יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

ללכת...לא ללכת...

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
סמדר
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 24/06/02

הודעהפורסם: 19:00 11/02/05    נושא ההודעה: ללכת...לא ללכת... הגב עם ציטוט

היי אורן ויעל! מה נשמע?

מזמן לא ביקרתי פה (אעפ"י שאני עדיין מקבלת מיילים על כל ביקורת שמתפרסמת ומשתדלת לקרוא את רובן).

יש לי הצעה, שהיא לא בדיוק תמיכה טכנית אבל כן קשורה למשהו טכני באתר: בסוף כל ביקורת מופיעה שורה רצה עם ההמלצה "ללכת", "לא ללכת" וכו'. אני לא יודעת איך זה אצל אחרים - אבל אני אישית לא מסוגלת לראות דברים זזים על המסך, ולכן אני חייבת לגלול את המסך רק עד הנקודה שבה יש את השורה הזו ולא מעבר. אני דווקא אוהבת את השורה הרצה הזאת, ולא מסוגלת לדמיין את הביקורות באתר בלעדיה - אבל... אולי אפשר להזיז אותה עוד קצת למטה?

עד כאן. שבת שלום, ונתראה בשמחות!
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 21:49 11/02/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אהלן סמדר, שמח לשמוע ממך שוב.
"שורת ההמלצה" נמצאת איתנו מאז ומעולם, ממש מאז הביקורת הראשונה (אי שם בשנת 1998) והיא מהווה מעין חלק בלתי נפרד מהביקורות (למרות שיש מספר מצומצם של בקורות בלעדיה). ההצעה שלך להוריד את ההמלצה הזו נמוך יותר, נראת לי כפתרון בעייתי, מכיוון שהמיקום שלה הוא מייד לאחר הביקורת ולפני הציון - מיקום בעל משמעות תוכנית. למרות זאת, אולי שווה לשקול את נושא השורה הזו שוב. אני אתיעץ עם יעל וקרן בנדון.

[אגב, השורה הרצה כתובה בעזרת תג שבבעבר פעל רק באקספלורר, גולשי נטסקייפ קיבלו אותה מהבהבת במקום. מוזילה/פיירפוקס תומכים היום בשני התגים ואז מתקבלת המלצה שגם רצה לאורך המסך וגם מהבהבת... תמיד יכול להיות גרוע יותר מוציא לשון ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי