יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

סקר-מהם הסרטים הכי גרועים שראיתם?
לך לעמוד 1, 2, 3  הבא

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 22:05 14/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מהם הסרטים שאתם הכי סבלתם בהםשנאתם או פשוט חשבתם שזה סרט נוראי?

1.במקום הראשון ללא מתחרים קשים מאוד זוכה-פרויקט המשכשפה מבלייר הינו אסון טראגי לעולם הקלנוע,
פשוט גועל נפש!!!!!!!!!

~ספלויר.~
2. הכשרון של מר רפלי-מתחיל טוב אך מירדר אחרי שרפלי רוצח את דיקי הסרט נהיה דביק, מעצבן ומעיק הסוף מטומטם והפסקול נוראי[מוסיקת ג'אז חרוקת]לא הכי גרוע אבל בהחלט -לוותר- ~סוף הספוליר.~

3. מיקי עניים כחולות-לא מצחיק, משעמעם, חסר ברק וקלשאי. לא מענין ולא מרגש.

4.בית האימה-סרט אימה הכי מגוכך שראיתי
כול-כך מטופש ולא מפחיד סרט שמתיתר למצממר את הצופה.[דומה לפורויקט המכשפה] סרט עלוב, במקום להפחיד הוא גורם לגיכוך.

5.קווין ופרי קורעים את איבזה-
ל-א מ-צ-ח-י-ק!!!!!!!!!!!!!!
גועל נפש !
שהיה הומר כזה ב"אסקימון לימון" זה בכלל לא
הפריע לי......
והמשחק ממש גרוע!

6.ארמגדון-מה התלהבתם לעזעזעל!
גועל נפש,שיטחי ועלוב חוץ מבום-בום אין בסרט כלום!

7. לגעת במוות-מעיק ומעצבן. לא מצליח לרגש
אלה לשעמעם!

8.פגוש את הורים- הכי פחות גרוע אבל עדיין
לא מספיק מצחיק ומהנה.

9. סוף העולם- לא ממש ראיתי אבל זה היה
ניראה גרוע.

אני מאחל לכולם שיצפו בסרטים מהנים וטובים!
שלכם,
פנגו
נ.ב
אני רוצה תגובות.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-06-24 18:48 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 22:37 14/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני בד"כ נהנה מרוב הסרטים שאני רואה, אבל להלן כמה שמאוד סבלתי מהם:

1. "הפריצה ללאס וגאס". לא סתם הוא היה מועמד לפטלון בקטגורית הסרט, אבל מה לעשות, שהתמזל מזלו והוא התמודד אותה שנה עם טום גרין.

2. "סופרנובה", שהוא סרט המד"ב הגרוע ביותר שראיתי, ואני חושב שלא אראה יותר גרוע ממנו.

3. "השוד המושלם". זוועה של סרט. פעם ראשונה שנרדמתי בקולנוע (ותאמינו לי שלא הייתי עייף).

4. "המעקב". איזה סרט איום ונורא. עשה לי כאב בטן.

5. "מילכוד". בשביל מה עשו את מפגן השעמום הזה?! סרט מעייף ומייגע בטירוף.

6. "ספיד 2". נורא, שום מילה אחרת. ווילם דפו השפיל את עצמו מול כל העולם. לפחות עשה את "צלו של הערפד", "אקזיסטנס" ו"ספיידרמן" כדי להחזיר לעצמו את הרפרטואר.

7. "טוויסטר". מה כולם התלהבו?! גועל נפש. משעמם עד מוות, לא מעניין בגרוש.

הערות: עוד לא ראיתי "קרוסרודס" ו"כל מה שנוצץ"
כך שאל תחשבו ששכחתי אותם!!

אלו הסרטים שעולים לי בראש כרגע...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 15/06/02

הודעהפורסם: 13:38 15/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרטים הגרועים ביותר שראיתי

1.פרוייקט המכשפה מבלייר -בחיים שלי לא ראיתי סרט כל כך גרוע, עלק מפחיד!
כל הסרט כאבו לי העיניים מהצילום הקופץ שהתיימר להראות כאילו תיעודי שאנחנו מצלמים במצלצת וידאו הצילום הוא לא עד כדי כך גרוע.
הסרט הוא מ-ש-ע-מ-ם עד אימה אך הוא ממש לא סרט אימה אין שום עלילה השיחות משעממות מוות ושעה שלמה אין שום התפתחות בסרט ולא היה שום קטע מפחיד ואני מודה שאחרי שעה של שעמום נוראי התייאשתי והפסקתי לראות את הסרט ואני בטוחה שלא הפסדתי!

2.ארמגדון- לפני שהלכתי לסרט כולם אמרו לי שזה סרט גדול ומרגש ושבסוף כולם בוכים.
הלכתי לסרט עם חברה שלי תמנע ושתינו פשוט נרדמנו בחלק מהסרט, הסרט הוא פשוט משעמם העלילה בכלל לא מעניינת , הסרט שטחי , ריקני, והדמויות בו ממש לא מעניינות ושטחיות, אני קוראת לסרט הזה קיטש אמריקאי זול! ואני לא מבינה מה כל כך הרבה אנשים התלהבו ממנו,הצלת העולם בסרט היא קיטשית ובכלל לא מרגשת ואפילו הסיפור אהבה קיטשי ומעצבן ואני ותמנע בסוף הסרט ממש צחקנו על הקטע שבו אנחנו אמורות לכבות...

עוד סרטים גרועים שראיתי אבל אין לי ממש מה לכתוב עליהם: לגעת במוות, רוצחים מלידה, ותאמת שאני לא זוכרת עוד.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
היא
נערת הדרקון
נערת הדרקון

בפורום מ: 14/06/02

הודעהפורסם: 21:15 15/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1 מנהטן של וודי אלן
סיוט למה בחורים חושבים שאחרי שהיזמינו אותי לסרט כזה אני אמשיך לצאת איתם?

2 חוזה הסרטט כנל!!!!

3 אסקימו לימון (לפות הלכתי עם חברה ויכולתי להסתלק באמצע!)

פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 22:18 15/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

את מתכוונת "לאסקימו לימון החגיגה נמשכת"? כי נשמע גרוע למרות שלא ראיתי זה נשמע לי נוסטלגיה
מבחילה. הסרטים הקלאסים זה יפה לדעתי,
לא יצרות מופת אבל עדיין יש בהם משהו מאוד "ארץ ישראלי" של שנות ה60 נעים.לדעתי גם ההומור היה מצחיק. גם הפסקול של הסרטים משגעת!!!!
מוזיקת שנות ה60

נ.ב
יעל:את אהבת את הסרטים האלה??
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 13:20 16/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

חייבת לציין שלא ראיתי כמעט אף סרטי אסקימו לימון, ואני לא מצטערת על כך.
אגב שאלה ל"היא" - את יכולה אולי לספר מה לא אהבת במנהטן? אני חושבת שראיתי אותו בטלוויזיה פעם ודווקא נהניתי. אבל אולי הייתי צעירה מכדי להבין קריצה

ומסר לפנגו: אנא השתדל לא לעשות אנטרים מיותרים בהודעותיך (ראה הודעה ראשונה) קל יותר לקרוא את ההודעות כאשר השורות אינן נשברות באמצע. כמובן שאני לא נגד אנטרים באופן כללי, אבל חשוב לדעת מתי באמת רוצים אותם. תודה!
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 15/06/02

הודעהפורסם: 16:05 16/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני חייבת לציין שגם אני מתה על כל סרטי אסקימו לימון חוץ מהאחרון שלא ראיתי, למרות שהם סרטים גסים, שובינסטים וכו' זה סרטים שפשוט גורמים לי לצחוק ,זה כיף גם לצחוק מדברים דביליים ופשוטים ולא רק מהומור מתוחכם.
אני לא מכירה מישהו שלא ראה את הסרטים האלו ראיתי כל סרט לפחות פעמיים שלוש. גם שאר הסרטים הישראלים כמו חגיגה בסנוקר אני מאד אוהבת ותמיד צוחקת שאני רואה אותם.חוץ מזה שכל המשפטים בסרטים האלה הפכו לשפה של החב'רה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 16:51 16/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ובכן, ככל הנראה יש לי הרבה פערים להשלים. בצבא כולם קראו לי "יעלי" ועד שלא ראיתי את גבעת חלפון פשוט לא ידעתי על מה מדובר... יש לציין שאחרי שראיתי גם "גבעת חלפון" וגם את "אלכס חולה אהבה" הרבה ציטוטים של כל מיני חברים שלי הפכו הרבה יותר מובנים ואפילו מצחיקים.

אין ספק שהסרטים האלו, מעבר לשאלה לגבי איכותם תופסים משהו מהוויה הישראלית של לפני עשרים שלושים שנה. אני באופן כללי אוהבת לראות סרטים ישראליים, אבל איכשהו הצלחתי להחמיץ את רובם הגדול של סרטי הבורקס... נו, נו. אולי עוד יבוא יום (ואולי גם לא).

[ הודעה זו נערכה על-ידי: יעל בתאריך 2002-06-16 17:52 ]
munchie
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 17:30 19/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

1. להיות ג'ון מלקוביץ: סרט שמתיימר להיות פילוסופי, עמוק ואומנותי, אבל הוא פילוסופי בערך כמו חרא של גמל...

2. כיפור: היו לי צפיות גבוהות מהסרט הישראלי הזה, אבל הוא איכזב מאוד. לפחות ההפקה הייתה טובה...

3. כל סרטי ג'וליה רוברטס

4. טוב נו, הרשימה לא נגמרת...

כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 19/06/02

הודעהפורסם: 19:34 19/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ראשית, אני מוכרח לשבח אתכם על הפורומים. מזל"ט ומי יתן שפורומייכם ישגשגו ויפרחו.

שנית, אנשים פה דיברו על להיות ג'ון מלקוביץ' כסרט גרוע. מלקוביץ'? גרוע? כשראיתי אותו בקולנוע, כל כך צחקתי, נהניתי ונדהמתי מהרעיונות שבו, שבאמת שאני לא מבין איך אפשר לחשוב שהוא גרוע.

שלישית, (ואחרון לפי שעה), יצא לי לראות בקולנוע את "סדוק" (למעשה, זה הסרט האחרון שראיתי בקולנוע. טראומה?) והרשו לי להזהיר אתכם מהסרט הנוראי הזה.

זהו. הייתי חייב להוציא את זה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 0:32 20/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הרשו לי לקחת את הזהרתו של ברק בחזרה!
"סדוק" הוא לא סרט נורא בכלל. להיפך. התסריט שלו מקורי מאוד. הבעיה היחידה שלו, הוא מתיימר להיות היצ'קוקיאני. הצילום בסרט נהדר, המשחק טוב, הסרט הפכפך ולא צפוי, למרות שמרבית מחלקיו כן צפויים.בכל זאת, כמה במאים שיבחו את הסרט הזה והוא זכה לביקורות נלהבות בארה"ב, שכן משום מה, בארצנו המוזרה, זכה לכשלון חרוץ. אבל ביקורות לא אומרות כלום! זהו לא סרט מושלם, אבל הוא רחוק מלהיות גרוע. אני אפילו ממליץ עליו.
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 10:15 20/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ובכן, לא ראיתי את סדוק (אגב, אהלן ברק!) אבל את להיות ג'ון מלקוביץ' ראיתי ומאד נהניתי ממנו. למעשה זה סרט שהייתי מאד שמחה לראות שוב. רעיונות משעשעים, הומור מטורף, משחק מעולה (וכאן דוקא קל לי לקבוע! ובבקורת אני אפילו מסבירה למה) בקיצור - אני לא יודעת מה היו היומרות של יוצרי הסרט, אבל סרט מאד מאד נחמד הם הצליחו לעשות.
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 11:00 20/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני אומנם לא ראיתי את הסרט, אבל מאוד היתי רוצה לראות אותו. ואני שמעתי מוזיקה מהסרט בדף ביקורת שלך, ומאוד אהבתי זה ממש מוזר ומגניב!!!!!!!

טוב,ביי בנתיים,
פנגו
נ.ב
ברק,ברוך הבא...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-06 10:26 ]

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-14 12:02 ]
ברק
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 19/06/02

הודעהפורסם: 14:50 20/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אהלן בחזרה לכל המברכים.

אמרתי קודם שאני חושב ש"סדוק" הוא סרט גרוע ולא נימקתי את דברי, אז הנה, אני אנסה לעשות זאת:

נכון, יש המון מהפכים וטוויסטים לא צפויים, אבל עד שהם מגיעים, כבר לא ממש אכפת, מה גם שאי אפשר שלא להרגיש שבעצם עבדו עלינו.

למה אני מתכוון? (מכאן והלאה - ספויילרים לסרט)

קודם כל - המשחק. חוץ מהמשחק של הילד הגדול יותר, שלדעתי היה משובח במיוחד, כל השאר משחקים כאילו הם קוראים בפעם הראשונה את התסריט ואפילו אותם הוא לא מעניין.

שנית, העלילה עצמה. היא לא ממש מחדשת הרבה. הטוויסטים הללו כבר קרו קודם בסרטים אחרים. טוויסט חייב להיות ממש מקורי כדי להפתיע אותך, לטלטל אותך במקום ולגרום לך להגיד "וואו".

ושלישית (כאן כבר מגיע הספויילר הכי קריטי. מי שמתכוון לראות את הסרט הזה, שיעשה לעצמו טובה ולא יקרא את זה) - הטוויסט הזה שבו מתברר שמספר הסיפור הוא בעצם לא האח הגדול והלא מאמין, אלא האח הקטן והכן מאמין, מי צריך אותו בכלל? הוא נועד רק בשבילנו, צופי הקולנוע. הרי מת'יו מקונוהי שמספר לבלש המשטרה לא ממש מרוויח מהשקר הזה שום דבר. באותה מידה הוא יכל להגיע לשם, להודות בזהות האמיתית שלו, ובכל זאת לספר את אותו הסיפור - מהזווית הנכונה. הסיפור - כפי שהוא נבנה באמצעות השקר הזה - מתואר מנקודת המבט הלא נכונה, וככזה הוא מיותר.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 17:37 20/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

*** הודעה זו מכילה ספוילרים רציניים ***

זו לא בהכרח הזוית הלא נכונה... אני חושב שיש משהו בזה שהטוויסט מגיע בסוף. אם מההתחלה היה ברור ש"פנטון" הוא אדם אז הסיפור היה מסופר כמישהו שהוא "אנדר ארסט", כלומר, מישהו שהוא בטוח אשם, אבל לאורך כל הסרט, וגם לאורך הסיפור יש רמזים לכך ש"פנטון" הוא אדם.
אני כן חושב שהתסריט מקורי. היחסים בין הילדים לאבא הזכירו לי מאוד את "הניצוץ" של קובריק, ובכלל יש שם אלמנטים מהסרט הזה.
*** סיום ספוילרים ***

המשחק היה טוב! כפי שציינת ברק של מתיו אולירי (שמשחק את פנטון הצעיר) אבל גם המשחק של פאוארס בות' (הסוכן ווסלי דויל) היה מצוין!
מעל לכל, אני פשוט חושב שזהו סרט עם הטפת מוסר דתית קצת, וזהו.
הנימוקים שלך (ברק) לזה שהוא סרט גרוע נראו לי כנימוקים לסרט "לא רע, אבל גם לא טוב מידי" ולא גרוע, כפי שציינת. בכל מקרה, הדעות חלוקות, אני חושב שזהו סרט מקורי אך לא מושלם, ולך יש את הזכות לחשוב שהוא גרוע קריצה
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 0:02 24/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני בכלל חושב שהבקורות על הסרט "סדוק" הגיעו כתוצאה מכך שהמבקרים והצופים נגררו אחרי ביקורת אחת שקראו, שלא היתה טובה. אחרת איך מסבירים את העובדה שבארץ כל כך שנאו את הסרט, לא היתה אף ביקורת אחת טובה עליו, ובארה"ב הוא זכה לתשבוחות כמו "הבכורה הטובה ביותר שיכלה להיות לבמאי" ועוד, או כמו שסם ראימי אמר "הסרט המבלבל ביותר מאז הניצוץ". בנוסף באתר rottentomatoes.com יש לו 78 אחוז טריות 77 בקורות חיוביות מול 22 שליליות. לדעתי משהו כאן מסריח. אנשים קוראים ביקורת אחת, באים לסרט בתחושה "אהה, זה חרא סרט, ככה הביקורת אומרת" ואז הם באמת לא נהנים, וחבל!!!
אחרת איך יכול להיות שבאמריקה יש 77 ביקורות טובות על הסרט ובארץ אפילו לא אחת!?
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 10:55 24/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

נכון, אתה ממש צודק!!!!!
כי הם רואים את הסרט עם "דעות קודמות" ומזלזלים בסרט,ולפני שהם רואים את הסרט הם פוסקים:גרוע. אבל לדעתי זה טבע האדם, כי נגיד אחרי שקארתי את הביקורת של יעל על "מימיק" מה הסיכוים שאני יאוהב אותו???????
ויש כאלה שחושבים שזה סרט מפחיד, כמו שחושבים על סרט הגועל, "פרויקט המכשפה מבלייר".

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-06-24 11:57 ]
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 12:01 24/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

צריך לפתוח על זה דיון.... אני במקרה כתבתי את זה כאן מכיוון ש"סדוק" הבלתי-מוערך (בארץ) הוזכר כאן מקודם, והוא דוגמא קלאסית למה שאני מתכוון.
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 14:46 24/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

זו בעייה שאין לה באמת פתרון. לפעמים אפילו אם לא שמענו דעה של אדם אחר, אנחנו מדמיינים מה אותו אדם יחשוב. הכוונה שלי לומר שגם כאשר אנו באים לסרט "נקיים" ככל האפשר, ישנם דמויות פנימיות שחיות בתוכנו. באמת. חיוך לא ירדתי מהפסים! יש חברים שאנו חושבים לספר להם על הסרט, מבקרי קולנוע נכבדים יותר ופחות, או אנשים אחרים שאנו מעריכים את דעתם. כמובן שכאשר שומעים דעה מפורטת ומנומקת על סרט אנו נוטים לראות את הסרט אחר כך, דרך אותן משקפיים (גם אם לבסוף אנו מחליטים לפסול את אותן עדשות שחבר/מבקר נתן לנו) ולכן ניתן לומר שיש השפעות יותר ופחות משמעותיות על האופן בו אנו רואים וחווים סרט (מהשפעה של קול פנימי, להשפעה של קול חיצוני).

אני חושבת שחלק מהגישה שלנו באתר היא לספר על מה שמסביב לסרט כדי שהקורא יקבל את התחושה האמיתית של הציפיות שהיו (או לא היו) לי מהסרט, של האווירה בקולנוע, וכיו"ב - כולם דברים שמשפיעים על הדיעה הסופית שלנו! מה שחבל ולפי דעתי עליתם עליו (יניב ופנגו) הוא העובדה שמבקרי קולנוע "רגילים" הרבה פעמים מציגים את דעתם כאמת המוחלטת, בלי להחשב בעובדה שיתכן והם עצמם הושפעו ממבקרים אחרים, או הגיעו לסרט עם ציפיות מסויימות... וכמובן, שכבני אדם הם מושפעים כמו אנשים אחרים. לפעמים נראה שמבקרים מיישרים קו סביב סרט מסויים ומחליטים שהוא "גרוע" או "נפלא". היתכן באמת שהדעה של קבוצה של 7 אנשים תהיה כל כך אחידה בעוד הדעה בקרב הציבור הרבה יותר מגוונת?

באופן כללי ההמלצה שלי היא לראות סרטים גם על פי המלצה (וכמובן גם לא לראות על פי אי המלצה, יש גבול לכמות הכסף שאדם יכול לבזבז קריצה) אבל כדאי גם ללכת לסרטים "על עוור" ולתת לשיפוט הפנימי שלנו לפעול בצורה הכי חזקה שהוא יכול. בסופו של דבר, טעם הינו דבר כל כך אישי. ניתן אמנם לפתח אותו, לשאוף לתחכום רב יותר, ללמוד לראות יופי רב יותר בדברים שונים וחדשים, אבל בסופו של דבר אם אהבנו או לא אהבנו משהו זוהי שאלה שרק אנו נוכל לענות עליה, וחשוב להקשיב לקול הפנימי לא פחות מלקול של המבקר השופט...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: יעל בתאריך 2002-06-24 15:54 ]
רד פיש
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 14/06/02

הודעהפורסם: 15:18 24/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא יכול לדבר בשם מבקרים אחרים. אני יכול לדבר רק בשם עצמי, בתור אחד שכתב ביקורת על 'סדוק' בעין-הדג:
http://www.fisheye.co.il/story.php3?id=971
לא קראתי אף ביקורת ישראלית על הסרט לפני שצפיתי בו, ולא ידעתי מה הדעה הכללית עליו. כן הסתכלתי בטומאטומטר והתרשמתי מה-78% (וזאת היתה בעצם הסיבה שהלכתי לסרט), ובדיעבד אני באמת לא מבין מה אותם 78% מצאו בסרט. הדעה שהסרט הוא גרוע היא שלי ושלי בלבד, ולא מושפעת משום דבר שקראתי או שלא קראתי. אני די מזלזל באנשים שדעתם על סרט (או כל דבר אחר) נקבעת על פי מה שמישהו אחר אמר. כדי להגיד "אני דוקא אהבתי" או "אני דוקא לא אהבתי" צריך מחשבה עצמאית. להגיד "נכון, נכון" כל כבשה יודעת. דוקא משום כך די מטריד אותי (באמת) כשדעתי תואמת את דעת רוב המבקרים ברוב המקרים (כן, גם אני חשבתי ש'שר הטבעות' היה מצוין. כן, גם אני חשבתי ש'באד קומפני' היה גרוע. האם אני כבשה?) לכן זה דוקא משמח אותי כשמגיע סרט כמו 'סדוק' שבעניינו אני לגמרי חולק על דעת הרוב. זה מראה שאני עדיין חושב לבד. פיו.
אז אמרתם שכל המבקרים הישראליים שנאו את הסרט? לעזאזל. מעצבנים אלה.
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 19:11 24/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

רד, אתה פשוט גאון חיוך
אני רציני לגמרי.
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 9:12 25/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

דרך אגב רצתי להגיד לך רד פיש, שאני מאוד אוהב את האתר שלך, הוא מצוין ומזל שיש עוד אתר ביקורת טוב חוץ מהאתר של יעל. אני מאוד אהבתי את הרעיון של דג הזהב/דג מלוח, הוא משעשע ומקורי!!!! וכך גם הסקרים הם גם ממש נחמדים.
אז בקיצור, אחלה אתר!
נ.ב
מזל שיש עוד מישהו שלא יצליח לאהוב את "פגוש את ההורים" כי גם אני לא הבנתי מה כול-כך מצחיק.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-06-25 10:16 ]
קרן
כוכבת אתר
כוכבת אתר

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 21:02 27/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא אהבתי את:

"פיינל פנטסי" מעבר לגרפיקה לא מצאתי דבר.
"הארי פוטר" - משעמם, ארוך, וחסר רגש
"שוקולד" - קיטשי ומסגרתי להחריד, במעטפת אקזוטית.
"להתחיל מחדש" - נטול אוטנטיות, סוף חלש.
"נמר דרקון" - ראה סיבת "שוקולד"

קרן

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 8:57 28/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לדעתי להארי פוטר ואבן הכמים-הסרט מגיע כמה פטלי זהב!

1.הבמאי הגרוע ביותר אני פנגו חתול קטן, מעריץ
מושבע של הארי פוטר, שקארה כל ספר מאה פעם
לפחות! ועכשו, כריס קולמבוס בא, וישמד, והרס, וקרע, את הספר היפיפה הזה והרס את כל העומק שלו והפך את הסרט לשיגעון קולנועי ועשה את הארי פוטר למשהו בסגנון של פוקימון. כריס קולמבוס עשה עוד סרטים גרועים כמו סרט המדע בדיוני האנפנטלי, והטיפשית "איש המאתים" הקומדיה הארורה "גברת משהו[לא זוכר את השם המלא] והקומדיה הקיטשית להחריד "שכחו אותי בבית" [אבל זה דווקא סרט בסדר]
בקיצור אני לא ממש סובל אותו!

דניאל רדקליף-השחקן הגרוע ביותר-משחק חסר כל התכוונות,מלאכותי,רובטי לא אמין ולא טבעי. שחקן שלקחו רק בגלל שהוא דומה.
השחקנים הבוגרים היו טובים, והילדים [הרמיוני ורון] היו מצוינים, למרות שהיו כאלה שלקחו רק בגלל שהם דומים [למשל נוויל].

עריכה- אומנם לא פטל זהב כי בכול זאות היו חייבים להוריד אין מה לעשות, רק חבל שלכול פרק הם הקדישו אולי שתי דקות.אבל מה אני מתלונן.

העיבוד הקולנעי הגרוע של העשור- למקום השני יגיע "הקרב על כדור ארץ" [מבוסס על הספר "שדה קרב ארץ"] אבל הוא לא יצליח לגבור על הארי פוטר שללא ספק היה מגיע לו את "הפרס", כי מספר כול-כך קסום ויפה, נהיה סרט עם ניחוח של הוליווד [למרות שהוא לא נעשה שם] לקקני, שטחי, ותסריט מלא חורים,דבר שאין כלל בספר, ולכן כריס קולמבוס הדפוק הרס את הספר נהדר הזה ועשה העיבוד חפיפנקי להחריד עם שינוים מיותרים בסדר הארועים וזה ממש עיצבן אותי בשביל מה זה טוב! ואני יודע שלא רק כריס קולמבוס לא אשם ושהספורת ג'יי קיי רולינג היתה יכולה להשקיע בספר החמשי במקום, ולא לעשות סרט שתהיה אכזבה קולנעית עבור מערצי הארי פוטר.

אז לסיכום זה סתם סרט גרוע שלא מגיע לקרסולי הספר,טוב מה אני מצפה כריס קולמבוס ביאם את זה.
פנגו
נ.ב
אם לא קארתם אז אפשר ללכת אבל אני בכול אופן ממליץ על הספרים במקום.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-07 23:19 ]
מסמר חלוד
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 26/06/02

הודעהפורסם: 18:34 29/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני מתנצל מראש אם זה לא ימצא חן בעיניי מישהו , אבל ה-סרט הגרוע שלי הוא:
ג'קי בראון.
במקור ראיתי אותו בקולנוע כשיצא , לפני אלף שנה. זה הסרט הראשון בחיי שיצאתי באמצע. פשוט אמרנו שאו שהולכים או שמקלקלים לכל שאר הצופים את הסרט בנחירות.
לאחרונה הקרינו את הסרט ביס , אמרתי לעצמי, אולי טעיתי. אולי היה יום רע והמצברוח נקשר שלא בטובתו לסרט.
התישבתי לראות.
הפעם ( כל הכבוד לי! ) שרדתי עד הסוף.
סרט משעמם ברמות בין לאומיות....
הרשה לעצמו יותר מידי מר טרנטינו מעל גג האולימפוס שלו לאחר ספרות זולה.
אין פלא שהוא לא עשה יותר סרטים מאז. גם לקהל כנראה היתה טראומה.
אין ספק שספרות הוא אחד מסרטי האיכות של כל הזמנים. אבל זה לא תירוץ לשיעמומון של ג'קי בראון , עם כל הכבוד!
למישהו יש השגות?

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
לך לעמוד 1, 2, 3  הבא
עמוד 1 מתוך 3

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי