יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

מועדון קרב - למי שראה בלבד!

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Bitton
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/11/03

הודעהפורסם: 18:22 9/02/08    נושא ההודעה: מועדון קרב - למי שראה בלבד! הגב עם ציטוט

ספוילר ספוילר ספוילר

חבר שלי העלה תיאוריה לפיה, כל הדמויות בסרט, כולל הניצבים כביכול, בעצם מרביצים לעצמם בסצינות הקרבות, בידיוק כמו שבעצם טיילר דירדן מרביץ לעצמו כפי שמתברר בסוף הסרט, כלומר כל הקטע של "המועדון" זה חבורת גברים שמרביצים לעצמם.
רציתי לדעת, מה אתם חושבים?
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 7/11/07

הודעהפורסם: 8:46 14/05/08    נושא ההודעה: ..תראה התיאור שהחבר שלך הביא זה זיבול מוח חובבני.. הגב עם ציטוט

"מרביצים לעצמם"..חח..הסרט הזה כל כך חכם וכל כך משפיע..וגם לא לצפיה פעם אחת..וגם לא לפעמיים זה אוצר!! הסרט הזה הוא אתגר לצופה..אני מת על הסרט הזה..אני זוכר כמה פעמים שעלה עלי גל השיעמום המאסיבי.."מועדון קרב"..שהוא דרמה פסיכודאלית קשה..ומותחן מורט עצבים..העביר לי אותו בטירוף..אני לא זוכר הרבה מעל "מועדון קרב" זה פשוט לא נתפס..זה מטורף כמה הסרט הזה יותר טוב מהמון סרטים!!!!! זה סרט גאוני שמי שאומר שהבין אותו לאחר צפיה אחת משקר!!! גם אם דייויד פינצ'ר (הבמאי)..אמר את זה..הוא משקר!!!!! זה סרט לא נורמלי מקום #23 בכל הזמנים..בלי צל של ספק סרט גדול..(שגם אני לא הבנתי מה עשו ממנו בהתחלה ולא התחברתי אז)..הקטע של האלימות בסרט זה כל העניין..להגיע לסיפוק טוטאלי ואחרי חווית הכאב..כביכול השלווה הגדולה נטמעת בתוכך ואתה חופשי ומשוחרר והכל מתגמד לך..או משהו כזה אני לא סגור על זה שהבנתי ב 100% למה..אבל אחי תגיד לחבר שלך שהוא צריך לראות את הסרט הזה שוב ושוב..אני אראה אותו שוב מתישהו..אבל אני רק אגיד שוב..שזה אחד הסרטים המשפיעים בתולדות הקולנוע אי פעם..אני יודע שזה לא אותו ז'אנר בדיוק..אבל "דוני דארקו", "אמריקן ביוטי" (שאני כל כך שונא)..זה אותו הסגנון של סרטים..ושוב. "מועדון קרב"..זה אוצר..נכס לכל אוסף סרטים..צריך לשמור עליו טוב.. הפייבוריטיים שלי מהסגנון המטורף הזה זה "מועדון קרב" ו"דוני דארקו" המעולה..
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי