יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

השחקנים השווים ביותר
לך לעמוד הקודם  1, 2

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
מארק
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 23/08/02

הודעהפורסם: 21:40 24/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

המממ...תמיד כשיש דיונים כאלו אני שוכח את כל השחקנים והשחקניות. טוב, מה אני זוכר?
המממ...ברוס וויליס הוא ה"טופ" שלי בכל הקשור לסרטי פעולה. אנטוניו בנדרס הוא גם שחקן לא רע (אבל חוץ מ"המתנקשים" אף אחד מהסרטים האחרים שבהם ראיתי אותו היו טובים...אבל זה לא באשמתו. "מתנקשים" היה פשוט מעולה).
לגבי שחקניות, יש את ג'וליה רוברטס וקתרין זיטה ג'ונס ("מלכוד") שהן שחקניות מצוינות.
זה כל מה שאני זוכר. כמה זה מעצבן לשכוח...
אה, כן, נזכרתי בכמה עכשיו באמצעות תהליך זכירת הסרטים שיש לי. יש גם את קיאנו ריבס וקרי אן מוס (שחקנית די חדשה אבל יש לה פוטנציאל) ששניהם הופיעו ב"מאטריקס" (אפשר לשאול מדוע ה"ה" הוסרה בעיברות?), סרט המד"ב/פעולה האולטימטיבי. פירס ברוסנן הוא שחקן ממש טוב (אני מצפה לראות אותו בכותר ה"ג'יימס בונד" הבא) וכמובן (איך יכולתי לשכוח?), ג'ין הקמן (הסרטים שבהם הוא שיחק היו משהו משהו) וו'יל סמית (לא כל כך אוהב אותו).
אה, ואיך לעזאזל יכולתי לשכוח אותו? ג'ון טרבולטה המעולה. כל הסרטים איתו ("קוד שבור", "שם קוד: דג חרב", "עימות חזיתי") הם מושלמים.
הסרט האחרון שראיתי עם ניקולאס קייג' היה "חתונה על תנאי" וממש התאכזבתי" כך שאני לא מתעניין בו כרגע.

אז זהו. בעיקר קיאנו ריבס, ברוס וויליס וג'ון טרבולטה אפשר לומר. ומהצד הנשי, אני עדיין לא זוכר הרבה שחקניות טובות. אני אלך לבדוק את כל הסרטים שיש לי. אולי אני איזכר בכמה אח"כ.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
אורח

הודעהפורסם: 20:54 4/10/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הנה הרשימה שלי:

שחקנים-
בראד פיט (אבל ל-מ-ה בבחירת סרטים הוא כ"כ גרוע?!?! חוץ ממועדון קרב לא זכור לי סרט אחד שלו שאהבתי, למרות שהוא משחק טוב)
היילי ג'ואל אוסמונט (פשוט שחקן מעולה!!!!)
יוווו ואני ממש לא זוכרת מי עוד....

שחקניות-
ניקול קידמן (היא פשוט מעולה!!!! היא מדהימה ביופיה כשצריך, היא יכולה להיות פשוט בעלת מראה אימהי ושום דבר מושך במיוחד, היא תשחק בקומדיות, טרגדיות, סרטי מתח, סרטי פעולה ובערך כל ז'אנר אפשרי ודבר אחד יהיה תמיד קבוע אצלה- היא פשוט יודעת לשחק!!!)
גוונית' פאלטרו (שחקנית מעולה! לא ראיתי אותה בכ"כ הרבה סרטים אבל באלה שראיתי ממש אהבתי!)
קייט בלאנשט (יש לה מראה מיוחד ומתוחכם שכזה, וזו לא רמיזה חס וחלילה לזה שהיא מכוערת כי היא ממש לא... והיא גם יודעת לשחק- מישהו צריך לבדוק מה יש לשחקניות האוסטרליות האלה!!! גם היא וגם ניקול פשוט מדהימות! וראסל קראו שיחק מעולה בנפלאות התבונה....)
הלן האנט (חוץ מהעובדה שהיא ממש מזכירה לי את סלין דיון אני לא מוצאת שום דבר רע להגיד עליה! היא שחקנית מעולה וגם יודעת לבחור תפקידים מעניינים.... למרות שבדר"כ זה כולל אמהות חד הוריות)
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי