יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

לאנשים באתר walla אין חיים

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
The Shining
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 5/10/03

הודעהפורסם: 14:48 7/11/03    נושא ההודעה: לאנשים באתר walla אין חיים הגב עם ציטוט

תראו:
http://movies.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=cinema/movie&movie_id=2115

הסרט עוד לא יצא והם כבר מדרגים

זה קרה גם ברבולושינס
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 2:06 9/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

LOL... זה מצחיק אותי, למרות שזאת דווקא תופעה די מצערת. והתופעה הזאת לא בלעדית לוואלה או לשום אתר אחר. יש הרבה אנשים שמוכנים לאמץ דיעה על סרט, ואפילו דיעה נחרצת רק ממה שהם שמעו עליו, או לפי ה"הייפ" שנוצר ("בהייפ" הכוונה לאיזה רעש ורחש שנוצר בתקשורת ואצל הציבור לפני יציאת סרט). זה קורה בעוד תחומים, אגב. לאחרונה סיפורים שלי היו מועמדים בתחרות סיפורים קצרים של האגודה הישראלית למדע בדיוני ופנטזיה, יחד עם סיפורים רבים אחרים. מרבית חברי האגודה הודו, לאחר מעשה, שהם הצביעו לסיפורים המועמדים לפי מידת ההכרות/פופולריות של הכותב מבלי לקרוא את הסיפורים כלל... אנשים מוכנים לאמץ דעות שנראות להן "נכונות" כדי לפתור את עצמם מהצורך לחשוב לבד. הם מרגישים שאם הם עם הקונצנזוס אז הכל טוב...

בכל מקרה במקרה של "שר הטבעות" זאת נראית לי הפגנת אמון מופרזת מצד חובבי שר הטבעות המושבעים שמתקשים לשאת את המחשבה שליד שם הסרט לא יופיע מספר כוכבים גבוה... לא נורא. גם אני מאמינה ומקווה שזה יהיה סרט טוב, אבל מכאן ועד ראיית הנולד...? חיוך
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי