יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

אזהרה - ראיתי את הסרט הגרוע בכל הזמנים

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 13:02 13/05/04    נושא ההודעה: אזהרה - ראיתי את הסרט הגרוע בכל הזמנים הגב עם ציטוט

טוב, לא ממש ראיתי כי הפסקתי באמצע. גם בקטעים שהספקתי לראות הייתי עסוק גם בדברים אחרים (ללמדכם כמה הסרט מעניין).

קבלו את ארמגדון.

הזוועה...
איזה שיעמום. איזה רעיון מטופש. איזו דרמה מיותרת וכמובן, אמריקה שוב מדברת בשם העולם כולו וערכי החיים והחופש (מה קשור חופש (שמות שתי החלליות ליברטי ופרידום) לסרט שהקונפליקט היחיד בו הוא בת שאומרת לאביה שלא ישלוט לה בחיים?). ונאומים משמימים של נשיא ארצות הברית - מגן העולם. איך אמרה חברה (שדווקא ראתה ואהבה את הסרט) - קידוח לפני השמדת האנושות? בטח מתכוונים לסקס אחרון.

מי - מי המפיק שלקח על עצמו לממן דבר כזה?
היה בא אלי תסריטאי, אומר, צ'מע סנרק, יש לי תסריט פיצוץ - אסטרואיד הולך לפוצץ את כדור הארץ וצריך לשלוח אסטרונאוט לקדוח בו ולהכניס לליבה אטומון פיצוצי. הקודחים קצת מופרעים. כדור הארץ במתח ויש גם עומק פסיכולוגי עם בת שעצבנית על האבא שלה שנעזב ע"י האמא (כי הוא קשוח, אלא מה?) חוצמזה, אנחנו האמריקאים שוב נצא גדולים (=חלולים ומלאי פאתוס). יש מצב למימון?
ואני הייתי קודח חור בכדור הארץ וזורק שם את התסריטאי.

עכשיו, שפכתי מהלב ונרגעתי.

ובכל זאת שתי נקודות אור (אחרי שנרגעתי) - סטיב בושמי גדול כדרכו וליב טיילור יפה כדרכה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
סתיו
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 5/05/04

הודעהפורסם: 20:25 13/05/04    נושא ההודעה: צודק הגב עם ציטוט

הסרט באמת גרועה ומפגר אבל איפשר להודות שיש אפקטים טובים
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 22:18 13/05/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מסכים בכול מילה ומילה !
אחד הסרטים השנואים עליי !
עזבי את הטיפשות, מה עם הקישט האיום הזה ? אייכס !
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 9:27 14/05/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אהלן אורן, אני מניח שיעל תשמח לקרוא את שכתבת - כשראינו את הסרט, היא הייתה מאד מופתעת שלא כולם חשבו כמוה בסוף הצפייה. היא חשבה שהסרט מתחת לכל ביקורת ולמרות (ואולי בגלל) זאת, כתבה עליו ביקורת באתר. הביקורת, שנכתבה ביולי 1998 (נדמה לי שיש בפורום אנשים שעוד לא נולדו אז קריצה), היתה הביקורת השישית באתר (אז זה נראה לנו ממש הרבה) ובהתאם גם דף הביקורת מיושן ודי מזעזע (לפי הטעם העכשוי שלי), אבל גורם לנוסטלגיה מסויימת.

מי שרוצה לראות את הדף ולקרוא את הביקורת, מוזמן לעשות זאת, אבל לפני זה המלצה/אזהרה - כבו מייד את ניגון ה-midi המזעזע.
http://movies.israel.net/arma/arma.html
Elad ZZZ
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/01/04

הודעהפורסם: 11:40 15/05/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני זוכר שראיתי את הסרט בקולנוע כשהייתי קצת יותר קטן ודיי אהבתי אותו..
בכל מקרה לפני כמה חודשים יצא לי לראות אותו עוד פעם, אז הבנתי שאדם שאומר ש- "בורות היא אושר עילאי" הוא לא יודע מהחיים שלו. חיוך ובקיצור התירוץ היחידי שיש לי לאהבת הסרט בעבר היא: הייתי קטן כאשר זה קרה.

מאז החכמתי.
צוחק בקול רם
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 14:23 17/05/04    נושא ההודעה: קראתי עכשיו את הביקורת של יעל הגב עם ציטוט

ושוב אנ ישמח שיעל מצילה אותי מבידוד (כמעט) וכותבת נגד דעת הרוב.... צוחק בקול רם
וויל
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 13/11/03

הודעהפורסם: 16:40 18/05/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כל סרט עם ליב טיילור וסאונדטראק של אירוסמית הוא סרט שאני אוהב.
ובלי קשר אני אהבתי את הסרט
נכון שהוא קיטשי ונכון שנמאס מ"האמריקניות"
אבל הקאסט מצוין, הרעיון דיי מקורי וההפקה מצוינת.
זאת לא יצירת מופת ולא הזלתי דימעה אבל בפשטות, אהבתי.
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 5/11/03

הודעהפורסם: 17:13 18/05/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

גם אני ממש אהבתי את הסרט והיה תקופה שהוא היה הסרט האהוב עלי ביותר, הפקה מרשימה ושילוב של ז'אנרים יצרו עבורי הנאה מושלמת...הסרט הוא לא מופת אבל הוא מרגש, מצחיק, מרתק ומותח...קצת קיטש לא מזיק...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 23:31 18/05/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

וויל-אהבתי את התשובה שלך... אגודל למעלה
4 שירים בפסקול של אירוסמית' וליב טיילר בסרט, אז מה יכול להיות כ"כ גרוע? מבחינתי זהו סרט נחמד להעביר את הזמן בלי מחשבות עמוקות או עלילה מסובכת וכאלה. זה
סרט חמוד להעביר את הזמן...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 19/04/03

הודעהפורסם: 10:51 19/05/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני גם מאד אהבתי את הסרט, רק הבעיה העיקרית שלו (לדעתי) היתה שהקטעים שבהם הם נמצאים על האסטרואיד עצמו היו די משעממים. אבל כל השאר דווקא היה בסדר ובמיוחד הקאסט של הסרט: ברוס וויליס, בן אפלק, ליב טיילר, בילי בוב תורנתון, סטיב בושמי, פיטר סטורמאר, מייקל קלארק דנקן, אוון ווילסון וגם ג'ייסון אייזקס- זוהי רשימת שחקנים שכולם סטארים גדולים בה, ולא כל סרט מרשה לעצמו ללהק כל כך הרבה שחקנים מפורסמים וטובים.
והאפקטים הוויזואליים ממש תענוג, ואפילו היום כאשר יש אפקטים יותר יפים הם נראים בסדר גמור.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
AliasName
חבר/ת פורום מתחיל/ה
חבר/ת פורום מתחיל/ה

בפורום מ: 6/06/04

הודעהפורסם: 1:56 6/06/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרט עשוי טוב וממלא את תפקידו הבידורי במלואו. כן, הכל לפי נוסחאות ודיאלוגים שלקוחים מתוך ספרון כיס מרופט שעל כריכתו רשום "Clichees - do it right", אבל זאת בדיוק הנקודה - they did it right.

התוצאה היא סרט מאוד מהנה שאפשר להתחיל לראות אותו מכל נקודה שהיא (אם מדליקים טלויזיה, נגיד). שום דבר מעבר לכך, אבל פשוט מאוד מהנה.

נ"ב- אני לא יודע מי מכם זוכר, אבל זה שעשע אותי - איזה חודש אחרי אסון הקולומביה הסתובב אימייל עם תמונות של מעבורת מתפוצצת וכיתוב שהסביר שאלה תמונות בלעדיות של הקולומביה... זה היה מאוד משעשע, כי זה מגוחך על הרבה מאוד רמות, ואת התמונות זיהיתי מייד כפריימים מתוך סצינת הפתיחה של ארמגדון...
אורח

הודעהפורסם: 20:11 9/10/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

נכון רוב הסרט היה דיי משעמם, אבל היו קטעים ממש מרגשים ועצובים, ממה הלב שלכם עשוי קיבינימט?
אקיצר הקטע שהוא מת ונזכר בהכל...וההלוויה.....זה נורא מרגש, וסתיו צודקת האפקטים מעולים!
אין
אורח

הודעהפורסם: 1:28 30/10/05    נושא ההודעה: או מיי גאד הגב עם ציטוט

אני מסכימה עם האחרונה שכתבה.. מי שחושב שהסרט לא מעלה ואפילו קצת רגשות אין לו לב .. אני אישית בכל פעם שאני רואה אותו אני בוכה יותר!! (וראיתי אותו 6 פעמים בערך).
נכון, הוא לא סרט מופת וגם לא פסיכולוגי או מרתק.. אבל העובדות מדברות בעד עצמן !! אם אני זוכרת נכון, הוא היה מקום 7 בשוברי הקופות של כל הזמנים, ועם זה אתם כבר לא יכולים להתווכח. אני בטוחה שכל הכותבים בהודעה הנ"ל הם חלק מהמיעוט שחושב ככה.
וסליחה על האיחור (הענק) אבל דיפדפתי לי באתר וראיתי, ולא יכולתי שלא להגיב.
תודה חיוך
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי