יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

פופ-אפ טובים לאוהבי הקולנוע

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> חדשות קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 23:18 26/08/05    נושא ההודעה: פופ-אפ טובים לאוהבי הקולנוע הגב עם ציטוט

לאחרונה נוספה אפשרות מעניינת ללקוחות הכבלים - פופ-אפ סינמה. לסרטים נבחרים בערוצי הסינמה שלהם (HOT Action, HOT Drama, HOT Fun ו-HOT Prime), יש אפשרות להכנס למצב של "פופ-אפ סינמה" בו לאורך כל הסרט יקפצו על המסך חלונות עם מידע מגוון הקשור לסרט. בין פרטי המידע יש הרבה טריוויה הקשורה לסרט ישירות (כמו הסברים להקשרים ומחוות שיש בו, טריוויה על השחקנים והצוות, וכו') וחידות מידע די מפתיעות. אם אתם מכירם את תוכניות ה"פופ-אפ וידאו" מערוצי המוסיקה, אז אתם יודעים במה מדובר.

כמובן שהאופציה הזו לא ממולצת למי שרואה את הסרט בפעם הראשונה (דבר שאף רשום בפופ-אפ הראשון [וכל הכבוד להם על שרשמו זאת]), אבל למי שכבר ראה את הסרט (ובמיוחד אם ראה את הסרט יותר מפעם אחת), זוהי אופציה מענגת במיוחד. הדבר דומה קצת לערוץ הפרשנות שמצורף כיום לרוב כותרי ה-DVD (רק שכן לא תפלו על צוות חסר כריזמה שישעמם אתכם למוות).

כיום מי שכותב את הפופ-אפים האלו, הוא לא אחר מרד פיש כוכב האתר שלנו (והדג מאחורי עין הדג). מדגימה של הפופ-אפים לסרט "שמש נצחית בראש צלול", רואים שהוא לא חוסך בתחקירים ואפילו מצליח לחדש גם לבעלי ידע בתחום. עד עכשיו נכתבו פופ-אפים לחמישה סרטים: אקס-מן 2, ספיידרמן, מטריקס רילודד, אוסטין פאוורס: גולדממבר, ושמש נצחית בראש צלול. [השמועות אומרות, שהפופ-אפים למטריקס רילודד משעשעים במיוחד]

הרי לוח זמנים לא רשמי למועדי הסרטים שיש בהם את האופציה הזו:
30.8, 22:00, ACTION: אקס-מן 2
31.8, 16:25, ACTION: אקס-מן 2
2.9, 22:00, ACTION: מטריקס רילודד
9.9, 22:00: המשחק
11.9, 22:00, ACTION: ספיידרמן
12.9, 16:30, ACTION: ספיידרמן
15.9, 21:45, FUN: אוסטין פאוורס גולדממבר
16.9: אוסטין פאוורס גולדממבר
22.9: ג'רי מגווייר
23.9: ג'רי מגווייר
29.9: בלייד
30.9: בלייד
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 2:45 28/08/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כבוד ל-רד פיש! אגודל למעלה
עוד לא יצא לי לעשות את זה ואני רואה שיש אפשרות לג'רי מגוויר. ב-DVD של הסרט הגרסה המיוחדת יש שם ערוץ פרשנות מאוד חביב עלי שבו אפשר לראות גם את קמרון קרואו, טום קרוז, רנה זלווגר וקובה גודינג ג'וניור בזמן שהם צופים בסרט גם ועושים את ערוץ הפרשנות. אני בטוח שיש פופ-אפים טובים עם מידע מרתק וגם משעשע.
בדרך כלל אני אוהב את הדברים האלה יותר בסרטים שאני מאוד מחובר אליהם או יותר אוהב. הגיוני כי אתה רוצה לדעת עליהם יותר...פופ-אפים פחות פופולארים בדרך כלל מ-אודיו קומנטרי. אבל יצא לי לראות ככה את בחזרה לעתיד ואוסטין פאוורס 3 (בגרסאות ה-DVD כמובן) וזה בהחלט נחמד למי שראה כבר את הסרט ומכיר אותו היטב.

אם ייצא לראות את אחד הפופ-אפים ב-HOT של רד פיש, אוכל להגיד את דעתי. אבל בינתיים אסתפק בזה שאני בטוח שהם מאוד מהנים אפילו שלא התנסתי בהם עדיין. כל הכבוד שמישהו שקשור לאתר יוזם ועושה גם את הדבר הזה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> חדשות קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי