יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

סקר: 25 הגדולים בכל הזמנים.
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
מארק
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 23/08/02

הודעהפורסם: 12:17 29/08/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

5. Memento
4. The Matrix
3. The Godfather Series
2. Léon
1. Heat

סוף סוף היה לי האומץ לשים את "הסנדק" במדרגה גבוהה יותר מאשר "מטריקס". זה לא היה כל כך קשה כמו שחשבתי. חיוך
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
shira
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 11/10/02

הודעהפורסם: 1:35 30/08/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

William Wallace כתב/ה:
יפה שכתבת שירה,ואהבתי ששמת את כמעט מפורסמים במקום 13 המכובד. לא הרבה אוהבים את הסרט הזה כמוני... וגם בזכותך עכשיו ממנטו הגיע ל-3 בחירות ונכנס לרשימת חמשת הגדולים (והעיף משם את פלאטון). וגם החוש השישי הוא הסרט הראשון שמגיע עכשיו ל-4 בחירות והוא מקום ראשון כי לשאר יש רק 3 בחירות...
הרשימה המעודכנת:

5.ממנטו - 44 נקודות
4.לב אמיץ - 33 נקודות
3.טרילוגיית שר הטבעות - 31 נקודות
2.דו"ח מיוחד - 24 נקודות
1.החוש השישי - 48 נקודות (4 בחירות)

וציפיתי לתגובה כזאת ממך מאלדר אז אני עובד עכשיו על רשימת ה-178 הגדולים בכל הזמנים... חיוך ייקח קצת זמן עד שיהיה מוכן...
ואם תוכל תקדיש קצת זמן ותביא פה את הגדולים שלך. זה לא חייב להיות 25,זה יכול להיות גם 5 (או 115...)

שמחתי לכתוב את "כמעט מפורסמים" במקום ה-18.... האמת שלבחור את הסרטים לא ממש היה לי קשה כי את הסרטים שאני הכי אוהבת אני גם זוכרת הכי טוב... לדרג היה ממש קשה כי היו לי ברשימה שני סוגים של סרטים -כאלה שהיו פשוט גאוניים ואיכותיים וכאלה שאני יודעת שהם לא הסרטים הכי מדהימים שיש אבל פשוט מאוד אהבתי אותם (כמו דלתות מסתובבות ומולאן רוז' בעיקר)
וד"א לא הייתי בפורום כל הזמן האחרון כי טסתי למשלחת לגרמניה ואח"כ הייתי ממש עסוקה ולא היה לי זמן אבל עכשיו אני מקווה שיהיה לי יותר זמן להכנס לכאן ולכתוב
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 22:56 30/08/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אוקי,הוספתי את הרשימה של noni dp וגם ערכתי את של פנגו.והוספתי את הרשימות האחרונות וברוך שובך מרוסיה דון קורליאונה...
עכשיו תנו לי רק קצת זמן לחשב שוב כי נוספו הרבה דברים...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 23:39 30/08/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אוקי,אז אחרי 12 רשימות שהביאו זוהי הטבלה של הסרטים המובילים של הפורום:

(6 בחירותחיוך
6.רקוויאם לחלום - 49 נקודות
5.דו"ח מיוחד - 37 נקודות
(7 בחירותחיוך
4.החוש השישי - 78 נקודות
(8 בחירותחיוך
מקומות 3+2. ממנטו ו-המטריקס - ביחד עם 103 נקודות!
1.טרילוגיית שר הטבעות - 75 נקודות

אפשר לראות ששר הטבעות מוליך בגאווה,קרב אימתני של ראש ראש בין ממנטו ומטריקס על מקום שני,החוש השישי לבדו במקום הרביעי, ודו"ח מיוחד ורקוויאם לחלום נועלים את הטבלה אבל החיים יפים,פורסט גאמפ,מועדון קרב ולב אמיץ דולקים אחריהם...
(בטבלת המובילים יש עכשיו שישה מקומות ולא 5 בגלל שממנטו והמטריקס נמצאים ביחד במקומות 3+2. )
מי שיכול-תמשיכו לדרג את הרשימות שלכם אגודל למעלה יש פה קרב גדול אבל לפי דעתי שר הטבעות יהיה במקום הראשון עד הסוף...פשוט כולם אוהבים את הטרילוגייה!
ואניט ממש מאוכזב ומופתע שרק שלושה בחרו את חומות של תקווה,כי זה גם סרט שפשוט כולם אוהבים...
MaxCalifornia
חדש/ה בפורום

בפורום מ: 31/08/03

הודעהפורסם: 17:31 31/08/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שלום , אני חדש פה.

אני רוצה לשאול את כל אלו שדירגו את מועדון קרב בתחילת רשימתם , למה ? אני אישית חושב שיש פה סרט שיורה לעצמו ברגל בסופו של דבר. אבל לא ארחיב על זה עכשיו , למה אהבתם את הסרט ?
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 17:55 31/08/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שלום מקס, ברוך הבא לפורום.
שים לב שלכל שירשור (פתיל) דיונים יש נושא. רצוי לא לפזר יותר מידי נושאים בפתיל אחד ולשמור נושאים משעשעים וחסרי חשיבות כמו זה נקיים מהסברים "רציניים".
אם אתה רוצה לדון על "מועדון קרב", אתה מוזמן לעשות זאת כאן:
http://movies.israel.net/forumnew/viewtopic.php?t=116
עוד אציין, שיותר מנומס להציג את עמדתך המנומקת ולא סתם לקרוא תגר על דעת אחרים (לכן מומלץ שכן תרחיב...).

[בהתאם לנ"ל, אבקש גם משאר האנשים, לא להגיב כאן ל"שאלה" של מקס, אלא לעשות זאת בפתיל המתאים.]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 22:55 31/08/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

זה אכן לא מתאים לפתיל הזה,ואגב-אורן,גם אתה יכול לנסות להביא פה את הסרטים האהובים עלייך... הא? נשמח לראות מה הם.
ארגורן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/03/03

הודעהפורסם: 0:10 2/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני הסתכלתי בכל הדירוגים ולא ראיתי את הסרט "רשימת שינדלר" אפילו פעם אחת וזה ממש לא מובן לי.
נכון שאצלי הסרט ממוקם "רק" במקום ה22(למרות שבמחשבה שניה הייתי מדרג אותו יותר גבוה) אבל סרט כזה היה אפשר לצפות שיותר יצביעו בעדו.
הסרט "רשימת שינדלר" הוא אחד הסרטים הכי חשובים שהיו מאז ומעולם ובעצם הוא סרט השואה הכי אמיתי שהיה איי פעם (לא כמו "החיים יפים" למשל).
הבימוי של הסרט היה כל כך מדהים שהשחקנים בסרט הרגישו שהם באמת נמצאים באותה תקופה נוראית .
אני נוטה לחשוב שפשוט שכחתם מהסרט הזה ובגלל זה הוא לא ברשימות עצוב .
לא סתם הסרט קיבל ציון 8.8 (68.054 מצביעים)באתר IMDB
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 0:58 2/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

זה בדיוק מה שאני חושב על חומות של תקווה שהייתי בטוח שיבחרו בו המון.זה אחד הסרטים הכי טובים ומושלמים שנעשו אי פעם.אצלי הוא מקום שני ולא סתם הוא קיבל ציון של 8.9 ב-IMDB... מקום שני ברשימה.(97848 הצבעות...)
ארגורן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/03/03

הודעהפורסם: 13:32 2/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

"חומות של תקוה" הוא באמת סרט טוב , הסיבה שלא הכנסתי אותו לרשימה הייתה בגלל שראיתי את הסרט רק פעם אחת ולפני הרבה מאוד זמן וקשה להביע דעה על סרט שבקושי זוכרים.
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 14:19 2/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

רשימת שינלר אכן סרט טוב,אני לא הכנסתי כי מזמן לא ריתי ואני באמת מעוניין לראות הסרט שוב אחרי שקצת גדלתי (ראיתי אותו בגיל 12) .
אבל אני לא חושב שזה סרט פחות טוב מ"החיים יפים" כי החיים יפים זה סרט שאוד מאוד אהבתי (הוא נפלא !).
noni_dp
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 6/06/03

הודעהפורסם: 17:37 2/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

חלק עלולים לחלוק עליי, אבל אני לא רואה את הסרט החיים יפים כסרט דמיוני. כלל לא. יש במציאות אנשים מיוחדים מאד, ואני בטוח שגם בשואה היו מקרים דומים במידה מסויימת לצורה בה התייחס בסרט גווידו ל?דברים.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 23:24 2/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מי אמר שהסרט דמיוני? הא?

אם לנאצים הייתה מכונת זמן או שהיהודים היו יכולים לחזות מראש מי יירצח ומתי,אז הייתי אומר שהסרט דמיוני...
אורח

הודעהפורסם: 17:46 3/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

סתם הבחנה, אפילו שאני אורח. הדור שלנו (הגילאים המדויקים לא חשובים, בינינו) נחשב לדור שבשבילו הטלוויזיה הצילה את הקולנוע. למה הכוונה? בעידן הטלוויזיה הרב ערוצית וספריות הווידאו, החשיפה שמתאפשרת לקלאסיקות של הקולנוע (או בכלל לסרטים ישנים ולא רק קלאסיקות) הרבה יותר גדולה מאשר בשנות השבעים ואחורה.
למרות זאת, מרבית הסרטים שמדורגים פה, הם סרטים חדשים למדי (בואו נגיד, משנות התשעים). סרטים ישנים יותר בדרך כלל מיוצגים בצורה סמלית - במרבית הרשימות יש סרט אחד או שניים (היצ'קוק, קובריק, סקורסזה או אודרי הפבורן, לצורך העניין). ל"צורה הסמלית" הזאת ניתן היה להגיע גם בעידן הסינמטקים. נראה כאילו הגל החדש, בילי ויילדר, או קומדיות סקרובול פשוט לא רלוונטיים, אם נשתמש במטבע הלשון הזה, שנשתחק מהר כל-כך.
האם זה אומר משהו?
יכול להיות שהסרטים הישנים יותר באמת אפקטיביים פחות על צופים צעירים יותר בהשוואה לסרטים הישנים. יכול להיות שצריך להתרגל לראות אותם. יכול להיות שהאימפקט של הטלוויזיה פחות מורגש ממה שמייחסים לו או כל דבר אחר.
מצטער שייגעתי אתכם בכזאת הודעה, אבל ראיתי את הרשימות ולא יכולתי להתאפק.
מארק
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 23/08/02

הודעהפורסם: 18:16 3/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אורח, אני מאוד מעריך סרטים ישנים. אפילו יותר מחדשים.
כי קלאסיקות לא מתות.
אם תבדוק ברשימת ה-250 של IMDb תראה שהרבה סרטים שם זה ממש מהשנים האחרונות.
הרבה מאוד סרטים שם, לדעתי, לא צריכים להיות שם.
שר הטבעות למשל שהוא סרט טוב אבל לא מיוחד במשהו.
ככה נוצרות כל מיני בושות כמו שהיט מגיע למקום האחרון וכו'.
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 2:07 4/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני חושב דווקה שהרבה מהדור שלנו מעריכים ואוהבים את הסרטים הישנים. נכון שרוב הסרטים ברשימות פה הם משנות ה-90 או ה-2000 אבל לי למשל יש גם סרטים כמו "קן הקוקיה", שלושה סרטים של היצ'קוק, "מגרש השדים" ועוד שאני אוהב אבל לא הצלחתי להכניס לרשימה של 25 כי היה ממש קשה... לפי דעתי בעידן שלנו הסרטים הישנים דווקה נשמרים ונחשפים המון,הרבה בזכות ה-DVD שמוציא כל הזמן עוד ועוד סרטים מכל השנים... ובכלל גם סרטים משנות ה-80 נקראים לדור שלנו כבר ישנים ולי וגם לעוד פה אני מניח יש המון סרטים אהובים משם (בחזרה לעתיד,אינדיאנה ג'ונס,אני והחברה,נשק קטלני,הנוסע השמיני ועוד...). וגם רוב הכותבים פה בפורום הם מתחת לגיל 20 נראה לי אז הגיוני מאוד שלא יהיה הרבה חשיפה ברשימות לסרטים היותר ישנים.
אורח

הודעהפורסם: 10:49 7/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

William Wallace כתב/ה:
וגם רוב הכותבים פה בפורום הם מתחת לגיל 20 נראה לי אז הגיוני מאוד שלא יהיה הרבה חשיפה ברשימות לסרטים היותר ישנים.

שים לב שהמשפט הזה סותר את ההנחה שאיתה התחלתי את ההודעה הראשונה שלי ולכן, בעצם, אתה מאשר את הטענה שלי (יש התעלמות מסרטים ותיקים), בניגוד למה שמקובל להניח לגבי "דור הוידאו והטלוויזיה הרב ערוצית" - ועדיין, אני תוהה למה.
תודה על התגובות, בכל מקרה.
אורח

הודעהפורסם: 7:13 12/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

טוב מזמן לא קראתי/כתבתי אז באמת הגיע הזמן

25. "ווילו והנסיכה" - האח הקטן של "הנסיכה הקסומה". סרט ילדים ונוער מקסים ובו השורה האלמותית ששימשה אותי רבות בחיים:
"Rul you fool get out of the road".

24. "החיים היפים" - כל מה שיפה בקולנוע.

23. "הכל אודות אמא" - אנושי ומרגש.

22. "מה ראו עיני החתול" ("cats eyes") - אתגר עבורכם. באמת לא צריך להיות חלק מרשימה זו אבל סרט ששיעשע אותי מאד. זה סרט ישן ובו שלושה סיפורים המתוארים מנקודת מבטו של חתול. מעניין עם מישהו חוץ ממני ראה.

21. "חומות של תקוה" - אין מילים.

20. "מפלצות בע"מ " - צעצוע של סיפור אגודל למעלה

19. "סכנה ברחוב ארלינגטון" - טוב אני מודה שהחולשה שלי היא סרטים בהם הרעים מנצחים. חובה לראות ה - 11 בספטמבר.

18. מתלבט בין "לוק סטוק" לבין "סנאץ" - אהבתי את שניהם בערך באותה המידה. שני התסריטים מעולים. אבל כיוון שיש עוד המון סרטים מעולים אני בוחר ב- "לוק סטוק ושני קנים מעשנים".

17. "כלבי אשמורת" - what is your favorite color?

16. "full metal jacket" - כי ציינו כבר את "פלאטון" ואת " צייד הצבאים" ומטל גקט לא פחות טוב מהם.

15. מטריקס (החלק הראשון בלבד, החלק השני גרוע) - סרט האקשן הכי טוב שראיתי ללא ספק. תסריט מעולה, אפקטים מרשימים. ומעל הכל: הסרט אותו ראינו ביום ההולדת הראשון של האתר !!!

14. "מהומה רבה על לא מאומה" - שייקספיר מאוהב.

13. "נמר דרקון" - בגלל הצילומים והנופים המדהימים.

12. "הדיקטטור הגדול" - צ'רלי וחצי !!!

11. "האחים בלוז" ו- "בית החיות") - מצתער אבל אני לא מסוגל להפריד בין הסרטים הללו. שני סרטים מופלאים ומצחיקים בהיסטריה. בלושי ענק.

10. התפוז המכני - מסכים, אכן סרט מופת. והמוזיקה של בטהובן תענוג. חוץ מזה אבא שלי רפתן והסרט מקדם שתיית חלב מוציא לשון

09. "שם הורד" - אני חולה על שון קונרי (למרות שרוג'ר מור לדעתי מגלם את 007 טוב יותר). לא ברור לי עד היום איך הסרט הזה לא זכה באוסקר.

08. "הציפורים" - גדול הבימאים במיטבו.

07. מספר המזל שלי ראוי לסרט טוב באמת, "שטח הפקר". סרט חובה. מצביע בצורה ברורה על תופעת ה: או"מ שמום ועל האיוולת שבמלחמה. או במילים אחרות: אפוקליפסה עכשיו.

06. "נהג מונית" - הסיבה מדוע אני מעדיף אוטובוסים בירושלים חיוך דה נירו הוא השחקן האהוב עלי ולדעתי זה התפקיד הטוב ביותר אותו גילם.

05."החשוד המיידי" - נו כבר כתבתי שאני אוהב שהרעים מנצחים.

04. "שרק" - כמו ש- J LO שרה: "i am beutiful no matter what thay say".

03. "מבצע סבתא" - קצת פטריוטיות לא תזיק. אמנם יש המון סרטים ישראליים טובים כמו "מאחורי הסורגים" "גבעת חלפון" "בלוז לחופש הגדול" ועוד. אבל הסרט "מבצע סבתא" באמת עושה לי את זה (קניתי ב DVD וראיתי לפחות 15 פעמים). אחלה אחלה סרט מומלץ בחום.

02. הנסיכה הקסומה (לפחות 50 צפיות). במילה אחת - אגדה !!! הסרט האולטימטיבי ליום האהבה. ודרך אגב הדמות הטובה ביותר בסרט היא של וזיני !!!

01. "גרון עמוק" (סתאאאאם). חיוך גדול ללא כל ספק "בריאן כוכב עליון" (לפחות 50 צפיות). הכי טוב שיש. הסרט שמראה לנו בפרצוף מיהו יהודי מוציא לשון
עודד
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 12/06/02

הודעהפורסם: 7:22 12/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אוף כרגיל שכחתי להתחבר אז רק למען הידע ההודעה הקודמת היא של

עודד (הכוכב הכי עצלן באתר - ולהלן הכוכב הדועך וה "מנצנץ")

חוץ מזה אני רוצה לשנות משהוא ולהחליף את "נמר דרקון" לטובת "שחקי אותה כמו בקהאם" - סרט משעשע שנהנתי ממנו מאד (ולא צריך לסבול את שודדי הקריבים כדי לראות שחקניות יפיפיות).
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 0:17 14/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אין לי זמן כרגע אבל בקרוב אני אחשב גם את הרשימה שלך עודד. שינית כמה דברים נראה לי.
ואגב את השיר Beautiful שרה כריסטינה אגילרה,לא ג'ניפר לופז...

יפה ששמת את חומות של תקווה. וגם את סכנה ברחוב ארלינגטון שיש לי בוידאו ואני מאוד מחבב את סופו של הסרט אגודל למעלה
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 19/04/03

הודעהפורסם: 17:43 19/09/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כבר דיברו כאן קודם על מה ראו עיני החתול. אני ראיתי את זה, ואם אני לא טועה גם קרן. סרט מעניין, ואני שוב אומר שהסיפור עם הסיגריות שם הכי טוב.
וויל
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 13/11/03

הודעהפורסם: 8:09 21/11/03    נושא ההודעה: הדירוג שלי הגב עם ציטוט

1. סיפורו של וויל האנטינג
2. שליחות קטלנית 2
3. ללכת שבי אחריו
4. חתונה על תנאי
5. מאטריקס 1
6. נשק קטלני 4
7. אמריקן ביוטי
8. אחים לנשק (לא יודע אם אפשר לכתוב אותו בדיון הזה כי זוהי בעצם סדרה)

הודעהפורסם: 22:47 23/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

16. נפלאות התבונה
15. הפסנתרן
14. סיינס
13. לב אמיץ
12. אמריקן X
11. דו"ח מיוחד
10. התפוז המכני
9. שודדי הקריביים: קללת הפנינה השחורה
8. רקוויאם לחלום
7. ונילה סקיי
6. משחקי פיתוי
5. מטריקס (אך ורק הראשון!)
4. שר הטבעות (הטרילוגיה)
3. ספרות זולה
2. דוני דראקו
1. טרילוגית בחזרה לעתיד!!!!!! (אני לא מאמינה שאף אחד לא הזכיר אותה...!!)
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 0:13 24/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

למה להגיד שאף אחד לא הזכיר את בחזרה לעתיד? אצלי הטרילוגיה במקום 5 המאוד מחובד ושמור לליבי.
והטרילוגיה מופיעה פה לפחות בעוד 3 רשימות...
אורח

הודעהפורסם: 19:21 26/11/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

סליחה על הטעות אם כך....לא שמתי לב כנראה...ובקריאה שניה אני רואה שפספסתי את 'פורסט גאמפ' שכמובן ראוי לכבוד שלו...אז הוא נכנס ברשימתי בין שר הטבעות למטריקס..
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
עמוד 2 מתוך 4

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי