יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

סקר-מהם הסרטים הכי גרועים שראיתם?
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
מסמר חלוד
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 26/06/02

הודעהפורסם: 18:45 29/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כמובן שאחד הסרטים היותר מעיקים שראיתי הוא 'פגוש את ההורים'.
כל מילה מיותרת.
'פיינל פאנטזי' ( תודה קרן! ) פשוט מטומטם.
אגב קרן: אני לא מסכים איתך לגבי 'נמר דרקון'. לדעתי האגדה מקסימה , והביצוע מדהים.
כל סרטי 'אסקימו לימון' , בלי ספק.
'פרוייקט המכשפה מבלייר' משעמם 'תשועלים.
זה כל מה שעולה בדעתי עכשיו.
אני אעדכן אתכם העתיד.
החלוד.

נערת הדרקון
נערת הדרקון

בפורום מ: 14/06/02

הודעהפורסם: 19:53 29/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מעט באיחור אבל יעל ואורן אתם יודעים את המצב!
אני מתכוונת לאסקימו לימון הראשון(ועוד בשבוע הבכורה שלו) את האחרים לא טרחתי ללכת לראות.
ןבקשר למנהטן בפרט וודי אלן בכלל, סרט טרחני מלא בעצמו ואפור (בלי שום קשר לצילם ה"אומנותי") נקודת שפל אפילו לוודי אלן שמלבד שושנת קהיר הסגולה שהוא ממש סרט טוב
הסרטים שלו נעים בין מפוהק לסביר בקושי.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 18:41 1/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

עוד סרטים גרועים שלא אהבתי:

1."הלקוח"-סרט דבלי ונטול אמינות!! הוא פשוט נוסחאתי,ומלאכותי להחריד, כי פשוט רואים שזה סרט ולא משהו שיקרה במצאיות, מלבד זאות לא ממש מעניין, ולא אוטנטי בגרוש!

2."הילד"-סרט אינפנטילי, וקישטי בצורה מבחילה.

3."הארי פוטר ואבן הכחמים"- ראה בתגובה למעלה.

4."אגזיסנט"-סתם סרט מגיעל ומעצבן, הוא אומנם מצליח לטשטש את הגבול בין המצאיות לדמיון, אבל עדיין הוא נשאר מעצבן, בעיקר כי לא קורה מספיק דברים בסרט, ויש הרגשה שהסרט לא מצליח לגרום לך לחוש את הנאה הגדולה ו"התמכרות" שחשים למשחק.

5."המשימה: מאדים"-איייכס, גועל נפש של סרט אל תראו בחיים!
פנגו

נ.ב
אני רואה שהסקר ממש הצליח!!!!!!

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-04 23:43 ]
Jupiter
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 9/06/02

הודעהפורסם: 8:13 2/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מה הבעיה? רוצים לראות סרטים גרועים? שבו יום אחד מול ערוצי "סינמה" של הכבלים. אני מבטיח לכם שתמצאו עוד הרבה מאוד ברטים להוסיף לרשימה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני כתובת AIM Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 9:47 2/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

וזאות בדיוק היסבה שעברנו ל YES, שהם מספר אחד בסרטים!!!!!

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-02 10:48 ]
גוזלה
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 3/07/02

הודעהפורסם: 10:15 3/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כן! תעברו ליס! קיבלנו את MGM עכשיו במקום ערוץ 4 המיותר להחריד עם סרטי אם-חד-הורית-מכורה-להירואין-שאמא-שלה-סנאטורית-ואוי-לבושה-יש-לה-אח-מאומץ-או-משהו!

ועכשיו ברצינות -
סרט גרוע הוא לא רק סרט משעמם/לא מצחיק/מבוים רע.
סרט גרוע חייב להיות גרוע בכל המובנים. ב"הארי פוטר" היו לפחות אפקטים נחמדים. כנ"ל לגבי המשימה מאדים. את "שדה קרב ארץ" אי אפשר להאשים בזה שהוא סרט דפוק, כי גם המקור לא משהו (במילים אחרות - שומר נפשו ירחק).
סרט גרוע ממש הוא סרט ממש ממש רע. סרט שאם ישלמו לכם, לא תסכימו לראות אותו שוב.
למשל....
סופרנובה, שמוציא שם רע למדע הבידיוני (והוא אפילו לא מצחיק מספיק בשביל להצדיק את זה)
סוף העולם, שנאלצתי לראות פעם וחצי (הפסיקו את ההקרנה הראשונה באמצע, ונתנו כרטיסים להקרנה אחרת). סרט נוצרי מדי, בלי מכות (ארנולד שווארצנגר, באמת!), בלי עלילה, ובלי פואנטה.
ניק מתחכם
חבר/ת פורום מתחיל/ה
חבר/ת פורום מתחיל/ה

בפורום מ: 15/06/02

הודעהפורסם: 14:06 3/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ציטוט:

בתאריך 2002-06-24 16:18, רד פיש כתב/ה:
אני די מזלזל באנשים שדעתם על סרט (או כל דבר אחר) נקבעת על פי מה שמישהו אחר אמר. כדי להגיד "אני דוקא אהבתי" או "אני דוקא לא אהבתי" צריך מחשבה עצמאית. להגיד "נכון, נכון" כל כבשה יודעת.

לא יודעת... נראה לי מאוד אנושי להיות מושפע מדעותיהם של אנשים אחרים, אבל אולי זה רק כי אני מאוד כזאת. כשאני רואה סרט תמיד יושב לי בראש "מה זה שלידי חושב" ו"מה בן אדם זה וזה שאני מאוד מעריכה היה חושב" ואפילו "האם בן אדם זה וזה היה חושב שאני מטומטמת כי אני נהנית מהסרט הזה?" וזה בהחלט משפיע עלי. אני מנסה להיות מודעת לזה ו"לקזז" את ההשפעות, אבל זה קיים.

ולענייננו, הסרטים הגרועים שראיתי בחיי הם רבים מספור, אבל שניים שראיתי בקולנוע וזכורים לי כאסונות טבע מדרגה ראשונה הם:

1. חופשיות על הבר (או איך שלא קראו לזה בעברית)
2. המלאכים של צ'רלי

אארג, כמה שהדברים האלה הביכו אותי. כמה מטומטם וגרוע אפשר להיות? ועוד באתי מוכנה לראות סרט טפשי וקליל. *רציתי* סרט טפשי וקליל.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
Jupiter
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 21:13 3/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

יש סרט שהלכתי אליו לפני שנים רבות, ומרוב שהוא היה גרוע כנראה הצלחתי להדחיק את שמו. זה היה סרט עם ג'ק ניקולסון ואנג'ליקה יוסטון, על גבר שבנו (בתו?) נהרג בתאונה ומאז הוא רק שותה.
גרוע, גרוע, גרוע
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני כתובת AIM Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 10:16 4/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קוראים לזה "השבוע"
Jupiter
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 13:09 4/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ציטוט:

בתאריך 2002-07-04 11:16, פנגו חתול קטן כתב/ה:
קוראים לזה "השבוע"

אתה מתכוון "השבועה"? לא, אני לא מדבר על הסרט הזה (החדש יחסית) אני מדבר על סרט שראיתי לפני קרוב לעשר שנים (כן, סרטים גרועים לא נשכחים כ"כ מהר...)
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 13:10 7/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קוראי המגזין "מקסים" דרגו את 50 הסרטים המזוויעים ביותר בכל הזמנים.

את הרשימה המלאה אפשר לראות כאן:
http://www.maximonline.com/entertainment/articles/article_4706.html

חמשת הגרעים ביותר:
1. באטמן ורובין
2. מגנוליות מפלדה
3. פאטץ' אדאמס
4. ארמגדון
5. להישאר בחיים

מה דעתכם על הרשימה?
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 13:39 7/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ממממממממההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אין את פרויקט המכשפה מבלייר! בושה! כועס
טוב לפחות יש את ארמגדון

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-21 16:02 ]
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 0:44 8/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הנסיון לדרג את "הגרועים ביותר" תמיד נראה לי קצת... חסר טעם. אלא אם כן מסייגים ואומרים "הגרועים ביותר ולמרות זאת המצליחים". למה? כי יש הרבה סרטים גרועים שלעולם לא נראה. כאלה שיורדים אחרי שבוע או אפילו לא מגיעים לארץ. אז יש טעם רק לדבר על הגרועים בקרב הסרטים שבכל זאת נחשבים טובים, או לכאלו שהקהל הצביע להם ברגליים (כלומר - הלך אליהם).
זאת הערה כללית. לגבי חמשת הגרועים של המגזין: ראיתי רק את פאטצ' אדאמס ואת ארמגדון. את ארמגדון די שנאתי, ופאטצ' אדאמס לא היה מלהיב, אבל גם לא משהו זוועתי במיוחד.
מעניין שבעשרת הגרועים נמצא גם "הפצוע האנגלי", אני לא ראיתי, אבל איליין מן הסתם היתה פוצחת בריקודים... (הו לא! קריצה)

[ הודעה זו נערכה על-ידי: יעל בתאריך 2002-07-08 01:45 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 22:49 8/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ארמגדון הוא בין הסרטים הכי גרועים שראיתי מימי, ואני לא מבין למה אהבו אותו, כי הוא קיטשי כמעט כמו ברטני ספריס, [אבל הסרט לא מצליח לעלות עלה] טיפשי כמו אלון מזרחי, שיטחי כמו קרש גיווץ, ומהנה כמו הנשיכות של פנגו החתול שלי.
ממש חרא של סרט...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-09 00:00 ]
יריב
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 23/06/02

הודעהפורסם: 15:56 13/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מה ? אף אחד לא ראה את מימיק ???? כולי קנאה....
אין ספק, סרט גרוע כ"כ ששבר את כל השיאים. ואבוי לבושה, יצא גם חלק 2....

סרט גרוע נוסף הוא ללא ספק "עד החתונה זה יעבור". "קומדיה" שהצליחה להוציא ממני בערך חצי חיוך.

ובל נשכח את "אמריקן פאי" לא יאומן שאפשר להידרדר לכמות גועל נפש כזו. תסריט (???!!!), משחק, והכי גרוע, מה שאמור להיות הומור...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: יריב בתאריך 2002-07-14 12:18 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 19:08 13/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אתה הרי יודע ש"מימיק" הווה את הדחיפה הנחוצה כדי להקים את האתר... אחות שלי ואני הלכנו וכל כך כל כך סבלנו שהשתכנעתי שיהיה ראוי להתריע על כך בפני צופים אחרים... עד אותו זמן אורן אמנם ניסה לשכנע אותי, אבל זה לא "בער בעצמותיי" - עד "מימיק". אז מבחינתנו משהו טוב כן יצא מ"הסיוט" הזה :smile:

[ הודעה זו נערכה על-ידי: יעל בתאריך 2002-07-13 20:09 ]
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 12:53 14/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

רוצים לשמוע בדיחה?
ראיתם את הסרט "לגעת במוות" עם ניקולס קייג'?אז באתר הקבינט נתנו לסרט הזה 5 כוכבים בטענה שזוהי "יצירת מופת".לגעת במוות ,יצירת מופת?!!!
זה אחד הסרטים היותר משעממים שראיתי וגם המשמעות שעומדת מאחוריו לא כזאת מדהימה.
מה אתם חושבים?
מסמר חלוד
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 26/06/02

הודעהפורסם: 18:25 15/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני חושב שסקורסזה כבר מזמן לא מצדיק את הגאונות של סרטיו המוקדמים.
סרט משעמם מוות.....
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 0:00 16/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כמו שכתבו כבר רבים וטובים מעמיתי המלומדים, סרטים גרועים יש בטונות. אני רוצה לכתוב כמה סרטים שהיו לי צפיות מהם אבל...

1. שארלוט גריי - למרות קייט בלאנשט המדהימה, העלילה כל כך קיטשית, וכל כך מוכרת שזה פשוט מביך. הפסיכולוגיה הזולה של ה"סכסוך" בין באב לבן לא מוסברת בשום דרך ונראית סתמית. כך גם העיסוק בקומוניזם, כאילו התסריטאי ידע שהתסריט ממש גרוע וניסה לתפור כמה עלי תאנה. עדיף לראות את המקור (קזבלנקה) בפעם המאה.

2. בננות של וודי אלן - נסיתי לצחוק בכח וחא הצלחתי.

3. ערפדים של פולנסקי - לדעתי זה סרט וולגרי ולא מצחיק (ואנטישמי בטירוף).הבדיחה המצחיקה היחידה היתה שבעל המלון מנסה להבריח את הערפד היהודי עם צלב וזה כמובן לא עובד. פולנסקי כנראה פשוט לא טוב בקומדיות. ויעל - סליחה שאני לא מסכים עם הביקורת שלך.

4. זכרונות מאחוזת הווארד - אני אוהב את השחקנים את המפיקים וכו' אבל בזה פשוט השתעממתי.

5. שר הטבעות - פתחתי על זה דיון ואף אחד לא מגיב עצוב
מה, כולכם מסכימים איתי או שכולכם כל כך אהבתם את הסרט ואתם לא מבינים מה אני מבלבל לכם ת'מח?

אני בטוח שיש עוד כמה אבל בנראה הדחקתי את הטראומה.
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 22:51 20/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ראיתי את לזכור את הטיטאנים , וזהו אחד הסרטים הכי מעוררי גיחוך שראית בשנים האחרונות.
הסרט הוא פתאטי ,מגוחך , עם דמויות נלעגות ומעצבנות ובראשם "שריל" - הילדה הקטנה.

ראיתי את הסרט עם אח שלי ובשעה הראשונה דווקא היינו משועשעים מהסרט ולא,זו לו "מחמאה" לסרט. הסרט הצליח לגרום לנו לצחוק בגלל ההגזמה שבו (קטעי השירה המתקתקים,הגיבוש של הקבוצה ו"הפטריטיות" הפאתטית לקבוצה,המאמן הקשוח מדי בהתחלה שהזכיר לי מפקד בטירונות בצבא, ((איזה טירונות? טרונות היא גן עדן לעומת החיים בקבוצה הזו))
אבל מה שהכי הצחיק אותי בסרט זה הדמויות :
בראש ובראשונה , איך לא - שריל,היא כל כך מעצבנת,ועוד בשביל ילדה בת 9.הדמות ממש לא אמינה - כאילו שילדה בת תשע עד כדי כך תהיה מעורבת בעבודה של אבא שלה ותבין הכל בקבוצה ובמשחקים ותעיר הערות "מקצועיות"למאמן הקבוצה.
אבל הכי מצחיק איך שהיא מתעצבנת במשחקים כמובן בצורה פתאטית מוגזמת ומעוררת גיחוך רציני,אתם יודעים את מי היא הזכירה לי? את האוהדים השרופים שרופים של בית"ר י-ם,רק שהם קצת יותר גדולים ממנה אז זה נראה פחות מגוחך.
אפשר לדעת למה היא קראה לאבא שלה "מאמן?-עוד קטע דבילי בסרט.
והחברה הבלונדינית המעצבנת של "ההוא עם הפרצוף כאילו הוא עוד רגע עומד לבכות" ועוד ועוד דמויות מעצבנות שכבר אין לי כח לפרט עליהם.

אך בחצי שעה או השעה האחרונה הסרט אפילו כבר הפסיק להצחיק אותנו ואני ואחי נהלנו שיחות נפש בין פיהוק לעצימת עיניים,אך משום מה נדמה לי שהקטעים חזרו על עצמם בקצב מסחרר: המשחקים,העידודים, הנצחונות ,המריבות והמכות שתמיד מישהו פתר אותם בשירה בצוותא .
(הלוואי וגם בחיים המריבות שלנו היו נפתרות בשירה אדירה וקיטשית...)

ולסיום,ספויילר קטן (למי שבאמת מתעקש לראות את הסרט הנלעג הזה) :
"גולת הכותרת" של הסרט : בהלוויה של "ההוא עם הפרצוף כאילו הוא עוד רגע עומד לבכות" ,אז בסוף ההלוויה הם התחילו לזמזם שיר עדוד בצורה נוגה.
ת'אמת הקטע הזה ממש ריגש אותי עד דמעות !

[ הודעה זו נערכה על-ידי: נתי בתאריך 2002-07-21 00:27 ]
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 23:17 20/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני רוצה לחזק את דבריה של נתי "לזכור את הטיטאנים" הוא אכן סרט גרוע למדיי!

טוב אז שלא יגידו שאני הורס לאנשים שלא צפו בסרט את הכיף.
********ספוילרים***********
הדבר שהכי הצחיק אותי זה המפקד שהיה קשוח נורא [כמו קצין בצבא שזה מגוחך ומביך כמובן] ואחר כך הם מגיעים לבית קברות כלשהו,והוא מתפרק כשהוא מספר את עברו הקשה והופך סנטימנטלי, זה היה כל כך מטומטם זה מדהים! צוחק בקול רם

אני מסכים עם נתי, הדמות של הילדה היתה פשוט מוגזמת ולא אמינה, כי זה לא הגיוני שילדה בת 9 וחצי[תודה רבה!} תהיה עם כל כך הרבה הבנה מה קורה סביבה, ושהיא תהיה כל כך רצינית כמו נערה מתבגרת! כועס
*****סוף ספוילר*****
הבמאי השתמש בתרוץ של " מבוסס על סיפור אמיתי" אם זה מה שקרה במציאות אז יופי טופי! אבל דרך המסך זה נראה לא אמין וקלשיאי [שלא נדבר על קיטשי ,מתקתק ואמרקאי להחריד] וזה פשוט לא עובד.
שלכם,
פנגו חתול לבן קטן.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-21 13:20 ]
שח_מט
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 21/07/02

הודעהפורסם: 14:27 21/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

גרועים שלי:
1. נרדמתי ב- "אחי איפה אתה".. כן כן נרדמתי (הקודם שנרדמתי היה גשם שחור אי שם בשנת 88 או 89)
2. כל סרטי אשלי ג'אד. כמה שהיא יפה ככה חרא סרטים כולל החדש שראיתי במטוס מגרמניה (high crime - לא זוכר איך תרגמו)
שחר
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 15:32 21/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

גשם שחור אכן זכור לי כסרט ירוד יחסית.
את High Crimes תרגמו כ-זהות שאולה, אפשר לקרוא קצת אודותיו בסקירה שהצגתי לסרטים שעלו ב-4 לחודש זה (יולי): http://movies.israel.net/forum/viewtopic.php?topic=107&forum=5

את אחי אהבתי, אבל אני בהחלט יכול לראות איך לא כולם אוהבים אותו. ככה זה עם הרבה סרטים שיש בהם "קסם" - לא על כולם הוא עובד...

לנתי ופנגו - לגבי "לזכור את הטיטאנים", ראיתי את הסרט די מזמן, אבל אני זוכור אותו כסרט אמריקאי חביב (אולי מהסוג שיותר מתאים לראות בשידור חוזר בטלוויזיה, אך עדיין חביב). אני לא מבין מה נדבקתם לדמות של הילדה, היא היתה הגיונית במסגרת של סרט קולנוע - הרי ברור שהיא לא מיצגת את הילדה הקטנה הטיפוסית אלא ילדה יוצאת דופן שגדלה בבית יוצא דופן (בלי אימא [אאז"נ] ועם אב שהוא מעיין אב גם לעוד קבוצה שלמה של שחקנים). זכרו שכל דמות שמעוררת רגשות חזקים לשלילה - כנראה שמעוררת אצל אנשים אחרים רגשות חזקים לחיוב...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-07-21 16:42 ]
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 1:03 23/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מישהו ראה את "חדשות הספנות" שאתם מדברים?

כזה קשקוש...
mmm
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 26/07/02

הודעהפורסם: 9:54 26/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרט הכי גרוע שראיתי הוא:
"החוף"-סרט מזעזע, משעמם, כמעט מבחיל בכיכובו של ליאונרדו דיקאפריו שלוקח את הסרט הזה ברצינות יתרה ונראה ממש מגוחך במהלך סצינותיו ביערות, מלבד הנופים היפהפיהים אין שום סיבה מיוחדת לראות את הסרט הזה.

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
עמוד 2 מתוך 3

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי