולן וטרזן הם סרטים של דיסני באנימציה קלאסית, באג לייף (כמו גם צעצוע של סיפור 1 ו-2) נעשו באנימציה ממוחשבת.

חשוב להבהיר שגם הסרטים שנעשו (בשנים האחרונות) באנימציה קלאסית - נעזרו רבות במחשב. כבר מזמן לא יושבים אלפי אנימטורים ומציירים פריים פריים ביד. ההבדל הבסיסי בין סוגי האנימציות הוא שבממוחשבת למעשה לא מצירים את הדמויות, אלא יוצרים מודלים (תלת-מימדיים) שלהם בעלי יצוג מתמטי, ואת המודלים האלו מפעילים כדי ליצור את ההנפשה.

לגבי הפיסקה האחרונה שלך, לא אמרתי שלילו וסטיץ' יהיה הסרט האחרון באנימציה קלאסית, אמרתי שהוא עלול להיות האחרון מסוגו (וגם כאן קצת הגזמתי). כוונתי היתה, שבעיקבות ההצלחה הקופתית הגדולה לה זכו סרטי האנמציה הממוחשבת (מכל החברות), ואי ההצלחה היחסית של סרטי האנימציה הקלאסית, האולפנים מעדיפים סרטים באנימציה ממוחשבת. כבר נפוצו מספר שמועות על פיטורים גדולים בדיסני עקב המעבר הנ"ל.

בעיקבות המידע הנ"ל אמרתי, שאם לילו וסטיץ' יהיה כישלון, זה יהיה מהמסמרים האחרונים בארון הקבורה של האנימציה הקלאסית (של סרטים גדולים). עכשיו כבר ידוע שכישלון הוא לא יהיה - כעבור 5 ימים הוא צבר מעל 45 מיליון דולר, אבל עדיין לא ידוע אם הוא יהיה סיפור הצלחה, וישחזר את ההכנסות של סרטי האנימציה הממוחשבת (מפלצות בע"מ הכניס עד היום ברחבי העולם יותר מ-500 מיליון דולר).

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-06-27 16:13 ]
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 20:15 27/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני מדבר על סרטים שנעשו באנימציה קלאסית בלבד! ומולן וטרזן לא היה ממש קלאסי מלא כי רוב הסרט היה ממוחשב. לא עשיתי שום סלט.
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 9:56 28/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כשאתה שם באותו משפט את שרק, מולן, טרזן ובאג לייף, וטוען שהם נעשו באותו סוג אנימציה - זה לעשות סלט. שרק ובאג לייף הם סרטים של אנימציה ממוחשבת - ונעשו בשלמותם בגרפיקה ממוחשבת. מולאן וטרזן אומנם לא צוירו ונצבעו פריים פריים ביד, אך בבסיסם הם כן צוירו ביד (ואז נעזרו במחשב). ההבדלים בין שני סוגי האנימציה הללו הם עצומים.

לילו וסטיץ' גם הוא צוייר ביד (והרקעים צוירו בצבעי מיים - לפחות חלקם), אבל כמו כל הסרטים של דיסני מאז 1990 גם הוא נעזר רבות במחשב. האם אתה מחשיב את האנימציה של כל סרטי דיסני מאז פחות טובה (או אפילו כפחות אהובה עליך)?

תזכורת:
היפה והחיה (1991),
אלדין (1992),
מלך האריות (1994)

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-06-28 11:04 ]
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> חדשות קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי