יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

הערה טכנית קטנטונת-בביקורת של"האסונות של נינה":

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
יונת
אורח

הודעהפורסם: 3:09 7/10/03    נושא ההודעה: הערה טכנית קטנטונת-בביקורת של"האסונות של נינה": הגב עם ציטוט

התבלבלת וכתבת שאביו של נדב חוזר בשאלה.
הכיוון ההפוך הוא הנכון
קרן
כוכבת אתר
כוכבת אתר

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 17:32 7/10/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תודה יונת, הטעות תתוקן בקרוב
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 20:57 7/10/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תודה יונת, על שהסבת את תשומת ליבנו לשגיאה. מסתבר שגם שלושה אנשים לא מספיקים כדי למנוע דברים כאלו...

אגב, לאף אחד אין מה להגיד על הסרט עצמו?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
w1025
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 17:42 18/10/03    נושא ההודעה: האסונות של נינה - רשמים הגב עם ציטוט

הסרט הישראלי בשנים האחרונות שהגעתי אליו עם ציפיות גבוהות ויצאתי מוקסם היה "כנפיים שבורות". ניסיתי שלא לטפח ציפיות מוגזמות מה-"האסונות של נינה" (למרות ההנאה הרבה שלי מסרטיו הקודמים של גביזון).

אמש היה קצת קריר בערב, אבל ברגע שלימור הבינה שאני מציע לה ללכת לראות את הסרט הזה בקולנוע, היינו מחוץ לבית בזמן שיא בדרך לקולנוע חוצות באשקלון.

עד היום היה לי חשש, אבל אתמול זה התברר כנכון – אני לא אוהב לראות את איילת זורר. בעיניי היא נתפסת קצת כמו ליב טיילר – כולם חושבים שהיא כל כך יפה, שזה אמור להחזיק את כל הסרט. זורר הרבה יותר טובה במשחק שלה מטיילר, אבל עדיין הרגשתי שהסרט יותר מדי סובב אותה וזה פגם לי בהנאה.

הדמויות הקטנות מסביב היו מצוינות – דב נבון ויענקל'ה יעקבסון שרק לראות אותו גורם לי לשמוח ולחייך (אינני יודע ממש למה, אבל המבט והחיוך עושים את שלהם).

גם הדמויות הגדולות היו טובות מאד – יורם חטב ואלון אבוטבול שלאט לאט יורש מאיבגי את הכתר האמיתי עם התפקיד שלו בסרט הזה ובתיאום כוונות המצוין.

גביזון הוא באמת אחלה בימאי – בסרט הזה גם יש הרגשה שבקולנוע הישראלי פתאום יש קצת יותר כסף להשקיע...

התלבושות של ענת וקסמן היו משעשעות, הפסלים והציורים של לי, עצם השימוש ב- crane בסצינה המרגשת של הסוף... משהו זז.

הייתי מעדיף סרט קצת יותר מאוזן ופחות מרוכז בזורר, אבל עדיין מומלץ.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
לילי
אורח

הודעהפורסם: 1:11 15/11/03    נושא ההודעה: האסונות של נינה - שאלה הגב עם ציטוט

אולי אתם יודעים מה שמה של השחקנית המגלמת את הילה (החברה שח אבוטבול) ומאיפה היא מוכרת לי?
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 14:09 15/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שמה של החברה של אבינועם (אלון אבוטבול) הוא ליהיא ואת דמותה מגלמת אוסנת פישמן. פישמן (ילידת 72) היא שחקנית מוכרת בתאטרון, שסרט הקולנוע הראשון בו השתתפה היה "הבולשת חוקרת".
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
נורנור
אורח

הודעהפורסם: 17:34 15/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

והיא מין סתם מוכרת מ'שבתות וחגים' שם היא שיחקה את טליה, הבוסית של רפי, אלון אבוטבול (שוב) בעיתון, כולל התחלה של רומן בינהם.
בר זייברט
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 28/11/03

הודעהפורסם: 12:33 28/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרט "האסונות של נינה", לטעמי, הוא סרט נוראי.

המשחק (מלבד אלון אבוטבול) גרוע וכתגובה ל-w1025 אתה צודק ב-ה-ח-ל-ט!!!

איילת זורר היא בדיוק ההגדרה שנתת.

אני אצטט: "בעיניי היא נתפסת קצת כמו ליב טיילר – כולם חושבים שהיא כל כך יפה, שזה אמור להחזיק את כל הסרט. זורר הרבה יותר טובה במשחק שלה מטיילר, אבל עדיין הרגשתי שהסרט יותר מדי סובב אותה וזה פגם לי בהנאה. ".

אני נהנית מסרטים כמעט בכל פעם שאני הולכת לראות כאלה, אבל הפעם- רק חיכיתי שייגמר!.

גביזון הוא במאי יוצא מן הכלל אבל הפעם הוא השקיע מספיק. יש לו פוטנציאל והוא עשה סרטים נהדרים, רק מה שבסרט הזה קצת "התפקשש" לו.
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי