יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

Hello from the mountains

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Yael
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 20/08/02

הודעהפורסם: 14:16 22/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

Hello,
The sun is shining over the vally, and the cow bells are ringing all around...
It is my tenth day here. It was not easy to arrive as I was home sick and sick (a fatal combination) I am still not very well, but i hope in time i will see more improvement.
I can connect to the internet sometimes, so i follow the site and read the news... the new review of minority report really made my heart jump חיוך
Take good care, until next time.
Yael

p.s. last night i saw here on DVD "east is east" - Oren was so right not wanting to see this un enjoyable film...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-08-22 15:47 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
מארק
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 23/08/02

הודעהפורסם: 21:45 23/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

Hi Yael!
My name is Mark and I visit your site frequently.
From what I could understand, you can't see Hebrew so I'm writing in English.
This site is very useful and I love it. What I most ever liked is the combination between a serious review and a non-serious (nice, funny, lovely...).
Your sister Karen is doing a good job. I can tell by the review about "Minority Report" (Great Movie).
And By The Way, I just wanted you to know that i'm ill at "Crohn" too . I can tell you all that this is not an enjoyable disease. I was having many Medical Treatments too (In Haifa, not in Switzerland. חיוך) and they weren't comfortable.
BTW, I'm sorry if i had any mistakes. I'm not usual to write in English.
I wish you the best of luck,
Mark.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-08-24 13:46 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 13:02 24/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שלום מארק, ברוך הבא לפורום חיוך
יעל יכולה לקרוא עברית באינטרנט, לכן היא יכולה לקרוא את כול מה שכתוב באתר כולל הודעות בפורום. אין לה אפשרות לכתוב בעברית, לא בפורום ולא בשום מקום אחר על המחשב בשוויץ (אומנם יש מקלדות וירטואליות, אבל הסירבול בהן גדול מכדי לכתוב "באמת").

דרך אגב, אין צורך בציטוט של כול ההודעה הנמצאת בדיוק מעל התגובה שלך. לכן ערכתי את הציטוט החוצה מהודעתך. מומלץ להשתמש בציטוט כאשר מגיבים לחלק אחד מתוך הודעה גדולה או כשרוצים להבהיר על איזו הודעה מגיבים מתוך פתיל עם הרבה תגובות.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-08-24 14:03 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
מארק
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 13:44 24/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תודה, אורן. באפשרות ה"ציטוט" בפורומים שונים אני משתמש בעיקר כאשר ישנה הודעה ארוכה שאני מעוניין לצטט למקרה שאשכח חלק ממנה.

ולגבי העניין עם העברית/אנגלית, הבנתי.
עכשיו אין לי ממש כוח לערוך את הודעתי ולהופכה להודעה בעברית (שבת היום חיוך ) אבל אולי אעשה זאת אח"כ.

תודה על ההערות, אורן, ותמשיך לעשות עבודה טובה.

עריכה: עכשיו אני מבין איזה טיפש הייתי. הרי היא יכלה לקרוא את הביקורת על Minority Report (לעולם לא אקרא לו בשם הטיפשי "דו"ח מיוחד") והביקורת הרי בעברית.

עוד שאלה, מערכת הפרומים הזאת היא UBB, לא?

[ הודעה זו נערכה על-ידי: מארק בתאריך 2002-08-24 15:18 ]
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 13:58 24/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קודם כול אני רוצה לידע אותך באפשרות ל"סקירת הנושא" הקיימת בתחתית כול מסך כתיבת הודעה. לחיצה על הלינק הנ"ל תפתח בחלון חדש את הנושא אליו אתה מגיב.

שנית, לא התכוונתי שתתגם את הודעתך לעיברית - זה בסדר לכתוב גם באנגלית ובאופן כללי, אני מעדיף שאנשים לא ישתמשו בעריכה, כדי לשכתב מחדש את כול ההודעה שלהם אלא רק לבצע בה תיקונים ותוספות קטנות.

הרבה אנשים לא היו בטוחים אם היא יכולה לקורא עברית כאן, לכן זה טוב מאוד ששאלת.

מערכת הפורומים הזו היא phpBB (בגירסה קצת ישנה אבל הרבה יותר בטוחה).
מארק
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 14:15 24/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תודה על התגובה המהירה.
כרגע התוודעתי לאפשרות "סקירת הנושא". מוזר אבל לא ראיתי אותה במערכת הפורומים היותר מתקדמת שיש (UUB5.47d, יש קשר בינהן, לא?) כך שטוב שהיא נמצאת כאן.

לגבי האנגלית, שיהיה. אשאיר אותה כך. חוץ מזה, אנגלית היא שפה עדיפה יותר מבחינת אוצר מילים והרבה דברים אחרים (למשל שאין הבדל בהרבה אספקטים בין זכר לנקבה). אה, וכמובן, המילים נשמעות באנגלית יותר טוב.
ולמרות כל זאת, לא מצאתי מילה אנגלית טובה למילה העברית "בלוג" (ולכן אני בטיפשות מנסה להסביר בסוגריים ל-מה אני מתכוון ב"שילוב בין ביקורת רצינית ללא-רצינית) כך שעדיף שהתגובה תישאר באנגלית במילא. חבל שלא ידעתי קודם.
ערכתי את התגובה כ-5-7 פעמים (מחקתי את שורות העריכה בסוף התגובה כל פעם, על פי עצתך חיוך )

ואגב, זה נשמע מוזר. בשוויץ יש תמיכה במחשבים לעברית ופונטים עבריים ? לא ידעתי.

נ.ב. בכתבה מסוימת ב"נענע" צוין שיעל נוסעת לשוויץ לטיפולים רפואיים שיערכו שנה. בהודעה "יעל מרעישה ברשת" כתבת שזה לא נכון. אז היא נסעה לשנה או פחות (או יותר )?

להתראות לבינתיים, וד"ש ליעל.
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 14:43 24/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כפי שציינתי קודם, אין קשר בין המערכת הזו (phpBB) למערכת של UBB. הגירסה החדשה ביותר למערכת הזו היא: phpBB 2.0.2. יש בה הרבה שיפורים יחסית לגירסה הזו אבל יש בה גם הרבה יותר בעיות אבטחה...

אני תמיד חשבתי ש"באלוג" זה עיברות של מושג אנגלי, ובכול מקרה המקור למושג הוא: Web Log. (ולמרות שיש אלמנטים המזכירים בלוג, האתר הזה ממש לא עונה להגדרה של בלוג).

בשוויץ אין תמיכה במחשבים לעיברית, אבל תודות לדפדפנים המתקדמים שיש היום, אפשר לקרוא דפי רשת בעברית מכול מקום בעולם.

אני אשאיר ליעל לענות לך על השאלה האחרונה.
מארק
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 14:58 24/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אתה כנראה צודק. האתר הזה הוא לא בדיוק "בלוג" (ככה נענע אמרו...אז חשבתי...).
אנא הצע לי מילה למשפט הבא:
"הדבר שהכי אהבתי הוא השילוב בין ביקורת רצינית ומקיפה לבין [מקום פתוח]"

ולגבי ה-phpBB לא הבנתי אותך קודם, אבל עכשיו הבנתי למה התכוונת. פשוט חשבתי כך, כי המערכות הן פחות או יותר דומות.
ראה דוגמא בכתובת:
http://forum.vgames.co.il
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 15:17 24/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

"הדבר שהכי אהבתי הוא השילוב בין ביקורת רצינית ומקיפה לבין תובנות וחוויות פרטיות המסופרות בנימה אישית"
מארק
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 21:18 24/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מושלם. רק חבל על שני דברים...שאין פשוט מילה אחת שמאפשרת לתאר זאת בעברית ושאין באנגלית ביטוי דומה.
שי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 9/06/02

הודעהפורסם: 14:49 18/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ציטוט:

בתאריך 2002-08-24 15:43, אורן כתב/ה:
כפי שציינתי קודם, אין קשר בין המערכת הזו (phpBB) למערכת של UBB. הגירסה החדשה ביותר למערכת הזו היא: phpBB 2.0.2. יש בה הרבה שיפורים יחסית לגירסה הזו אבל יש בה גם הרבה יותר בעיות אבטחה...

הרבה פחות בטוחה??? למה???
תן דוגמא! תן סיבה! אתה לא נותן דוגמא!!!
צוחק בקול רםצוחק בקול רםצוחק בקול רם

הפועל לב-השרון
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 15:27 18/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קודם כול, כבר אמרתי לך את זה כשהמלצתי לך להתקין את המערכת הזו. שנית, נראה לך שיש לי זמן עכשיו לפרוץ לאתר שלך דרך הפורום ולמחוק לך קבצים חיוניים ומגיבים נודניקים כמו WhY mE? (האידיוט שלח לי הודעה חוצפנית דרך הפורום שלך)?

[ הודעה זו נערכה על-ידי: קרן בתאריך 2002-09-18 21:56 ]
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי