יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

באטמן מתחיל

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
6969
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 19/12/02

הודעהפורסם: 18:26 28/06/05    נושא ההודעה: באטמן מתחיל הגב עם ציטוט

כמעט תמיד אני הולך לסרט ע"פ הבמאי.
כריסטופר נולן מי שביים את ממנטו ביים גם את באטמן.
ולכן ציפיתי ליום שהוא יגיע לישראל.
היום הלכתי לראות עם קהל של ילדים רעשניים.

בסה"כ הסרט מהנה בתור סרט פופקורן, יש בו קאסט נפלא (כריסטאיין בייל, מורגן פרימן, מיקל קיין ועוד). יש לו את כל האלמנטים המגניבים של באטמן (המוכנית, הלבוש וכו').
והוא אפילו נותן מבט איך שהוא היה בתור ילד.

אבל כמי שראה את הסרטים הראשונים (ואני מתכוון רק לבאטמן ובאטמן חוזר שביים טים ברטון) איכשהוא קוויתי לראות את מיקל קיטון ואפילו את ג'ק ניקולסון ספוילר הרי הוא הרג את הוריו של ברוס כשהיה ילד.

וחוץ מזה יש לי נטייה לאהוב סרטים מקוריים ולא את הרמיקיים שלהם.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
yevgeniy_11
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 19/04/03

הודעהפורסם: 19:19 28/06/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הסרט לא קשור לסדרה הקודמת אלא פותח בעצם סדרה חדשה לחלוטין שיהיו לה ע"פ השמועות עוד 2-3 סרטי המשך.

לפי דעתי זהו סרט הבאטמן הטוב ביותר מבין כל הסדרה שכן הוא זה שברוחו הכי נאמן לסדרת הקומיקס.

שלושת נבלי הבאטמן שהכי אהבתי היו הדחליל, ראס אל גול ופני צלקת. את הדחליל וראס אל גול עיבדו באופן מעולה למסך. לגבי פני צלקת- אולי בסרט הבא.

מה שלא יהיה זה אחלה סרט שבעיקרון מהנה ומעניין ובהחלט יכול להחשב לסרט פופקורן אבל הוא גם סרט שניתן למצוא בו רבדים ועומק בעיקר בגלל התסריט המעולה של נולאן ודייוויד ס. גויר (שכתב את התסריט לסרטי בלייד והסרט עיר אפלה) שיחשב למעולה בעיקר בגלל שהוא מטפל היטב בבאטמן ובשאר העולם האופף אותו.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/07/02

הודעהפורסם: 4:03 4/07/05    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

זה לא רימייק! הסרט הזה בכלל לא קשור לבטמנים הראשונים.
אורח

הודעהפורסם: 18:28 21/02/08    נושא ההודעה: בטמן הגב עם ציטוט

זה הסרט הכי יפה שאי פעם ראיתי... ומאז בטמן הפך להיות הגיבור האהוב עליי ביותר הדמות משפיעה עליי עד כדי כך שכל התמונות שאני רואה הם על בטמן.. אני יהיה שמח להתכתב עם אנשים שאוהבים את הדמות... אגודל למעלה אגודל למעלה
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי