יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

דיון על Monster's Ball

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 9:47 26/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

רציתי להגיד שראיתי אתמול את הסרט, ושאני מסכים עם כל, אבל כל מילה שיעל אומרת עליו. פשוט תקראו את הביקורת שלה אחרי שתראו את הסרט ותבינו כמה היא נכונה. רציתי להוסיף שהסרט עמוס עמוס בסמלים ***אולי ספוילר קטן*** למשל כל הקטע של הנשים במשפחה (אין אישה לא לסבא, לא לאבא ולא לבן) חוץ מאחר כך, כמובן, האלי ברי, וכמו כן אלמנט המוות של הילדים, חוץ מבילי בוב ת'ורנטון. כלומר, מהבחינה הזו ייחדו את הדמויות האלה ***סיום הספוילרון***
בנוסף, אני חושב שהסרט זורם באיטיות ושהוא מתחבר יפה למשמעויות החיים, אבל הגאונות היתה צריכה להיות גם העירוב עם עלילה מרתקת.
אני הייתי נותן לסרט 510. כי בכל זאת יש כאן איזשהו קאטצ', משהו שכן נאמר בסרט.
המשחק של האלי ברי, כמו שיעל אמרה, היה מצוין, אבל לא שווה אוסקר, כאמור.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 10:17 26/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

למי שרוצה לקרוא, קישור לביקורת של יעל:
http://movies.israel.net/monsters_ball/monsters_ball.html

מעניין שב"דרוג משותף גולשים" של הסרט, ציונו (נכון לרגע זה) הוא כוכב וחצי בלבד (36 מדרגים כולל הדרוגים של יעל ושלי). מסתבר שרוב גולשי האתר שראו את הסרט ובאו לדרג אותו אצלנו, ממש (אבל ממש) לא אהבו את הסרט ונתנו לו את הציון הכי גרוע שאפשר...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי