יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

sin city

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/07/02

הודעהפורסם: 17:12 31/05/05    נושא ההודעה: sin city הגב עם ציטוט

טוב אני מניח שרק מעטים יחלקו על העובדה שזה אחד הסרטים הכי מדהימים וויזואלית שאי פעם נוצרו והאוסקר מובטח.
קודם כל אני חייב להגיד שאני מאלה שממש אהבו את הסרט ואישית הצלחתי למצא בו הרבה רובדים לומרות שיש אנשים שיגידו שהעלילה פשטנית וחסרת תחכום. הסרט מתמקד בדמויות שוליים בעיר ומראה את המאבק שלהם בבעלי הכוח המושחטים (חשוב לציין שזה לא בדיוק המאבק הרגיל בסגנון "עשה את הדבר הנכון" אלא יותר "תן לי מה שאני רוצה ואני אפסיק לתלוש לך אברים מהגוף").
עכשיו הסיפורים עצמם לא קשורים אחד לשני והרבה דמויות לא זוכות לחשיפה רבה (בריטני מרפי, אלייג'ה ווד, מייקל מאדסן וג'וש הארטנט לא מכסים 3 דקות מסך) אבל זה לא ממש משנה.
הסרט עצמו עשוי בסגנון פילם נואר עם הרבה וויס אוברים אבל בניגוד לפילם נואר קצב ההתקדמות של הסרט פשוט מסחרר וכמו שהיה כתוב ב"עין הדג" זה באמת יוצר עומס שהרבה אנשים ירגישו את עצמם מבולבלים בגללו.

לסיכום אני בהחלט ממליץ לראות את הסרט וכל מי שיש לו ראש קצת יותר פתוח (כמו לרוב הוותיקים פה) יהנה מהסרט.

אגודל למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 19/04/03

הודעהפורסם: 20:20 31/05/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרט יפה מבחינה וויזואלית אך אני חושש שהאקדמיה תתעלם ממנו. לצערי.
לצערי גם הקומיקסים היו הרבה יותר טובים. הקומיקסים לוקחים את הזמן והסרט באמת רץ. הסרט יותר מדי דרמתי, לא במינון הנכון. בניגוד לקומיקס שהסיפור של הילו באסטרד היה מאד מרגש ובסרט הוא סתם...
אבל בעיקרון עיבוד הגון ביותר לקומיקסים המופלאים האלה.
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 20:45 31/05/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

האמת לא יצא לי לקרא את הקומיקסים אבל הסיפור האחרון דווקא כן תפס אותי אבל לא מייד אלא כבר אחרי שיצאתי מהקולנוע ועשיתי לעצמי סדר בראש.
דווקא הייתי הכי מתוסכל מהסיפור האמצעי- הוא פשוט לא הוביל לשום מקום והיווה מעין פאוזה מאוד מעצבנת בסרט בין סיפור הברוטלי והמגניב בהתחלה והסיפור הדרמטי בסוף.
מה שאהבתי זה שהם לא עשו את ברוס וויליס סופרמן אלא באמת אדם שמתקרב לגיל 60 ויש לו בעיות לב והוא חי במעייו הכחשה למצבו- מתעקש על מבצע אחרון ודברים כאלה, זה נחמד לשם שינוי.
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

הודעהפורסם: 5:39 1/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הקטע הוא שהסיפור האמצעי הוא זה שהיה הכי פחות טוב מכל סדרת הקומיקס וגם הקומיקס היחיד שהכרחתי את עצמי להמשיך לקרוא. גם בסרט הסיפור לא יוצא דופן משום בחינה ויוצא כמו שהיה בקומיקס- די משעמם.
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 18:32 1/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

חוץ מהקטע עם החץ כמובן!!!
ספוילר
"אוי.......מה זה?..חחח....ראיתם זה עף דרכי.....חחחח.......אולי צריך להזמין רופא?"

קטע ענק- השחקן שיחק אותה בגדול שם.
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/11/03

הודעהפורסם: 0:25 10/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

סרט מדהים מהמון בחינות, ויזואלית, סאונד, יש בו מן האקשן, הדרמה, המתח, הקומדיה ואפילו קצת אימה....
האלימות מאוד מוגזמת וזה מראה כמה שהסרט כביכול "טיפשי" אבל זה מה שזה הופך את זה למאוד יפה, מעניין ומהנה!
הסרט מאוד לא צפוי והוא עשוי בצורה ממש טובה! צוות שחקנים ע-נ-ק ומשכנע, תסריט כתוב יפה ובימוי חזק ביותר....הקצב של הסרט ענק והעריכה מאוד טובה!
ללא ספק הסרט ממש מגניב וזה מן סרט פשע חדשני כזה, הפילם נואר ממש הגניב אותי...הרבה זמן לא ראיתי סרט כזה טוב בקולנוע....
קראתי באיזה מקום שאומרים שהסרט הוא ספרות זולה של שנות האלפיים.....האמת, יותר אהבתי אותו מספרות זולה אבל בואו לא ניכנס לויכוח....

רוצו לראות....
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
Bitton
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 0:33 10/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אגב מישהו יודע איזה קטע ביים טרנטינו.....?
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

הודעהפורסם: 6:08 10/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ספוילר

הוא ביים את הסצינה שבה דווייט נוסע עם ג'קי בוי המת במכונית ומדבר איתו.
טיילר
אורח

הודעהפורסם: 17:02 11/06/05    נושא ההודעה: אני מצאתי מסר. הגב עם ציטוט

אני מצאתי עומק בסרט. הסרט בעצם מציג מציאות מוגברת לעולם שלנו. הפוליטקאים כולם מושחתים הכמרים סוטים, ומה עם הגיבורים, זאת השאלה מה משתנה בהם? האמת שהם פשוט הופכים להיות כמו הרעים. נכון הם עושים מעשים מוסריים, אבל הם עושים מעשים לא מוסריים כדי להגיע אליהם, דבר שרוב הגיבורים לא נוהגים לעשות. ובנסוף לכך כל אחד מהגיבורים הוא אלים ברואטלי וחולה. הרי ברוס וויליס הוא דמות שמרנית וטובה, אך בסוף הוא נהפך למפלצת שהוא מסרס את הצהוב באכזריות. דוויט מנסה למנוע הרג, אך לבסוף הוא נהנה לטבוח בכל המאפיורנים. ומארב, מארב האומלל, הואע רוצה נקמה אך לא רק שהוא משיג אותה הוא גם מתעלל בקורבנותיו ונהנה מזה, הוא כמו הרעיםפ. כולם כמו הרעים. הסרט מדבר על הסטיות שבבני אדם. ומציג את היצר האלים כדבר טבעי שטבוע בנו גם בטובים וגם ברעים. מסר חזק שפוגע בבטן. וגם לחלוטין משנה את ההסתכלות על הסרט אםן מחשיבים אותו לפילם נואר.
Bitton
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 22:48 11/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מסכים איתך...זה כל הכל היופי, קוראים למקום "עיר החטאים" וזה כל הקטע....כולם "חוטאים", אפילו הטובים...

פעם הבאה רק תשים סימן של ספוליר כי די גילית חלקים מהסרט וזה לא כיף למי שעדיין לא ראה....
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 0:29 12/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

צודקים.
הרעיון של לעשות את הדבר הנכון מועבר ממש בצורה מעניינת בסרט הזה. למעשה במקומות מסויימים אתה שואל את עצמך מי פה הנבל? איפה הגבול? והאם אפשר היה גם אחרת?
חבר/ת פורום מתחיל/ה
חבר/ת פורום מתחיל/ה

בפורום מ: 9/03/05

הודעהפורסם: 15:53 19/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרט מדהים מבחינה ויזואלית ולא רק! הסרט מדהים נקודה. אבל לצערי, קראתי קודם את הקומיקסים והקומיקסים הרבה יותר טובים! בייחוד הסיפור האחרון, של ננסי, הם הורידו בו כמה קטעים, קטעים שממש תרמו לסיפור ופשוט ריגשו אותי... אבל עדיין, זה נחמד שלמישהו היה סופסוף אומץ לעשות סרט אמיתי ולא סתם סיפור דרמטי ומתקתק שנמאס לכולם מרב שהוא צפוי... והסיפור השני היה גם יפה- כי הוא היה הרבה יותר מצחיק מהאחרים- אבל הראשון הכי פחות אהבתי. לא יודעת למה, אני אני לא אובייקטיבית בנושא הזה: ג'סיקה אלבה היא השחקנית האהובה עליי וברוס ויליס הוא השחקן האהוב עליי כך ש... ברור לאיזה סיפור הכי התחברתי! חיוך

לאב, DarkAnnA!
אורח

הודעהפורסם: 17:00 20/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

את הסרט מאוד מאוד אהבתי אבל מאוד הפריע לי המשחק של מי ששחקה את ננסי (סליחה אני לא זוכר ת'שם שלה). חשבתי שמהשחק שלה היה בכלל לא משכנע ודי שטחי. מציגים אותה כחשפנית פרועה ואחרי 2 שניות היא פשוט הילדה המאוהבת בלי שום שילוב של התמימות ונועזות. הרגשתי שהחקנית עשתה הפרדה מוחלטת בין שתי הצדדים האלה ללא סיבה והתוצאה לא היתה משכנעת בעיניי.
Darkanna
חבר/ת פורום מתחיל/ה
חבר/ת פורום מתחיל/ה

בפורום מ: 9/03/05

הודעהפורסם: 17:30 20/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני דווקא לא מסכימה איתך- אני חושבת שבמועדון היא אולי החושפנית הפרועה אבל ברגע שהיא נמצאת ליד האדם שהיא חיכתה לו כל-כך הרבה שנים והיא מאוהבת בו עד עמקי נשמתה, היא פתאום משתנה והופכת להיות הרבה יותר שקטה ותמימה... ככה זה גם בקומיקס- הם לא פירטו ממש על ננסי בסרט אבל לפי הקומיקס- מחוץ למועדון היא אמורה להיות תלמידה מחוננת ותולעת ספרים קטנה וביישנית... העובדה שהיא חופשנית לא אומרת שהאופי שלה הוא פרוע ומרדני... ולפי הקומיקס- היא פשוט הננסי המושלמת! לצערי הרב, זה הסיפור היחדי שבו הם חתכו קטעים- וזה הרס לחלוטין! כי אפשר היה להבין את האופי שלה לפי מה שהיא כתבה לו ואיך שהיא תיארה לו את המציאות שלה...
לשחקנית קוראים ג'סיקה אלבה ואם מישהו כאן ראה מלאך שחור- אז הוא יודע שהיא פשוט שחקנית מדהימה עם כישרון בלתי-יאומן והיא יכולה ממש להיכנס לתפקיד- כאילו שהיא חיה את הדמות הזאת כל חייה! אבל שוב- על טעם ועל ריח...
אורח

הודעהפורסם: 21:10 20/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ל Darkanna
תודה על התגובה היה לי מעניין לדעת שהדמות שלה יותר ברורה בקומיקס. לא קראתי את הקומיקס ולכן אני לאיודע אם לא אהבתי את הדמות בכלל (לדעתי היא מדי מתוקה ואוהבת)או שלא אהבתי את הדרך שבה הציגו אותה. אבל עכשיו אני אדאג להשיג ת'קומיקס ולבדוק חיוך
(נ.ב לחובבי הקומיקס אני מאוד ממליץ לקרוא את הספר watchmen
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 20:12 21/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

watchman שההפקה של הסרט שמבוסס על פיו בוטלה סופית.
ננסי לדעתי פשוט לא קיבלה מספיק זמן מסך בשביל לאפיין את הדמות שלה לפה או לשם ובגלל זה מי שקרא את הקומיקס מבין אותה הרבה יותר טוב ממי שרק ראה את הסרט.
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 2/08/03

הודעהפורסם: 22:50 23/07/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כרגע בדיוק גמרתי לראות את הסרט ואני חייב לומר שמבחינה ויזואלית הסרט הזה מדהים...
בחיים לא נראה גשם כל כך טוב בשחור-לבן!!!
ספוילר
ספוילר
הסיפור הראשון מעולה,הסיפור עם מארב אהבתי במיוחד,יותר מכל השאר....
דווקא הסיפור עם העיר הישנה והזונות ששם שחתמו הסכם עם המשטרה והוא הופר היה הסיפור הפחות טוב מבחינתי...
קאסט מעולה של שחקנים,ברוס וויליס נתן שנה מעולה!!!
הסרט מקבל ממני ציון של 9 מ10,הסרט הטוב ביותר שראיתי עד כה השנה...
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי