יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

"בלתי שביר" או "החוש השישי"

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 15/06/02

הודעהפורסם: 20:03 13/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ראיתי את הסרט החוש השישי ומאד אהבתי, אחר כך שמעתי על הסרט " בלתי שביר" שזה של אותו במאי שצר לי שאני לא זוכרת את שמו (אני לא טובה בשמות של במאים) כינו את הסרט הזה "החוש השישי 2" אני רוצה לדעת אם אנשים ראו את , מה אתם חושבים על זה והאם זה יותר או פחות טוב מהחוש השישי?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 20:11 13/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לבמאי קוראים מ. נייט שאמאלאן (M. Night Shyamalan), כמו שאפשר להבין מהשם הוא ממוצא הודי. את יכולה לראות את הדף שלו ב-IMDb

יעל כתבה ביקורות על שני הסרטים: בלתי שביר והחוש השישי

לדעתי הסרטים שונים מאוד, אבל שניהם טובים מאוד.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-07-13 21:19 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 20:13 13/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

טוב, כמובן אתה מוזמנת לקרוא את הבקורת שלי. מעבר לכך, אני חושבת ש"בלתי שביר" שונה מ"החוש השישי" בכך שהוא איטי יותר, מרגש פחות, וקצת נמרח. אין בו טוויסט מסעיר כמו ב"החוש השישי" אבל הוא בכל זאת מעניין והסוף היה בעיני מפתיע.

באופן כללי את יכולה לשים לב שהרבה מפיצי סרטים ומשרדי פרסום מנסים לשווק סרטים כ"משהו 2" ולרכב על גל ההצלחה של סרט אחר של אותו במאי, סרט אחר של אותו שחקן, או סרט שעוסק בנושא דומה, או אפילו יש לו רק שם דומה! כמובן שיש מקרים שהקשר בין הסרטים קלוש וזהו לא יותר מגימיק שיווקי. בכל מקרה, כאשר מדובר באותו במאי יש יותר בסיס להאמין שאם אהבת סרט אחד, תמצאי משהו ממנו גם בשני. בכל מקרה לדעתי כדאי לראות את הסרט בלי לצפות לחוות אותו דבר פעם נוספת. "בלתי שביר" אמנם לא הלהיב אותי, אבל הוא יכול להיות מהנה.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: יעל בתאריך 2002-07-13 21:14 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
לונג ג'ון
נערת בד שחור ואסלה
נערת בד שחור ואסלה

בפורום מ: 17/07/02

הודעהפורסם: 18:04 17/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אולי זה קשור בסדר הצפייה בסרטים. את 'בלתי שביר' אהבתי מאוד. רק הרבה זמן אחריו ראיתי את 'החוש השישי' ודווקא הוא היה בעיני קצת נמרח.
לעומת זאת, משיחות עם חברים, מכרים ושאר ירקות שמתי לב שאלו שראו את 'החוש' לפני 'בלתי שביר', נטו לאהוב פחות את 'בלתי שביר' בטענה שהוא משעמם יותר ולא מעניין וששמאלאן חוזר על עצמו.
אני דווקא מצאתי אותו מעניין מאוד, ומזמין דיון מרתק (קיום הטוב כתלוי בקיום הרע, עד כמה סופר-גיבורים יכולים להיות מציאותיים ועד כמה הם כפופים לחוקי המציאות שלנו). ב'חוש' בסה"כ היה (לדעתי) טוויסט, וזהו. הוא היה בעיני סרט שמתבסס על גימיק ושלא ישרוד צפייה שניה, שלישית ורביעית.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי