יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

MIIB

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
מסמר חלוד
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 26/06/02

הודעהפורסם: 20:49 4/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הלכתי לראות את 'גברים בשחור 2' השבוע והנה התרשמותי:
אין ספק כי זה סרט המשך. שיכפול מדוייק של הסרט הראשון. לא מבחינת התסריט , כי אם שיחזור של הפורמט.
וויל סמית' וטומי לי ג'ונס מעולים כהרגלם. הכלב אמנם גונב את ההצגה. התסריט מצויין כמובן.

:ספוילר:
יש בסרט קטע אחד , שבשבילו אני אוהב ללכת לקולנוע: הקטע הבלתי נשכח ב loker. איזה גאונות! קיי פותח ארונית בתחנת האוטובוס, ובתוכו נמצאים מאות חייזרים קטנים שבטוחים שקיי הוא אלוהים. חוץ מזה שזה קטע קורע חבל על הזמן, זה פשוט קטע גאוני!
סוף :ספוילר:

חוץ מזה הסוף משאיר טעם של עוד.
החלוד.
:cat:

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-08-04 21:56 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 21:25 4/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

את הסרט הראשון מאוד אהבתי, ואפילו רכשתי את ה-DVD שלו - שעות של הנאה לכל המשפחה (התירגום להונגרית הלך חזק בבית משפחת סיון).

הסרט השני אכן חוזר על הסרט הראשון בצורה מדוייקת למדי. למרות שנהנתי מרובו, אני חייב להגיד שהעלילה, ששוכפלה כמעט במדויק מהסרט הראשון, קצת העליבה אותי. מה, כבר אי אפשר לחשוב על רעיונות אחרים לעלילה המרכזית?

מה שכן אהבתי, זה היחס לסדרות הטלוויזיה ולמעריצים הפנאטיים (הקטע בספריית הוידאו). וכמובן שהקטע שציינת עם הארונית, גם הוא קטע גדול.

אבל האם באמת נשאר לך טעם לעוד? הסרט היה מהנה, אבל באמת לא היה בו שום חידוש. ואם גם הסרט הבא יהיה אותו סרט עם עוד 2-3 אפקטים חדשים, אז אני לא יודע אם יהיה טעם ללכת לראות אותו בקולנוע...

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-08-04 22:28 ]
מסמר חלוד
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 26/06/02

הודעהפורסם: 21:46 4/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לא טעם של עוד במובן של עוד סרט , אלא הקטע האחרון היה מדליק.
*ספויילר*
הסיום שחזר על קטע הארונית במובן טיפה שונה...
*ספויילר*
החלוד.
חתול לבן
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 9:49 7/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

איך שאני הרגשתי (פרטים מלאים בביקורת כמובן חיוך) זה שלמרות שהיו קטעים מגניבים ומשעשעים בסרט הזה, כל הקטעים האלה לא הצטרפו לסרט שאתה יוצא ואומר "וואו". כדי לעשות את "גברים בשחור" היה צריך לחשוב על רעיונות חדשים, כדי לעשות את "גברים בשחור 2" הספיקה המחשבה על הכסף. אני לא ראיתי השקעה אמיתית בתסריט, ולסרט חסר מהחומר שהופך את החוויה של לשבת בקולנוע לקסומה ומהנה כמו שהיא יכולה להיות...

:ספוילר:
הקטע עם ה-locker הוא חביב כמובן, אבל גם די משומש! הרעיון שלמעשה אנחנו לא יותר מצלחת גידול בניסוי מעבדה, או הרעיון של עולם בתוך עולם (משחקי גדול ופרספקטיבה) הוא אחד מקלישאות המד"ב הנפוצות. בגברים בשחור זה סתם קריצה, אז זה נחמד, אבל זה עדיין לא הופך את זה לרעיון מקורי בטירוף.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-08-07 11:11 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 14:32 11/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הם ממש לא השקיעו בסרט ! לא היתה אף סצנת פעולה ראויה לשמה. אפילו *ספוילר* בקרב הסופי עם גברת איך-קוראים-לה-דוגמנית-בויקטוריה-סיקרטס, סה"כ יריה אחת מרובה לא ממש אימתני.
איך אמרו בחלומות בהקיציס: "מה, כבר נגמר?"
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
sivanvs
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 14/07/02

הודעהפורסם: 4:07 14/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני גם חושבת שלא השקיעו כל כך בסרט, ואני חושבת שהסרט הראשון היה הרבה יותר טוב; קודם כל, הוא היה קצת יותר מקורי כמובן..אבל חוץ מזה באמת היה חסר לסרט ההמשך קסם מסוים, זה מה שמבדיל אותו מהראשון.
**ספוילר** אני אהבתי את הקטע עם הלוקר וגם הסוף היה לא רע, הוא לא היה סוף טוב קלאסי ולכן זה כבר הוסיף, אבל כל הקטע של המחיקון שנמצא בתוך פסל החירות היה מגניב...

ציון לסרט 3 צולע...
שי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 9/06/02

הודעהפורסם: 9:05 18/08/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני ראיתי את הסרט רק אתמול...
קצת רקע: אחרי הרבה זמן שאני משקיע בעיקר בספריית ה- DVD הקרובה לביתי... החלטתי ללכת לגברים בשחור 2 במוצ"ש.
חלק מהאנשים (העירוניים בעיקר) ישללו את ההליכה לקניון ביום זה של השבוע - אולם בקניון המופלא של אור עקיבא (כן, כן - יש עיר כזאת!!!) ראיתי ביום שבת בערב - בהצגה של 19:00 את גברים בשחור עם עוד 4(!!!) אנשים.
אז אחרי שהבהרתי שאף אחד לא הסתיר/הפריע לי לראות את ההמשך ליצירת המופת MIB ולמרות שאני חושב שוויל סמית הוא שחקן מצויין (מה שגרם לי להישאר ער עד אחרי חצות ולראות את אויב המדינה באותו ערב בערוץ 2...) - אני מוכרח להסכים עם MULDER ו- SIVAN שהסרט היה ממש מתחת לציפיות (שלי לפחות). אומנם צחקתי פה ושם... אך הסרט ממש לא התעלה לגבהים.
הקט הכי מוצלח בסרט (עם קריצה לסרט הראשון) הוא...
ספוילר!!!

הדיאלוג הקצר בין K לג'וק...

סוף ספוילר.

וזהו. אגב, אויב המדינה הוא סרט לא רע גם בפעם השלישית.

הפועל לב-השרון
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי