יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

התולעת Bagle.A והקשר לאתר

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
w1025
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 15:19 21/01/04    נושא ההודעה: התולעת Bagle.A והקשר לאתר הגב עם ציטוט

שלום אורן, בימים האחרונים חוגגת תולעת חדשה בשם Bagle.A ברחבי האינטרנט.
להלן פירוט עליה :
http://www.haaretz.co.il/captain/pages/ShArtCaptain.jhtml?itemNo=384722&contrassID=11&subContrassID=999&sw=%FA%E5%EC%F2%FA
בכל מקרה יצא לי לקבל במשך כמה פעמים אותה תחת האי מייל שלך izmirli@israel.net
וסביר להניח שזה מזויף ושלא באמת הותקפת על ידי התולעת הזאת.
אני מניח שאינני היחיד שקיבל אותה "ממך", לכן שווה שתיתן התייחסות בפורום.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 2:48 22/01/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אין כאן כל חדש. כמו בהרבה מהוירוסים של השנים האחרונות, כתובות דואר אלקטרוני הנמצאות בדפי אינטרנט, נלקחות מזכרון המחשב הנגוע ומשמשות הן כנמענים והן כשולחים של הוירוס. אני מניח שהסיבה שאתה קיבלת וירוסים כאילו מהכתובת שלי היא, שכתובתך מופיע מספר פעמים באתר (בכתבות על ה-DVD ובביקורת בתי-קולנוע) בו מופיעה, כמובן, גם הכתובת שלי.

ולמודאגים בינכם - הפורום הזה בנוי בצורה שכתובותיכם לא נחשפות ואין אפשרות, לא לווירוסים ולא לספאמרים, להשתמש בהם לרעה (אלא אם אתם כותבים אותה במפורש, כמו שאתה עשית בהודעתך עם הכתובת שלי).

אגב, אני שמח לספר, שמאז המחשב הראשון שרכשתי, מעולם לא נדבקתי בווירוס. אני תמיד מגן על המחשב בתוכנת אנטי ווירוס עדכנית ומעבר לזה, אני משתמש בהיגיון בריא (+קצת ידע טכני), שמקטין עד מחסל את הסיכוי להדבק.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
w1025
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 13:44 22/01/04    נושא ההודעה: ישנן שתי קבוצות של אנשים הגב עם ציטוט

אלה שזה קרה להם ואלה שזה יקרה להם.
זה נכון לגבי מרבית הדברים השליליים, בייחוד בנוגע לתשתית טכנולוגית.

בכל מקרה, אתה צודק וצר לי שציינתי את כתובתך בפורום, אינני חושב שאתה צריך רשות ממני לעשות את הדבר הבטוח + הנכון ולהסירה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי