יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

ביקורת בית קולנוע ששלחתי עדיין לא פורסמה

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
שי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 9/06/02

הודעהפורסם: 8:55 10/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מה קורה עם הביקורת שלי על הקולנוע באילת מלפני המון חודשים?
(אני כבר לא זוכר אותה - אז אל תבקש ממני לשחזר, וגם אל תבקש ממני לנסוע לאילת שוב...)

:smile:

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-06-10 11:16 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 12:14 10/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שלום שי, התשובה היא אליך ולעוד כ73 גולשים ששלחו לנו טפסי ביקורת שעדיין לא פורסמו.

אז קודם כל, התנצלותנו הכנה. (ואין צורך לשחזר, כל הביקורת שלכם שמורות אצלנו.)

הסבר:
מצד אחד אנחנו מכניסים את הביקורות שלכם באופן ידני לאתר (ולא ע"י מערכת אוטומטית שהיתה מחייבת אותנו למבנה יותר "יבש"), תהליך שגוזל זמן רב. ומצד שני היה לנו הרבה מה לעדכן באתר ומעט זמן שבו היינו פנויים לזה (אתם יודעים שיש לנו חיים גם מחוץ לאתר קריצה). לכן נוצר מצב שטפסי ביקורת שלכם נערמים אצלנו, בלי שאנחנו מצליחים להשתלט עליהם.

אבל אל דאגה, אנחנו בהחלט מתכוונים להכניס את הביקורת לאתר (כמובן שלא כל הביקורת יעלו לאתר - בהתאם לשיקולי עריכה שלנו, הרי כמה פעמים אפשר לפרסם ביקורת על גיל כפר-סבא מוציא לשון). בנוסף בעיקבות מכתבים שקיבלנו ורעיונות שעלו בדעתנו, בכוונתנו לשנות ולשפר את את מדור ביקורת בתי הקולנוע. אנחנו רוצים לתת דגש לאולמות שבתוך הקולנוע, הרי אין דין האולם הקטן ביותר עם רמקולים באיכות ירודה, כדין האולם הגדול ביותר עם המסך הענק ומערכת הדולבי דיגיטל סראונד... כבר התחלנו בשינויים (ראו את טופס הביקורת החדש), ואתם מוזמנים להמשיך להעיר ולהציע לנו הצעות בנושא.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-06-10 13:16 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
נאור
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 2/08/03

הודעהפורסם: 16:14 17/08/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני פירסתי ביקורת על בית קולנוע בבאר שבע!
שבאתר זה אין שום ביקורת על בית קולנוע כלשהו בבאר שבע
אני מבקש שתקבל תביקורת כי באר שבע היא בכל זאת עיר גדולה ואני חושב שיש מספר אנשים שירצו לדעת מה קורה שם...
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי