יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

הופתעתי שנתתם 4 כוכבים למועדון קרב

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
טיילר
אורח

הודעהפורסם: 20:49 16/11/04    נושא ההודעה: הופתעתי שנתתם 4 כוכבים למועדון קרב הגב עם ציטוט

קודם כל אומר שהאתר מאד יפפה והתרשמתי מהביקורות, הן מאונות יפות כנות, ולא מתנשאות, כבר ציון לשבח.
אך ראיתי שנתתם רק 4 כוכבים לסרטו המופתי של דיוד פינצ'ר מועדון קרב, למה? מאיזו סיבה, הביקורת, לא נמקה תשובה טובה מספיק, וגם היה נראה שדהמבקר/ת לא ממש הבין את הסרט, הסיבה היחידה שאני יכול לראות למה לא לתת 5 היא הכמות הרבה של רעיונות ומורכבויות שיש בו שרבים טוענים שהיא מוגזמת והופכת את הסרט למורכב מידי, ובגלל סופו ללא אחיד בדעותיו שלדעתי זה בדיוק הרעיון של, הההזיה הבדידות, וכ"ו אני לא רוצה לפרט כדי לא להרובס למי שלא ראה(וצריך לראות) אשמח לקבל תשובה
Elad ZZZ
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 1/01/04

הודעהפורסם: 22:28 16/11/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הוא לא קשה להבנה מבחינה רעיונית (שהוא בעצם עיבוד למספר רעיונות פילוסופיים של ניטשה) אלא הוא יותר מעורפל מבחינת העברה שלהם לצופה, כלומר הצופה צריך ריכוז מקסימלי. סרט אחלה. אני בהחלט מסכים עם ה- 4 כוכבים. 5 לא מגיע לו.
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 17:05 17/11/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא יודע למה המבקרים כאן נתנו לסרט "רק" 4 כוכבים אבל אני יודע שאני עצמי לא כל כך אהבתי את הסרט. הוא נראה לי יומרני מאוד ולמרות ה"רעיונות" שבו הוא היה די שיטחי. הביקורת המוכללת של תרבות הצריכה וההתמכרות קצת מוגזמת. גם הרומנטיזציה של האנרכיזם מקוממת בעיניי בדיוק כמו שהיא מקוממת בנקודת זובריצקי של אנטוניוני.
סרט שיטחי שנועד לבדר יכול להיות נחמד אבל סרט יומרני אך שיטחי - זה מעצבן, אני כצופה מרגיש מרומה.
אבל הוא עשוי טוב ללא ספק.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 14:45 21/11/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כל אחד והביקורת והדעה שלו You Know...

אני למשל הייתי נותן לסרט (וגם לספר) 6 כוכבים מתוך 5,אבל כל העניין פה הוא הביקורת מהמבט של יעל ומארגני האתר.
כמובן שלא יכול להיות שלכולם יהיו אותן דעות לסרטים שהם רואים.אבל פה יש לך את ההזדמנות לראות מה ההתרשמות של יוצרי האתר על הסרטים ואז ללכת לבדוק בעצמך.וכמובן אתה יכול גם להביע את הדעה שלך על סרט מסויים (כמו עכשיו) אבל שיהיה אולי יותר עם המבט שלך עליו ועוד פרטים ולא רק "למה דירגתם אותו רק 4 כוכבים?" וכדומה.

אגב אני ממליץ בחום אם אהבת את Fight Club לקרוא גם את הספר של זה וגם ספרים אחרים של צ'אק פאולניק כמו:
Invesible Monsters (האהוב עלי ביותר אחרי פייט קלאב)
Choke
ו-Survivor

לכולם יש ממש אותו סגנון כמו לפייט קלאב וחלק מהם כבר עומדים להיות מעובדים לקולנוע גם. אם פינצ'ר יביים את Invisible Monsters זה יהיה חלום שיתגשם,אבל לר נראה לי זה יקרה.
פינצ'ר גם הוא הבמאי האהוב עלי...
אבל בקשר לסרט של Fight Club מדעות של אנשים על הסרט זה מין סרט שאו שאתה אוהב אותו מאוד או בכלל לא. אני אחרי כל צפיה ממשיך כמובן לחשוב שהוא יצירת מופת (בספר אגב יש כמה דברים וגם סוף שונה.מומלץ בחום)
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
אורח

הודעהפורסם: 19:58 31/12/04    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הספר תורגם לעיברית?
ודרך אגב, עם אתם רוצים סרטים בשני שקל שלא אומרים כלום לכו תהנו, אני רוצה ליראות סרטים שגרומים לחשוב, שנשארים עליי אחרי הצפייה, נכון באמת זקוקים לפעמים של צפייה כדי להבין במלואו את פייט קלאב, וככול הנראה שלוש כיד לספוג את הכל אבל זה שווה את זה בגלל שהסרט מדהים, המסרים חדים ומבריקים, ומראים אותנו ואת הרצון למרוד שלנו כמו שהוא פתטי, מאחורי כל מורד מסתתר ילד מסכן ועלוב.
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 4:45 2/01/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הספר (עדיין) לא תורגם לעברית.
אני יכול להגיד לך כאחד שעובד באחת מהוצאות הספרים בארץ שאני יודע שכמה הוצאות פה בארץ התעניינו בתרגום שלו בעברית לפני כמה חודשים אבל לא ידוע לי אם מישהי מהם באמת תוציא את זה לפועל.
אני גם לא מאמין שתרגום של הספר בעברית כ"כ יימכר פה בארץ.מכיוון שהרבה ראו את הסרט ומי שבאמת באמת אהב את הסרט וירצה גם לקרוא את הספר של צ'אק פאולניק (המופלא) יעדיף יותר לקרוא אותו בשפת המקור שלו-אנגלית.
אני למשל הייתי ממליץ לקרוא את הספרים שלו רק באנגלית כי יש הרבה דברים שמשתנים בשפה בתרגום לעברית במיוחד כל מיני דברים שיש בספרים של פאולניק צריכים להישאר בשפת המקור שלהם.זה נשמע ונקרא ככה הרבה יותר טוב.יש לו שפה מיוחדת אפשר להגיד וגם משותפת בכל הספרים שלו.

את Fight Club אגב אפשר להשיג בכל חנות סטימצקי אני משער.בחלקן יש אותו בחנות עצמה ואם לא אז לא נראה לי שיש בעיה שם יזמינו אותו מחנות אחרת כי הוא נמצא ברשימה של הספרים שלו שיש כאן בארץ.
גם את Diary שלו יש בחנויות בארץ.

שוב-למי שמתעניין בו וגם אהב מאוד את Fight Club אני ממליץ בחום לקרוא גם את:
Invisible Monsters
Choke
ו-Survivor
ששלושתם ממש בסגנון דומה של Fight Club וגם על כולם מדברים על לעבד אותם בעתיד הקרוב לקולנוע.
אני הכי מחכה לעיבוד של-Invisible Monsters שהוא מבחינתי Fight Club-הגרסא הנשית. והוא האהוב עלי של פאולניק ביחד עם FC.ג'סיקה בייל אמורה לשחק שם את התפקיד הראשי.
וכמובן כמובן מומלץ למי שאהב את Fight Club הסרט לקרוא גם את הספר,כי יש דברים שונים בספר וגם הסוף שונה וממש נחמד.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי