יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

מישהו הולך לרכוש את זה? :

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 22:02 25/08/04    נושא ההודעה: מישהו הולך לרכוש את זה? : הגב עם ציטוט

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B0002IBJQ4/qid=1093463937/sr=2-2/ref=sr_2_11_2/202-7186433-8476665

ב-4 באוקטובר ה-DVD של דוני דארקו-גרסת הבמאי משוחרר עם 2 דיסקים כמובן ועוד תוספות כנראה בנוסף לסרט המלא של גרסת הבמאי.
אני עדיין שוקל אם לרכוש את זה או לא.השאלה שלי אם מישהו פה,מכיוון שזכור שהרבה פה צפו בסרט וגם אהבו (וגם ביקשו עוד ועוד הסברים חיוך ) מתכנן לרכוש את זה גם? כמובן שיש לי את הגרסה הראשונית של ה-DVD של הסרט אבל ברור שהיו לי מקרים בעבר שקניתי בנוסף גם את הגרסה החדשה יותר כמו עם Panic room ו-Memento וגם בקרוב זה יקרה שוב עם-חומות של תקווה...

So,Anyone else prepering his money?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
eranml
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/12/03

הודעהפורסם: 23:20 26/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

יוצאת גרסאת DVD נוספת של 'חומות של תקווה'?

קניתי לא מזמן מאמזון ובאמת התאכזבתי לגלות שאין הרבה בונוסים.

אולי שווה לקנות...
Elad ZZZ
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/01/04

הודעהפורסם: 12:51 27/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שווה לברר לפני שקונים - ולהיות סגורים על הקנייה.
כמובן יש חלק חשוב לתיזמון של הקנייה מאחר שיוצאות גם מהדורות מיוחדות, מהדורות מוגבלות, מהדורות אספניים ומהדורות של דיסקיים נוספים וכו' וכו'.
לדוגמא אני עדיין מחכה שיצא גירסת DVD למיני סידרה הנפלאה של ה- BBC, 'אני, קלאודיוס'. יש כיום שני גירסאות למיני סידרה:
1. הראשונה היא מהדורה אמריקאית וללא תרגום כלשהו - גם לא באנגלית. ויש לי כבר את 'אני, קלאודיוס' על קלטות וידאו וללא תרגום אז פשוט זהו דבר שאינו משתלם לי לקנות, כי זו הולכת להיות רכישה יקרה למדיי, ואם אני משקיע כסף אני מעוניין לבוא לכדי סיפוק.
2. השנייה היא מהדורה אירופאית. ניסתי למצוא מידע על המהדורה הזו אך אין לי שמץ של מושג היכן לחפש אותו. כבר חיפשתי את המהדורה באמזון, אתרי קניון אחרים ולייזר דיסק אך בכולם או שהמהדורה אינה מופיע הוא שרשום על רק התקציר של הסידרה.

בקיצור, בנתיים אני ממתין.
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 12/06/02

הודעהפורסם: 6:05 28/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שום סיכוי. אולי זה יזעזע אתכם אבל ממש לא התלהבתי מדוני (חוץ מהמוזיקה המעולה).

עודד
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 1:44 29/08/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תשובה ל-eranml:
ב-5 באוקטובר סוף סוף מגיעה המהדורה המיוחדת של חומות של תקווה לחגוג 10 שנים ליציאת הסרט...
המהדורה תהיה 2 דיסקים עם כמה וכמה תוספות נחמדות.תהיה גם גרסה יותר גדולה עם 3 דיסקים שתבוא גם עם דיסק פסקול וספר אספנים או משהו כזה.
לזה ול-Box set של 3 העונות הראשונות של סיינפלד כבר יש אצלי מקום מוכן במדף...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי