יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

סיכום המסע למורדור ובחזרה

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 17:40 18/12/03    נושא ההודעה: סיכום המסע למורדור ובחזרה הגב עם ציטוט

10:00, יום שני, בודד במערכה
יומיים לפני מרתון שר הטבעות, ועדיין אין לי עם מי ללכת. הדכדוך משתלט.

11:00, יום שני, יש מצב
שיחת טלפון לחבר מהעבודה, מתק לשוני וקצת שוחד שכנעו אותו לבוא איתי למרתון. החיים יפים יותר.
שחר ראה רק את הסרט הראשון עד כה, כך ששניים מהסרטים יהיו חדשים לו. התחייבתי לבקשתו להעיר אותו במקרה הצורך.

90 יום רביעי, הכנות קדחתניות
לפני היציאה לעבודה, אני מעמיס תיק בכל מה שצריך למרתון: קופסאות שימורים (בכל זאת 11 שעות), מסטיקים, פת למבאס, חטיפים ושתיה. אני מביא גם את "הטבעת האחת" שלי.
חוץ מזה - מעיל פליז כדי לעבור בהצלחה את זוועות מורדור.

16:30 יום רביעי, get a life
נסיון שכנוע אחרון של הבוסית לוותר על העניין עקב עומס צפוי בעבודה למחרת.
כן, בטח.

17:00 קולנוע רב חן בראשון, בדיוק בזמן
הכניסה היתה מהירה וקלה, לא היה עומס, ולמרות שיש לי מנהג קבוע לאחר, הפעם הגעתי בזמן.
במכשיר האוטומטי קיבלתי לא רק את הכרטיסים שהזמנתי, אלא גם שוברים לפופקורן ענק (את הספונג'ה בבית אני עושה עם דלי יותר קטן מהקופסה של הפופקורן הזה) שלא ניצלתי בכלל, עקב בטן מלאה בחטיפים אחרים.

17:03 "the world ha changed", החגיגה מתחילה
בלי פרסומות, קפצנו ישר לתחילת הסרט הראשון. האולם רק חצי מלא. ירדנו על ביסלי וקצת קולה, צריך לשמור מספיק להמשך המסע.

18:10 הפסקה מוקדמת מהצפוי, זמן לקניות
הקהל נראה די מבסוט מכל העניין, וכולם יצאו להצטייד בסופר הסמוך. אנחנו הלכנו על אננס מיובש וקצת בורקסים. זו היתה גם הזדמנות טובה להשוויץ ב"טבעת האחת" שלי עם החריטות המקוריות, מבפנים ומבחוץ.
לכל מי שחשב שנעלמתי כשענדתי אותה - לא לדאוג! פשוט רזיתי קצת.
חזרנו למסע לריוונדל.

20:10 סוף שהוא רק התחלה, תשואות רמות
עם סיום "חבורת הטבעת", פצחה "חבורת הטבעת" המורחבת שישבה באולם במחיאות כפיים רמות ללא תיאום מוקדם. זה קרה גם בהקרנות אצלכם?

20:30 שני הצריחים, מתי כבר הפסקה
שוב בלי פרסומות, התחיל החלק השני. שני הצריחים, כידוע, נקרא על שם שני הילדים הצריח/כים פיפי שמאחורינו. נו כבר, מתי ההפסקה? שיפסיקו להתלונן.

22:10 הפסקה, נרשמה עייפות קלה באגף השמאלי
המסע מתחיל להכביד עלינו, והנטל קשה מנשוא. האם נצליח במשימה ונסיים לפנות בוקר על הר דום שבמורדור?

23:30 הרוב כבר מאחורינו, מחכים לחצות
לאחר מחיאות כפיים, יצאנו שוב לחוות את האוויר הקר של ראשון לציון.
כידוע, לא ניתן היה לשדר את החלק השלישי לפני חצות, כך שחיכינו איזה חצי שעה לשובו של. שחר, בינתיים, ניצל את התלוש לפופקורן.

00:00 המלכים שבים לאולם, גפרורים בעפעפיים, ושוב בודד במערכה
זכינו לצפות, אחר כבוד, בצינור כיבוי שחור מלופף על גלגל שמוכנס לאולם. הסתבר שזה הסרט עצמו. איך מכניסים כזה דבר ל-DVD?
חבל שלא צילמתי את זה. רגע הסטורי לספר לנכדים.
בחלק הראשון היו כמעט רגעים של כניעה לכוחות האופל וצלילה לשינה, אבל הם חלפו מהר, עם הדי הקרב וצווחות הנאזגול. אמא'לה.
המסע למורדור, כמו גם מסענו על הכיסאות האדומים של רב חן, גוזל מאיתנו את שארית כוחותינו. אולי לפרודו וסם קצת יותר קשה, אבל הי, להם אין עבודה בבוקר.
הדרך ארוכה וקשה, אבל סאם ופרודו לא מוותרים. אצלנו, המצב קצת שונה. שחר נשבר לקראת 2:30. הוא החליט להשאיר לי את הטיפול בסאורון, ומחליט לחזור לפלך. אני לא מאשים אותו, ומאחל לו שהמסע הביתה יעבור בשלום.
קצת פת למבאס משיבה לי את כוחותי, ואני ממשיך במשימה.

כוחות האור מביסים את כוחות החושך, ובכוחותינו האחרונים (הילדים מאחור, גיליתי, כבר מזמן נרדמו) אנחנו צופים בסיום המרגש ונפרדים מכל החבורה.
להוביטים אולי חיכה סארומן בפלך(מה שכידוע לא נמצא בסרט), אבל לנו עוד חיכתה רבע שעה של מציאת ירידה לא נעולה לחניה, ועוד רבע שעה למצוא איפה שמנו את הסוס.

יום חמישי 4:15 עייפים אך מרוצים
אחרי המסע הארוך, נטשתי את הארץ התיכונה, והפלגתי לארצות המערב עם כל שאר בני הלילית. משום מה מצאתי בכיסי את ה"טבעת האחת". לא השמדתי אותה ?

[/b]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 22:21 18/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

באמת אולי אתה צריך להשמיד אותה סיום המרתון כדי לספוג יותר מהאווירה של הסרט... חיוך

והיה נחמד התכנון והמרתון.
שלי היה קצת יותר פשוט:
התכנון:
לא מצאתי מישהו שהסכים לבוא איתי למרתון של שלושתם בקולנוע אז חיפשתי מישהו שיראה איתי את שניהם ב-DVD אצלי ומיד אחר כך את השלישי בקולנוע. בן דוד שלי ששמו בישראל גלעד הסכים לזה ולקח ביום חמישי (היום) יום חופש מהצבא שהיה מגיע לו ואני אמרתי בעבודה שאני לא ממש יכול להגיע אבל לא ביקשו עוד פרטים אז לא ממש שיקרתי...

הביצוע-שלב 1: אחוות הטבעת ושני הצריחים:
גלעד הגיע אלי בשעה 8 בערך ובשעה 8:30 בתחלנו לראות את אחוות הטבעת וזו פעם ראשונה שלי נראה לי שאני אוכל פופקורן לארוחת בוקר. היה נחמד. בסביבות 11:30 גמרנו את האחווה ועשינו הפסקה של חצי שעה. אז התקלחתי (צריך להיראות טוב לשובו של המלך)התלבשתי ואכלנו עוד משהו והתחלנו ב-12:00 את שני הצריחים.
את שני הצריחים סיימנו ב-15:00 בערך,וב-15:30 יצאנו לסינמה סיטי.

הביצוע-שלב 2: שובו של המלך:
הגענו לסינמה סיטי בחמישה ל-4 בדיוק,לקחתי את הכרטיסים שהזמנתי כבר ביום ראשון והסתובבנו קצת לפני.
הייתי מודאג כי בסינמה סיטי בדרך כלל אין הפסקות אבל אמרו לי שבשובו של המלך יהיה ככה שאני יוכל לנקות את השלפוחית שלי במחצית.
בזמן שחיכינו לסרט שיתחיל מכרו פוסטרים של הסרט בכל מיני גדלים אבל נגמר כל אלה של גולום שכנראה הוא פופולארי יותר ממה שחשבתי וגם לא היה קטן כמו שרציתי של ארוון אז ירדתי מזה.
וראינו גם שלושה או ארבעה נערים שבאו בתור הוביטים לסרט עם הגלימות שלהם ואחד מהם היה ממש דומה מאחורה למרי או פיפין.
הסרט התחיל ב-16:35. כלומר הפרסומות והטריילרים... הסרט עצמו התחיל בערך כמעט ב-17:00. אולם 8 היה מלא אם אני לא טועה אבל ציפיתי שיהיה יותר גדול.
הסרט היה מעולה ובסוף הוא התמשך קצת וכל פעם הקהל רצה כבר למחוא כפיים אבל זה עוד לא נגמר. אבל שזה נגמר היה ממש מעולה וכיף. ואגב לא מצאנו את ההוביטים באולם אז אני משער שהם השתמשו בגלימות של האלפים ולא ראו אותם... הא?
יצאנו בחזרה הביתה לקראת 21:00 והיו לנו 12 שעות רצופות של שר הטבעות והיה ממש כיף.
והייתי רוצה טבעת כמו שלך מאלדר. מאיפה השגת אותה? שמעתי שקיבלו בהקרנה של המרתון,האם זה נכון יעל ואורן? ספרו גם אתם על הטרילוגיה שלכם.
ומי עוד אגב היה בסינמה סיטי?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
Bitton
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/11/03

הודעהפורסם: 10:27 19/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא ראיתי את המרתון אבל כן הייתי בבכורה של יום חמישי.
יצאנו מביתנו אני ועוד שלושה חברים ב 14:30 למרות שהסרט התחיל ב 17:00 והיו לנו מקומות מובטחים מראש! הם ממש היו בלחץ לא יודע למה...בכל מקרה הגענו לתלפיות
ב 15:30 ואחד החברים שלי היה צריך ללכת לעבודה של אימא שלו כדי לקחת כסף וכרטיס אשראי. העבודה שלה הייתה קרובה לקניון הדר בתלפיות. אז ירדנו שם באיזור והתחלנו ללכת ופתאום תקף אותנו ברד כואב!! קפאנו מקור והברד פגע לי באוזן בצוואר ואיפה לא?? זה ממש כאב! אז אותו אחד התקשר לאימא שלו והיא באה לקחת אותנו מהקניון אז בינתיים קנינו לעצמנו שוקו חם. היא לקחה אותנו לרב חן והיינו שם ב שעה 16:10! אז העברנו את הזמן עם צלחת צ'יפס ועוד כמה שעשועים ונכנסנו לאולם עצמו ב 16:55. עוד 25 דקות נראה של פרסומות ואז התחיל הסרט ובמשך כל הסרט כל קטע יפה (והיו הרבה) מחאו כפיים וזה התחיל לעצבן בשלב מסוים אבל לא נורא. בקיצור ממש נהננו...

ספוילר
עכשיו מי מוכן להסביר לי את הקטע שפרודו נסע באוניה לאיזה מקום לא יודע...?
חבר שלי שקרא את הספר אמר שבגלל שהוא נשא את הטבעת הוא חייב ללכת וחוץ מזה שינוי כמעט לגמרי את הסוף של הסרט מהספר...תודה לכל העוזרים!
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 5/10/03

הודעהפורסם: 13:53 19/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

גם לי יש טבעת של שר הטבעות, וקיבלתי אותה מהמבצע של חיפוש הטבעות באתר "וואלה!"
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

הודעהפורסם: 10:49 21/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני קיבלתי את שלי בירושה מבילבו, יחד עם הבית בבאג אנד.
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 14:00 21/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אז תזמין אותי פעם לפלך לאיזה כוס קפה הוביטי.

רציתי גם טבעת... עצוב אבל עכשיו גם ראיתי שהיא נפלה והושמדה עם גולום...
The Shining
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 15:05 21/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרט הזה גם קצת דרמטי בגלל הקטע שבו פרודו אומר לסם ללכת הבייתה וסם בוכה לדעתי שון אוסטין היה גדול בסרט אגודל למעלה
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 22:53 21/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בכלל כל הקטע ב-Mount doom והקרב בגונדור פשוט מעולים ומדהימים.
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 22:29 22/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

צוחק בקול רם תודה למאלדר על הסקירה המשעשעת ביותר. ותודה גם לכל השאר (פשוט מאלדר כתב הכי מצחיק).
החוויות שלנו לא היו כל כך מרגשות, אבל הצפייה בסרטים ברצף הלכה ממש טוב. לי לא היה משעמם בכלל, וגיליתי שהסרט הראשון מאד אהוב עלי (ידעתי את זה אבל שכחתי)... טוב, האמת היא שאני לא רוצה לחשוף יותר מדי, כי הביקורת בודאי תעלה בקרוב מאד, רק אומר שהאווירה היתה טובה אם כי רגועה. לא ראיתי אנשים מחופשים, אבל מוחאי כפיים היו גם היו באולם (בהתחלה גם אני, אבל אחר כך נשברתי). וגם אנחנו קבלנו פופקורנים לרב, אבל הם היו די משומנים (אם כי משביעים).

קטע קצת מצחיק: הבאתי איתי להקרנה כמה גזרים מקולפים בכיס האחורי של המכנסיים (בולטים החוצה באופן חינני). ובסרט הראשון אכן היו כמה קטעים בהם הופיע גזר! (אחד כאשר סם ופרודו פוגשים את מרי ופיפין עם שורת המחץ אחרי שהם מתגלגלים ונופלים "I think I broke something", ועוד הפתעה כאשר ב"ברי" בגשם, בלי שום הקשר סביר, רואים איש הולך ולועס גזר... אולי זה נכנס לי לתת מודע או משהו...)

תשובה לביטון:
פרודו פשוט אינו יכול לחזור להיות הוביט מאושר ועליז כמו שאר חבריו. החוויות שעברו עליו היו קשות יותר. ראשית הוא זה שנשא את הטבעת, ואף לבש אותה, ולטבעת יש כח משחית.
שנית הוא נפצע מחרב רפאי הטבעת, ולמרות שהוא נרפא, ההשלכות של הפציעה אינן חולפות לעולם (כפי שפרודו אמר ממש לקראת סוף הסרט... שזה יום שנה הרביעי לפגיעת הנזגול בו, והפצע שוב מכאיב...)

ואיך נראית הטבעת?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

הודעהפורסם: 11:20 23/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הטבעת עשויה זהב (או לפחות הייתי רוצה לחשוב כך. אבל יש לה ציפוי בצבע זהב, בכל מקרה). יש עליה חריטות בדיוק כמו בסרט המקורי, גם בצד הפנימי וגם בחיצוני! ממש מעשה לוחות!*
אני אנסה להעלות תמונה של הטבעת.

* הסבר למי שלא יודע מה זה מעשה לוחות:
לוחות הברית, שהכילו את עשרת הדיברות, היו כתובים משני הצדדים בחריטה לכל עומק לוחות האבן. הלוחות היו כתובים משני צידיהם, כך שבדרך טבע היינו אמורים לראות מאחור את הכתב הפוך. אבל בדרך נס ניתן היה לראות משני הצדדים את החריטה, כך שהכתב הופיע בכל צד בצורתו הישרה.

ותודה על המחמאות!
The Shining
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 11:34 23/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

יעל רק בשבילך צילמתי את הטבעת חתול ג'ינג'י

התמונות לא באיכות טוב ובקושי אפשר לראות את הכתב בגלל שצילמתי עם המצלמת רשת.

יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 12:07 23/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אהמ... תודה, אבל האמת היא שדי קשה לראות משהו!
אני תוהה גם אם היה אפשר (מבחינת תרכובות כימיות) ליצור טבעת שהכתוב בה יופי רק בטמפרטורה גבוהה... אולי ננסה לחשל טבעת עוצמה? אני בטוחה שאם נצרף את הרע של כל אחד מאיתנו ביחד נגיע לאנשהו, לא?
Bitton
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/11/03

הודעהפורסם: 12:12 23/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

יעל כתב/ה:
תשובה לביטון:
פרודו פשוט אינו יכול לחזור להיות הוביט מאושר ועליז כמו שאר חבריו. החוויות שעברו עליו היו קשות יותר. ראשית הוא זה שנשא את הטבעת, ואף לבש אותה, ולטבעת יש כח משחית.
שנית הוא נפצע מחרב רפאי הטבעת, ולמרות שהוא נרפא, ההשלכות של הפציעה אינן חולפות לעולם (כפי שפרודו אמר ממש לקראת סוף הסרט... שזה יום שנה הרביעי לפגיעת הנזגול בו, והפצע שוב מכאיב...)

הבנתי, אבל מה עם סם שגם הוא נשא את הטבעת וגם גנדלף אם אני לא טועה...?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

הודעהפורסם: 13:27 23/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

גנדלף מעולם לא החזיק את הטבעת. הדבר הכי קרוב לזה היה כשהוא החזיק את המעטפה ובתוכה הטבעת ונתן אותה מיד לפרודו, ב-FOTR.
בנוסף, הוא החזיק אותה באמצעות מלקחיים כשהוציא אותה מהאש, וגם אז הקפיד לא להחזיק אותה, אלא להעבירה מיד לפרודו.

סאם, לעומת זאת, ספוילר
החזיק אותה לזמן קצר בלבד, כשחשב שפרודו מת. גם אז, לא ברור אם הוא החזיק אותה בידו או רק באמצעות השרשרת.
אם אינני טועה, בספר יש אכן התייחסות לכך שהוא היה נושא הטבעת לזמן קצר.
אבל מכל מקום המשא הקצר לא השפיע עליו.
סוף ה- ספוילר

פרודו היה מאז ומעולם שונה משאר ההוביטים בתשוקתו לעולם שמחוץ לפלך, וגנאדלף כבר ציין זאת ב-FOTR. לכן אך טבעי הוא הרצון שלו לעזוב עם בני הלילית, ועם בילבו, ממנו ירש את הכמיהה להרפתקאות.
לעומתו, כל רצונו של סאם היה לחזור לביתו שבפלך ולחיות כהוביט רגיל, עם משפחה, ילדים וגינה לעבד.

אני חושב שמה שמעניין הוא דווקא תפקידו של גנדלף בארץ התיכונה, והשינוי שעובר עליו אחרי המאבק עם הבאלרוג. הסרט מדגיש הרבה יותר את הנושא, ואת השליחות שלו, אבל אולי זה נושא לפתיל דיונים נפרד.
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 18:29 23/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אולי באמת נכין טבעת פורום כוחנית ונחלק אותה לתשעה מחברי הפורום ואז אחד מהם (מאלדר נגיד... מוציא לשון ) ישתמש בא לרעה ואז נצא חבורה מהפורום לעבר ביתו של מאלדר כדי להשמידה ב-Mount Hoor שנמצא בחיריה כמובן...ואז בדרך נפגוש את אבירי מתנגדי הפורום שיפצלו אותנו ואז יעל תמצא את עצמה מדברת אל עצים ענקיים בפארק הירקון,אורן ייפול ממגדלי עזריאלי ואז יחזור כולו בצבע לבן,ואני יעשה את הנאום שארגורן עשה לפני הקרב בשובו של המלך (כי זה ממש דומה לנאום קולנועי אחר...)

(אני מושפע יותר מדי מהסרטים הא? )
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 19/04/03

הודעהפורסם: 20:10 23/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מה אתם חושבים על האפקטים של שיבת המלך? לדעתי האפקטים בשדות הפלנור היו ממש פורצי דרך.

גם אני חושב ששון אוסטין היה מעולה בסרט (במיוחד בקטע שהוא אומר שהוא לא יכול לשאת את הטבעת, אבל הוא יכול לשאת את פרודו). גם בילי בויד (פיפין) היה ממש מעולה (במיוחד כשדנתור ביקש ממנו לשיר). חבל רק שהיה קצת מאד מג'ון רייס דייוויס (גימלי) בסרט שיבת המלך.

עכשיו- יש דבר שלא הבנתי בשיבת המלך: למה בילבו נהיה כזה זקן? מישהו יכול להסביר אולי?אני משער שזה בגלל שהוא היה בריבנדל, אז צעירותו נשמרה? הא? אבל מצד שני גידלו את ארגורן בריבנדל, אז מה קורה פה?
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 20:47 23/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תשובות לביטון וליבגני:
אז ככה, כפי שכבר הסברתי, הפציעה של פרודו מהפגיון של רפאי הטבעת (ספר/סרט ראשון) אחראית לחלק ניכר מהשינוי באישיות שלו. מי שנחשף לצד השני בכזאת עוצמה, ומי שהרעל הקר פעפע בו, לא יוכל לשוב להיות אותו אדם או הוביט אם כבר לדייק. פרודו כמעט מת, ולמרות שהחלים זה לא משהו שמחלימים ממנו לחלוטין...

לגבי בילבו, כל עוד הוא אחז בטבעת הוא נשאר צעיר, צעיר באופן מלאכותי (כפי שמוסבר בסרט הראשון) ואחרי שהעביר אותה לפרודו השנים כאילו "השיגו" אותו והוא הזקין כפי שהוא אמור היה להזקין באופן טבעי. אחרי הכל הוא בן 112 בסרט השלישי, שזה גיל נכבד גם עבור הוביט.

וזה נכון שפרודו תמיד היה קצת שונה - כאילו הפוטנציאל לחוסר שקט היה תמיד גלום בו. וזה גם מתאים למזל האסטרולוגי שלו - מזל בתולה...
צבי
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 3:54 26/12/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אזהרות ספוילר בבקשה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני מספר ICQ
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי