יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

**SPAM** - ג'יימס בונד העבריין המחוספס

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
w1025
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 0:06 29/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קשה להאמין שמאז ההודעה של אורן (לפני שלושה חודשים) על הטריילרים של **SPAM** אף אחד לא התייחס לסרט הזה.

אנשים - אני באמת שבעתי מסרטים אמריקאים של קלישאות (כך חשבתי לפחות) לתקופה לא קצרה, אבל זה מחזיר אותי חזק מאד למעגל.

יצא לי כבר לראות פעמיים בקולנוע (לא בכוונה - בפעם השניה חברים אחרים הציעו לראות ואני לא סירבתי - היה יותר כיף).

זהו סרט פעולה די מושקע עם כל הקלישאות שמופיעות בטיימינג מאד טוב. התסריט כסרט פעולה בהחלט נחמד מאד (שנון יחסית) ומספק את כל הריגושים החביבים.

וין דיזל הכוכב העולה של סרטי האקשן / נהיגה (לאלה שראו את the fast and the furious שמשעמם בתור סרט, אבל כסרט DVD עם מכוניות וסאונד חזק, הוא די נחמד - לא לחפש שם עלילה, אין...) כאן שוב הוא מגיח עם מכונית GTO, אבל לשם שינוי יש הרבה יותר מזה.

שמעתי שאחד הפעלולנים נהרג בסרט - מה שאומר שמתחו את השאיפות מאד רחוק. הפעולה כאן לובשת גוונים רבים באוויר, בים וביבשה. בהחלט ג'יימס בונד מודרני ופעלתני (ג'יימס בונד המחוספס).

הסרט מאד כיפי ומזרים אדרנלין והסצינה הכי מומלצת לכל האנשים שניסו סנואובורד - יש שם קטע סנואובורד אדיר !

העלילה (למי שזה באמת חשוב לו...) - וין דיזל משחק עבריין שגויס על ידי הסוכנות הלאומית לבטחון בארצות הברית למצוא שבב סודי וחשוב בפראג היפה (לפני תקופת הראפטינג שלה).

סמואל L ג'קסון משחק את המפעיל שלו - לא החלטתי אם הוא היה טוב או רע.

בקיצר, סרט פעולה מהנה מאד. מזמן לא ראיתי סרט פעולה מהנה.

תבלו...

חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 0:22 29/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שכחתי לציין שאחרי תקופה ארוכה של רעים יוגוסלבים, הרוסים חזרו לאיים על שלום העולם עם נשק להשמדה המונית ומסרים אנרכיסטיים
"אנרכיה 99" זו הכנופיה של הרעים.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Banana-Man
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 26/08/02

הודעהפורסם: 15:20 30/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ראיתי את הסרט ונהניתי.
סרט מושקע מאוד, פעלולים מרהיבים, רק הבעיה בעלילה.
הסרט חתום כבר על סרט המשך ו [אם אתם לא רוצים ספוילר לא מציע שתקראו אבל זו רק שמועה] יש שמועה שהעלילה של סרט ההמשך [כן כן הסרט כבר חתטם על סרט המשך] תתרחש ביפן.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger
w1025
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 23:50 30/09/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני בטוח שכולנו נסכים שהעלילה לא ממש משנה, אז שיהיה ביפן. דרך אגב, חבר חד עין גילה במסיבה שעשו ל- X שמופיע שם טוני הוק ועוד כמה אנשי אקסטרים ספורט מאד כבדים. הופעות אורח בהחלט מכובדות.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Banana-Man
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 26/08/02

הודעהפורסם: 14:35 1/10/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

נכון אתה צודק.
אני אגיד מי עוד מופיע שם.
ספוילרים!!!
ובכן בסצינת ההתחלה טוני הוק נמצא עם החברים של X ברכב ורואים במסיבה את EVE ואת מאט הופמן.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי