יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

שעת שיא, naked states, ודלי להקאה.

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 17:37 5/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אהלן חברים.
תאמינו לי, יש לכן מזל שאתם בארץ. כי פה מסתובב וירוס קטלני שגורם לאנשים לכאבי בטן איומים ותופעות לוואי קשורות. אתמול ויקטור האמריקני ואני, התמוטטנו על השטיח מול הטלוויזיה, גונחים ומסכנים וראינו שני סרטים.
האחד, נקרא naked stated, וראיתי אותו כבר פעם בטלוויזיה. זה סרט תיעודי שמלווה צלם אמריקאי שהפרוייקט שלו הוא לצלם אנשים עירומים בכל מדינה בארה"ב. בודדים, זוגות, וגם בקבוצות ענק. צילומים מרשימים למדי, סרט קצת פחות. (הרבה הרבה פחות טוב מקולומביין, אם מישהו תוהה). הסרט עורר אצלי כמה שאלות והמרכזית היא למה ומדוע אנחנו כל כך מתביישים בגוף שלנו? מה הביג דיל סביב עירום? הרי בתרבויות "פרימטיביות" גברים ונשים הולכים עירומים כמעט לגמרי, אם לא לגמרי. בקיצור קצת מוזרה כל ההתייחסות שלנו לנושא... אתם לא חושבים?

הסרט השני שראינו היה "שעת שיא". אני דווקא רציתי לראות את "גוספורד פארק" אבל ויקטור אמר שלא נראה לו שהוא יעמוד בזה, וכשקמתי לחמם את האבן שלי (יש לי אבן בזלת אותה אני אופה בתנור ואז היא משמשת לי כ"בקבוק חם") הוא ביקש שאביא לו דלי - לכל מקרה שלא יקרה... (בסוף המקרה אגב, לא קרה).

"שעת שיא" הינו סרט טיפשי אבל לא נטול חן. למרות שיש לו רגעים חביבים אני שמחה שלא ראיתי אותו בקולנוע. זה פשוט לא סרט בשבילי. עם זאת, לחובבי הז'אנר הוא כנראה ידבר יותר. (אורן, שכחתי אם ראית אותו, ואם כן אז האם אהבת).

בכל מקרה אני מחלימה פה לאט. ואני חושבת שבקרוב אלך לצפות בגוספורד פארק, או בסרט אחר ממבחר ה-DVD שהגיעו לכאן מארה"ב. (למרות שאת רובם ראיתי... כמובן).

תרגישו טוב!

[ הודעה זו נערכה על-ידי: Yael בתאריך 2003-01-05 17:42 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 12:36 10/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מדי פעם משדרים בערוץ 8 את naked states (או לפחות סידרת טלוויזיה העוסקת בפרוייקטים של אותו צלם). בנוסף אחת לכמה זמן אני מקבל באי-מייל תמונות של "כבשים", ששיכות לפרויקטים שלו. מה שמעניין שם לדעתי, זו הפסיכולוגיה מאחורי היכולת לשכנע המוני אדם להשתתף בצילומי הערום האילו.

את "שעת שיא" נאלצתי לראות לבד ב-DVD ולא עם אנשים נוספים בקולנוע - בגללך רשע
וזה עוד סוג של סרט, שצפייה בו על מסך הקולנוע עם חברים, משפרת אותו עד מאוד (בעצם כמעט כל הסרטים כאלו). ובתנאי הצפייה האלו, הסרט היה די מאכזב בשבילי - סביר להניח, שאנשים צוחקים מסביבי, היו משדרגים לי את חווית הצפיה.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2003-01-10 12:43 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 13:23 10/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

יופי של תמונה!

ומה זאת אומרת "בגללי" לא ראית את שעת שיא בקולנוע?
נו טוב, שיהיה. בגללך... בגללך למיסו יש גורים! ואני שמחה.
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 13:36 10/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מה לא ברור? את לא רצית ללכת אליו (אבל זה בסדר, גררתי אותך למספיק סרטים שלא רצית ללכת אליהם). [בקרה הספציפי הזה היתה בעיה, כי יריב ואורי ראו את הסרט כבר בשבוע הראשון וכבר לא היה לי עם מי ללכת]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 15:06 10/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אהה, האשמים האמיתיים נמצאו! מה פתאום יריב ואורי הלכו בלעדייך לסרט שברור שתרצה לראות? אז זהו זה - האשמה שלי הופחתה במיידית ובא שלום באתר.

בכל מקרה, לדעתי שעת שיא הוא קלאסי ל-DVD, וללכת לראות אותו בקולנוע נראה לי הרבה פחות מוצלח. אל תשכח שלפעמים גם סרטים שרואים בקולנוע, עם הרבה אנשים שמאד נהנים, לא משיגים את אפקט ההנאה וההתלהבות הרצוי. שר הטבעות? ואגב, האם יריב אהב את שעת שיא? כי לרוב הוא לא ממש... אם אני זוכרת נכון, נהנה מסרטים מטופשים מהסוג הזה.
היא
נערת הדרקון
נערת הדרקון

בפורום מ: 14/06/02

הודעהפורסם: 22:48 10/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אורן
אתה תמיד יכול ללכת איתי לסרטים שיעל לא אוהבת.
כמובן תאלץ לחכות עם הסרט עד הפעם הבאה שניפגש.
במחשבה שניה יתר מהר לחכות שיעל תחזור מחולרשע
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי