יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

עבודת סמינריון על ייצוג הצוענים בקולנוע

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
רונן
אורח

הודעהפורסם: 11:21 23/09/04    נושא ההודעה: עבודת סמינריון על ייצוג הצוענים בקולנוע הגב עם ציטוט

יעל שלום !
לאחר חיפושים ארוכים אני פונה אליך לעזרה
לצורך עבודת סמינריון על "ייצוג הצוענים בקולנוע" אני מחפש חומר בעברית אודות הנושא
הן מקורות ספרותיים, מאמרים, כתבי עת ואתרי אינטרנט .
בעיקר סביב הבימאים אמיר קוסטריצה וטוני גאטליף ("ונגו", "זר בין צוענים", "שעת הצוענים")
תודה מראש
רונן
piso_r@hotmail.co.il
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 14:25 24/09/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני חושש שיעל לא תוכל לעזור לך ובכלל, נשמע לי שלמצוא חומר בעברית על הנושא, זו משימה קשה במיוחד.
אני מניח שהגעת לכן בעקבות המאמר של דיאנה - "הצוענים בקולנוע" (אם לא, אז אולי בכל זאת אנחונו יכולים להציע לך משהו) ואולי היא באמת תוכל לעזור לך.

בכל מקרה, אם לא תגביל את עצמך לעברית (וזו באמת הגבלה מוגזמת כשכותבים עבודת סמינריון), אני בטוח שתוכל לאתר לא מעט מקורות. אגב, בסוף המאמר של דיאנה ישנם קישורים לאתרים ובהם מידע על סרטי הצוענים שהוזכרו בו.

בהצלחה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
עודד
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 12/06/02

הודעהפורסם: 22:25 24/09/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אולי כדאי שתסביר יותר על מה העבודה. דיאנה (זוגתי) די עמוסה כרגע אבל אני בטוח שהיא תשמח לעזור בסמינר. אני בהחלט מסכים עם אורן שההגבלה לחומר בעברית תפגע בעבודה, ובהחלט מציע לך לפחות לנסות לקרוא חומר באנגלית.

באופן אישי לו הייתי מרצה לא הייתי מקבל עבודת סמינר המתבססת רק על חומר בעברית בנושא זה (ולדעתי הסיכוי שלך להוציא ציון סביר ככה קלוש). אני לא אומר זאת כדי לפגוע בכך אלא רק כיוון שהיות ואני רואה באילו חומרים דיאנה השתמשה לעבודות שהיא כותבת באנטרופולוגיה בנושא הצוענים הרי שכל החומר הוא באנגלית או בשפות אחרות בעיקר ברומנית). לדעתי היות ומדובר בעבודה סמינריונית שווה לך להתאמץ קצת יותר ,אבל כאמור זו העבודה שלך.

עודד
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי