יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

היי יעל

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 15/06/02

הודעהפורסם: 14:56 15/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קודם כל אני מאד אוהבת את האתר שלך {זה האתר היחיד שאני גולשת בו }מאחר והטעם שלנו בקולנוע הוא די דומה מעניין אותי אם הוא דומה גם בדברים אחרים למשל איזה מוזיקה את אוהבת ? והאם את אוהבת ספרים? ואיזה סופרים את ממש לא אוהבת {אני למשל ממש לא אוהבת את רם אורן למרות שקראתי די הרבה ספרים שלו}וגם רציתי לדעת האם ראית את הסרטים :דברים שאפשר לדעת עליה ופורסט גאמפ ומה את חושבת עליהם.

[סליחה שאני נודניקית עם כל כך הרבה שאלות}
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 12:44 16/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הי נתי,
אני מאד אוהבת לקרוא, וגם לשמוע מוסיקה. הטעם שלי די מגוון בספרים אני קוראת כל מיני דברים שמגיעים אלי (בדרך כלל זה קורה ביום ההולדת שלי שיוצא תמיד סביב שבוע הספר חיוך אני אוהבת גם ספרות קלאסית (למשל: דוסטוייבסקי) ספרים חדשים יותר (למשל האחרון שקראתי היה "שנת הבשרים שלי" של סופרת אמריקאית) וגם ספרי מדע בדיוני ("המשחק של אנדר" היה האחרון) ופנטזיה (כמו שר הטבעות שקראתי בעקבות הסרט, סדרת הארי פוטר שקראתי הרבה לפני שיצא הסרט) ובכלל אני אוהבת לקרוא אבל לא תמיד עושה את זה מספיק. את רם אורן אני בקושי מכירה. התחלתי לקרוא את "אשרם" שלו וממש לא אהבתי! אני חושבת שהוא כותב מאד שיטחי וחיצוני ומה שקראתי לא הצליח לגעת בי או לעניין אותי כלל.
ומה את אוהבת לקרוא? או יותר נכון מה קראת לאחרונה ואהבת? דרך אגב, אני גם כותבת סיפורים! אולי בהמשך אוכל לתת לינק אליהם.
לגבי מוסיקה גם במוסיקה אני אוהבת המון דברים! נתחיל מהישנים לחדשים... החיפושיות - גדולות תמיד! בכל גיל ובכל שלב בחיים. פינק פלויד, דיוויד בואי (המוסיקה הישנה שלו), לד זפלין, ניל יאנג, לו ריד, בוב דילן, וגם מוסיקה קצת יותר חדשה: פיקסיז היו אהבה גדולה, נושאי המגבעת, סוניק יות' שעשו הרבה רעש, וגם מוסיקה "בת זמננו" - פייבמנט (מוסיקה לואו טקית אמריקאית) ספיריטואלייזד, מרקיורי רב (בכיוון היותר מלודי מה שנקרא אולי גם "פוסט רוק") וגם מוסיקה אלקטרונית. אני גם אוהבת לשמוע מוסיקה קלאסית, אבל לא יוצא לי כל כך הרבה. בקיצור אני חושבת שאני אוהבת כל מיני דברים בלי שיוך לז'אנר אחד מסויים. ואני גם תמיד מוכנה לשמוע דברים חדשים...

את "דברים שאפשר לדעת עליה רק מלהסתכל" לא ראיתי, ואת פורסט גאמפ ראיתי ומאד אהבתי! למרות שראיתי את הסרט במסך שחור לבן קטן של טלוויזיה ישנה...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 16:45 16/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

היי יעל,
בקשר לספרים לא יוצא לקרוא הרבה למרות שאני מאד אוהבת לקרוא.אבל סופר שמאד אהבתי זה אהרן מגד, יצא לך לקרוא ספר שלו? לסופרים לא ישראלים אני לא כ"כ מתחברת,מה שכן רם אורן באמת שטחי כמו שאמרת ובגלל זה לא אהבתי אותו תמיד הגיבורים בסיפורים שלו הם מושלמים, יפים , מצליחים תמיד הכל מסתדר להם בחיים, פשוט בא להקיא!
בקשר למוזיקה גם אני אוהבת הרבה סוגים של מוזיקה ויש סוגים שאני אוהבת מהם קצת מכל אחד למשל: מוזיקה אלקטרונית, מוזיקה קלאסית ואפילו קצת מזרחית ושירי ארץ ישראל! אני מאד אוהבת את שנות ה-80 וגם קצת סבנטיז , אני גם די אוהבת את הביטלס , פינק פלוייד, דייויד בואי את השירים הישנים שלו, הרולינג סטונס,ג'וני מיטשל, ועוד. אני אוהבת מוזיקה ישראלית כמו למשל את להקת היהודים מה שמזכיר לי שיצא להם דיסק חדש שאני רוצה לקנות, את גם אוהבת אותם?אשמח לשמוע ממך .נתי {עינת}
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 18:03 16/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא חושבת שקראתי ספרים של אהרון מגד. נדמה לי שלא. את יכולה לציין שם של ספר מסויים שלו?
לגבי "היהודים" - כל פעם שאני שומעת אותם אני מאד נהנית! אולי באמת כדאי לי לשקול לרכוש דיסק שלהם.
טוב, חייבת לחזור למטבח. ארוחת הערב עולה באש!
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 18:32 16/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ליעל,
ספרים של אהרון מגד שאהבתי:"פויגלמן", "עוול" ו"עשהאל".
דרך אגב,האם את סטודנטית לקולנוע או שאת לומדת משהו אחר?

ניר
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 17/06/02

הודעהפורסם: 19:07 17/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

היי יעל!
אני מאוד אוהב את הטעם שלך ( בגלל שהוא דומה לשלי ) ואת ההשקעה שהשקעתם באתר הזה.
שיהיה בהצלחה גם עם הפורומים.
דרך אגב , אם את חיפאית אז יכול להיות שאבא שלך מרצה בטכניון ( סתם הימור )?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 21:20 17/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בהחלט כן, מה אתה סטודנט שלו? קריצה
ראה את הדף שלו ב"כוכבי האתר":
http://www.movies.israel.net/stars/rafi.html
ניר
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 18:05 2/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הייתי , נשאר לי ממש קצת כדי לסיים את התואר המעצבן הזה....
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 19:56 2/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אל יאוש!

אגב, אתה חיפאי?
ניר
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 20:37 2/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כן , ואחותי לומדת כבר המון שנים בירושלים אז הצחיק אותי מאוד לקרוא את הכתבות על בית הכרם - היא תמיד היתה מספרת לי סיפורים דומים.
אולי שנה הבאה אני אבוא ללמוד בירושלים.
את ואורן סיימתם ללמוד ?
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 22:34 2/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני כן. הידד! לקח לי זמן...
אגב, אחותך לומדת ביולוגיה ויש לכם בבית ההורים חתולה קשישה? חיוך אם כן, אז כבר התוודענו דרך האימייל. אגב, הקמפוס בירושלים מאד נחמד (זה של גבעת רם) הרבה יותר קטן, אינטימי ופורח.
אני לא שומעת על הרבה אנשים שרוצים לעבור לירושלים בימים אלו, למרות שזה לא באמת משנה איפה נמצאים.
ניר
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 13:25 10/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כן דיברנו בדוא"ל ( השם העברי הנכון !! ) ואחותי למדה ביולוגיה לפני הרבה שנים אז כנראה זה לא אני חיוך
ובקשר לירושלים אני עדיין לא בטוח.....
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי