יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

Catch me if you can

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
w1025
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 9:45 27/12/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מחרתיים אני חוזר לארץ אחרי שבועיים של חופשה בארה"ב - אני רוצה להמליץ על סרט באמת מצוין של ספילברג:

Catch Me If You Can

סרט של ספילברג - אני אישית נהניתי ממנו הרבה יותר מ- Minority Report.

הכוכב הראשי הוא לאונרדו די קאפריו, הכוכב המשני הוא טום הנקס. ידוענים נוספים שמופיעים בסרט הם כריסטופר ווקן בתפקיד יפהפה ומרטין שין בתפקיד קטן. פרט קטן שלא תמצאו ב- IMDB (אלא רק בכותרות) הוא שג'ון וויליאמס היה אחראי על המוזיקה (לא שהמוזיקה בסרט כל כך מדהימה).

הסרט מאד מהנה - הסרט מוגדר כ- Inspired by a true story. מסופר על אדם שהצליח להונות מספר רב מאד של גופים בארה"ב - האיש התחזה בין השאר לטייס ועוד מקצועות חופשיים שונים (אינני מקלקל כאן כלום - כל זה מסופר בתחילת הסרט). טום הנקס הוא סוכן FBI שרודף אחריו ומפתח רגש מסוים כלפיו במשך הסרט.

הדברים שמאד בלטו לי לעין הם כמה אמצעי מבע - התאורה בסרט מאד מיוחדת, מאד בולטת במסרים שהיא מעבירה. לדעתי ממש קלאסי להדגמות. כמו כן, טכניקה ששמתי לב אליה בפעם הראשונה היא קלוז אפים על אובייקטים. אם זה נעליים, אקדחים או כובעים. מן מבט מאד מעניין שמרמז על מה שהולך לקרות עוד כמה שניות - שווה לשים לזה לב.

בקיצור, סרט על הכיפאק - אם לא נותנים לבולשיט האמריקאי לעלות לראש (אחד מהשותפים שלי לצפיה קצת התעצבן על החצי שעה האחרונה של הסרט).

מומלץ בחום !

יניב
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 15:37 27/12/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הפניות לטריילר ולאתר הסרט, בידיעה בפורום החדשות:
http://movies.israel.net/forum/viewtopic.php?topic=394&forum=5
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי