יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

זכויות יוצרים

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Beetle-Jet
אורח

הודעהפורסם: 15:59 13/11/03    נושא ההודעה: זכויות יוצרים הגב עם ציטוט

ספוילר
שלום
לא מכובד שהורדתם את זכויות היוצרים של מתרגמי המערכת לעברית
The Shining
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 5/10/03

הודעהפורסם: 18:04 13/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אמממ זה התירגום שהיה להורדה ב-phpbb.com ולא באתר העברי
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 14:36 15/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

התרגום המקורי ששולב במערכת הזו היה התרגום של "דולפין" מהאתר הרשמי של phpBB. במצב ברירת המחדל של תרגום זה, לא הופיעו שום קרדיטים למתרגם. החל מהיום הראשון שגירסת הפורום הזו נפתחה לציבור, כבר היו טקסטים שעברו תרגום מחדש. מאז ועד היום אני ממשיך לתרגם מחדש חלקים שונים וכבר זמן רב מאוד, שמעל למחצית הטקסטים שאתם רואים בפורום, תורגמו מחדש (תסתכל "מסביב" ותראה). בנוסף, התרגום המשמעותי של כל הרכיבים הגראפיים בערכה זו נעשה עלידינו (בעיקר ע"י קרן).

אגב, נראה לי קצת לא במקום להגיד שיש זכויות יוצרים על תרגום מעין זה ועדיין, עם דולפין יבקש קרדיט כאן, אין לי שום בעיה לתת לו. בתרבות הקוד הפתוח, רוב האנשים עוזרים כדי לשפר משהו קולקטיבי שישמש גם אותם וגם את "שאר העולם", לא נראה לי שהקרדיט הוא דבר כל כך חשוב בשבילהם (כמובן, שזה סיפור אחר אם מישהו יקח קרדיט המגיע להם...).
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
The Shining
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 5/10/03

הודעהפורסם: 14:55 15/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מזל ש-PHPBB האנגלי לא כמו העברי, הם בוכים על כל קרדיט שמורידים ולפעמים אפילו מאיימים
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי