יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

שאלה לכולם (לימוד קולנוע וההשפעה שלו)

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
sivanvs
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 14/07/02

הודעהפורסם: 0:31 25/07/02    נושא ההודעה: שאלה לכולם (לימוד קולנוע וההשפעה שלו) הגב עם ציטוט

מי למד קולנוע באיזו שהיא מסגרת? ואיך זה השפיע על הטעם שלכם בסרטים?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 12:08 25/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לא למדתי קולנוע אבל לפני עשר שנים בערך (בתיכון) הייתה במעריב סדרת מאמרים של הנרי אונגר על קולנוע וזה ממש שינה לי את הגישה. הוא כותב מצוין. אח"כ קראתי את הספר שלו בעל השם היומרני "קולנוע ופילוסופיה". הספר קצת שטחי אבל מאוד קריא ומאוד טוב למתחילים (כלומר אני). מאז קראתי עוד המווווון ספרים ומאמרים וראיתי לא מעט סרטים. זה משנה את הגישה וגורם לך לשים לב לכל מיני פרטים בסרט.

סתם שאלה סיון, למה זה משנה לך? את לומדת קולנוע? רוצה ללמוד קולנוע? למדת קולנוע?
ניר
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 17/06/02

הודעהפורסם: 18:31 25/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

יש לי חבר שלמד קולנוע באוניברסיטה הפתוחה והוא היום מביים קליפים ( ומתחנן שיתנו לו לביים סרטים ) ויש לו את הטעם הגרוע היותר בעולם !! בסרטי קולנוע
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 9:45 26/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מצחיק, גם אני קראתי את הספר הזה של אונגר (לפחות חלקים ממנו) ודי נהניתי. למרות שאז לא ראיתי סרטים רבים שהוא מדבר עליהם, אז היה לי קשה לשפוט אם הניתוחים שלו טובים או לא.

לצערי לא למדתי קולנוע. ההכשרה שלי כמבקרת היא בחוסר ההכשרה שלי... אבל אשמח לקבל המלצות לספרים טובים בנושא (בקרוב יהיה לי הרבה זמן לקרוא).
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 12:46 26/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כשקראתי את הספר גם אני עוד לא ראיתי את רוב הסרטים, אבל הוא מתאר אותם בצורה מעניינת. היום נראה לי שכבר ראיתי את כולם או כמעט כולם ואפשר לומר שהוא לפעמים "מעקם" את הסרט בשביל לפשט את הניתוח שלו. אבל למרות שהוא שקרן זה ספר די טוב.

ולשיר כולם ביחד - "רוצה לפגוש שחקנית קולנוע מעניינת, אאאאאאאאה"
sivanvs
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 14/07/02

הודעהפורסם: 19:36 27/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני רוצה ללמוד קולנוע אחרי הצבא. למדתי שנה אחת בתיכון, אבל למדנו יותר תקשורת. מה שהיה טוב בשנה הזו היא העובדה שלמדנו תקשורת דרך קולנוע. כדי להמחיש כל דבר קטן, ראינו סרטים, וסרטים ממש טובים.
לצערי לא ראיתי את הדברים כמו שאני רואה אותם היום, ועזבתי את המגמה. אבל אף פעם לא מאוחר...
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי