יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

סרטים שאתם מחכים להם עוד ב-2005

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 14:44 13/11/05    נושא ההודעה: סרטים שאתם מחכים להם עוד ב-2005 הגב עם ציטוט

מזמן לא פתחתי דיון חדש...הגיע הזמן.
אז לאיזה סרטים אתם מחכים שעתידים לצאת בחודש וחצי האחרון של 2005?

אני אישית מחכה המון זמן כבר ל-Corpse Bride של בארטון (מגיע סוף שבוע הבא לפה).

ול-"אריה, המכשפה וארון הבגדים". העיבוד לקולנוע לפי הטריילרים נראה ממש ממש יפה. סרט שגם ילדים וגם מבוגרים יוכלו להנות ממנו בטח. מגיע עוד 5 שבועות אם אני לא טועה. ממש בסוף השנה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 19/04/03

הודעהפורסם: 21:31 13/11/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אלה נראים מעניינים:
The New World
Oliver Twist
Corpse Bride
King Kong
Jarhead

וגם כמה סרטים שלא נותנים אותות לכך שיצאו עוד השנה:
Tortured Souls
Partition
Motherless Brooklyn

ובנוסף אמורה לצאת גרסת במאי ל"עיר החטאים" בדי.וי.די. עם כ-20 דקות של סצינות שלא הוכנסו לגרסה המקורית.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 23:54 13/11/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ל-Motherless Brooklyn אני בהחלט מחכה גם. הסרט השני של אדוארד נורטון מביים וגם משחק בו. אך הפעם סרט הרבה יותר רציני מהקודם שביים...

וכן, ממש לא נראה לי שיש סיכוי שזה יגיע ב-2005. אנחנו באמצע נובמבר ועוד אין לו תאריך יציאה ואפילו רשימת Cast מעודכנת...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 0:49 14/11/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מבין הסרטים שבאמת עומדים להגיע אלינו לפני שהשנה נגמרת -
17/11/05:
שר המלחמה (Lord of War) - למרות אי הפיכתו לללהיט, הוא עשוי להיות מעניין ל"צופה החושב".

24/11/05:
שני סרטי אנימציה שונים, של שני שמות גדולים. צ'יקן ליטל (Chicken Little) - סרט האנימציה הממוחשבת הראשון של דיסני אחרי פיקסאר, שהטריילרים שלו השאירו רושם חיובי (לפחות עלי). חתונת הרפאים (The Corpse Bride) - של היוצר טים ברטון (והפעם, לעומת "הסיוט שלפני חג המולד", הוא גם הבימאי), החוזר עם סגנונו היחודי [בקרוב ביקורת].

8/12/05:
הארי פוטר וגביע האש (Harry Potter and the Goblet of Fire) - הפרק הרבעי בסדרה המאוד מצליחה. רובו המוחלט של הצוות נשאר, אבל שוב יש במאי חדש שעסוי לעשות את כל ההבדל.

15/12/05:
קינג קונג (King Kong) - הפרוייקט הראשון של פיטר ג'קסון אחרי טרילוגית "שר הטבעות" (והרבה אנשים מחכים לנפילה שלו...)

22/12/05:
סיפורי נרניה: האריה, המכשפה וארון הבגדים (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe) - הפקה מושקעת לסיפור הפנטסיה הידוע. עד היום ראינו עיבודים לטלוויזיה, עכשיו מצפים לראות אם הקולנוע יתן לו את השידרוג המתבקש.
מנדרליי (Manderlay) - ההמשך ל"דוגוויל" עם ברייס האוורד במקום ניקול קידמן.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 23:38 19/11/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כאן היתה הודעה של זפלין שעיקרה היה נושא אחר, ולאחר שהתפתח עליו דיון שלם, החלטתי להעביר אותו לנושא נפרד. למטה נמצא החלק הרלוונטי לפתיל הזה מאותה הודעה:

גם אני מחכה לסרט Corpse Brid של בארטון. בקשר לסרט של נרניה אני די מעוצבן מהקטע מכיוון שהרבה מהקסם בספרים זה הכתיבה הנפלאה וחבל להרוס בנסיון להעביר למסך.

[זפלין, היה הרבה יותר נוח אם היית נרשם לפורום - כך יכולתי לשלוח לך הודעה פרטית כדי לתאם את המהלך הזה]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי