יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

סקר: 25 הגדולים בכל הזמנים.
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Elad ZZZ
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/01/04

הודעהפורסם: 19:16 8/10/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

דווקא זה נמצא ברשימת סרטי המדע בדיוני שלי. אפילו דיי גבוה ברשימה. טרם פירסמתי אותה, אעשה זאת בקרוב.
מן הראוי שהוא יהיה, זהו סרט שנתן את חותמו במושג 'מדע בדיוני'.
אורח

הודעהפורסם: 19:34 9/10/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרטים הפיוורייט עליי הם:
25. האלמנט החמישי
24. התן
23. הארי פוטר- והאסיר מאזקבן
22. הארי פוטר- וחדר הסודות
21. הארי פוטר- ואבן החכמים
20.יומני הנסיכה
19. הצלצול
18. גברת טופלייד (או משהו כזה.. הא? )
17. ילדות רעות
16. ארמגדון
15. השער התשיעי
14. שישי הפוך
13. אהבה בתשלומים
12. עד לרצח
11. עימות חזיתי
10. הסלולר
9. הטרמינל
8. משתגעים על מרי
7. חיוך של מונה ליזה
6. שטן על הזמן
5. המלאכיות של צ'ארלי
4. שר הטבעות
3. אשה יפה
2. היומן
1. טיטניק
אורח

הודעהפורסם: 0:23 3/12/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

13 הגדולים ולא אכפת לי כמה אתם רוצים שארשום:
אלו אולי סרטים שנראו ונצפו פעמים רבות אבל עדיין יש כבוד ויש כבוד....
1) החשוד המיידי -------- (קייזר סוזה)
2) אמריקה היסטורי X -- (אדוארד נורטון, אדוארד פרלונג)
3) מועדון קרב -------- (בראד פיט, אדוארד נורטון 2005, סתם בדיחה קטנה)
4) דוברמן ------------ (צרפתי, ניסנט קאסל ומוניקה באלוצ'י) - אקשן אכזרי
5) סנאצ' --------------( בראד פיט והבחורים של גאי ריצ'י)
6) היט ------------- (אל פאצ'ינו, רוברט דה פקינג נירו , ואל קילמר ועוד.... )
7) ספרות זולה -------------- ( ג'ון טרבולה, סמואל אל ג'קסון )
מתנקשים ----------------- (בניסיו דל טורו וסילבסטר סטאלון)
9) דרכו של אקדח -------------- (בניסיו דל טורו)
10) לוק סטוק ושני קנים מעשנים ---------- (משתתפים הבחורים של גאי ריצ'י).
11) המשחק -----------------( ניחשתי את הסוף)
12) טרילוגית מטריקס ---------------- (אתם יודעים, אי אפשר לנחש את הסוף)
13) טרילוגית שר הטבעות ----------------------------(גולום)

כדאי לראות ולפחות את ה-10 הראשונים

אבנר מ
אם אהבתם אשמח לראות פידבקים
MadMax
אורח

הודעהפורסם: 15:32 7/09/05    נושא ההודעה: top of the top הגב עם ציטוט

15.
14.Catch me if you can
13.Spy Games
12.TThe Goodfellas
11.The Burn Idendity
10.The Italian Job
9.Snatch
8.Saving Privet Ryne
7.Face Off
6.Oceans Eleven
5.Momento
4.Lord of the rings - The trilogy.
3.Minority Report
2.Gladiator
1.BraveHeart

יש עוד מלא מלא מלא סרטים טוב .. לא זוכר כרגע. זה מה שעלה לי בראש.
Elad
אורח

הודעהפורסם: 21:23 21/09/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

רשימה קצת אחרת ומעודכנת חיוך:
נוף בערפל
המבט של אודסיאוס
נוסטלגיה
סטאלקר
סולאריס
8 וחצי
לה סטרדה
בלתזר
הנידון למוות ברח
התשוקה של ג'ואן מארק
לחיות את חייה
400 המלקות
אודיסאה בחלל
7 הסמוראים
קגמושה
M
רוזטה
הבן
פריטזגרלדו
תותי בר
הטעם של הדובדבן
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 19/04/03

הודעהפורסם: 17:13 28/02/06    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ובכן, הטעם שלי בסרטים השתנה מאד.
לא מזמן נזכרתי ברשימה הקודמת של 25 הסרטים שהכי אהבתי, אבל המון השתנה מאז. וכך אני מכריז על הרשימה המעודכנת שלי (מהסרט הכי אהוב עלי לאהוב פחות):

1. רקוויאם לחלום
2. התפוז המכני
3. מועדון קרב
4. לפני הזריחה
5. לפני השקיעה
6. אלכסנדר
7. המספריים של אדוארד
8. אמריקה איקס
9. איש הפיל
10. העורב (הראשון)
11. החדר
12. החיים יפים
13. שר הטבעות: שיבת המלך
14. שר הטבעות: אחוות הטבעת
15. שר הטבעות: שני הצריחים
16. אויב בשער
17. באטמן מתחיל
18. היסטוריה של אלימות
19. סליפי הולו
20. כנופיות ניו- יורק
21. אמריקן ביוטי
22. מה קרה בגטקה?
23. הפסנתרן
24. חומות של תקווה
25. נולד ב-4 ביולי

ומה שאני שואל זה, אולי בעצם יש עוד כמה כאלה שזה קרה להם? (שהטעם שלהם בסרטים השתנה כל כך)
erezben
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 1/04/06

הודעהפורסם: 22:59 4/04/06    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הרשימה שלי ל25 הסרטים הטובים אבל בלי דירוג:

רשימת שינדלר

בטי בלו (סרט צרפתי}

אקספרס של חצות

קן הקוקיה

הפסנתרן

ממנטו

המופע של טורמן

טטניק

החיים היפים

האלמנט החמישי

להציל את טוראי ראין

החוש השישי

מטריקס

פחד ראשוני

סיפורו של אלוף

דוח מיוחד

החשוד המיידי

החומה (של להקת פינג פלויד צריך לאהוב את הלהקה)

מהולינדרייב

דלתות מסתובבות

לב אמיץ

אושן 11

גלדיאטור

ארמגדון

הטוב הרע והמכוער
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
בר
אורח

הודעהפורסם: 11:47 14/07/06    נושא ההודעה: 10 הגדולים שלי הגב עם ציטוט

10.קלולס- קיצ'י אבל חמוד
9.איך לאבד בחור ב10 ימים
8.דודג'בול
7. 50 דייטים ראשונים
6.נשיקה בין חברים
5. אפקט הפרפר
4.טיטאניק
3.ברוס הגדול מכולם
2.נוטינג היל
1.אשה יפה
Morisson
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 24/04/07

הודעהפורסם: 1:29 24/04/07    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בטוח אני ישכח כמה אבל אני ינסה :

טריינספוטינג
רקוויאם לחלום
חומות של תקווה
טרילוגיית הסנדק
קן הקוקייה
צ'יינהטאון
אחר צהריים של פורענות
נהג מונית
ממנטו
מטריקס 1
מועדון קרב
החשוד המיידי
רשימת שינדלר
החיים יפים
הפסנתרן
השור הזועם
האזרח קיין
פלאטון
המאמין
אפוקליפסה עכשיו
התפוז המכני
ספרות זולה
כלבי אשמורת
לכשכש בכלב
לב אמיץ
הניצוץ
איש הגשם
12 המושבעים
אמריקה איקס
איש הפיל
המופע של טרומן
היו זמנים באמריקה
שתיקת הכבשים
פסיכו
ורטיגו
מגנוליה
ראשומון
גלדיאטור
פחד ותיעוב בלאס וגאס
יואן פרץ
אורח

הודעהפורסם: 17:25 27/01/08    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1. The Big Blue (סרט מדהים, מומלץ לכל חובבי הצלילה)
2. Leon
3. Gattaca
4. 9.5 weeks
5. The matrix
6. The beach
7. Life is beautiful
8. Love me if you dare
9. Amelie
10. Princess Mononoke
11. Terminator
12. Interview with a vampire
13. Catch me if you can
14. Memento
15. Ethernal sunshine of the spotless mind
16. Fight Club
17. The usual suspect
18. Trainspotting
19. The Crow
20. The Prestige
21. Star Wars
22. Batman
23. Highlander
24. Indiana Jones
25. Lord of the Rings
dutbv
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 24/02/08

הודעהפורסם: 20:47 25/02/08    נושא ההודעה: לדעתי אלו הם הסרטים שכל אוהב קולנוע אמיתי חייב לראות!!!!! הגב עם ציטוט

קן הקוקיה-ההופעה הטובה ביותר של ג'ק ניקולסון, סרט נוגע ללב!!-סרט דרמה.
החשוד המיידי-סרט גאוני ומחוכם,קווין ספייסי פשוט מדהים-סרט דרמת פשע.
שבעה חטאים-סרט עם רעיון חכם מאוד, שלדעתי בראד פיט משחק שם יותר טוב מכל סרט אחר-סרט מתח.
שר הטבעות-הטרילוגיה הכי מרשימה ומענגת שאי פעם נוצרה-פנטזיה הרפתקאות.
הסנדק-לדעתי השני הוא הסרט הכי טוב, משחק מצוין של אל פאצ'ינו ורוברט דה נירו-סרט דרמת פשע.
האזרח קיין-ההופעה הגדולה ביותר של אורסון וולס, פשוט סרט נפלא-דרמה.
היו זמנים במערב-המערבון ספגטי הכי טוב שאי פעם נוצר, אוסף של שחקנים מצוינים-מערבון ספגטי.
היו זמנים באמריקה-סרט איטי על המפיה היהודית, אחד הסרטי פשע הטובים אי פעם, עוד הופעה מדהימה של רוברט דה נירו-דרמת פשע.
החבר'ה הטובים-לדעתי זהו סרט המאפיה הטוב ביותר אי פעם!!! סרט מופתי, עם המון הופעות מוצלחות-דרמת פשע.
האדם השלישי-זהו סרט לא כל-כך מוכר, סרט שווה לצפיה לא רק פעם אחת, אורסון וולס כרגיל מצוין!!!-סרט מותחן משובח ביותר.
נהג מונית-אולי הסרט הטוב ביותר של סקורסזה, וכן הסרט הטוב ביותר של רוברט דה נירו!!!!!-דרמת פשע.
כלבי אשמורת-טרנטינו אין מילים פשוט נפלא!!!!!!!!!-קומדיה שחורה כמו שטרנטינו אוהב לעשות!!!!!!!
רקוויאם לחלום-הסרט החזק ביותר שראיתי אי-פעם!!!!! סרט שגורם לחשוב הרבה אחרי הצפיה....-דרמת סמים.
ארץ קשוחה-האחים כהן....אחחחח.....סרט מיוחד ומקורי!!!פשוט תאווה לעיניים הסרט הזה עוד ירשם ביסטוריה-דרמה,מתח.
אמריקן היסטורי איקס-סרט קשה...חובה לצפות בו!!!!כמו כן ההופעה הבלתי נשכחת של אדוארד נורטון הענק!!!-דרמה.
ורטיגו-בחרתי סרט אחד של היצ'קוק למרות שיש עוד המון טובים, אך לדעתי הוא הטוב מכולם!!!!!!-מותחן היצ'קוקי.
להציל את טוראי ראיין-סרט עם סצינת הפתיחה אחת המרשימות ביותר בתולדות הקולנוע, סרט עם עריכה מצוינת, ובמיוחד סרט עם שחקנים מצויינים, והאנסמבל כולל שפילברג באחד הסרטים הטובים ביותר שלו מצוין ומרשים!!-סרט דרמה מלחמתית.
מגנוליה- סרט מיוחד עם שחקנים מצוינים!!!!סרט נהדר ששווה לצפיה לא פעם!!!!
צייד הצבאים- סרט קשה שמעביר ביקורת על המלחמה בוויטנאם, סרט עם משחק משובח מצדם של רוברט דה נירו ובעיקר כריסטופר ווקן!!!!!!-דרמה מלחמתית.
Clint Eastwood
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 7/11/07

הודעהפורסם: 5:03 9/03/08    נושא ההודעה: Re: רשימת30 הסרטים הגדולים בכל הזמנים. (25 זה קשה מידי). הגב עם ציטוט

1. הסנדק - 1972 - קלאסיקה מהדרג הראשון..עם מלך המשחק של כל הזמנים..מרלון ברנדו שכל כך הרבה פעמים הוכיח איזה סופרסטאר הוא.."הסנדק" הוא אולי לא מס' 1 שלי ויש עוד כאלה שיגידו את זה שאני לא אתפלא אם הם עוד לא צפו בכלל בסרט..ובכל אופן.."הסנדק"בהחלט ראוי להיות מס' 1 בתולדות הקולנוע והאפוס העוצמתי ביותר שנעשה בז'אנר אי פעם..משחק משובח ביותר של אל פאצ'ינו ו..כל מילה מיותרת.. *ציון: 10/10.

2. צ'יינהטאון - 1974 - סרט ה"Film Noir" הכי טוב שנעשה אי פעם..ומס' 1 שלי בכל הזמנים..אף אחד עוד לא קם..ואף אחד לא יקום..ויעשה "פילם נויר" יותר טוב וישחזר את "צ'יינטאון" אין שום סיכוי.. *ציון: 10/10.

3. סודות אל. איי - 1997 - כל דבר בסרט הזה פנטסטי..המותחן הכי גדול בשנות ה 90'.. על זה אני חותם..מי שלא ראה..בהחלט הפסיד..סוללת שחקנים לא מהעולם הזה עומדת מאחורי עלילה מסובכת מהשורש..עוד סרט "Film Noir" משובח ביותר..סרט אפל בסטייל "צ'יינטאון" שידביק אתכם עמוק בתוך המסך..מאז "צ'יינטאון" לא נוצר מותחן אמריקאי ברמה הזו..כאלה שסוחבים סרטי מתח/מיסתורין ייתמכרו לסרט המדהים הזה..אני מת על הזסרט הזה!! אוסקר על התסריט ולקים בסינג'ר על ההופעה..קוראים לזה סרט מושלם.. *ציון 10/10.

4. הטוב, הרע והמכוער - 1966 - המערבון האיטלקי הכי גדול בתולדות הקולנוע. *ציון: 10/10.

5. היו זמנים במערב - 1968 - המערבון הכי טוב בעולם בתולדות הקולנוע. *ציון: 10/10.

6. להציל את טוראי ראיין - 1998 - מרתק, סוחף מזעזע..וחרוט בזיכרון.. *ציון: 9.710.

7. קן הקוקיה - 1975 - הכי טוב שיש..בכנות לדעתי סרט הבריחה הכי איכותי..והכי וומפתיע..ממש בלתי נתפס!! שראיתי..הסוף שלו זה פשוט עוצמה..(הבריחה של הצ'יף)..זה פשוט סרט שראוי לעוד יותר ועוד יותר וכמה שיותר הערכה!!*ציון: 10/10.

8. חומות של תקווה - 1994 - מה אוכל עוד לומר..עלילה מושלמת..סיפור סוחף..וסרט שהופכים לחלק ממנו בכל רגע שחולף בו..עד הסוף..מאוד נוגע ללב..לדעתי סרט הבריחה הכי גדול אי פעם..סרט איכותי ביותר עם סוף חלומי משהו.. *ציון: 10/10.

9.לורנס איש ערב - 1962 - אחד הגדולים בהיסטוריית הקולנוע יש קבלות על זה..בילדותי אהבתי לראות את סרטי סטיבן שפילברג..מי לא אהב?? ובסרט הזה יש הרבה מההיבטים של שפילברג רק בשיפור מטורף..ללא ספק צילום מהמם..כל כך מושקע..סצנות המונים..אפקטים..ללא צל של ספק..זו אחת החוויות הכי גדולות שחוויתי בסרט..הסרט הזה שממוקם גבוה בררשימה באתר העולמי..שהופיע הכי הרבה פעמים ברשימות צפייה של גדולי הסרטים של כל הזמנים יותר מכל סרט אחר ובצדק.. *ציון: 10/10.

10.הגשר על נהר קוואי - 1957 - כן!! גדול סרטי המלחמה\הרפתקאות בכל ההיסטוריה..בכל הזמנים..בכל הדורות..והשיא של שנות ה '50, שום סרט בכלל לא מתקרב לקנה מידה כזה, לרמה ולקאליבר הזה..הם כבר לא עושים יותר קולנוע כזה.. *ציון:10/10.

11.צייד הצבאים - 1978 - אולי הסרט הכי חזק שראיתי בחיי..רוברט דה נירו חוויה..וכריסטופר ווקן..מריל סטריפ..וג'ון קזאלה..(הקאסט מטורף)..אין מה לדבר..סרט שכל שניה שעוברת בו כך שווה יותר להתעמק בו..הוא עוסק בכל כך הרבה דברים..ובעיקר בשאלה כמה רחוק היית הולך בשביל חבר..אני הפכתי לחלק מהסרט כשצפיתי בו..מאוד מומלץ למי שרואה סרטים ישנים..סרט הדרמה/מלחמה הטוב ביותר..(על וייטנאם).. *ציון: 10/10.

12.החשוד המיידי - 1995 - המותחן הכי טוב בכל הזמנים..סרט שנעשה בגאונות לשמה..קאסט השחקנים מהדרג הראשון..וכמובן הסצנה מהאהובות עליי אי פעם: "Give me the fucking keys you fucking cock sucker mother fucker bla bla blablabla"..חחח....סטפן בולדווין הרג אותי מצחוק כשראיתי את זה וגם כשהרצתי אחורה..הרג אותי..וטוויסט מדהים בסיום....פייבוריט.. *ציון: 10/10.

13.בלייד ראנר - 1982 - סרט המדע בדיוני פשוט הכי מדהים שראיתי בחיי..כל דבר בו..פשוט קסם..האריסון פורד בתקופה הכי טובה בקריירה שלו..בסרט מדע בדיוני..יש יותר טוב מזה?..אי אפשר לבקש!! הרבה אקשן..הצילום..כמעט ולא רואים צילום מרהיב כזה..קשה קשה מאוד למצוא סרט כמו "בלייד ראנר"סוג של "פילם נויר"..פשוט סרט חובה לכל חובבי הקולנוע באשר הם..*ציון: 10/10.

14.נהג מונית - 1976 - קלאסיקה קולנועית..קאסט שחקנים מדהים..רוברט דה נירו וג'ודי פוסטר באחד הסרטים הנהדרים ואחד החשובים של שנות ה 70'.. *ציון: 9.3/10.

15.שר הטבעות - 2001 - עוד שיא חדש בקולנוע..ואחת הסדרות הטובות של כל הזמנים..ששמה יתד וקבעה רף חדש לסרטי מדע בדיוני.. *ציון: 9.6/10.

16.מטריקס - 1999 - סרט שקבע מחדש את הסטנדרטים של סרטי האקשן..גם האפקטים והתנועות, באמת..אחד ההישגים הכי גדולים בקולנוע המודרני..סרט ברמה גבוהה במיוחד מכל בחינה..מכל זווית כולם יודעים על מה מדובר.. *ציון:9.5/10.

17.החבר'ה הטובים - 1990 - סיפור יוצא מן הכלל ואחד מסרטי הפשע הנהדרים ואחד האלימים שבהם.. *ציון: 9.5/10.

18.לב אמיץ - 1995 - הסרט המרגש ביותר אי פעם..לא מעט סרטים יצאו בז'אנר הזה של סרטי מלחמה/היסטוריה/הרפתקאות זה הגדול מכולם שריגש אותי ברמות שלא ניתן לתאר בשום דרך..(יותר טוב מגלדיאטור). *ציון: 10/10.

19.שדרות סאנסט - 1950 - הסרט הכי טוב שיצא אי פעם מהוליווד והיווה השראה עצומה לסרטים שיצאו עשרות שנים לאחר מכן..ועדיין לא הצליחו לשחזר אותו סרט "פילם נויר" משובח מאין כמותו בשחור לבן עם בימוי מושלם של בילי ווילדר הגאון עם קאסט שחקנים מוכשר מאודוויליאם הולדן וגלוריה סוואנסון..הסרט הכי טוב על סרטים *ציון: 10/10.

20.בן חור - 1959 - הסרט אולי המרשים ביותר שראיתי עד היום ומחזיק בשיא העולמי בפרסי האוסקר בתולדות הקולנוע (11 אוסקרים)..ובצדק..החצי שעה האחרונה של הסרט..אני לא אשכח את זה.. *ציון: 10/10.

21.הניצוץ - 1980 - סרט האימה הטוב ביותר והמעניין ביותר (באחריות)..עלילה מושלמת והרבה מחיוך הכריש של ג'ק ניקולסון..ה פ נ ו מ נ ל י !! *ציון: 10/10.

22. מלחמת הכוכבים - 1977 - הסדרה המושלמת לחובבי מדע בדיוני..פשוט אי אפשר לקבל יותר טוב מזה..(מדובר על שלושת הסרטים..פרק 4..5 ו 6) פשוט מרגש וסוחף עד אין גבול.."שובו של הג'דיי" הסרט האחרון בסאגה..לדעתי הוא המושלם בסדרה..סיום הסדרה ללא ספק בצורה כל כך מושלמת שלא תתואר..*ציון: 10/10.

23.חלון אחורי - 1954 - הסרט הגדול של אלפרד היצ'קוק..בצבע..קלאסיקה משובחת שמדביקה אותך במסך אני אוהב מאוד גם את "ורטיגו"..אבל החלטתי שיהיה ברשימה רק סרט אחד של היצ'קוק וזה הסרט הראוי..אחת היצירות היותר גדולות אי פעם בקולנוע.. *ציון: 9.710

24.אפוקליפסה עכשיו - 1979 - לאהוב אותו?..או לשנוא אותו?.. *ציון: 9.9/10.

25.פני צלקת - 1983 - מי שאי פעם הטיל ספק או לא הכיר או לא היה כ''כ בטוח מיהו אל פאצ'ינו (האגדי)..פה הוא מקבל את החותמת לשחקן מושלם..בהופעה מחשמלת ותצוגה סוחפת כמו שאך ורק אל פאצ'ינו (האגדי)..יודע..סרט פשע טהור..וסוחף אולי הסוחף ביותר בכל הזמנים (שאני ראיתי)..פייבוריט.. *ציון: 9.5/10.

26.אינדיאנה ג'ונס ושודדי התיבה האבודה - 1981 - קלאסיקה במיטבה..סרט נהדר וחובה למי שלא ראה.. *ציון: 9.8/10.

27.מועדון קרב - 1999 -מותחן מורט עצבים..אתגר לצופה.. חובה לראות..ועוד פעם לראות, ו..לראות.. *ציון: 9.5/10.

28.דוני דארקו - 2001 - סרט חוויה..ללא ספק עם האווירה הכי מיוחדת שראיתי..והמשפיע ביותר שראיתי..*ציון: 9.4/10.

29.חלף עם הרוח - 1939 - הרומן הכי גדול בכל הזמנים..אני רוצה להוסיף שאת "טיטאניק" אני מאוד מאוד אוהב..אבל הוא מאוד סובייקטיבי..ואך ורק עניין של טעם.."חלף עם הרוח" גם ארוך כמו נצח..ואני יודע.. זה לא נתפס ובלתי אפשרי להאמין שתראו סרט משנת 1939 בצבע..אז זהו שזה לא שחור לבן..והצבעים נפלאים..והסרט הוא עד היום ויישאר לנצח שיא השיאים של הוליווד..הסרט הכי קופתי בתולדות הקולנוע ד'אז.. עם ההכנסות הגבוהות ביותר הוא נחשב לכזה עד שנות ה70' שמיד עם צאתו נחל הצלחה חסרת תקדים..ויש עוד רבים שיגידו את זה גם היום..שזה הסרט הגדול שנעשה אי פעם..(אני מצטרף לאותם אנשים) ולדעתי..הוא רק משתבח עם השנים כמו יין..אסכם שזה הסרט שהכי היה לי קשה לשכוח..עם כל הסרטים שיש היום..פשוט חוויה מול המסך..גרף 8 פרסי אוסקר ומאז ועד היום נחשב חוד החנית של הוליווד.
*ציון: 10/10.

30.ספרות זולה - ברשימה הזאת הוא חייב להיות..סרטו הטוב ביותר של קוונטין טרנטינו..הלהיט ההיסטרי של ה 90'.. סרט מושלם ללא עוררין.. *ציון:10/10.

נערך לאחרונה על-ידי Clint Eastwood בתאריך 16:57 8/07/08, סך-הכל נערך 10 פעמים
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית כתובת AIM Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ
דסטין הופמן
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 26/04/08

הודעהפורסם: 20:33 26/04/08    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ה25 שלי, אבל לא מדורגים. כי באמת קשה להשוות בין סרטים שהם לא מאותו ז'אנר:

* איש הגשם- סרט מדהים ומרגש. ודסטין הופמן כמובן, נותן את הופעת חייו. אחד הסרטים המדהימים ביותר.
* החוש השישי- התסריט הגאוני של מ. נייט שאלמאלן והבימוי המדהים שלו, מביאים לנו את אחד הסרט הכי יפים שנעשו. המשחק המצוין של ברוס וילים ושל ג'ואל היילי אוסמנט, פשוט סרט ענק!!!
* שתיקת הכבשים- יצירת מופת. אין מילים שמתארות יותר טוב את היצירה המדהימה הזאת. מעבר לאיכויות הקולנועיות של הסרט, ישנו משחק מצוין של ג'ודי פוסטר (הענקית) וכמובן אנתוני הופקינס, שמופיעה בסה"כ 16 דקות שלמות לאורך הסרט ומוכיח איזו נוכחות מדהים יש לו.
* הסנדק- מה אני יכול להגיד שלא אמרו על הסרט הענק הזה. בשתי מילים "קלאסיקה קולנועית".
* נהג מונית- הסרט הטוב ביותר של סקורסזה ושל רוברט דה נירו. סרט ענק, מה יש לומר חוץ מי "you talking to me?".
* החיים יפים- רוברטו בניני הענק עשה את אחד הסרטים הכי מרגשים ומצחיקים גם יחד, והצליח להעביר דבר מדהים כ"כ, אבא שמראה לבן שלו שאפילו בדבר הארור הזה שנקרא שואה "החיים יפים".
* פלאטון/ להציל את הטוראי ראיין- לא ידעתי איזה משני הסרטים אללו על מלחמת ויאטנם אבחר, ולכן לא בחרתי רק באחד. שני סרטים מדהימים שמראים את זוועות המלחמה בצורה הכי חזקה שאפשר. מדהים מדהים מדהים.
* ניחוח אישה - בשתי מילים: אל פאצ'ינו. בקצת יותר: סרט ענק שבו אל פאצ'ינו נותן את "המשחק" הגדול ביותר שלו מכל הסרטים שלו. או-אה.
* תפוז מכני- אחד הסרטים הכי חזקים שראיתי, שגורם לך לחשוב המון. אין לי ממש מילים לתאר את הסרט החזק הזה.
* ארץ קשוחה- יצא רק השנה ובעיניי הולך להיות עם הזמן אחד הסרטים הגדולים, יצירת מופת גאונית. עם דיאלוגים מבריקים והרבה מסרים מבריקים. גדול!!!
* ספרות זולה- כמובן, ספרות זולה, הסרט הנהדר של טרנטינו ושוב אין לי מה להוסיף שלא אמרו רבים לפני על הסרט הזה.
* פישר קינג- רובין וויליאמס הגדול בסרט מרגש ומצחיק, משחק תפקיד של בן-אדם שמאבד את שפיותו ועושה זאת כמו שרק רובין וויליאמס יודע.
* גרין מייל- סרט חזק וגדול, בעיניי הסרט הטוב ביותר של הנקס (יחד עם "להציל את טוראי ראיין"), כן, כן, יותר מפורסט גאמפ.
* פאטץ' אדאמס- כל-כך אנושי, כל-כך מרגש, כל-כך רובין ויליאמס. סרט כייפי מרגש וכואב.
* ללכת שבי אחריו- כן, עוד פעם ויליאמס. אחד הסרטים שהכי השפיעו עליי, על ההסתכלות שלי על החיים ועל הדרך בה אני פועל (ברצינות). "קארפה דיאם".
* שמש נצחית בראש צלול- מישל גונדרי בבימוי מצויין מציג לנו סרט חכם ויפייפה. ג'ים קארי בתפקיד הכי טוב שלו, משחק לשם שינוי דמות מופנמת והוא עושה זאת בצורה מדהימה וקייט וינסלט המקסימה משחקת גם היא במשחק לא שיגרתי לה נותנת את ההופעה הטובה ביותר שלה.
* קן הקוקייה- סרט חזק וכמובן ג'ק ניקולסון במשחק מצויין. חזק חזק חזק
* אמריקן ביוטי- סרט חכם ומצויין וספייסי במשחק נהדר. פשוט סרט מצויין
* בחזרה לעתיד- טרילוגיית סרטים כייפית ומהנה. בעיניי הראשון ה כי טוב והכי קלאסי.
* 12 המושבעים- סרט מבריק, גאוני, חכם (ועוד כל מיני מילים נרדפות), אין לי מה להוסיף פשוט סרט מצויין. (אני מדבר כמובן על הגרסה של 1957). משחק מצויין ותסריט גאוני.
* רשימת שינדלר- שפילברג שביים סרטים בידיוניים והרבה שוברי קופות, מביא פתאום ב1993 את היצירה המדהימה שלו, רשימת שינלדר, סרט מרגש וחזק.
* אי.טי. חבר מכוכב אחר- אחד הסרטים בתור ילד הייתי חורש עליו על ימין ועל שמאל בכל פעם ששידרו אותו. ועד היום הסרט הזה ממשיך לרגש אותי ולהפליא אותי. פשוט סרט מצויין
* הארי פוטר וחדר הסודות- מבין הסרטים של הארי פוטר אני חושב שהוא הטוב ביותר, סרט מעניין וכייפי, עם אפקטים יפים שמציג בצורה מצויינת את הספר הנהדר שג'י. קיי. רולינג הגדולה.
* להרוג את ביל (שני החלקים)- כשסיימתי להראות את שני הסרטים (אחד אחרי השני) פשוט אמרתי לעצמי "איכות, פשוט איכות" עשוי כ"כ טוב וטרנטינו מצליח לשמור על ייחדויות בסרטיו. ולהעביר את עצמו בכל סרט שלו.
* חומות של תקווה- כמובן. בלי לחשוב פעמיים. סרט מדהים, חכם, חזק, ומעורר הרבה רגשות לאורכו.
דסטין הופמן
חדש/ה בפורום

הודעהפורסם: 21:05 27/04/08    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

רציתי לתקן טעות קטנה שכתבתי.
רשמתי שפלאטון ולהציל את טוראי ראיין הם סרטים על מלחמת וייאטנם, וכמובן שפלאטון מציג בצורה מדהימה את זוועות המלחמה. בעוד להציל את טוראי ראיין מציג לנו את מלחמת העולה השנייה (הפלישה לנורמנדי).
ואלו שני סרטי המלחמה הטובים ביותר שראיתי
Rain
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 27/04/08

הודעהפורסם: 0:21 28/04/08    נושא ההודעה: רשימת ה-25 שלי... הגב עם ציטוט

קשה. לא קשה לבחור סרטים, קשה לדרג אותם לפי סדר יורד. אבל זה הניסיון הקלוש שלי. לא סגור או מדויק, אבל מתקרב.
כשכתבתי את הרשימה, נאלצתי להדוף החוצה עוד סרטים רבים. אם הרשימה הייתה ארוכה יותר, הייתי יכול לכבד אותם בנוכחותם.

25. Planet Terror (רוברט רודריגז)
24. Bitter Moon (רומן פולנסקי)
Natural Born Killers .23 (אוליבר סטון)
22. Stalker (אנדריי טארקובסקי)
21. Dune (דיוויד לינץ')
20. The Frighteneres (פיטר ג'קסון)
19.The Fly (דיוויד קרוננברג)
18. The Hannibal Lecter Series - כולל Manhunter (מאן, רטנר, דמי, סקוט ו-וובר)
17. Vidocq (פיטוף)
16. Scanners (דיוויד קרוננברג)
15. In the mouth of madness (ג'ון קרפנטר)
14. Alien Quadrilogy (סקוט, קמרון, פינצ'ר ו-ז'נה)
13. Lost Highway (דיוויד לינץ')
12. The Abyss (ג'יימס קמרון)
12.Re-animator (סטוארט גורדון)
11. Inland Empire (דיוויד לינץ')
10. The Man with No Name" Trilogy" (סרג'יו לאונה)
9. Apocalypse Now (פרנסיס פורד קופולה)
8. Donnie Darko (ריצ'ארד קלי)
7. 12Monkeys (טרי גיליאם)
6. The Thing (ג'ון קרפנטר)
5. Naked Lunch (דיוויד קרוננברג)
4. From Beyond (סטוארט גורדון)
3. Videodrome (דיוויד קרוננברג)
2. Brazil (טרי גיליאם)
1. Blade Runner (רידלי סקוט)

סרטים נוספים שהיו יכולים להיכנס אבל לא נכנסו -
Sin City (רודריגז)
Dead Ringers (קרוננברג)
Crash (קרוננברג)
Mulholland Drive (לינץ')
Eraserhead (לינץ')
Blue Velvet (לינץ')
Rabbits (לינץ')
Platoon (סטון)
Hellraiser Series (החל מבארקר, וכלה ברבים אחרים)
Nightbreed (בארקר)
Titus (טיימור)
Twinpeaks: Fire walks with me (לינץ')
Lady in the Water (שיאמאלן)
Dagon (גורדון)
Sunshine (בויל)
Evil Dead 1&2 (ראימי)
Velvet Goldmine (היינס)
Dracula (קופולה)
The Hitcher (הארמון)
Dark City (פרויאס)
The Crow (פרויאס)
The Crow: City of Angels (פופ)
Fight Club (פינצ'ר)
Se7en (פינצ'ר)

ועוד רבים, רבותי, רבים.
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 12:28 30/04/08    נושא ההודעה: MEH.. הגב עם ציטוט

הייתי אומר יותר מידי אימה..מד''ב..לפי דעתי זה מוגזם..ולגבי הבחור שדירג את "פלאטון" ו"להציל את טוראי ראיין"..(זה שמעליו נראה לי)דסטין הופמן..זה ממש לא אותו סגנון.."להציל את טוראי ראיין" הוא על מלחמת העולם השניה..ו"פלאטון" הוא על וייטנאם..רק שיצאו סרטים קצת יותר טובים ממנו על מלחמת וייטנאם..אני חושב ש"צייד הצבאים" יותר טוב גם "אפוקליפסה עכשיו" (Original Version)..בלי כל התוספות למי שיש את שניהם..בעיניי הגירסה הלא מורחבת עדיפה..יש גם את "לשרוד עד החופש" עם כריסטיאן בייל.. ו"בוקר טוב וייטנאם" עם רובין ויליאמס..יש גם את "מטאל ג'אקט" (אני לא מת עליו)..שאת כל אלה אולי "פלאטון" מקדים קצת..
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 27/04/08

הודעהפורסם: 18:21 30/04/08    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אימה או לא, זה מה שאני אוהב.

אני לא הולך לפי הסרט שהקדים אחד את השני, אלא על זה שהכי מצא חן בעיניי.
'פלאטון' הוא בעיניי סרט מזעזע ונהדר כאחד, עם זאת, העדפתי לציין רק סרט אחד של סטון (רוצחים מלידה) כמייצג, ולתת 'לאפוקליפסה עכשיו' את הבמה כסרט המלחמה המועדף.
עם זאת, זכור לי לטובה גם 'גשר אחד רחוק מדיי', אבל מזמן לא ראיתי אותו כדי להחליט אם הוא ראוי להיכנס לרשימה.
חדש/ה בפורום

הודעהפורסם: 21:04 4/05/08    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בקשר לתגובה על סרטי המלחמה שרשמתי.
אני תיקנתי את עצמי למטה ואמרתי שהם לא על אותה מלחמה ושהם שונים. אבל אני חושב שהם סרטי המלחמה הטובים ביותר.
ובתור מעריץ גדול של רובין ווילאמס, לצערי לא הצלחתי עדיין לראות את "בוקר טוב וייאטנם" שאולי היה נכנס באמת לרשימה במקום אם הייתי רואה אותו...
Clint Eastwood
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 12:22 20/06/08    נושא ההודעה: Re: רשימת ה-25 שלי... הגב עם ציטוט

Rain כתב/ה:
קשה. לא קשה לבחור סרטים, קשה לדרג אותם לפי סדר יורד. אבל זה הניסיון הקלוש שלי. לא סגור או מדויק, אבל מתקרב.
כשכתבתי את הרשימה, נאלצתי להדוף החוצה עוד סרטים רבים. אם הרשימה הייתה ארוכה יותר, הייתי יכול לכבד אותם בנוכחותם.

25. Planet Terror (רוברט רודריגז)
24. Bitter Moon (רומן פולנסקי)
Natural Born Killers .23 (אוליבר סטון)
22. Stalker (אנדריי טארקובסקי)
21. Dune (דיוויד לינץ')
20. The Frighteneres (פיטר ג'קסון)
19.The Fly (דיוויד קרוננברג)
18. The Hannibal Lecter Series - כולל Manhunter (מאן, רטנר, דמי, סקוט ו-וובר)
17. Vidocq (פיטוף)
16. Scanners (דיוויד קרוננברג)
15. In the mouth of madness (ג'ון קרפנטר)
14. Alien Quadrilogy (סקוט, קמרון, פינצ'ר ו-ז'נה)
13. Lost Highway (דיוויד לינץ')
12. The Abyss (ג'יימס קמרון)
12.Re-animator (סטוארט גורדון)
11. Inland Empire (דיוויד לינץ')
10. The Man with No Name" Trilogy" (סרג'יו לאונה)
9. Apocalypse Now (פרנסיס פורד קופולה)
8. Donnie Darko (ריצ'ארד קלי)
7. 12Monkeys (טרי גיליאם)
6. The Thing (ג'ון קרפנטר)
5. Naked Lunch (דיוויד קרוננברג)
4. From Beyond (סטוארט גורדון)
3. Videodrome (דיוויד קרוננברג)
2. Brazil (טרי גיליאם)
1. Blade Runner (רידלי סקוט)

סרטים נוספים שהיו יכולים להיכנס אבל לא נכנסו -
Sin City (רודריגז)
Dead Ringers (קרוננברג)
Crash (קרוננברג)
Mulholland Drive (לינץ')
Eraserhead (לינץ')
Blue Velvet (לינץ')
Rabbits (לינץ')
Platoon (סטון)
Hellraiser Series (החל מבארקר, וכלה ברבים אחרים)
Nightbreed (בארקר)
Titus (טיימור)
Twinpeaks: Fire walks with me (לינץ')
Lady in the Water (שיאמאלן)
Dagon (גורדון)
Sunshine (בויל)
Evil Dead 1&2 (ראימי)
Velvet Goldmine (היינס)
Dracula (קופולה)
The Hitcher (הארמון)
Dark City (פרויאס)
The Crow (פרויאס)
The Crow: City of Angels (פופ)
Fight Club (פינצ'ר)
Se7en (פינצ'ר)

ועוד רבים, רבותי, רבים.
כשתהיה פה..אשמח מאוד לקבל ממך מידע קטן אודות ברזיל..יש לי את הסרט..הוא מקסים..ראיתי אותו פעמיים ומה שאני לא סגור ליו זה אם יש לי את הגרסה הכי טובה שלו..בתודה מראש חיוך ובלייד ראנר גם לדעתי ראוי להיות מס' 1..
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
עמוד 4 מתוך 4

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי