יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

ספישל : סרטי אסונות.

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  

האם תלכו לסרט "מלחמת העולומות"??
כן. נשמע סרט פיצוץ
40%
 40%  [ 4 ]
אולי. לא החלטתי עדין
50%
 50%  [ 5 ]
לא. בסרט הזה כבר היינו
10%
 10%  [ 1 ]
סך-הכל הצבעות : 10

מחבר/ת הודעה
ארגורן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/03/03

הודעהפורסם: 19:41 9/07/05    נושא ההודעה: ספישל : סרטי אסונות. הגב עם ציטוט

לכבוד צאת הסרט "מלחמת העולמות" שמגיע השבוע לארץ , לדעתי זה הזמן הנכון לדון על זאנר סרטי האסונות.
זאנר סרטי האסונות הוא אחד מהזאנרים הנפוצים ביותר , שלאחרונה דעך קצת ועכשיו חוזר עם הסרט "מלחמת העולמות".

אז בשביל לבדוק מה דעתכם הנה סקר מעניין .

1) מה דעתכם על סרטי אסונות בכלל , והאם אפשר עוד להפתיע ?
2) איזה סוג של סרטי אסונות (חייזרים,אסונות טבע וכו..) אתם הכי אוהבים?
3) מה הופך סרט אסונות לטוב?
4) מהו סרט האסונות הטוב ביותר שראיתם?
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 19/04/03

הודעהפורסם: 20:28 9/07/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1) אני חושב שלסרטי אסונות יש פוטנציאל. לא ראיתי הרבה מהם (רק את גודזילה- נחמד, היום השלישי- גרוע, היום שאחרי מחר- גרוע, ארמגדון- די נחמד ומלחמת העולמות- מצוין חוץ מהסוף). עד עכשיו לא ראיתי סרט כזה שיהיה גם מושלם. אפשר להפתיע תמיד לפי דעתי גם אם שימוש באותו רעיון. העיקר הניסוח.
2) אני הכי אוהב סרטי חייזרים. סיינס היה סרט מצוין למרות שקנה המידה שלו היה מאד קטן. מ'הגדולים' אהבתי את הפרודיה של ברטון 'הפלישה ממאדים'. גם החדש של ספילברג היה טוב אבל השאיר טעם רע.
3) סוף לא שגרתי. לכל סרט אסונות שראיתי היה אותו סוף. מה, קשה לחדש?
4) אני אלך על מלחמת העולמות. ואם להפסיק לראות אותו 10 דקות לפני הסוף אפשר לקבל רושם של סרט מצוין באמת. אבל אם לא סיינס הרבה יותר טוב למרות שבקושי נדחק לקטגוריה הזאת. גם לוכד החלומות היה סרט לא רע למרות ששוב לא כל כך מתאים לקטגוריית האסונות.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
Bitton
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/11/03

הודעהפורסם: 15:10 11/07/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1) סרטי אסונות זה ממש ז'אנר של עצמו אבל קשה לקטלג אותו....היום השלישי נראה לכם סרט אסונות?? לא חשבתי ככה עד שהבנתי מי ביים אותו...סרטי אסונות כולם אותו דבר, הדבר היחיד שאפשר להפתיע בו זה האם זה יהיה משעמם או מעניין....
2) חייזירים. ככה יש קטע של טוב ורע....יכול יותר לרגש....
3) עלילה הגיונית או יותר נכון עלילה שהיא לא קיטשית ומעצבנת (היום שאחרי מחר) וכמובן אפקטים טובים...
4) וואלה לא עולה לי כלום בראש...אולי היום השלישי....לא יודע....
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/03/03

הודעהפורסם: 20:37 21/07/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1) סרטי אסונות לדעתי זה אחד מהזאנרים המהנים ביותר שיכולים להיות , עם סרט עשוי טוב ויש לו את כל המרכיבים הדרושים לסרט אסונות טוב , זה הופך את החוויה הקולנועית למושלמת. קשה מאוד להפתיע בזאנר הזה כי פשוט מאוד כבר חשבו כמעט על הכל , זו כנראה גם הסיבה שכל כך הרבה זמן לא ראינו סרט אסונות בקולנוע. אני מסכים עם יבגני שסוף לא שגרתי יכול להפתיע .

2) אני אוהב את כל הסוגים של סרטי אסונות אני אוהב סרטי חייזרים , כמו : היום השלישי ,הפלישה למאדים וכו.. , ואני גם אוהב מאוד סרטים שמתרחשים בחלל ולרוב יש בהם יותר אקשן ("ארמגדון" , "שעת האפס" וכו..).

4) יש שני סרטים שאני אוהב במיוחד. הראשון זה הסרט "היום השלישי" , סרט שראיתי בקולנוע ולא הצטערתי עליו. זה סרט שמשלב הכל הומור , מתח ,אקשן ,דרמה , סרט שהוא פשוט מהנה. מה גם שמשתתפים בו שחקנים מעולים כמו: ויל סמית וג'ף גולדבום (מקווה שכתבתי טוב).,
השני זה סרט שונה בתכלית מהסרט "היום השלישי" , אני מדבר על הסרט" ארמגדון" שהוא פשוט סרט ענק , עזבו אתכם ממשחק מרשים או מעלילה מעניינת , הסרט "ארמגדון" , הוא סרט אקשן מלא אפקטים שלא נותן שניה לנשום ממש כמו שצריכים לעשות סרטים מהזאנר הזה.
בנוסף לכך יש את ליב טיילר המדהימה אז מה רע . חיוך
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי