יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

מי היה אתמול בפתיחה לפסטיבל הקולנוע?

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 7:55 19/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אבא שלי השיג כרטיסים זוגיים, ואני רציתי לבוא איתו והיה ממש כיף! ראינו את הסרט "דבר אליה" הספרדי של אלמדובר, שביים גם את "הכל אודות אמא" שמאוד אהבתי. היו מלא אנשים!!!
אחר כך נודע לי שבאו שבע אלף איש!!! ובאמת היה המון אנשים ולא מצאנו מקום בהתחלה.
מי עוד היה?

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-19 09:55 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 9:10 19/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אנחנו היינו!
אני חייבת להגיד שהשנה לא נהניתי מהארוע. הסרט היה אמנם יפה אבל תנאי הצפייה היו קשים מאד. למרות שלא הגענו מאוחר במיוחד, כשהגענו כבר לא היו מקומות ישיבה. מצאנו מקום "טוב" על המדרגות בצד אבל על אותן מדרגות הצטופפו עשרות צופים נוספים. במהלך רבע השעה הראשונה של הסרט קהל (אומלל) חפש מקום להניח את עצמו, וזה גרם לכך שאת רב ההתחלה ראיתי דרך מסך אל אנשים זזים. בגלל אי הנוחות הפיזית שמחתי שנאומי הפתיחה קוצצו, אבל לדעתי זה גרע מהחגיגיות של הטקס. שנה שעברה היה גם מופע יותר ארוך. בקיצור, למרות שהסרט טוב (אני חושבת, אני לא בטוחה) הארוע כולו היה מעיק בהמוניותו הבלתי מרוסנת. לדעתי כשמוכרים כרטיסים לארוע צריך להבהיר שמוכרים יותר כרטיסים ממושבים. אני תוהה אם גם שנה שעברה היו הרבה אנשים ללא כסא (שנה שעברה, בהקרנה של "שרק" ישבנו במקומות נהדרים אז אולי לא שמנו לב שיש אנשים שאין להם מקום לשבת?)

היום באחת עשרה וחצי אנחנו הולכים לראות סרט הודי ארוך (כמעט 4 שעות) בשם: "לאגאן, היו זמנים בהודו".

האם מישהו מתכוון להגיע לסרטים בפסטיבל?
שייה לכם יום שמח וטוב!
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 15/06/02

הודעהפורסם: 12:22 19/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מישהו ראה את הסרט "קיקה" של אותו במאי?,לצערי פספסתי אותו ב"יס".
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
צבי
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 1:53 20/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

גם אני מסכים שהשנה טקס הפתיחה לא היה מאורגן כמו שצריך מבחינת כמות האנשים שהכניסו, וחוסר הטקסיות.
אבל "דבר אליה" נראה לי כיותר ויותר טוב ככל שהזמן חולף. אני רוצה לראות אותו שוב.
מה שעוד טוב זה שהפסטיבל כל כך מצליח. היום ראיתי סרט בסמדר והמקום היה מלא לחלוטין.
אבל לצערי הסרט היה נוראי ומתחרה בכבוד על התואר "הסרט הגרוע ביותר שראיתי בחיי". מדובר בסרט מקסיקני בשם "יפן". אין לי מושג מה פתאום נבחר השם הזה כי בינו לבין הסרט אין שום קשר. הסרט היה איטי להחריד, מצולם ב"סינמסקופ", שיטה שרק גרמה לי לכאב ראש. הוא מספר על מישהו שמגיע לכפר נידח ומנסה להתאבד אבל לא ממש מצליח. משם הסרט מתפתח לכל מיני אזורים מוזרים, לא מוגדרים, משעממים ומדכאים במיוחד, הכוללים כמה וכמה סצינות של שחיטת בעלי חיים, מה שכנראה הפחיד חתול שאחת מהצופות החביאה בתיק שלה...
גם היום תנאי הצפייה לא היו אידאלים בלשון המעטה, היה חום אימים באולם, למרות שאמרו שהמזגן פועל בעוצמה הכי גבוהה שיש.
בכל אופן, אני לא מבין למה כל מיני מבקרים המליצו על "יפן", ואפילו עמנואל הלפרין לא התלהב וסיכם "חצי סרט היה בסדר..." (נתקלתי בו ביציאה, כשהוא אומר את זה למישהו).
מה שכן, הסרט הזה עורר בי רצון עז לראות סרט הוליוודי (אולי הוא בכלל מזימה של הוליווד???), כך שבערב הלכתי לראות את ספיידרמן ומאוד נהניתי.
אני מקווה שיצא לי לראות עוד סרט בפסטיבל שישאיר אותי עם טעם יותר טוב. יעל, איך היה הסרט ההודי שלך???
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני מספר ICQ
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 21:29 20/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

"לאגאן, היו זמנים בהודו" היה סרט ארוך. הוא התחיל נפלא אבל התדרדר לקראת הסוף. השעתיים הראשונות היו נהדרות, ועוד שעה ושלושת רבעי לא משהו (זה כמעט כמו לראות שני סרטים). השירים והריקודים ההודיים היו פשוט תענוג! אני חושבת שאני מאד אוהבת סרטים שיש בהם שירה וריקוד בלי להצמד לשבלונה המציאותית...

ביקורת מלאה - בקרוב! (מיד אחרי הבקורת ל"דבר אליה" של אלמדובר).

[ הודעה זו נערכה על-ידי: יעל בתאריך 2002-07-20 22:32 ]
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 21:40 20/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

"אבודים בלה מנשה" -
לחובבי הבמאי טרי גיליאם ("12 קופים", "פישר קינג") בפסטיבל הסרטים מוצג סרט תעודי שמלווה את טרי גיליאם במהלך ההפקה של הסרט "דון קישוט" - סרט שצילומיו התחילו אך הוקפאו עקב מגוון בעיות (תקציביות, אקלימיות, שחקנים וכו'). הסרט מציג את גיליאם כבמאי עם חזון אמנותי ודמיון עשיר, אידאליסט שמוכן להלחם כדי לעשות סרט לפי החלום שלו, ועל הקשיים שצוות ההפקה נתקל בהם. אני חשבתי שהסרט היה יפה מאד ומעניין, במיוחד לכל מי מתעניין גם בצד השני של העשייה הקולנועית.
"אבודים בלה מנשה" יוקרן שוב ביום שני ב- 18:30.
לאגאן יוקרן שוב ביום רביעי ב-18:00.
צבי
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 20:52 27/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

היום, יומו האחרון של הפסטיבל, ראיתי סרט יפני בשם "הכל אודות לילי צ'ו צ'ו".
הסרט מדבר על חבורת ילדים בני 14 ביפן המעריצים זמרת שלא ברור אם היא אמיתית או סייבר-זמרת. הגיבור הראשי מנהל אתר הערצה לזמרת, ולכל אורך הסרט משולבות בצורה יפה מאוד הודעות של אנשים באתר (או במעין צ'אט של האתר). מי הוא/היא blue-cat שהגיבור מתידד איתו/איתה דרך האתר? זו אחת מהשאלות שניתן להבין בדרכים שונות בסוף הסרט. אחד האתגרים בסרט הוא לקשר את שמות המשתמשים באתר לדמויות האמיתיות.
הסרט מתאר את התבגרות הנערים בחברה היפנית המנוכרת והטכנולוגית, התבגרות שלא כולם עוברים בצורה טובה...
בסרט יש כמה סצינות בלתי נשכחות (הטיול לאוקינאוה שגורם לשינוי העמוק אצל הנערים), תחרות הנגינה/שירה, ההקשבה לדיסק החדש של לילי בשדה, ועוד.
השירים היפים של לילי צ'ו צ'ו, המוסיקה של Debussy, והפסקול כולו, משולבים בסרט בצורה מצוינת. לצערי אני לא מצליח למצוא אינפורמציה על הפסקול באינטרנט...
"הכל אודות לילי צ'ו-צ'ו" בהחלט דורש ריכוז לאורך השעתיים וחצי שלו, ודי התקשיתי להבדיל בין הדמויות. אני חושב שאצטרך לראות אותו שוב.
בכל אופן, אם ייצא לכם להיתקל בו איפשהו, אני ממליץ עליו מאוד.
עוד מישהו ראה את הסרט???

קישורים -
האתר הרשמי:
http://www.lily-chou-chou.com
ביקורות מעניינות:
http://www.offoffoff.com/film/2001/allaboutlilychouchou.php3
http://www.shaviro.com/Blog/archives/2002_06.html

[ הודעה זו נערכה על-ידי: צבי בתאריך 2002-07-27 22:12 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני מספר ICQ
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי