יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

אחממ..אז קודם כל שלום

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
starman
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 4/10/02

הודעהפורסם: 1:20 4/10/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני חדש באתר הזה, ובתור פריק קולנוע, אני חייב לציין שהאתר נורא יפה, מעוצב , ובעל תוכן מעולה.

אבל הייתי חייב להעיר הערה קטנה בקשר לביקורת על "סנאצ'" , נכון שאומרים שעל טעם ועל ריח.. וכל זה ,אבל לתת לסנאצ' דירוג כזה נמוך?
זה אחד הסרטים הטובים שיצאו בעשר השנים האחרונות, ולדעתי הרבה יותר יפה ומצחיק מלוק סטוק. אני חושב שאתם צריכים לראות אותו שוב, ולשנות לו את הדירוג לרמה שבאמת מגיעה לו.

בכל אופן, אני שמח שישנם אתרים כאלה בארץ, מי ייתן ויהיו עוד.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 14:08 4/10/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שלום starman!
תודה על המחמאות חיוך גדול

עכשיו לנושא הדרוג - הקונספט של דרוג לסרטים הוא בעייתי. כשהתחלנו עם הדרוג באתר שקלנו (יעל ואני) האם בכלל כדאי לדרג סרטים, ולמרות ששנינו לא אוהבים את הקונספט החלטנו לתת דרוג כמידע משלים (וככזה הינו רוצים שהגולשים יתיחסו אליו). העיקר הוא הביקורת עצמה, הדרוג הוא שולי ומסכם איזשהו תמהיל לא ברור, שמשלב הנאה רגעית בזמן הצפיה עם הערכה אמורפית לאכויות הסרט השונות. אי אפשר באמת לדרג את כול הסרטים על אותו סולם, מה גם שהרבה פעמים יעל שינתה את דעתה על הסרט מאז שהיא ראתה אותו (אבל אנחנו לא נוהגים לשנות דרוגים לאחר הפרסום). הסיבה המרכזית לפרסום הדרוג היא, מתן אפשרות לאנשים שלא מעוניינים לקרוא ביקורת לפני שהם רואים את הסרט, לראות מה בערך יעל (ועכשיו גם הכותבים האחרים) חושבת על הסרט.

בקיצור תתרכז בביקורת הטקסטואלית ולא בדרוג (שלכול אחד הוא מסמל משהוא אחר - לדוגמה אצלי שלושה כוכבים זה חיובי ואצל יעל שלילי... בערך).

בקשר לסנאץ', אתה יכול לשים לב שהדרוגים של האנשים שהלכו עם יעל לסרט, גבוהים יחסית. אם יעל היתה רואה את הסרט בזמן אחר (נגיד לפני שראתה את לוק סטוק) ובמקום אחר, אולי היתה נהנת מהסרט יותר.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי