יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

ריאתי את מועדון קרב ו.....
לך לעמוד 1, 2  הבא

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 16:19 6/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ממש אהבתי!
ואני חייב לציין, שאף פעם לא צפתי בסרט בצורה כול כך מוזרה אני צפיתי כל יום קצת.זה קרה בזכות זה שאחותי לא יכלה לראות את הסרט ביס, אז אבא שלי יקליט את זה, אבל שהוא יקלט את הסרט לא יתחשק לי לראות, לא יודע אולי היתי עייף מדיי או משהו.
אז צפיתי בזה יום למחרת יסתכלתי עד שפתאום הרגשתי שאני לא יכול לקלוט עוד את הסרט, ושאני לא יכול לצפות עוד, אז הפסקתי וכך יום אחרי יום ראיתי חלקים, חלקים מהסרט ולמרות הדרך המוזרה אני חייב לומר, שמזמן לא צפיתי בסרט כזה "חוויתי".

חוץ מזה שהרעיון ממש המצויין ושהוא מבוים נהדר, המשחק המענג, והערכיה המצוינת, הסרט הזה הוא לא סתם קרבות של W.W.F [המזעזע אני חייב לציין] זה סרט אם רעיון, סרט שנותן לך מבט פסיכולגי על העניין [מזוכיסטיות, כוח השליטה,הדירדורת הנפשית ועוד..] ולכן הוא כול כך חכם ומעניין. ולדעתי זה טעות שיקרנו את הסרט ביס 4, כי זה לא סרט "אקשן" או "אומנויות לחימה" זה הרבה יותר עמוק מזה טוב כמובן... זה סרט שמספר על אלימות אבל זה לא מדויק כול כך, כי אלימות זה חלק בלתי נפרד מהרעיון והסיפור, אבל הוא דיי "מסתתר" בסרט.

עוד נקודת זכות זה המשחק המשובח!! בראד פיט, שאני אשם שהדבקתי לו תווית של סתם אליל יופי עם משחק בינוני, אבל אני ממש טעיתי, ואני מתנצל מכול לבי, כי שבסרט הזה הוא פשוט שיחק שם
מ-ע-ו-ל-ה!!!!
ומזמן לא נהנתי ממשחק של משהו כמו פה.
גם אדוורד נורטון שיחק נפלא, וגיע לנקודת השיא כשהוא "יתפטר" מעבודתו. כך גם הלנה בונהם קרטר שיחקה ממש מעולה בתור אשה קצת פסיכית.

אז לסיכום, הסרט הזה דיי מגעיל כי הוא חושף אותך להמון מראות לא נעימים, ועוברי הוא היה קצת קשה לצפייה, אולי בגלל שהוא סרט כול כך כבד, אבל מצד שני הוא מלא ביקורת, הומור, ולעג. אבל זה סרט מצוין אין שום ספק.
פנגו.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-06 21:52 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
אורח

הודעהפורסם: 18:48 6/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ציטוט:

בראד פיט, שאני אשם שהדבקתי לו תווית של סתם אליל יופי, עם משחק בינוני אבל אני ממש טעיתי, ואני מתנצל מכול לבי, כי שבסרט הזה הוא פשוט שיחק שם מ-ע-ו-ל-ה!!!!

ההתנצלות התקבלה,
בראד.
Jupiter
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 9/06/02

הודעהפורסם: 23:37 6/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מועדון קרב הוא אכן סרט מופת (הוא ורקוויאם לחלום עדיין נאבקים על המקום הראשון ברשימת הסרטים האהובים עלי)
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני כתובת AIM Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ
munchie
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 22:07 7/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בהחלט סרט מצויין, וגם המשחק של פיט טוב מאוד... אבל עם כל הכבוד - רקוויאם לחלום לוקח מקום ראשון בגדול!
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 0:19 8/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

האמת היא שכבר הרבה מאד זמן אני מתכננת לכתוב בקורת חדשה על "מועדון קרב". בפעם הראשונה ראיתי את הסרט בקולנוע בשוויצריה בלי תרגום לעברית (מן הסתם חיוך) ואני חושבת שרב הסרט הייתי עסוקה בלנסות להבין מה בכלל הולך על המסך, מה שהשאיר לי הרבה פחות מקום להינות מהסרט. בפעמים נוספות הבנתי יותר ונהניתי יותר, ואני חושבת שזה בהחלט סרט מרשים. יש בו הרבה רעיונות טובים וביצוע נהדר. אני לא יודעת איזה סרט יותר "טוב" רקוויאם לחלום או מועדון קרב, אבל מה שבטוח - אם הייתי צריכה לקחת אחד מהם איתי לאי בודד (כלומר - לראות הרבה פעמים) - מועדון קרב היה זוכה בגדול.

בראד פיט, יש לציין, הוא גם אליל יופי וגם שחקן נהדר. מה יכול להיות יותר טוב? קריצה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 9:05 8/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

"רקוויאם לחלום", הוא אחד הסרטים היותר נחשקים לצפייה אצלי, שמעתי מהאנשים שזה ממש חוויה מפני עצמה [גם מיעל].
ניר
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 17/06/02

הודעהפורסם: 11:08 10/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מועדון קרב הוא סרט מצוין , ושימו לב לFRAMES שהכניסו שם - יש תמונה בהתחלה ש"קופצת " למסך עם הפנים של בראד פיט בסצנה שהוא בכלל לא מופיע בה וצריך לראות את הסרט תמונה אחרי תמונה כדי לראות את זה .
בנוסף בראד פיט שיחק מדהים גם ב12 הקופים.
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/07/02

הודעהפורסם: 1:09 11/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בסרט למי ששם לב יש באמת הרבה קפיצות של פריימים בעיקר בתחילת הסרט
ואם שמתי לב נכון אז חלק מהן פורנוגרפיות

חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 8:59 11/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

**<ספוילר>**

הסרט מתחיל מהסוף, לכן בחמש דקות הראשונות לא מבנים מה הוא רוצה ואז רק בסוף מבינים!!!
גאוני!

<סוף ספוילר>

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-15 11:43 ]</font>
אורח

הודעהפורסם: 18:17 12/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בעניין הפריימים
בתחילת הסרט 5-10 דקות
יש פריימים לא של פורנו אלא של טיילר עצמו
רק בסוף הסרט יש פריים של פורנו
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 15/06/02

הודעהפורסם: 19:47 18/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מועדון קרב אכן סרט טוב ואני מתכוונת לראות אותו עוד פעם בוידאו,כנראה כי ראיתי את זה בתנאים לא משהו:טלויזיה חשוכה משהו ואור בחדר ואבא שלי שכל שניה נכנס לחדר,מדבר בטלפון ומעיר הערות כמו:,"מה זה הסרטים האלימים האלה?גועל נפש! זה מה שאת רואה?"

אבל נראה לי שאני רוצה לראות את זה שוב בגלל שזה סרט טוויסט,גם את החוש השישי שהוא סרט טוויסט רציתי לראות פעם שניה,כנראה בגלל שבפעם השנייה שאתה רואה סרט טוויסט אתה שם לב לכל מיני דברים שלא שמת אליהם לב בפעם הראשונה שראית את הסרט ומסתכל על הסרט באור שונה לגמרי, ואז שאתה רואה את הסרט בפעם השנייה אתה אומר:וואלה ,בגלל זה ...

גם לכם תמיד מתחשק לראות סרטים כאלה פעם שנייה?

[ הודעה זו נערכה על-ידי: נתי בתאריך 2002-07-18 20:51 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
sivanvs
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 14/07/02

הודעהפורסם: 19:59 20/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ולחיזוק דבריה של נתי:

אלה בדרך כלל סרטים שבצפייה הראשונה לא שמים לב לפרטים שמובילים אותך לפואנטה, בגלל זה, כמו שאמרת בצדק, רוצים לראות אותם שוב כדי לבדוק אם מה שראית קודם הוא הסיבה לדברים שקרו אחרי וכו'...(כנראה שבגלל זה ראיתי את "ממנטו" פעמיים ברצף בפעם הראשונה שראיתי אותו.)

ואם כבר מדברים על סרטים שמרגישים צורך לראות פעם נוספת, אז גם סרטים שיש בהם מסרים מאוד מורכבים, ושכל סצינה בהם היא סמלית ותורמת לתמונה הכוללת, הם סרטים שמרגישים צורך לראות שוב. (בתנאי שמתחברים לנושא המדובר...)
ניק מתחכם
חבר/ת פורום מתחיל/ה
חבר/ת פורום מתחיל/ה

בפורום מ: 15/06/02

הודעהפורסם: 21:18 20/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אהבתי שב"מועדון קרב" דברים מסוימים מובילים לטוויסט ודברים אחרים לא מסתדרים איתו. נראה לי ילדותי וזול למדי לעשות סרט שכולו רמזים לטוויסט ("החוש השישי"), במיוחד כדי שכולנו נקפוץ לראות את זה שוב ולהגיד וואו, הכל מסתדר. זה אמור להיות סרט, לא צעצוע. "מועדון קרב" וגם "החשוד המיידי" (להבדיל) לקחו את עניין הטוויסט לכיוון אחר, מתוחכם הרבה יותר.
הזקיף
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 8/10/02

הודעהפורסם: 0:21 10/10/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ניק,"מועדון קרב" ו"החשוד המיידי", בנויים על אלמנט שונה מ"החוש השישי". ב"חוש השישי" כל מה שאתה צופה בו הוא אמת לאמיתה, מה שאתה רואה אכן קורה בפועל אך אתה כצופה אין בידייך את הכלים לפרשו כראוי. ב"חשוד המיידי" אתה צופה בבדיה. בסוף הסרט הטריק הוא פשוט, קייזר סוזה אומר לנו "שיקרתי"! כל ההתפתחויות ,היו פרי דמיונו ולכן לא ניתן לשפוט אותן בדיעבד. דבר דומה מתרחש (גם אם באופן פחות בוטה) ב"מועדון קרב". העלילה שוב היא פרי מוחה הקודח של אחת הדמויות שבסוף באה ואומרת לנו "חזיתם בסכיזופרן".
ועכשיו תשקול שוב איזה סרט יותר מתוחכם? זה שנתן לפנינו כל הפרטים הנכונים ובסוף הופתענו, או זה שהוליך אותנו שולל לאורך כל הדרך ללא שום דרך לבדוק אותו?

[ הודעה זו נערכה על-ידי: הזקיף בתאריך 2002-10-10 00:22 ]
איציק
אורח

הודעהפורסם: 12:42 23/06/03    נושא ההודעה: ביקות לא נכונות הגב עם ציטוט

אני מאוד נהנה ליקרוא את ביקורות הסרטים שלך
אפילו השראת עלי להתחיל לכתוב על סרטים שראיתי
יש לי בעיה אחת שאת כותבת לפעמים על סרטים ביקורות לא נחמדות
וחלק גדול בבעיה טמון בעובדה שאת לא נהינת ממקום ההקרנה
למשל רב חן,הסרט מועדון קרב שראית בשויץ , פסטיבל הסרטים
ואני בטוח שיש עוד פשוט לא קראתי את כל המאמרים
אני לא מנסה לאמר שאת לא בסדר פשוט לכי לסרט בלי הפרעות ככה גם ההשפעה של הסרט תהיה גם אמיתית יותר
בכל מקרה לא מזמן התחלתי ללכת להקרנות בכורה והופטעתי לגלות אולמות מלאים אך שוקקים באנשים שפשוט נהנים מהסרט
אני לא יודע אם זה רק בגלל שזה בחינם, ובכל מקרה אני מציע לך לימצוא לך קונקשן להקרנות בכורה.
תמשיכי עם העבודה הטובה
noni_dp
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 6/06/03

הודעהפורסם: 14:53 23/06/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לא הייתי בפורום כשהדיון על מועדון קרב עלה לראשונה, אבל אני רואה עכשיו את התגובות עליו. כפי שחשבתי, אנשים רבים טוענים שמועדון קרב הוא סרט כל כך טוב (אני גם חושב ככה) אבל לדעתי לא מהסיבות הנכונות. כולם טוענים שהוא טוב בגלל הרעיון של ההרס העצמי, והרעיון של האידיאולוגיה עצמה. אני חושב (וייתכן שזו רק דעתי או סתם תאוריה כושלת) שהאידיאולוגיה עצמה לא היא המשמעות של הסרט. תחילה, ניסיתי להבין, מדוע הם מנסים להגיע להרס עצמי, מדוע הם מאמינים בכל מיני דברים, וגם אם ניסיתי לשכנע את עצמי שהבנתי, אי אפשר לגמרי להבין.
הבנתי את זה לגמרי, כאשר על המכונית שלהם היה סטיקר "recycle your pets".
משמעות הסטיקר לא ממש מובנת מכיוון שהיא לא אמורה להיות מובנת. הנקודה היא, שיש לבראד פיט אידאולוגיה, הוא מצליח לגרור אחריו את כל האנשים והפואנטה של הסוף. חלק יגידו שזה לא נכון, שזו אידאולוגיה קיימת. קומוניסטית אולי. נגד רכושנות. אז ברור שיש קצת רעיון, הרי אותה אידאולוגיה צריכה להיות אמינה, אך אין לתוכן שלה משמעות, אלא רק לקיומה.
חוץ מזה, מאד אהבתי את הסרט...
don corlone
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 7/05/03

הודעהפורסם: 17:32 10/07/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מישהו יכול להגיד לי מה היו החוקים של המעודון קרב כי אני לא זוכר וסתם אני שואל זה מענין
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני מספר ICQ
Banana-Man
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 26/08/02

הודעהפורסם: 21:37 10/07/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

חוק מספר 1: לא מדברים על מועדון קרב
חוק מספר 2: לא מדברים על מועדון קרב

תמשיך אותי וואלאס
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 21:55 10/07/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

The first rule of Fight Club is - you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is - you DO NOT talk about Fight Club. Third rule of Fight Club, someone yells "Stop!", goes limp, taps out, the fight is over. Fourth rule, only two guys to a fight. Fifth rule, one fight at a time, fellas. Sixth rule, no shirt, no shoes. Seventh rule, fights will go on as long as they have to. And the eighth and final rule, if this is your first night at Fight Club, you have to fight.
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 22:37 10/07/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הייתי ממשיך ברצון רב אבל אורן כבר הקדים אותי... אגודל למעלה

The first rule of Project Meyhem - You do not ask questions
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
The Extremist
אורח

הודעהפורסם: 16:26 1/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מועדון קרב הוא בן ה3 סרטים האהובים עליי בכל הזמנים.
אני יכול לכתוב 97 דפים עליו עכשיו אבל אין לי כח כי כבר כתבתי במלא אתרים אל זה
מה שכן אני חייב לציין שהסוף של הסרט הזה הוא הסוף הכי טוב שראיתי בחיי ואני לא מגזים וראיתי מספיק סרטים בחיים שלי.
סרט חובה צפייה ואני מאוד מתפלא שלמרות כל ההערות הנכונות מאוד על המשחק אף אחד לא הזכיר את המוזיקה הגאונית שמלווה את הסרט! השיר של הpixies בסוף המוזיקה כשהמספר מרביץ לעצמו אצל הבוס שלו, כשכל הבחורים מרביצים לאנשים ברחוב ועוד...
Fuckin' genious!!!!
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 0:44 2/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הזכרתי פה דווקה את הסיום הנהדר עם Where is my mind של ה-Pixies .

אגב לפני כמה שנים בטקסי הקולנוע של MTV הסרט היה בקטגוריה הקרב הטוב ביותר- אדוארד נורטון נגד עצמו... אבל זה לא זכה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
ריי ליוטה
חבר/ת פורום מתחיל/ה
חבר/ת פורום מתחיל/ה

בפורום מ: 12/10/03

הודעהפורסם: 5:59 5/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

משהו שהיה צריך להגיד מזמן- This is so 1999
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
Bitton
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/11/03

הודעהפורסם: 10:35 7/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

סרט טוב מועדון קרב!! תסריט מאוד יצירתי ונורטון ענק!! חוץ מזה אהבתי ת'קצב של הסרט.....הוא רץ כזה......
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
ארגורן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/03/03

הודעהפורסם: 12:51 7/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קצת הגזימו עם הסרט "מועדון קרב" הסרט אכן סרט חכם אבל הוא מנסה להיות יותר מדי מתוחכם ולא תמיד שומר על המתח של הסרט.

הייתי נותן לסרט 6/10
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
לך לעמוד 1, 2  הבא
עמוד 1 מתוך 2

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי