יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

פוליאנה פרנק...

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 20:09 31/10/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קארתי את הכתבה שלך על פליאנה פרנק, ונזכרתי בלהקה הבאמת טובה. וגם לי היתה הכרות דומה:

זה מזכיר לי גם את המפגש הראשון עם להקת GUNS N ROSES [ הלהקה שאני הכי אוהב בעולם ...] וזה היה אחרי הטיול השנתי בכתה ח' ידידה שלי שמעה פינק פלויד. ושם התאהבתי בהם. ואז שחזרתי חיפשתי בבית דיסק של פינק פלויד כי שמעתי שלאחותי יש את הדיסק חיפשתי חיפשתי ולא מצאתי...
ואז מצאתי דיסק אדום ושרוט וחשדתי שזה הם נסתי למצוא את השיר WISH YOU WERE HERE אבל לא מצאתי.

חיפשתי ככה בין כול השירים וגילתי שאין שם את השירים שחפשתי אז נשארתי והקשבתי לדיסק המיסותרי וגילתי שאני אוהבת את הסגנון, את הקול של הסולן, ואת השירים השקטים שלהם בכלל אהבתי באופן מידי במיוחד את השיר DONT CRY.
אחר כך שאלתי את אחותי אם זה פינק פלויד וכדי שהיא תצליח לזהות שרתי את הפזמון של DONT CRY והיא צחקה עליי מה פתאום פינק פלויד ! זה GUNS N ROSES.

וכך נקשרתי לדיסק הזה למרות שהוא לפעמים קפץ, וגם בתקופות הכי קשות שלי [ובכתה ח' היו הרבה כאלה] היתי הולך לחדר ושמוע באזוניות ושוקע במוזיקה בטקסטים היפים ,בשירים השקטים והנעמים, והשירים הרועשים והמחשמלים שלהם [שאז זה היה נראה לי רוק ממש ממש כבד]. צוחק בקול רם

בקיצור, זה כיף להקשר לדיסק של להקה, ולאהוב אותה.אומנם היא לא הופיע ונעלמה באופן מיסתורי, אבל זה כן אזכיר לי את הכתבה שלך....

פנגו חתול לבן קטן

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-10-31 20:15 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 0:32 1/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

פנגו ידידי,
לא יודע אם אתה מכיר, אבל, לפחות בעיני האלבום הטוב של GNR הוא הראשון (appetite for destruction) שנחשב רוק כבד למרות שהוא בעצם פאנק, למרות שיש כמה שירים טובים גם בכפול (אסטריינג'...). בדיוק לפני כמה דקות שמעתי אותו. נסעתי לי באופניים מקשיב לMP3 (פעם העברתי את כל הדיסקים שלי לMP3) ופתאום אחרי "בציר טוב" התחיל לנגן GNR וזו הייתה הפתעה נעימה... נוסטלגיה לימי התיכון העליזים.

וסליחה לכל מי שצודק שזה לא הפורןם המתאים לנוסטלגיה מוזיקלית. חיוך

ןפינק פלויד... לא צריך להכביר מילים (גם אצלם הראשון (the piper) הוא מהיותר טובים.

ופוליאנה פרנק....עוד חבורה ירושלמית עליזה מימי התיכון. "גם אני רוצה להיות גיבור בצבא ה-הגנה"

ויעל, שלום. כיף לקרוא את העדכונים שלך. הם כיפיים. תרגישי טוב, תשמרי על עצמך (אל תעופי בסופות, כאן אנשים עפו. או שעצים עפו עליהם) ותהני!!!

[ הודעה זו נערכה על-ידי: Oren the Snark בתאריך 2002-11-01 00:41 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 0:57 1/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

זה בסדר, כאן (בפורום מה שמסביב) אתם יכולים להמשיך לדבר על "נוסטלגיה מוזיקלית" קריצה
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 1:38 1/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אורן לך כבר לישון!!! חיוך
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 1:43 1/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כבר? הלילה עוד צעיר...
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 2:58 1/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

צודק.... מה שנכון נכון!
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 20:29 1/11/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

LOL
hehehe חיוך

Dear Snark, You know that finally i went with my cool SlimX but without the burned music?
Yes, Keren still has to do it someday חיוך
In the meantime I borrow here CDs. Mainly from a girl from Japan, who has pretty good music. (Nothing I heard before...) When I want to hear something familiar, I have the MP3 CD Oren gave me, which was a life saver in the beginning days. Still I really miss all my good old music...

Pengo, Thanks for sharing the story. I don't know much of Guns And Roses, but the Pink Floyd has many great albums. The dark side of the moon is a classic, but for a reason! Try it sometime.

Oren the Snark: fun to read your updates too.

and I am starting to feel better although the road is still long. (and winding ofcourse...) Today i made a BIG walk (1 hour) to the waterfall and back. It has been nice and sunny since the storm. Hope it stays like this a few more days...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: Yael בתאריך 2002-11-01 20:33 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 13:23 12/03/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

עכשו נזכרתי בהודע, אז אני רוצה להזיכר שעל לגאנס נ רוזיס אי אפשר להגיד איזה רוק הם מנגנים,הם מנגנים פאנק כמו
Welcome to the jungle ו

Sweet Child o'll maind

גם קצת הבי מאטל Yoy culd be maind
Parfackt crime [סליחה על השגיאות]

ושירי רוק נ רול כמו Fucking carzy
Use To Love Har
Open Bich
Patience
ועוד הרבה שירים.....

ויש להם גם בלדות, כמו יצרת המופת : Don't Cry
November Rain
Cnokin On Heaven's Door
[המחודש שאני אישית לא כול כך אוהב ]

וסתם שירי רוק Paradise City
LIve [לא זוכר איך קוריאם לזה אבל זה גם חיוש מעולה של שיר משנות ה 70]

ולמרות כול הסוגי רוק שהם מנגנים, הם שומרים על סגנון יחודי של הלהקה [כלמור הם לא חסרי סגנון או משהו]

בקיצור אני חולה עלם להקה ענקית !!!!
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 1:12 13/03/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

GN'R הם הלהקה השנייה האהובה עליי!! (ישר אחרי אירוסמית). היה נחמד לגלות שדיברו עלייה פה לפני הרבה זמן...
Appetite for destruction
USe your Illusion 1,2
Lies
ו- GN'R Live Era 87-93
הם פשוט יצירות מופת!!
דרך אגב האלבום ארוך ההמתנה של גאנס החדשים-Chines Democracy יכול להיות ישוחרר סוף סוף ביולי. אומנם רק אקסל ו-דיזי ריד נשארו מהלהקה הישנה אבל חלק מהשירים החדשים הם מאוד טובים. וגם החברים האחרים-סלאש, דאף,איזי ומאט מחפשים סולן ללהקה חדשה כנראה שהם יבנו. ויש גם DVD חדש על גאנס שיוצא החודש באירופה (לא יודע אם יגיע לפה) אם ביוגרפיה על הלהקה ועוד דברים... בכל מקרה הם להקה גדולה שאני מאוד מאוד אוהב,והיה לך פנגו דרך אגב הרבה טעויות בשמות השירים...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי