יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

דירוג גדולי סרטי הקולנוע בכל הזמנים - אתם חופשיים לדרג ;)

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Clint Eastwood
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 7/11/07

הודעהפורסם: 8:12 8/11/07    נושא ההודעה: דירוג גדולי סרטי הקולנוע בכל הזמנים - אתם חופשיים לדרג ;) הגב עם ציטוט

אילו 5 מגדולי סרטי הקולנוע (מרשימת ה -25 שלי) תבחרו לגדולים ביותר בכל הזמנים?
אפשר לבחור לפי ז'אנר..בימוי.. מפיק או כמובן משחק מועדף של שחקן מועדף.. חיוך והעיקר כמה הסרט השפיע עליכם, וגרם לגלגלי השיניים במוחכם להסתובב, ולעבוד שעות נוספות.. בקיצור דרגו את זה לגמרי איך שאתם מרגישים...
בנוסף אתם יכולים גם לעשות.. כרצונכם קריצה ברשימה זו, ולדרג אותה כרצונכם בסדר עולה או לחתוך אותה ולעשות רשימה של 15 (בנוסף אני נתתי למען הדיוק והמקצועיות חישוב אמיץ ולבסוף החלטתי לתת לכל סרט ציון מ 1 עד 10) בלה בלה.. חתול לבן בקיצור אלו ה - 25 שלי.

1. לב אמיץ - 1995 -מל גיבסון - צמרמורת.. מל גיבסון בכלל לא בראש מעייני אבל פה זה חסר כל משמעות זה אחד מאותם סרטים שהפה שלי לא שלט בעצמו מיד לאחר הסרט: "זה הסרט הכי טוב שראיתי בחיים" הפסקול הכי טוב שהיה מכל סרט בעולם מכל תקופה מכל דבר פשוט סרט מהאגדות.. תענוג ומי שלא ראה מומלץ בחום של 15 אלף להבות אגודל למעלה ע נ ק ! *ציון סופי: 10.

2. טיטאניק - 1997 - ליאונרדו דיקפריו - חוויה קולנועית מהדרג הראשון, מסע סוחף ומסקרן ביותר מכל היבט אפשרי.. אל האוקיינוס הלא נגמר.. סוחף הרבה מההיבט הפילוסופי, ההרפתקני חסר הפשרות, ורומנטיקה שחוצה את כל הגבולות וסוחטת ים של דמעות (מי שזכה לראות בקולנוע פשוט אני לא ישכח את זה בחיים.. זה אחד הדברים הכי הכי מרתקים שחוויתי בחיי!! וגם מי שיצפה פעם ראשונה יכול להכין את הממחטה)..סוף טראגי ברמה עמוקה מאוד.. אחד מאותם סרטים הכי גדולים (אולי הכי גדול) סוחט דמעות... מאוד מרגש ובשבילי בלתי נשכח.. טיטאניק זה יותר מסרט.. אני יכול להגיד לכם שהוא תמיד אבל תמיד.. עושה לי את זה, ברור שמומלץ! *ציון סופי: 10. חתול לבן

3. צייד הצבאים - 1978 - רוברט דה נירו, כריסטופר וולקן, מריל סטריפ - להתחבר.. זאת לא הבעיה בסרט זה, תסריט מתוחכם, קלאסי, כמו שצריך.. צריך קצת להתעמק ולחבר 1 ועוד 1 בכדי להבין, ולא לפספס קטעים קריטיים וחשובים, כמו רבים שיש בסרט הזה, מה שהוא גרם לי.. הזרים לי את הדם.. האמת שהתמכרתי לסרט המיוחד במינו הזה.. ובשניות אפשר להפוך לחלק ממנו ממש מתחילת צפייתו, וכל אחד שייצפה בו!! מרתק.. זה ז'אנר מיוחד במינו, איכותי ומאוד מורכב.. סרט מלחמה בשיא.. ובסטייל מוגבר של רוברט דה נירו המעולה שהקרין כריזמטיות לכל עבר !!! החלק המצמרר.. (ההתמכרות למשחק הרולטה הרוסית, זה פשוט טירוף.. ואלמנט של כאוס מוחלט שנוצר בסרט) מי שמבין בקולנוע יודע.. זה גדול סרטי המלחמה (מלחמת וייטנאם הארורה).. שנעשה עד היום, כל כך אמיתי !! בעיניי.. רוברט דה נירו הכי טוב שהוא יכול להיות.. במשחק עוצמתי יוצא מגדר הרגיל! סרט שבהתחלתו הכל זורם כאילו על מי מנוחות.. אבל זה ממש לא מזכיר את מה שקורה אחר כך.. הסרט מחולק וחצוי ל 3 חלקים, ואם החלק השני איבד כל כיוון הרי שההמשך והחלק השלישי.. אין ספק, כבר לגמרי איבד את הצפון! והעלילה יורדת מהפסים ומשאירה את הצופה קצת המום.. או קצת הרבה! והשינוי בסרט הוא מקצה לקצה.. סרט קדוש ! ומומלץ מאוד לצפייה באיכות *ציון סופי: 10. DVD חתול לבן

4. הטוב הרע והמכוער - 1966 - קלינט איסטווד - נוסטלגיה, וקלאסה קולנועית הגדולה ביותר שנעשתה אי פעם בסרטי המערבונים ויש אינספור קבלות על זה.. וגם יש כל כך הרבה מערבונים קריצה הייתה לי התלבטות נורא נורא קשה,לגבי עוד 2 מהמערבונים אחד הוא בערך באותו ז'אנר של מערבוני הספגטי, טיפה מאוחר יותר ועם הרבה יותר קומדיה, עוד אחד מהכובשים במערבונים.. גם פה הבימוי המבריק והפנטסטי (בכל שלושת הסרטים הנ''ל).. שייך לאדון סרג'יו לאונה, בכיכוב טרנס היל הקטלני ("קוראים לי אף אחד" - 1973), וכמובן הקלאסיקה ויצירת המופת, ("היו זמנים במערב" - הנרי פונדה - 1968) אבל אתה פשוט לא יכול.. "להספיד" את מיסטר קלינט איסטווד בהופעה הכובשת שהוא דופק.. מס' 1(בז'אנר שלו).. מומלץ + *ציון סופי: 10. חתול ג'ינג'י

5. היו זמנים במערב - 1968 - הנרי פונדה, צ'ארלס ברונסון, קלאודיה קארדינלה - אין הרבה מה לומר.. (בעצם יש) !!! חיוך ועוד איך.. צריך לתמרן יום אחד או להקדיש 3 שעות.. במיוחד בשביל הסרט הזה שהוא השיא בעיניי.. ללא ספק, ממהתחלה תענוג שעולה לאיטו.. נראה ככל שהעלילה מתקדמת כך הנאת הסרט גוברת והתענוג מרחף ומרקיע שחקים!! צילום מרהיב.. הפסקול.. והעלילה.. מושלמת!! פשוט כמו שצריך.. למען האמת.. סרט מושלם! (סוף הסרט עושה חסד עם הצופה בו).. לא יאומן, כמה זה מרשים... התהפוכות.. וכמה זה מפתיע !! מאותם סרטים שחושבים עליהם המון לאחר הצפייה.. משאיר את הצופה מלא התרשמות ומלא סיפוק!! לחובבי קולנוע מושבעים, זה שיא השיאים! ומה חולי מערבונים יגידו על זה.. זה פשוט סוף העולם של סרט!! (ביי דה גב, יש המון חילוקי דעות והמונים טוענים כי זה סרט המערבונים הכי גדול בתולדות הקולנוע.. אכן אכן.. אי אפשר להתעלם ושלא להתייחס בהתאם לאיכויות הלאוניות ולמשחק של כל אחד מכוכבי הסרט המופלא הזה!! והצילום המהמם.. וחובה לציין לשבחי שבחים)! אני חושב שהוא עומד ממש בשורה אחת עם הטוב הרע והמכוער.. הסוף של הסרט עוצמתי במיוחד!! אכן.. יצירת מופת שוברת שיאים, אני בטוח שיש כאלה שאולי לא ראו או אולי רק שמעו.. נו באמת.. אני מתפלא עליכם!! מומלץ וחובה *ציון סופי: 10. חתול ג'ינג'י

6. שאיפות - 2001 - ג'וני דפ - אחד הסרטים היותר מהנים בז'אנר הזה.. סרטי פולחן, פשע, סמים.. מההתחלה מעניין בצורה בלתי רגילה (עניין של טעם) *ציון סופי: 9.6.

7. פני צלקת - 1983 - אל פאצ'ינו, מישל פייפר - בשתי מילים.. (סרט רוצח)! כדאי לשקול בכובד ראש את הצפייה בו.. סרט הפשע הכי קשוח והכי סוחף שהיה עד היום!! הכי מאפיין פשע אמיתי מהו.. ואל פאצ'ינו מיהו.. (ללא ספק בהופעת חייו)!! משחק משולב שלו, בכלל רק המבט בעיניו.. תערובת של קוצר רוח! ויצר ההשתלטות על כל מקום שבו הוא דורך, אין מה לדבר... אל פאצ'ינו (בתור טוני מונטנה האגדי).. הוא אדיר !!! אף אחד לא יכול לו כשמדובר על סרטים בקאליבר הזה.. אל פאצ'ינו הוא האחד והיחיד!! ואין שני לו, בעיניי השחקן של כל הזמנים (בז'אנר שלו).. סוף העולם של סרט! לא מומלץ לכל אחד! *ציון סופי: 10.

8. יצרים בדם - 1993 - בנג'מין בראט - פולחן מס' 1! לי לא יצא לראות סרט מהסוג הזה שיותר סחף אותי מאשר יצרים בדם.. עוד אחד מהז'אנר הבלתי נגמר.. סאגה סוחפת ביותר מכל בחינה שהיא, עלילה מדהימה.. מהילדות, למעבר, ועד להתרחקות ותפיסת המרחק וה"נישה" של כל אחד מכוכבי הסרט המדהים הזה.. שמסתיים די צפוי בטראגיות ..פשוט סרט מיוחד ונוסטלגי תמיד יהיה ענק, לא מומלץ לכל אחד אבל בהחלט לרוב. *ציון סופי: 10.

9. ספרות זולה - 1994 - ג'ון טרוולטה, סמואל ל. ג'קסון, ברוס ויליס - אם למספרים שמופיעים בדירוג הייתה משמעות אז זה סרט שהיה מתברג ללא ספק בכלל ב 1 מחמשת המקומות המובילים, מת על הסרט הזה, די ברור מאליו גם למה.. 3 עלילות מתוסבכות נרקמות אחת בשניה ונוצר סיפור סוחף ומעניין ביותר!! מה אני יגיד לכם.. קוונטין טרנטינו המעולה ושלל השחקנים כמובן מהדרג הראשון.. שכנראה הופכים את זה את זה לכל כך...קטלני ! סרט יוצא מגדר הרגיל. *ציון סופי: 10. חתול לבן

10. החבר'ה הטובים - 1990 - ריי ליוטה, רוברט דה נירו, ג'ו פסקי - סרט חזק מאוד עם מימדים אפיים, אחד מסרטי הגנגסטרים האלימים ביותר מעניין מאוד, מומלץ ביותר לחובבי הז'אנר אין לי מה להרחיב חוץ מזה שג'ו פסקי מאוד הרשים אותי, רוברט דה נירו תמיד ענק לדעתי במיוחד בסרטים האלה וגם ריי יולטה, נהדר. *ציון סופי: 9.8. חתול לבן

11. היומן - 2004 - ג'יימס גארנר, ג'נה רוולנדס - פפפף.. טוב קריצה הרבה שנים מאז היותי ילד בן 14 שהולך כמעט דרך קבע לקולנוע.. לא הרגשתי ככה בסרט כל כך מחובר פשוט הייתי בתוך זה.. רומן מושלם ! סוחף שנון ואינטליגנטי, ברמה עמוקה זה די סרט עם מימדים קולנועיים של יצירת מופת.. הן בעלילה הן בבימוי ובתקופה .. מה עוד ששילבו בתמרון יוצא מן הכלל גאוני מלחמה בסרט הזה.. סוחט דמעות אם אי פעם המלצתי על דבר כלשהו זה דבר דבר !!! מומלץ כדלקמן קריצה רומן אחד הגדולים שראיתי בחיי, ואני אראה אותו עוד ועוד.. *ציון סופי: 10.

12. תלמה ולואיז - 1991 - סוזן סרנדון, ג'ינה דייויס, בראד פיט - גם פה אני לא ירחיב צריך לצאת להרפתקאה הממכרת ולתת צ'אנס לסרט פשוט נהדר!! המתח שנוצר עוד לפני אמצע הסרט.. ממכר את הצופה ומדביק אותו כמו שצריך.. סרט חוויה!! בלתי נשכח וכיף שלא נגמר.. שיהיה בזכרוני לדורי דורות.. ג'ינה דייויס אהובתי, סוויט פמפקין אני מאוהב בך, כולם יודעים *ציון סופי: 9.8. צוחק בקול רם מומלץ + חתול ג'ינג'י

13. עיר האלוהים - 2002 - אלכסנדר רודריגז, ליאונרדו פירמוני דה-בורה - אני אקצר.. זה הסרט הסוחף והמרתק ביותר שראיתי בחיי!! צילום מושלם ומרהיב עלילה עם כל כך הרבה עניין וטעם, מושלם.. אחד מסרטי הפולחן המטריפים כמו של פעם.. ברמה יותר גבוהה מומלץ בחום בקור איך שבא לכם סרט פשוט מ ה מ ם ! *ציון סופי: 10.

14. חומות של תקווה - 1994 - טים רובינס, מורגן פרימן, שוב תנו לי לרענן לכם את הזכרון למספרים אין כל כך משמעות אם הייתה משמעות.. הסרט הזה היה בין 1 - ל - 5 סרט שמזדהה עם המציאות בצורה כל כך מדוייקת ועושה חסד.. אני מאמין שכל הציבור הטוב ראה את הסרט המושלם (בעיניי) הזה סרט של פעם פעמיים, שלוש גג.. קריצה אבל למען האמת חובה. *ציון סופי: 10.

15. אפוקליפסה עכשיו - 1979 - מרטין שין, מרלון ברנדו, רוברט דובאל - אחד הסרטים הכי שאפתניים בתולדות הקולנוע, ואחד מסרטי המלחמה הטובים ביותר.. למעט השחקן הראשי (מרטין שין) הייתה בחירה לדעתי לא מוצלחת ואפילו די מאכזבת!! המשחק של כל האחרים מעניין בצורה בלתי רגילה ומרלון ברנדו.. (יותר בסוף הסרט).. מבריק ורוברט דובאל בכלל בתפקיד ענק מבחינתו.. בגדול זהו אפוס מרשים ביותר ומומלץ ביותר.. לא לכל אחד. *ציון סופי: 9.9.

16. מופע הקולנוע של רוקי - 1975 - סוזן סרנדון, טים קארי - סוזן סרנדון באחת ההופעות, שבאמת תענוג לראות וחבל לפספס אותה, שם אפשר להבחין באישיות האמיתית ולהבין איזה יפת נפש.. חביבה עדינה ומקסימה היא, סרט קלאסי מפורסם שלוקח את הצופה למסע מקסים, מוזר, סקסי, מצחיק, ולא שגרתי בעליל, סרט ברמה גבוהה פסקול יוצא מהכלל מושלם ! ומומלץ לכל אוהבי קולנוע. *ציון סופי: 9.3. חתול ג'ינג'י

17. הנסיכה הקסומה - 1987 - סרט מופלא מהאגדות, מומלץ ב - DVD לשבת עם כמה מבני משפחה וללחוץ פליי, סרט הרפתקאות/פנטזיה הטוב ביותר, באמת אחד הגדולים והמהנים שנעשו מי שרואה המון סרטים..סופר מומלץ! *ציון סופי: 10. חתול ג'ינג'י

18. הסנדק 2 - 1974 - רוברט דה נירו, אל פאצ'ינו - מסדרת הסרטים המאוד מפורסמת הזאת ללא ספק זה הסרט הטוב ביותר מבינהם... 2 כן, אל פאצ'ינו כבר הזכרתי פעמים רבות.. לא צריך לחזור, סרט פשע מפוצץ! לא מומלץ לכל אחד. *ציון סופי: 10. חתול לבן

19. אינדיאנה ג'ונס ושודדי התיבה האבודה - 1981 - האריסון פורד - הראשון והמוצלח ביותר בסדרה.. קלאסיקה חובה!! בדומה קצת למל גיבסון.. האריסון פורד הוא לא בראש מעייני, וזה בלשון המעטה, אבל !!! באותם זמנים שהוא כן היה כוכב!! בתחילת שנות ה 80'
ועד תחילת שנות ה 90' זה מתבטא ומתבלט לכל אורך הסרט הנפלא הזה.. במלוא המובן של המילה "כוכב" ככה שאין לזה כל משמעות מאחר וזה אחד הסרטים היותר גדולים והמהנים ביותר בז'אנר של סרטי ההרפתקאות (לדעתי הסרט הכי טוב של סטיבן שפילברג בכל הזמנים) הסרט הזה מדורג במקום ה 16 ברשימת Top 250 של IMDB רשימת 250 הסרטים הגדולים בהיסטוריה. *ציון סופי: 10. חתול ג'ינג'י

20. קזינו - 1995 - רוברט דה נירו, שרון סטון, ג'ו פסקי - עוד סרט שאיני יכול לשכוח
בז'אנר הזה, ואיך שזה יוצא לי נוח, שרון סטון.. האישה הכי כוסית בעולם!! ג'ו פסקי מרשים ביותר.. הוא באמת תותח ! רוברט דה נירו במשחק מדהים, חובה. חתול לבן *ציון סופי: 9.3.

21. מת לחיות - 1988 - ברוס ויליס - סרט שאני אישית מת עליו, וזה אחלה ז'אנר ! מהסוג של אותם סרטים שבאו לפני הגל הלא משכנע משהו, של הסרטים המאוחרים והלא מגניבים של סטיבן סיגל.. זה סרט שעושה את ההבדל בין שחקנים שיש להם את זה.. לבין שחקנים שנולדו עם זה.. וברוס ויליס נולד עם זה, סרט טרוריסט מפוצץ באקשן והמון הומור ציני.. חבל על הזמן! מומלץ + חיוך *ציון סופי: 9.5.

22.הצלפים - 1965 - קלינט איסטווד - הסרט המהנה ביותר שצופה יכול לדרוש מתחילתו.. הוא פשוט חוויה! המערבון השני בסדרה הפופולארית של מערבוני הספגטי "האיש ללא שם" בבימויו של האיטלקי סרג'יו ליאונה, ובכיכובו של האחד והיחיד דאז.. קלינט איסטווד.. הסרט אמנם לא נחשב להכי טוב בסדרה.. או ליצירת אומנות או כל שלל ההגדרות האחרות שנותנים לסרטים.. הוא בטח טוב יותר מהראשון בסדרה!! הסרט הזה לא החסיר דבר!! יש בו הכל מהכל והוא לא נופל משום מערבון קלאסי שראיתי זהו סרט מושלם של הנאה מזוקקת ולבטח אחד מגדולי הסרטים בכל הזמנים מומלץ ביותר חתול ג'ינג'י *ציון סופי: 10.

23. שר הטבעות - שיבת המלך - 2004 - ויגו מורגנסן, אלייז'ה ווד, איאן מק'קלן - אין לי מילים. (מי שחושב שהוא אוהב קולנוע.. ובטעות לא ראה את הסרט הזה, באמת חבל על הזמן) אני לא יוסיף אני רק יגיד מה שאני חייב, אחת מיצירות המופת הכי גדולות והכי מרשימות שנעשו אי פעם, או הכי גדולה והכי מרשימה.. זאת בכלל יצירת אומנות ובאמת שיא השיאים. *ציון סופי: 10.

24. בחזרה לעתיד 3 - מייקל ג'יי פוקס - 1990 - האחרון חביב בסדרה ויוצא מהכלל... משלב הרפתקאה סוחפת ומענגת, אל תוך המערב הפרוע של אמצע שנות ה80' מי שתהה פעם מה זאת הסדרה הזאת.. או התלבט או שאל את עצמו מה זה לעזאזל בחזרה לעתיד?! אז פה נמצאת התשובה,אני לא מזלזל באמת לא.. הסרטים הקודמים זה לא בדיוק זה.. זה - הסרט הכי טוב שיצא לסדרה הזאת, או לטרילוגיה הזאת איך שלא תקראו לזה ; / ואני מת על הסרט הזה לדעתי חייב להיות ברשימת הגדולים ולכן הוא כאן ! נחשו למה.. קריצה עכשיו ברצינות ממש אחלה סרט. *ציון סופי: 9.7. צוחק בקול רם

25. שליחות קטלנית 2 - יום הדין - 1991 - ארנולד שוורצנגר - איזו שנה מעולה זאת הייתה בכל הקשור לקולנוע, ארנולד שוורצנגר, מחשמל!! סרט חובה לכל חובב אקשן ברמה הכי גבוהה, מעניין (למי שראה את הסרט הראשון), סרט מפוצץ ! שוב הכנסתי כמה סרטים מכמה סדרות, זה ממש לא לעניין לשים טרילוגיה שלמה.. ולמקם אותה במקום אחד כלשהו, זה חסר היגיון ולא תורם שום דבר.. אז עוד פעם זה ה - סרט הכי מוצלח בשנה הזאת בכלל (לדעתי) לא היה סרט יותר גדול מזה ב '91 וכמה סמלי לסגור איתו את הרשימה. *ציון סופי: 10.

ביי דה גב .. צוחק בקול רם שכחתי פרט.. אפשר להחליף במקום שאיפות - במקום ה - 6 ולהכניס את נהג מונית שזה מעט נשכח לי.. הוא מעט חרוש! או אולי את את דוני דארקו המעולה!! זאת בהחלט אפשרות!! זה אחד הסרטים הכי מבריקים שנעשו אי פעם! וללא ספק הכי משפיעים ומיוחדים.. סרט חריף וגאוני ביותר !!! והפתעתי את עצמי שהוא לא ברשימה.. מאחר וקיימת אופציה שאולי הגזמתי עם הז'אנר של סרטי הפשע והמאפיה, אתם יכולים להחליף אותו במה שתבחרו מתוך הרשימה אני חושב שבמקום 6 - שאיפות, שנוצר באותה שנה (2001). עוד המלצות וסרטים שאני מאוד אוהב.. אחר הצהריים של פורענות(1975) סרט אחד היותר מעולים שראיתי בחיי (לטעמי), מטריקס(1999) כנ''ל, בלייד ראנר(1982), החשוד המיידי(1995) ורוקד עם זאבים(1990).

נערך לאחרונה על-ידי Clint Eastwood בתאריך 16:51 11/12/07, סך-הכל נערך 130 פעמים
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית כתובת AIM Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 9:11 8/11/07    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

קודם כל, ברוך הבא לפורום קלינט (ראיתי הרבה מהסרטים שלך קריצה).

הגעת לפורום קצת "רדום", אז אל תצפה להמון תגובות בזמן קצר... אני אגיב בערב כשאחזור מהעבודה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
Clint Eastwood
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 7/11/07

הודעהפורסם: 10:48 8/11/07    נושא ההודעה: האתר בתרדמה הגיע הזמן להתעורר 2008 בפתח והמון הפתעות.. הגב עם ציטוט

כן האמת שבפעם הראשונה ציפיתי להרבה.. אני יודע שהאתר ידע ימים הרבה יותר יפים ופחות "רדומים" כמו שארת.. בהחלט האתר הזה נרדם.. ללא ספק
חיוך הייתי רוצה להבין כל מה שנוגע לסרטי המשכים, סדרות, טרילוגיות וכל מה שקשור לזה.. אז זה חשוב.. אשמח מאוד לדעת אם אכן השמועות לא רק מספרות, זה לגבי אינדיאנה ג'ונס ועוד סרטי המשך שאחר כך ארחיב עליהם, כרגע אין נושא מרכזי מעניין יותר מזה..
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי