יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

ספיידרמן

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
sivanvs
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 14/07/02

הודעהפורסם: 23:30 16/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לפני כמה שעות חזרתי מהקולנוע. לקחתי את אחי הקטן לראות את הסרט ספיידרמן, והאמת היא שלא ציפיתי ליותר מדי...
קודם כל, לא יכולתי להתעלם מהחיקויים העלובים מהסרט מטריקס (כשספיידרמן מצליח להתחמק מאגרופים, סכינים ומה לא...).
וכמו שיעל אמרה בביקורת, כל הקטע הרומנטי בסרט ממש מפוספס, והסוף מעצבן (אני לא אגלה מה קורה בסוף, אל דאגה). לא יכולתי להתעלם מהמוטיב (?) העלוב של הגיבור המתוסכל אשר חייב להקריב את חייו הפרטיים למען כוחותיו העל טבעיים (ממש מזכיר את הסדרה באפי - עוד חיקוי עלוב).
אבל למרות הכל, מאוד נהניתי הסרט. כמובן שכשחושבים על סרטים לאחר הצפייה ומתחילים לנתח אותם, רובם נראים מפוספסים, אבל בכל זאת, אני חייבת להודות שנהניתי.
למה נהניתי? קודם כל, האח הקטן שלי מאוד נהנה מהסרט וכמובן שזה תרם. בנוסף, אין הרבה קטעים משעממים בסרט, עד כמה שזכור לי הייתי שקועה בסרט מההתחלה עד הסוף. האפקטים היו לא רעים, והאווירה בסרט מאוד הזכירה את תחום הקומיקס ואני חושבת שמאוד חשוב שיהיה קשר בין המקום שממנו הדמות באה ובין הסרטים שמגיעים לאחר מכן...
ולסיום, למי שאוהב להנות מסרטים, מומלץ בחום.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי